Jump to content

Parasts printeris


Guest Nenormaaalais
 Share

Recommended Posts

panjem kaada leetaa gala hp laazernieku uzpildiit buus leeti un kasete ies uz kaadaam 2000 kopijaam ;)

Labots - Warriorr
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Storks

Sveiki man arī vajadzīgs kāds printerīts apmēram 50-60 Ls lai kārtridži nebūtu pārāk dārgi un lai normālā kvalitātē printētu coverus priekš manas pirātiskās dvd un spēļu kolekcijas :D

Link to comment
Share on other sites

Warriorr
(labots)

no galvas nepateikshu, bet kvalitatiiva uzpilde bus ap 20ls katrai kasetei...

Labots - Warriorr
Link to comment
Share on other sites

Nu es ieskatījos piedāvājumā un atradu 3 modeļus.... būtu pateicīgs ja izteiksiet savu videokli :) Paldies!

Epson Stylus Photo R285

HP DESKJET D4360

Canon PIXMA iP4600

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ik pa laikam - tas ir cik bieži? IMHO mājas vajadzībām visideālākais variants ir melnbaltais lāzernieks. Zemas vienas lapas izmaksas, nekas neaizkalst. Fotogrāfiju druka mājās neatmaksājas. Narvesenā bildes izdruka maksā tik pat, cik, drukājot mājās, samaksāsi par papīru vien.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
Ik pa laikam - tas ir cik bieži? IMHO mājas vajadzībām visideālākais variants ir melnbaltais lāzernieks. Zemas vienas lapas izmaksas, nekas neaizkalst. Fotogrāfiju druka mājās neatmaksājas. Narvesenā bildes izdruka maksā tik pat, cik, drukājot mājās, samaksāsi par papīru vien.

Pēdējo postu necitējam ,bet nevar nepievienoties . Krāsaino lazernieku ''lētums'' vel japēta ? Lietoju Canon LPB2900B gadu vel nav pildīts .

Link to comment
Share on other sites

Warriorr
Nu es ieskatījos piedāvājumā un atradu 3 modeļus.... būtu pateicīgs ja izteiksiet savu videokli :) Paldies!

Epson Stylus Photo R285

HP DESKJET D4360

Canon PIXMA iP4600

 

ja gribeesi pildiit kasetes tad iesaku hp taas buus bez probleemaam canon buus probleemas ar chipiem un epson vispaar nepilda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...