Jump to content

CSDD apmācības programa


Copy
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! lieta sekojoša, man pazīstams cilvēks liks tiesības, un tajā firmā varēja pa 3 ls nopirkt datorapmācibas un datoreksāmenu apmācību iekš CD pa 3 ls ... reāli esam izlamājušies, tolks nekāds, vienkārši programma ko viņi raxta iekš CD ir bojāta, pārbaudīta ar dažādiem CD un uz dažādiem PC, neiet tik un tā ... nu ko darīt, aizgājām uz uzņēmumu un dabūjām tos 3 ls atpakaļ, paši atzina beigās savu vainu, un atvainojās, bet par jaunu CD izplatīšanu neko nezinot vēl ...

Tad nu jautājums, kur es varētu lejupielādēt kādu programmu nettā, kur varētu pamācīties CSDD noteikumus un emulēt eksāmenu programmā?

Paldies jau iepriekš! :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ņem visas kas darbojās un nav īpaši atpalikušas, pārējais poher!

Ja arī bildītes un uzdevumu teksti atšķirās - pajāt. Noteikumi ir jāizprot, nevis jāiezubra kura atbilde pie kuras bildītes un teksta.

Link to comment
Share on other sites

ugisn1989

mustangs u.c programmas bija neatceros kā sauca kur bija gan teorija gan eksāmens, gan pa noteiktu tēmu varēja jautājumus paņemt

Link to comment
Share on other sites

q64silver

labākā ir tā, kura pieejama direkcijas mājas lapā. pārējās ir cilvēku čakarēšana. redzētajā gross'a (?) eksemplārā kļūdas, kļūdiņas... sviests...

Link to comment
Share on other sites

paldies visiem par linkiem,, bet man tomēr vajkag lejupielādējamu prorammu uz datora, jo tiem cilvēkiem kam viņu vajag, nav pieejams nets, reāli teikšu kā ir.. man laujkos dzīvojošs cilvis liek tiesības, un viņam sanāca posta tematā skojošā šaize, nu vot, un viņam mājās ir dators, bet nav nets, tapēc es kā gādīgs radinieks gribu viņam sagādāt iespēju veikt laimīgi ar pirmo visu nolikt, tapēc es gribu lejupielādējāku progu, kuru varu, kaut rīt ar savu auto viņam flashveidīgi nogādāt ... paldies džekiem, kas piedāvāja iepriekšējās versijas, tās ir ok, bet tur vajadzīgs nets. :)

Link to comment
Share on other sites

Agrāk varēja novilkt tajā Mustangā un Grosā, tagad izskatās, ka nav priekšpusē, moš jāpiereģistrējas... Man vispār ir failā Mustangs 4.1, ja nekur nedabūsi, tad kkur ielikšu moš...

Link to comment
Share on other sites

Agrāk varēja novilkt tajā Mustangā un Grosā, tagad izskatās, ka nav priekšpusē, moš jāpiereģistrējas... Man vispār ir failā Mustangs 4.1, ja nekur nedabūsi, tad kkur ielikšu moš...

 

atsūti plz uz emailu, ko aizsūtīju PM, ja neaizgāja, tad iedod linku kur novilkt ... iepriekš pateicos! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cool-Tech

ar grāmatu nepietiek? 2x reizes lai izņem cauri visu grāmatu un tiesības rokā. tie notiekumi nav nemaz tik grūti, ja saprot visu

Link to comment
Share on other sites

Nu 2x izlasīt grāmatu un nolikt teoriju ?- ja tā var tad cepuri nost tā cikveka priekšā

Reāli tur ir daudz jautājumu, kur vispār nekādas loģikas nav - jāiekaļ no galvas.

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech
Nu 2x izlasīt grāmatu un nolikt teoriju ?- ja tā var tad cepuri nost tā cikveka priekšā

Reāli tur ir daudz jautājumu, kur vispār nekādas loģikas nav - jāiekaļ no galvas.

nu es domāju jautājumu jeb testu grāmatu, nevis teorijas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest vilno

Tā pati problēma - vajag cilvēkam, kuram nav mājās internets. Vai kāds varētu atsūtīt novilktu CSDD eksāmenu apmācības programmu. Mans e-pasts agis67@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Grāmata nav tik ērta, bet tā ir visuzticamākais līdzeklis, lai mācītos. Tās visas programmas jau, starp citu, arī vienkārši izmanto ieskenētu to grāmatu (nesaprotu, kāpēc gan CSDD neizlaiž viņu elektroniskā formātā, bet, nu, whatever). Programmas arī mēdz būt ar kļūdām un no vecām grāmatām.

Link to comment
Share on other sites

Ņem visas kas darbojās un nav īpaši atpalikušas, pārējais poher!

Ja arī bildītes un uzdevumu teksti atšķirās - pajāt. Noteikumi ir jāizprot, nevis jāiezubra kura atbilde pie kuras bildītes un teksta.

Tas jau būtu pats par sevi, bet tad, kad tu, gatavojoties, esi tos testus pildījis 100x, tad tu vienkārši nevari neiemācīties, kura no dotajām atbildēm tev ir jāspiež.

Ir tā, ka vairumam jautājumu, tu automātiski zini, kuru podziņa ir īstā. Pašam tā bija, lai arī galīgi neizgāju uz atbilžu iekalšanu. vienkārši n-to reizi pildot, 95% jautājumos tu jau automātiski un gandrīz nedomājot spied to, kas ir jāspiež.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mana nu jau 5 gadus vecā pieredze - teorijas grāmata jālasa 2x ar izprašanu nevis tikai ķeksim. Uzdevumu grāmata 3-4x un tu jau 90% zini no galvas. Pats noliku ar pirmo reizi gan teoriju (bez kļūdām) gan brauksānu (1 punkts, bet man liekas ka tā bija piekasīšanās). Tas datora tests ne tik daudz dod zināšanas, kā pārliecību par to ko datorā spiest vai nespiest. Faktiski datora tests pat ir kaitīgs, jo noslinko ar drukāto materiālu, bet 100x izpilda datora testu un domā, ka ir aptverti visi jautājumi. Bet tā nav.

 

Tā ka lai radinieks tik ņem rokā grāmatas un studē.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
ElvisPiks

CSDD neizlaiž tāpēc, ka visu laiku kkas mainās. Valstij nav tāda aparāta, lai raiti sekotu līdzi likumdošanas izmaiņām un vienlaicīgi visos materiālos, tāpēc visveiksmīgāk to dara uzņēmumi ar komerciālu interesi. Varu ieteikt jaunāko eksāmenu autoskolai PRESTO. Skatīt te - CSDD tests !

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...