Jump to content

Aiztur jaunieti par Rīgas sargu izplatīšanu internetā


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

PasaulesPilsonis

Tur nav ko atbildēt par to, ko teici Radiotator. Tas ir retorisks jautājums, viss tāpat ir skaidrs, kas kur ko ir ēdis un ēd.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan nevarētu ieviest legālu trakeri kur pa 1 -2 ls (tāpāt kā disku nomā) var iegūt noskatīšanai filmas?
Tu pilnīgā nopietnībā esi gatavs maksāt par filmu Ls 1.00 – 2.00? Es tam neticu. Ja nu vienīgi tie Ls 1.00 – 2.00 ir domāti kā gada maksa par iespēju novilkt no Interneta, jebkuru filmu, arī pašu jaunāko. Mēs dzīvojam laikmetā, kurā lielākā sabiedrība daļa priekš sevis jau ir pieņēmusi nerakstītu likumu, ka visām lietām, kuras nevar ar rokām aptaustīt (ne pats datu nesējs, bet gan informācija kura tur atrodas) IR JĀBŪT BEZ MAKSAS (kādi tur vēl Ls 1-2), jo autoram (izdevējām) no viņa darba kopēšanas nekas jau netiek nozagts. Autoram vajadzētu priecāties, par to, ka viņa darbu bez maksas reklamē liels daudzums cilvēku. Ir slikti - gribēt saņemt naudu par lietām, kuras var viegli nokopēt (filmas, mūzika, grāmatas, programmas).

Nepārprotiet, tas nav atbalsts pirātismam, tas ir ironija par mūsdienu sabiedrības uzskatiem.

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga, bet kā tad ar to AKKA/LAA nodokli, kas ir iekļauts matricu, disku un citu datu nesēju cenā? Lai tad AKKA pārskaita kaut kādu naudiņu "Platformai" par to, ka tauta glabā savos kompjos "Rīgas sargus". Pat ja es kaut ko velku un skatos, sanāk, ka es par to esmu jau samaksājis. Ne tā? Apskaidrojiet man lūdzu kā nejēgam.

 

Idejiski ir tā, ja tu NOPĒRC kaut kādu LV izstrādājumu, tad tev ir tiesība to nokopēt 1 eksemplārā kā rezerves kopiju uz mēdija, kurš ir aplikts ar nodokli - respektīvi veikalā iegādāts cd, dvd un drīz jau arī hdd...

TAS IR VIENS NO d***tĀKAJIEM NODOKĻIEM, kāds vispār ir bijis, bet nu tautai vienalga - kakalaa - tik aidā uz priekšu ar nejēdzībām, par to, kā tas nodoklis tiks sadalīts starp autoriem - nekur netiek teikts...

No visas sirds dziļumiem ienīstu šādu bezatbildīgu apkrāpšanu lielos apmēros, BET lATVIJĀ jau daudz tādu gadījumu un cietumos neliek, vismaz nav dzirdēts, ka kāds būtu reāli ietupināts, kamēr cilvēkam pie saeimas par izsitu logu 300Ls vērtu stiklu kā minimums 8 gadi draud, nedomājot nemaz par to, ka stikli jau iepriekš bija sagatavoti, jo reāli tik ātri nav iespējams nomērīt, pasūtīt, atgādāt, uzstādīt - ar lv pieņemtajiem darbības/birokrātijas ātrumiem.... ehh - nemaz negribas runāt par šīm tēmām, jo runāšana te ir daudz par maz...

Link to comment
Share on other sites

datu nesēju nodoklim kā tādam nav ne vainas.

Problēma ir iekš nesamērīgās likmes un iekasētās naudas izlietojuma.

Link to comment
Share on other sites

Novilku. Nu un? Filma ir mēsls gatavais... Pats gan masu skatos piedalījos, bet "Baiga vasara" kaut kā vairāk likās skatāma, bet RS drīzak kaut kādas jezgainas rosīšanās galaprodukts..

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Man te ienāca prātā doma par bezmaksas filmu, da jebkuru. protams filmas uzņemšanai ir nepieciešams finansējums. Kompānijas ir ar mieru maksāt par Reklāmu. Filmas veidotāji piesaista līdzek''lus no reklāmdevējiem un reklāmu iestrādā Filmas gaitā. Jo lielāks filmas budžets, jo vairāk reklāmas :)

Tātad apmēram 2 min iet filma 1 min reklāmas nu protams dažādas un daudz :) Teorētiski vajadzētu sanākt ntmāls filmas budžets, tik atvainojiet, Fima būtu nebaudāma un piegrieztos skatīties pēc 20 min. :)

 

 

Tikai neizglītots āzis var ļurināt, ka internetā jābūt visam par brīvu.:) nu kaput domāšana:)

Link to comment
Share on other sites

bezmaksas filmas, kur finansē par reklāmām ir JAU.

 

tās ir filmas par aģentu 007.

 

visa filma ir viena reklāma. :))

 

starp citu krievi Krievijā arī piratizē RS.

 

un tur pat izvērsās gara diskusija par vēstures izpratni.

Link to comment
Share on other sites

vot visi sašūmējušies!!!

vaita šo filmu 85% apmērā nesponsorēja kautkaads tur kantoris kurš saņem "piķi" no valsts buģeta???

Respektīvi mees paši maksājam, paši skataamies! Ja dodam kaimiņam palūreet, vaita tas ir grēks!!

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

visiem ,,politiķiem,,,,,māksliniekiem,, un citiem p..... pārtikas produktus turpmāk pārdot tikai par 8kāršu cenu,savādāk viņi ir galīgi izlaidušies.baltmaize turpmāk viņiem maksā 6Ls gab,Kartupeļi 9,99Ls kg.redzēs kur tad būs jūsu tiesības mē..li.vemiens nāk skatoties uz jums.

Link to comment
Share on other sites

industrious

Nu pēc tik karstām diskusijām Boot.lv forumā, valdība točna ņems vērā šos priekšlikumus un veiks grozījumus autortiesību likumā, jā. Starp citu, ņemot vērā cik liels tirgus kinofilmām ir Latvijā, sevišķi pašu ražotajām, vispār jābrīnās ka kaut kas tāds vispār ir tapis.

Link to comment
Share on other sites

datu nesēju nodoklim kā tādam nav ne vainas.

Problēma ir iekš nesamērīgās likmes un iekasētās naudas izlietojuma.

 

Lūk tāpēc arī nepērku Latvijā neko.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu vai to dzeku vajadzetu tur tiesat,jo visi tie kas to filmu novilka trakeros tad ari skaitas zagli,un visus vajadzetu apcietnat...stulbi kautkaa.

es ari to filmu novilku trakerii,un labi ka novilku,jo tur tiesam nekaa nav..aa kapee tad to filmu var nopirkt veikala pa 10ls,ja vinu nedrikst izplatiit.

es domaju ka to dzeku nevajag apsudzeet...

 

 

un ja kas es to filmu vareju dabut pat atrak nekaa vina bija trakeros, jo pirmkart dvd disku deva daudziem tiem kas piedalijas filmas uznemsanaa,un otrkart mana pagasta skolai ari tika uzdavinats dvd ar fimu.un ari daudzi berni panem filmu no skolas,pirms taa paradijas trakeros....

takaa nezinu vai vins ir pelnijis memo sodu par piratismu :dry:

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Ja tā, tad jau kriminālprocess jāuzsāk pret visiem, kuri kaut ko izplata/apmainās ar, tai skaitā pret interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuri netieši nodrošina šo tā saucamo pirātisko datu plūsmu.

Vienkārši pakazuha - padomju laika prakse atrast vienu grēkāzi, lai citus iebiedētu. Ja cīnās, tad līdz galam, ja ne - lai sēž savās alās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...