Jump to content

Kā tikt pie jauna uztvērēja?


zhagis
 Share

Recommended Posts

Mans paziņa,četrus gadus ir Viasat Latvija klients.

Patreiz vecim sāk gļukot Peace uztvērējs(jūkot kanāli,pats no sevis izslēdzas...)

-----

Uz Viasat esmu zvanījis tikai vienu reizi-bezjēdzīgi.

----------

Jautājums:

Vai var tiem ķēmiem pieprasīt konkrētu modeli:

http://viasat.lv/index.php?id=5602

 

Kas notiek ar Xumax veidīgajiem?

Link to comment
Share on other sites

Man 28 janv tiek lauzts ligums ar viasat,un man ir tomson kaste(mazlietota)pa leto varu atdot!

Link to comment
Share on other sites

Man 28 janv tiek lauzts ligums ar viasat,un man ir tomson kaste(mazlietota)pa leto varu atdot!
Cik tad mazlietota var būt? Līguma laiks ir 2 gadi takš, tas neskaitās "mazlietots"... :D

Anyway, lielu naudu jau par to Thomsona kasti maksāt nevar, bet no Viasata piedāvātajām tā ir vislabākā...

Link to comment
Share on other sites

Stasts tads,dzivoju laiku irija,panjemu viasat pace aparatu ,shamais nokaras,aizgaju uz veikalu saku lai dod citu,shie iedeva tomsonu,bet lielaka vilshanas bija ka irija viasat tai vieta kur uzturejos redzet nevar(par ar 180cm skjivi neizdevas),redzeju tik diskovery un explorer ,kuri pa eiropas apraidi iet,ta ka nekada dizha skatishanas nesanaca...,protams aiz dusmam panjemu HD aparatu FTA ,un vizmas BBC HD un citus kanalus no 28 astru vareju skatit,ta tas tomsons man vairak ir stavejis sho laiku neka ir izmantots.Protams tagat majas skatos fatera viasatu : ) Un tomsons stav bez darba!

Ps Varbut kadam vajag 180 cm skjivi,prime fokus,razhots kanada!

Labots - Reika
Link to comment
Share on other sites

Mans paziņa,četrus gadus ir Viasat Latvija klients.

Patreiz vecim sāk gļukot Peace uztvērējs(jūkot kanāli,pats no sevis izslēdzas...)

-----

Uz Viasat esmu zvanījis tikai vienu reizi-bezjēdzīgi.

----------

Jautājums:

Vai var tiem ķēmiem pieprasīt konkrētu modeli:

http://viasat.lv/index.php?id=5602

 

Kas notiek ar Xumax veidīgajiem?

man liekas ka karte ir piesaistīta konkrētam aparātam un nekas nesanāks ar pirktiem no rokas, varbūt kļūdos bet liekas ka tā ir. Rīkoties vari sekojoši, aizsūti e-pastu ka aparāta dēļ vairs nevēlies būt viņu klients esmu pārliecināts ka viņi piedāvās citu aparātu, vismaz man tā bija. Otrs variants izbeigt līgumu un noslēgt pēc dienas jaunu, bet svarīgi ir kādu naudiņu paziņa maksā, varbūt ir zema maksa kas nāk līdzi vecam līgumam un viņi nedodot citu aparātu grib lai ņem jaunu ar par lielāku samaksu, uzraksti cik viņam šobrīd ir abonentmaksa.

Link to comment
Share on other sites

ja tiešām tā ir kā Reika raksta tad par mazu naudas summu no kāda autors var atpirkt, es pats savu PACE varu par 30 Ls pārdot.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs Marci.

Par Thomsoniem zinu.

Bet izbrīnu radīja Xumax.

 

Kāda te vēl pārdošana?:)

Līgumā ir skaidri noteikts,ja uztvērējam ir gļuki,tad Viasat viņu nomaina!

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

zhagis - es pajautāšu cilvēkiem par tiem Humaxiem.

Teiksim CAPam izdevās līguma perioda beigās dabūt nākošos 6 mēnešus par brīvu, ja nekļūdos.

Pajautā viņam.

PACE uztvērējam dikti nepatīk 3 galvu komplekts - pārāk daudz kanālu viņa mazajai atmiņai.

Un ceru ka firmware ir jaunākā. Tas drusku palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Stasts tads,dzivoju laiku irija,panjemu viasat pace aparatu ,shamais nokaras,aizgaju uz veikalu saku lai dod citu,shie iedeva tomsonu,bet lielaka vilshanas bija ka irija viasat tai vieta kur uzturejos redzet nevar(par ar 180cm skjivi neizdevas),redzeju tik diskovery un explorer ,kuri pa eiropas apraidi iet,ta ka nekada dizha skatishanas nesanaca...,protams aiz dusmam panjemu HD aparatu FTA ,un vizmas BBC HD un citus kanalus no 28 astru vareju skatit,ta tas tomsons man vairak ir stavejis sho laiku neka ir izmantots.Protams tagat majas skatos fatera viasatu : ) Un tomsons stav bez darba!

Ps Varbut kadam vajag 180 cm skjivi,prime fokus,razhots kanada!

iemet kādu bildi tam šķīvim

un cik gribi par viņu?

Link to comment
Share on other sites

Ko reāli var ar 180cm LV redzēt? Astrai 2D laikam bišk par īsu... nav ne jausmas reali nav laika stutet vinju augsha...

Man bija pace kura nokaras tad iedeva tomsonu bet karte palika ta pati,man bija jazvana un vinji to karti paregistreja uz ta tomsona,tapec teoretiski vinji var samikset,kasti un karti.

 

Te bus links manai antenai a cenu prasu 25Ls/var runat,bet ta jau mazak ka Lats kilograma! :grin:

http://www.fortecstar.com/estore/storefron...mp;CategoryID=8

Labots - Reika
Link to comment
Share on other sites

Ja gribas nopirkt viašrota uztvērēju tad labāk paņem kaut ko no OPENBOKSveidīgajiem ar kartes slotu būs mazāk problēmu ar uztvērēja lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Viasata kartes ir piesietas pie tjunera id. Neviens openboksis ar CI slotu nelīdzēs.

Var ņemt kādu drīmveidīgo protams, tiem var iestāstīt ka viņš ir viasata tjuneris.

Link to comment
Share on other sites

MarcisB - vismaz 800ajam openam ir iespeja piesiet viasat kartes. Dzive pats gan neesmu meginajis, tachu softa atbalsts ir...

Link to comment
Share on other sites

Ko reāli var ar 180cm LV redzēt? Astrai 2D laikam bišk par īsu... nav ne jausmas reali nav laika stutet vinju augsha...

Man bija pace kura nokaras tad iedeva tomsonu bet karte palika ta pati,man bija jazvana un vinji to karti paregistreja uz ta tomsona,tapec teoretiski vinji var samikset,kasti un karti.

 

Te bus links manai antenai a cenu prasu 25Ls/var runat,bet ta jau mazak ka Lats kilograma! :grin:

http://www.fortecstar.com/estore/storefron...mp;CategoryID=8

 

tam 180 šķīvim ir iespēja uzlikt vairāk par 1 galvu,piemēram 4

Link to comment
Share on other sites

MarcisB - vismaz 800ajam openam ir iespeja piesiet viasat kartes. Dzive pats gan neesmu meginajis, tachu softa atbalsts ir...

Es vairāk biju domājis 200-400to openbokšus.

Jebkurā gadījumā 800tais jau būs tuvu pie drīmveidīgajiem cenā

Link to comment
Share on other sites

Viasata kartes ir piesietas pie tjunera id. Neviens openboksis ar CI slotu nelīdzēs.

Var ņemt kādu drīmveidīgo protams, tiem var iestāstīt ka viņš ir viasata tjuneris.

 

Jebkuram Openboxam kam ir karsu vieta var piesaistit un lietot Viasat kartes...

Link to comment
Share on other sites

Kas ir 200-400 Openbokši?Vecie bija 100-130-1700-8100-210, pēc tam 300-800-810-820, pašlaik ražo 500/540/590/ un 700. sēriju.Par citiem nezinu, bet 800/810/820 un 540/590 ir softs sākot ar 5.41 , kas pašlaik strādā ar oriģinālo Via*** karti, iekš menu ir vieta, kur ierakstīt kartes ID.Oriģinālus vairs neražo, bet ir kloni vai puskloni, sākot ar Ls 40 (flexbox-880).Cita lieta, ka , šķiet, beidzies softa atbalsts-jaunākais softs iznāca tikai 500. sērijai, tā ka pirkt 800tos var būt riskanti.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Rudiger - atvaino, es ar ipbokšiem saputroju :pardon:

Jebkurā gadījumā tādas klases tjuneris būtu laba alternatīva PACE draņķim, vienīgais mīnuss - cena.

Viasats tak pa velti dod

 

Toties šādam tjunerim ir papildus fīčas, kuras nepiedāvā Viasata tjuneri...

Link to comment
Share on other sites

Man tieshi padoma IP boxi pirkt,bet tagat atkal viela pardomam.tatad viasats ar ipbox nedraudzesies?skatos uz ipboxi910hd...

Link to comment
Share on other sites

Vismaz vecajos Dream/Ipbox iet arī Via***, par HD aparātiem nezinu, meklē forumos. IPbox 910 vēl ir pavisam zaļš.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Viasata kartes ir piesietas pie tjunera id. Neviens openboksis ar CI slotu nelīdzēs.

Var ņemt kādu drīmveidīgo protams, tiem var iestāstīt ka viņš ir viasata tjuneris.

Pilnīgi aplam. Uz Openboxiem(8x0,5x0 ) un to kloniem Kā Fisher, Flexbox u.t.t. Viasats iet kā rūkdams un ievadīt vajag tikai vienu strīpu ar cipariem ko nolasa no Viasat aparata iazmugures, a lai iekurbuletu viasat uz Drīmbox vesels penters drukājams un ja viens cipars netur āmen. Tāpēc labāk paņemt 540 Openboxu pa 60Ls iemet Viasat karti un skaties uz nebēdu.(vēl var 2 Openboxus savā starpā savienot ar vadu un skatīties ar kaimiņu uz pusēm no vienas Viasat kartes, kā nekā krīzes laikos jātaupa :) ) P.S uz Opena vēl var iekurbulēt Tricolor ar oficiālo karti, uz ko drīms nav spējīgs

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

beirubit, uz paraboliskās antenas var uzlikt vairākas galvas, bet problema ir tāda, ka parastās, ofseta antenai domātās, galvas neder. Vajadzīgas galviņas, kurām ir speciāls apstarotājs galviņas priekšā. Var jau ofseta galviņā vienkarši iebāzt metāla caurules gabaliņu(tā kādreiz darīja), bet ja kaut ko izdara nepareizi, tad no lielās antenas nav nekādas jēgas. Galviņas priekš parabolas es vairs nēsmu redzējis pardošanā. Gan jau var tādas atrast internetā, bet tās laikam tagad skaitās profesionālas un attiecīgi maksās. Vārdu sakot, ar parabolu ir liels čakars un šāda tipa antenas izmanto tikai profesionalām vajadzībām un parasti ar vienu galviņu.

Link to comment
Share on other sites

P.S uz Opena vēl var iekurbulēt Tricolor ar oficiālo karti, uz ko drīms nav spējīgs
Ar jaunāko MPCS EMU beidzot arī uz drīmiem 3kolor oficiālā karte iet.
Link to comment
Share on other sites

es jau kādus 3 Peace uztvērējus nomainīju gada laikā, visiem bija vieni un tie paši gļuki, slēdzās ārā, nevarēja uztvert nevienu kanālu un tamlīdzīgi. nācās kārtējo reizi vest lai apmaina, tur jau ar jamie nemaz neskatās kas par vainu, iemet kaudzē kur pārējie :) iedeva thompson, nekādas problēmas vairs nav bijušas

Link to comment
Share on other sites

beirubit, uz paraboliskās antenas var uzlikt vairākas galvas, bet problema ir tāda, ka parastās, ofseta antenai domātās, galvas neder. Vajadzīgas galviņas, kurām ir speciāls apstarotājs galviņas priekšā. Var jau ofseta galviņā vienkarši iebāzt metāla caurules gabaliņu(tā kādreiz darīja), bet ja kaut ko izdara nepareizi, tad no lielās antenas nav nekādas jēgas. Galviņas priekš parabolas es vairs nēsmu redzējis pardošanā. Gan jau var tādas atrast internetā, bet tās laikam tagad skaitās profesionālas un attiecīgi maksās. Vārdu sakot, ar parabolu ir liels čakars un šāda tipa antenas izmanto tikai profesionalām vajadzībām un parasti ar vienu galviņu.

 

paldies,gribēju judomāt par pirkšanu,jo man lietainā laikā raustās NTV+ kautgan šķīvis ir 140 ofsets kautkāds vecais ( 7 gadi)

bet var gadīties ,ka nav precīzi noregulēts

skatos 5,13,18,36 grādus ar Dreambox 500s

Link to comment
Share on other sites

Nu tad lai paziņa tā arī rīkojas.

-------------

Vēl tikai derētu ko uzzināt par Xumax.

Pagaidīšu,varbūt Mārcis ko dabūs zināt par tiem uztvērējiem.

Tad arī došu kādu atbildi paziņam.

Link to comment
Share on other sites

Kopsavilkums autoram:

1. Izspiest no Viasata Thomson tjuneri

2. Iegadāties kādu citu tjuneri - open-, drīm-, ipbox- veidīgu, tad gan maksās savus 60ls vismaz toties tam ir

papildus fīčas "citu" pakalpojumu izmantošanai. Ja tas ir aktuāli protams...

 

zhagi - to es varēšu pateikt pirmdien. Šodien tomēr brīvdiena :pardon:

Link to comment
Share on other sites

beirubit, jo lielāka antena, jo tā precīzak jānoregulē. Ja 80 cm antenai grāds šurp-turp nav svarīgi, tad 1,8m antenai jau pie tādas neprecizitates var pazust bilde.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja vajag tikai Via**t kartei, tad jau labāk pārbaudīto Openbox 5xx paņemt.Vai , ja gribas Argus, tad nedaudz dārgāko 2 in 1 ar DVB-T un DVB-S2 tjuneriem. Info par viņiem ir ļoti maz.Oriģinālais softs ir tikai ar Conax atbalstu-tātad LTC karte ies.Ir IL TV alternatīvais softs ar EMU un MultiCAS atbalstu- vajadzētu saprast visas kartes, arī Via.Vismaz vecākie modeļi Argus VIP un tā klons (vai otrādi?!) Opticum 9500 lasa visas populārākās kartes pat bez moduļiem, arī Vias*t.Izņēmums ir +++HD u.c. kartes, kas piesietas tjunerim, arī Via HD neredzēt.Izskatās, ka medus (LAN) ir tikai modelim mini SAT IP

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man ir problēmas ar OPENBOX X-770. Kanālus atrod, bet nekodē vaļā. Uzliku pēdējo 2010 gada softu, nekā! Karti uzrāda kā NDS, bet apakšējā Nr. rinda ir tukša un mainīt neko nevar. 800tiem, laikam varēja kaut kur ierakstīt vecā uztvērēja Nr, lai piesaistītu karti, a šitam tādu iespēju neatradu. Šite vēl daži sastāstīja, ka ja grib ne Viasat oriģinālo dekoderi, tad jāņem Openbox:)

Link to comment
Share on other sites

Nu 7xx gan neviens nav ieteicis, drīzāk otrādi!Tā ir neizdevusies sērija.Var palasīt te (jāreģistrējas).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...