Jump to content

Preces saņemšana pēc garantijas remonta M79


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Sveiki kolēģi.

 

Pagājušo nedēļ mans WD TV HD tikai aizvests uz garantijas remontu uz Biķernieku ielu 51.

Jautājums: Kur man viņš tagad būtu jāsaņem, jo uz garantijas remonta kvīts rakstīts Tērbatas 83?

 

Vairs sazvanīt tur nevienu nevaru, bet jau rīt paziņa varētu šamējam aizbraukt pakaļ. Nevēlos cilvēku lieki trenkāt, tādēļ prasu.

Link to comment
Share on other sites

Tad arī tajā pašā servisa adresē saņemsi, ja vien neesi norādījis kaut kur sīkāk, vismaz man tā dziļi domāt.

 

P.S. Ja brauc pats pakaļ, tad tev pat no valmieras puses būtu izdevīgāks Tērbatas 83, nekā kratīties kaut kur tālāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Ko tu saproti ar "tā paša servisa"?

Tajā, kurā tika nodots (biķernieku) jeb tajā, kas rakstīts uz garantijas papīra (tērbatas)?

 

Biiver

Cilvēks agri izbrauc un arī agri taisās atpakaļ, tādēļ nevēlos situāciju, ka viņam manis dēļ speciāli jāšķērso pus pilsēta par to uzzinot pēdējā brīdī.

Link to comment
Share on other sites

alone tu laikam nezini kur Valmiera atrodas....neblefo ja nezini...Bikernieku iela ir krietni tuvak...

Link to comment
Share on other sites

L.R nu nestāsti man, es no tās puses nācis un dzimis puika ;) Nezinu kā tev, bet ja no juglas puses sanāk tikai taisni dzīties iekšā un pārāk tālu jau nesanāk, a uz biķerniekiem ir tāds līkums jāmet.

 

P.S. un spriežot pēc taviem brīdinājumiem nebrīnos, ka neiedziļinies tēmās. Kā arī ne par to ir šeit stāsts kas kuram izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Emm...es pats nebraucu un, kā jau teicu, manta tika iesniegta Biķernieku ielā.

Pie kājas, kas ir tuvāk, man vajag zināt, kur es šamo dabūšu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ņem standarta servisa nosacījumus, tad tajā pašā vietā kur iesniedzi, tā ir noteikts visās vietās, bet to jau var takš sarunāt kur nu tas ir labāk. Tad tas servis arī sanāk nedaudz ilgāk, jo prece jānogāda atpakaļ uz to izniekšanas vietu, bet ja servisa centrā, tad ātrāk dabon, jo nav lieks kurjers.

Link to comment
Share on other sites

alone, kads tur sakars ar bridinajumiem, tas pie kajas...

esmu pats laidis uz Bikernieka m79 taka nevajag, un starpcitu esmu maijenes kvartala puika,..taka kuss :)

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, tad pieņemšu, ka manta cilvēku gaidīs tai pašā biķernieku ielā.

Link to comment
Share on other sites

Bet ir takš, iespēja rīt pazvanīt no rīta un visu noskaidrot tieši, vai arī, sarunāt to kurā vietā un kā saņem ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...