Jump to content

GPS priekš simbiāņa


markei
 Share

Recommended Posts

Pašlaik lietoju Nokia maps un TOMTOM uz n95 8gb ar iekšējo GPS uztvērēju. Nokia maps man patīk kartes, tikai žēl ka tās automātiski nepagriežas attiecīgi manam kustības virzienam. TOMTOMs atkal smuki rāda kartes attiecīgi virzienam, bet kartes ir mazāk detalizētas nekā Nokia maps.

Vai ir kāds softiņš, kur es varētu vērot savu kustību 2D režīmā un kartes tiktu pagrieztas attiecīgi manam virzienam, kā arī kartes būtu ļoti detalizētas???? Karte interesē tikai Latvijas, ieskaitot lauku apvidus un meža ceļus utt..

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

vari pastāstīt tuvāka par iebūvēto GPS un tomtom ?

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Tomtom var 100% veiksmīgi darbināt ar N95 iebūvēto GPS sekojot instrukcijai:

 

 

Installation Notes :

 

1) Install 1.bt.sisx. Run it. It should say "Device added"

At this point you can also uninstall it - it is no longer needed.

 

2) Install 2.GPSd.jar. Run this prior to starting TomTom

 

3) Install 3.tomtom.sisx

 

4) Copy the TomTom folder from the 0.Copy.To.MEMCARD.Root.rar to the root of your memory card.

 

5) Run TomTom. Choose Yes when it asks you to switch on bluetooth.

Go to Change preferences, Show GPS status, Configure, Other Bluetooth GPS receiver, and select the BiNPDA GPS.

 

* You need to change the preferences every time you start tomtom. It won't

remember that you were using the internal GPS*

 

 

vairāk info:

 

http://thepiratebay.org/torrent/4193735/To...RKING_BiNPDA_v6.

Link to comment
Share on other sites

Kā tu pierunāju TomTom saprasties ar iebūvēto GPS

 

Nokavēju ar jautājumu... :)

 

Gurš no viņiem labāks TOMTOM vai Garmin t.i. Cena/iespējas/Precizitāte???

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

Ja gribi pavisam sīki detalizētas kartes, tad jau ņem Garmin softu un kartes, tik vajag softu 4. ( tālak laikam 80) , jo 5.20 ir nopietnas problēmas ar simbiān . Nu mežonīgi sēdina akumulatoru. Ar Garmin izvēli vari tās kartes grozīt gan uz ziemeļiem, gan braukšanas virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies oxygen. Vakarā noteikti izmēģināšu. A tas, ka sēdina akumulātoru, tas jau nekas, jo braucot tak vienmēr telefonu var lādēt.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik lietoju SmartCom GPS, tam varēja iestādīt, lai karte griežas kustības virzirienā. Priekš Latvijas bija sataisītas nesliktas gan Google kartes, gan pārkonvertētas JS kartes. Starp citu, savulaik sākotnējo info par šo SmartCom GPS es ieguvu tepat, šajā forumā, takā meklē...

Link to comment
Share on other sites

Tomtom var 100% veiksmīgi darbināt ar N95 iebūvēto GPS sekojot instrukcijai:

 

 

Installation Notes :

 

1) Install 1.bt.sisx. Run it. It should say "Device added"

At this point you can also uninstall it - it is no longer needed.

 

2) Install 2.GPSd.jar. Run this prior to starting TomTom

 

3) Install 3.tomtom.sisx

 

4) Copy the TomTom folder from the 0.Copy.To.MEMCARD.Root.rar to the root of your memory card.

 

5) Run TomTom. Choose Yes when it asks you to switch on bluetooth.

Go to Change preferences, Show GPS status, Configure, Other Bluetooth GPS receiver, and select the BiNPDA GPS.

 

* You need to change the preferences every time you start tomtom. It won't

remember that you were using the internal GPS*

 

 

vairāk info:

 

http://thepiratebay.org/torrent/4193735/To...RKING_BiNPDA_v6.

Tom TOm softi tagad uztur iebūvēto GPS? Vēl neilgu laiku atpakaļ redzēju tikai opcijas strādāt tikai ar Bluetooth GPS ... iebūvēto lietot iespēju nebija

Link to comment
Share on other sites

Es uz nokia N82 pirms kadiem 7menesiem liku Tom Tom un jau tad bija iespeja uzliekot mazu softinu piedabut darboties ar iebuveto!

Link to comment
Share on other sites

Vai E51 ari var piedabut klat to gps uztvereju?

Ja jā kādu ieteiktu? Cik lielu atminas karti vajag? Vai tas strādās kā tom tom - grozīs displeju līdzi mašīnas griešanās virzienam un runās ( pēc 50 m pa labi)

Link to comment
Share on other sites

Mani interesee, kaa var piedabuut runat Noka N79? Laikam jau A-GPS bez GPRS vai wi-fi jau nevar straadaat?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

cik es lietoju savu n95(8gb), tad nekad, izmantojot GPS, neesmu slēdzies klāt GPRS vai WLAN un viss strādā bez jebkādām problēmām. par n79 un e51 nezinu, bet kas jums liedz pamēģināt???

Link to comment
Share on other sites

Tas gan, jāpamēģina ir, bet ar E51 vareetu buut problemas, jo tam nav iebuuveeta A-GPS raidiitaja/uztveereeja.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu un?? Ja tu taisies pirkt bluetooth GPS uztvērēju, tad tikai instalē TOMTOM no tās saites un priecājies par dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Es vēl neesmu izvēlejies starp ņemšanos gar to e51 + uztverejs + ladetajs vai tom tom one.

Vai tie bluetooth uztvereji darbojas ar visiem telefonu modeļiem?

Link to comment
Share on other sites

Es uz nokia N82 pirms kadiem 7menesiem liku Tom Tom un jau tad bija iespeja uzliekot mazu softinu piedabut darboties ar iebuveto!

Nevari iemest info vai linku par to softiņu kas ļauj darboties ar iebūvēto GPS?

Link to comment
Share on other sites

e51 + uztverejs + ladetajs vai tom tom one.

Ja navigācija vajadzīga braucot mašīnā, tad TomTom. Pašam ir e51 un BT GPS - izmantojams tikai kājām ejot. Gan tādēļ, ka mazs ekrāns, gan tādēļ, ka ir aizture.

Link to comment
Share on other sites

Jā tas GPS ir vajadzīgs mašīnai.

Nesen biju slovākijā slēpot - tur tās ceļa zīmes ir murgainas. Labi ka bija izkopēts no googlemaps norādes. Savādāk līdz bratislavai būtu aizbraukuši. Tādēļ arī tagad domāju par gps.

Tās nokia maps ir par $$$? Vai kkur krievu saitos var nozagt?

Nesen noņēmos ar tom tom softu - nepalaidās maita - mēģināju šo uzinstalēt bez gps uztvērēja, vienkārši apskatīt.

Tagad skatos uz route 66. Kartes it kā var kačāt - https://secure.66.com/store/ - kkādi mistiski eiro rādas, bet kačāt var - varbūt nestrādā kamēr neesi samaksājis.

Kāds softs ir optimālais priekš E51 + gps?

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds skatīsies telefonā un vadītājam teiks kur jābrauc, tad tāds variants strādās. Ja navigācija ir uz vadītāja pleciem, tad nez vai telefons būs ērtāks par papīra karti.

Nokia Maps ir atrodama .ru saitos.

Labots - USERs
Link to comment
Share on other sites

Nokia Maps labi strādā, bet NOKIA piekāš visus ar savu attieksmi pret klientiem, jo es nopērku produktu, bet man vēl jāmaksā nauda par to ko cerēju saņem kastītē.

 

Karte ļoti laba un nav pārbāsta ar liekiem pleķiem, kā tas ir GARMIN.

 

Vakar sanāca šo karti pamēģinātu installētu N95, laba pat ķeguma hess ir un Lielvārdē ielas arī ir, supper, Bet 1/3 no ekrāna neizmatojama informācija, turklāt ekrāns pārbāzts ar tādu informāciju kā Meži un takas. Ļoti liels mīnuss ir ka bultiņu rāda 10m atpakaļ no aktuālā, jo rāda ka esmu krustojumā, be sen jau esmu izbraucis no viņa.

Link to comment
Share on other sites

Lai lietotu to nokia maps bez balss vadības ir kkas jāmaksā? Kartes ir pa freij?

KKā nevaru palaist nokia map loader - laikam tāpēc ka e51 nav ārējā atmiņas stika - visu laiku met uzrakstu waiting for device.

Kādu gps uztvērēju lieto?

Cik ilgi bača tur ja to gps lieto nonstopā?

Cik lielu atmiņas karti vajag ja izvēlos pāris valstis no EU - Vācija, Austrija, Itālija,Spānija, Polija

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds skatīsies telefonā un vadītājam teiks kur jābrauc, tad tāds variants strādās. Ja navigācija ir uz vadītāja pleciem, tad nez vai telefons būs ērtāks par papīra karti.

Nokia Maps ir atrodama .ru saitos.

Kā tu vari vadīt auto un paralēli lūrēt papīra kartē? Kā tas var būt ērtāk, kā KLAUSĪTIES norādes, ko saka tante no GPS?

 

Nokia kartes ir bez maksas, bet par maksu ir maršrutu plānošana un navigācija.

Link to comment
Share on other sites

Tātad lai es pieņemsim saņemtu maršrutu no Rīgas - Austrijas alpiem man par to ir jāmaksā? Kas tad tur ir bezmaksas? Savas vietas noteikšana?

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka skatīties ceļu caur telefonu ir tikpat ērti, cik ar papīra karti - braucot to jēdzīgi nevar. Iemeslus minēju es un arī D.D.D. Ja kāds tā var, labi, bet es esmu lietojis abus, un varu teikt, ka katra ierīce ir savam mērķim.

Labots - USERs
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau maršrutu plānošana ir maksas un vēl ik pa laikam jālūr tajā mazajā displejā, balss vadība arī nav pa freij- laikam jau labāk izvēlēties tom tom one v3.

Tad sanāk situācija, kad ar google maps var vairāk izdarīt. Noteikt kur esi - uzdot galamērķi - un noskaitas kb un maršruts ekrānā ar visām norādēm.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Ja navigācija vajadzīga braucot mašīnā, tad TomTom. Pašam ir e51 un BT GPS - izmantojams tikai kājām ejot. Gan tādēļ, ka mazs ekrāns, gan tādēļ, ka ir aizture.

 

Lasiju, ka te daudziem ir jautajumi par E51 + GPS, tad nu varu pateikt, ka ar bluetooth gps viss strada, gan ar nokia kartem, gan ar tom tom, viss tiek radits loti normali, un ne par kadam ipasam aizturem par kuram seit raksta users, nevaru piekrist, vienigas aiztures, kas ir noverotas, ir meklejot satelitus, pec tam viss iet loti sakarigi un ja loti grib, var ari braucot masina izmantot to, lai noorientetos kur atrodies.

Link to comment
Share on other sites

Tu lieto e51 ar tom tom softu? Es mēģināju to pieinstalēt - kaut kā tas tom tom softs nelaidās vaļā - laidu viņu bez bt gps. Varbūt tur tā problēma.

Cik gb aiznem tās kartes? Vai tas softs + kartes ir dabūjams pa brīvu?

Vai ir iespējams sastādīt maršrutu un vai dod norādes ( pēc 50m pa labi), vai ekrāns grozās līdzi mašīnas stāvoklim?

Un kā tas viss sēdina baču?

Link to comment
Share on other sites

dzincha , ko mēģini TOM TOM iestūķet E51 atmiņā bez papildus sd ? :shock: Kas , kas , bet TOM TOMS nu gan raiti iet uz E51. Ja grib, pirms braukšanas baisi plānot, tad jau jāskatās uz GARMIN. Uzliek Garmin MapSource uz kompja un var eksperimentēt līdz nelabumam. Ja brauc ar mašīnu, tad, it sevišķi svešā pilsētā, nav laika lūrēt ne lielākā ne mazākā ekrānā , kartē. Atliek tik klausīties ko saka navigators un lūrēt uz ceļazīmēm ( jo tās mainās un vari , klausot navigatoru, aizbraukt kur nedrīkst. Ja no praktiskā viedokļa- TOM TOM labāk komandē ja jābrauc kur pa trasēm, bet GARMIN ir labākas ( sīkākas ) kartes . Labi, ja rikšo kājam kādā svešā vietā, bet ar auto , nu bieži komandē , mīksti sakot, neceļos . Visvairāk kaitina, ka ,ja ir izdomājis maršrutu, tad par katru cenu griezīs uz tā, kaut skaidri redzams ( un sāc braukt) pa labāku ceļu. Vēl, kas ir slikti GARMIN XT versijām 4.XX - nerāda , normāli , kā TOM TOM kad vajag nogriezties ar ceļa zīmes tipa norādi, bet gan ar uzrakstu augšā tipa '''pēc 350 metri nogrizties pa labi uz Valdemāra ielu'' . Nu svests, jo pamēģini tādu teikumu izlasīt kad brauc svešā vietā. TOM TOM , normāli , tipa ceļazīme un apakšā metri, kuri mainās atkarībā no attāluma. Kautkas līdzīgs ir GARMIN XT 5.10 un 5.20 versijai, bet... tā kaite, kad sēdina akumulatoru, pat ja nav ieslēgts tas GARMIN XT, attur no šis versijas lietošanas . Nu , jā, ja izņem to atmiņas karti uz kuras uzlikts GARMIN, tā kaite pazūd. Bet... nu visu laiku neliksiiekšā/ ārā to karti.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu tad tom tom softs iet ok uz e51? Dod skaņas norādes un arī atjaunina ekrānu līdz ar auto kustību?

Ar 4 GB vajadzētu pietikt lai europu saliktu iekšā?

Cik ilgs laiks paiet kamēr iekārta atrod satelītus un ir darba kārtībā?

Esmu noskatījis tom tom one 31 - kas ir ar visu eu valstīm iekšā un maksā sākot no 97 Ls.

Ja izvēlas ņemties ar e51 + bt gps + 4 gb SD + car charger = aptuveni 50 Ls. Ja kartes ir nahaljavu.

Tom tomu šitāda veida ņēmi?

http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?p=736559#736559

Link to comment
Share on other sites

Ja dod skanas norades, tik ja velies lv valoda, tad japieinstale atseviski lv valodas fails. Kartem ar 4 GB tev pietiks pilnigi noteikti, man ir laikaes eastern europe kartes ( ja pareizi atceros ) svera kadus 700 MB. Cik ilgs laiks paiet kamer atrod satelitus man ir gruti pateikt, domaju katram tas ir individuali, man varetu but ka paiet kadas paris minutes, bet nu pec tam viss ok. Akumulatoru ed tiri normali, ta ka ja doma braukt un izmantot to celojuma, tad paker auto ladetaju, kas noderes gan telefonam, gan domajams ari GPS

Link to comment
Share on other sites

Nu , ja gribās , vispār saprast kādi softi priekš simbiāna , var sākt no šejienes http://gps-club.ru/forum/index.php?showtopic=701

Ja konkrēti kā likt , tad http://forum.smart60.ru/index.php?showtopic=6835

Bet ja ko konkrētāku kādu karti , tad taisnā ceļā uz torrents.ru

Nu pašas kartes , Estern Europe 1536 ir sīka, laikam 100 MB , bet rietumeiropas un centrālās eiropas ( 6.75) ir , laikam 1,6 GB . Nu , bez 2GB kartes nekādīgi. Jā TOM TOM uz simbiāņa ir viena problēma-pagaidām nav jaunāko karšu . Ir tik priekš TOM TOM aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau tas viss strādā tad jau laikam jāņem variants ar to e51. To ka LV valodā saka pa labi pa kreisi normāli var dzirdēt ???

Atradu CE + WE kartes - 1.93 GB - tātad ar 2 gb sd karti varētu pietikt. Kur var ievilkt to LV atbalsta failu? Kuru tom tom instalāju izmantoji?

Kādu gps uztvērēju labāk ņemt?

Qstarz BT-Q816

Holux M-1000

GPS GlobalSat BT-359W

Link to comment
Share on other sites

Uzspiežot uz tā linka ff iemet mani šeit - http://www.tomtom.com/services/

Zem voices ir kkadas figņas, bet LV valodu tur neatradu :(

Katrā gadijuma atradu arhīvu kur ir visas pamācibas un arī valoda ir iekšā ( RU)

Labak jau būtu ar lv.

Par kartēm - tas tom tom atbalstīs kartes kas ir domātas handheld?

Respektīvi šo te?

http://thepiratebay.org/torrent/4479104/TO...urope__810.1907

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...