Jump to content

Tonera kasete HP 35A. Uz pusi mazāks kasetes resurss.


halaac
 Share

Recommended Posts

Printeris HP LaserJet P1005.

Pārdodu viņu klientam pirmdien. Šodien, t.i. piektdien, klients zvana un saka, ka drukājot ar gaišām svītrām. Dodos pie klienta. Slēdziens tukša kasete. Zināms ka, kasetei, kas nāk līdzi printerim vienmēr ir mazāks resurss nekā atsevišķi pirktai jaunai kasetei. Šinī gadījumā 700 lpp - pēc specifikācijas. Pirmā doma - daudz drukāts. skatos printera propertijos - 332 lpp. nākamā doma - varbūt drukā kaut ko, kas aizņem daudz vietas uz lapas. Bet nē - drukātas tiek tabulas no excel. Font size 12. līnijas arī plānās. lapas aizpildījums kā ierindas pilsonim pienākas. Tad sanāk, ka patiesais kasetes resurss ir uz pusi mazāks nekā solīts pērkot. Rezultātā klients apvainojies - taupibas režīms, tik ātri neplānoja mainīt kaseti. Kāda varētu būt HP nostāja šajā jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

cik zinu pirmais aiziet vēl ātrāk - jo daļa pulvera paliek sistēmā, ja tā var teikt.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Atrabotka uztaisaas, bet ne tik daudz lai izriitu pusi un vairaak.

Mozhj hp nogljukojis.

Kaapeec nenes pildiit? Cilindrs praktiski iztur 3 pildiishanas, nazis tikpat, un chipu cik atceros shitiem nebija.

Leetaak, un es domaaju ka buutu droshaak, ka iepildiis tieshaam pilnu.

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu cik printeris paņem pirmajā reizē, taču atceroties kā man piegādāja jaunu kopētāju : iebāžu kārtridžu - a šis baltas lapas kopē, izrādās ka pirmajā reizē vēl visas kiekšas jāpiebārsta manuāli ar to toneri, cik atceros samērā daudz tur aizgāja. Domāju ka printerim jaunam arī līdzīgi , ka daļa pirmajā startā paliek sistēmā, bet par daudzumu neņemos spriest.

Link to comment
Share on other sites

Visām kasetēm ir tā saucamā misene, kurā paliek tonerisv(atrabotka). Pats viņu arī pildiju. Atrabotka tiešam arī nebija tik daudz lai būtu tādi zudumi.

 

Nezinu kas tas bijis par kopētāju, kam tur jābārsta. Bet nu šitam LaserJetam toch tā nav. Un tam printeri jau nemaz nav kur toneri sistēmā uzkrāt. Jo atrabotka krājas kasetē un tur, kā jau teicu, nebija tik daudz tā tonera. Bez tam 35A kasetei tā misene ir pavisam maza. Ja salīdzina ar, kaut vai, 12A, vai 49.

Link to comment
Share on other sites

halaac - pierodi. Daudzi printeru ražotāji līdzi dod "iepazīšanās" kartridžu, kurš ir pilns tikai pa pusei.

Veikalā pirktais 35A drukās visas 1500...

Uz 1005P kastes tas starp citu, bija rakstīts, pats tādu nesen pirku sievasmāsai...

Link to comment
Share on other sites

Saprotu par to iepazīšanās kaseti. Tā arī uz printera kastes rakstīts - 700pages. Bet kāpec tad rakstīt 700, ja īstenībā ir 320? Ja man kā pārdevējam klients jautā: "Cik varēs izdrukāt ar pirmo kaseti?", es atbildu: "Uz kastes rakstīts 700, bet varēsiet 320". Vai tas ir pareizi?? Nez kā būtu ja tirgotu kaut vai DVD matricas. Uz matrcas rakstīts 4,7GB, bet piedodiet ierakstīt varēsiet tikai 2GB. Manuprāt, tā ir nejēdzība un vienkāršo ierindas pilsoņu čakarēšana.

Link to comment
Share on other sites

Vai esi domājis par tādu opciju kā noklājums, katrs ražotājs norāda resursu saskaņā ar noklājumu, tas nozīmē ka 700 lapas pie lapas noklājuma 5 - 6 %, ja drukā malnas lapas tas nozīmē, ka ka resurss mazinās...

Labots - gabber
Link to comment
Share on other sites

halaac - nu Tu arī kā vakar piedzimis. Džeki vienkārši "aizmirsa" piepildīt :pardon:

Krīze tak... Vispār pamatīgi mūdži viņi ir.

Un es nedomāju ka ar kratīšanu izvilks tās 380 lapas...

Vidusmēra klients parasti drukā dokumentus, kuri nu nekādi neaizpilda 50% no lapas.

Link to comment
Share on other sites

to gabber

Tu domā ka prasta excel tabula, bez kādiem čārtiem un klipārtiem, dod ārā melnu lapu? Nu ja tā skaitās melna lapa, tad tā lpp rakstīšana specifikācijā ir pilnīgi garām :) Par to kratīšanu. Mans uzskats ir tāds - kratīšanai vajadzētu būt tad, kad ir pārsniegts ražotāja minētais resurss un tiešām vajag izspiest vēl kādu steidzamu dokumentu. Kratīšana pie 300 lpp ir ņirgāšanās par klientu :) Nu bet labi, taisnība vien - gaudošanai forumā nav jēgas. :)

 

Par krīzi - 140g AX tonera maksā ne vairāk kā 1,5Ls. Kasete maksā +/- 40Ls. Nja, santīmu netaupīsi, pie lata netiksi :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...