Jump to content

2 problēmas.


BezVārdis
 Share

Recommended Posts

1. Freezing`s

sākumā dators "iesala" līdzko ieslēdzās ekrānsaudzētājs uz kkādām 5 vai 10 min. Kad pakustina peli vai nu ekrānsaudzētājs sastingst (un vairs nekā izdarīt nevar (Ctrl-Alt-Del arī ne)), vai ekrānsaudzētājs pazūd un parādās Desktop`s, bet nekā nevar izdarīt, vienīgi pakustināt peli. Ekrānsaudzētāju izslēdzu - nekas nemainijās - dators iesala pēc kādām 30-40 min. un tagad vēl dators slēdzas iekšā 3reiz ilgāk - sākumā kkas iesalst un brīdi.

 

2. DVD pazuda.

Datoru ieslēdzu, kko sāku darīt. Pēc tam atceros klasesbiedram disks jāieraksta, bet atveru My Computer - parādās tikai Cietie diski un pārējie CD dziņi (neīstie). Īstais DVD/CD dzinis kkādā veidā pazudis. Ieliekot disku nekas nenotiek - nelasa nemaz. vienīgais, ko var izdarīt ir atvērt un aizvērt dzini... vadiņi itkā ir sasprausti, driveri arī bija uzinstalēti.

 

p.s. tas viss notika vienā dienā :D. šodiena nav mana laimīgākā diena..

Link to comment
Share on other sites

patiiri zveerdu daarzu un apskaties pc temperatuuras + iztiiri no putekljiem iesaakumaa ko veel vari izdariit pasakties task manager kas notiekas.... ;)

Link to comment
Share on other sites

BezVārdis
patiiri zveerdu daarzu un apskaties pc temperatuuras + iztiiri no putekljiem iesaakumaa ko veel vari izdariit pasakties task manager kas notiekas.... ;)

 

Putekļu nav, task manager normālu visu uzrāda..

man galvenais pagaidām dabūt lai DVD diskdzini rāda atkal !

Link to comment
Share on other sites

un kas ar temperatuureem ko raada bios vai everest?

 

par dvd gruuti teikt ja neesi neko chakareejis un visi vadi staav kaa staaveejushi ja nu vieniigi esi sleezi klaat kaadu titu ieriici /hdd?

Link to comment
Share on other sites

BezVārdis
un kas ar temperatuureem ko raada bios vai everest?

 

par dvd gruuti teikt ja neesi neko chakareejis un visi vadi staav kaa staaveejushi ja nu vieniigi esi sleezi klaat kaadu titu ieriici /hdd?

 

čakarējis neko neesmu. izskatās itkā pats būtu atslēdzies tas DVD..

Everestā nemaz neuzrāda, ka būtu diskdzinis..

Temperatuuras

Aux 4 grādi

Grafiskais proc. 50 grādi

cietais disks 37 grādi

Link to comment
Share on other sites

diivaini temperatuuras arii itkaa normaalas.

 

panjem izskanee pc self mode [tik vari iekshaa restarteejot pc un nospiezhot F8] ar Cureit

 

bios uzraada tev to dvd? pameegjini vadiem kontakstus parbaudiit, bet tas maz ticams ka pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

BezVārdis
diivaini temperatuuras arii itkaa normaalas.

 

panjem izskanee pc self mode [tik vari iekshaa restarteejot pc un nospiezhot F8] ar Cureit

 

bios uzraada tev to dvd? pameegjini vadiem kontakstus parbaudiit, bet tas maz ticams ka pie vainas.

 

nu ok varu mēģināt, bet par to F8 - spaidu cik gribu, nekas nenotiek. DVD neuzrāda, bet man arī negribas slēgt ārā, jo dators var arī iesalt slēdzoties iekšā :(, man ātrākais kkur 5min laikā ieslēdzās (kopš sākās iesalšana) līdz parolei.. :D

 

wolf es īsti nesapratu tavu 2. jautājumu :/

 

tagad ienāca prātā doma: ir jēga labāk nokačāt un uzlikt Vistu, ir iespējams, ka problēmas pazudīs?

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

BezVārdis

 

par boot'ablu diskku wolfs domāja kādu sistēmu - Hirens boot cd, Linux ģimenes OS, vai pat kaut kādu windows live CD.

 

Ja pat tie tev neiet, tad vaina ir dzelžos.

Link to comment
Share on other sites

BezVārdis
BezVārdis

 

par boot'ablu diskku wolfs domāja kādu sistēmu - Hirens boot cd, Linux ģimenes OS, vai pat kaut kādu windows live CD.

 

Ja pat tie tev neiet, tad vaina ir dzelžos.

 

pat tie neiet... drīzāk paskatīšos iekšās vēlreiz..

Link to comment
Share on other sites

Man gan vairāk izklausās pēc hardware problēmas. Varētu būt, ka kaut kas ar MB vai PSU iet sviestā. Iespējams arī, ka RAM bojāts. Vistas uzlikšanai nevajadzētu neko īpaši mainīt.

 

Vai izdarīji to, ko VIL ieteica - paskatījies Event Viewer? Tur reizēm var interesantas lietas ieraudzīt...

Link to comment
Share on other sites

BezVārdis
Man gan vairāk izklausās pēc hardware problēmas. Varētu būt, ka kaut kas ar MB vai PSU iet sviestā. Iespējams arī, ka RAM bojāts. Vistas uzlikšanai nevajadzētu neko īpaši mainīt.

 

Vai izdarīji to, ko VIL ieteica - paskatījies Event Viewer? Tur reizēm var interesantas lietas ieraudzīt...

 

itkā nekā īpaša tur nebija.. :/

 

sry pa double post

 

itkā nekā īpaša tur nebija.. :/

 

p.s. ne pārāk daudz no šitā sajēdzu

 

bāc nu normāla Edit te nav? :D:D

post-80617-1232237341_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...