Jump to content

Problēma ar skaļiem kaimiņiem


The_Saint
 Share

Recommended Posts

Man tā bija. No narkomāniem tiku vaļā ar policijas palīdzību ;)

Poliči tiem 5 šlircres konfiscēja.

 

Viens paziņa strādā poličos, bija iespēja apskatīties lietu: cietumā neielika, bet uzskaitē tika un sodu dabūja.

Vairs nav rādījušies.

 

Man gan ir viedoklis, ka šādiem normālā sabiedrībā nav jāatrodas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mjā, savulaik, viens bābietis šādu pašu putnu vadīts, senču mašīnai durvju ručkas ar sviestu apsmērēja. Salīdzinoši, maigi kaimiņi :)

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc pirms ievākšanās jāparunā ar nākamajiem kaimiņiem. Vai kāpņu telpā netusē narkomāni, vai naktīs nenāk bomži gulēt, vai kaimiņiem nav noslieces uz skaļu mūzikas klausīšanos.

Pareiza metode gadījumā ja mitekli īrē, ilgtermiņā nedarbojas :(

 

 

Pēc kāda laika visi dzīvokļi uzrakstīja sūdzību un tika nodota pašvaldībniekiem, neatceros cik ilgs laiks pagāja, bet pēctam bija miers.

Re kur vēl viens piemērs, ka nav jaciešas, bet jāraksta un jāzvana poličiem. Ja nav iekšā pašam skaidroties, ja arī ir iekša, padomā vai ir vērts... 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Čomi sarunājas:

- man te kaimiņš idiots, katru nakti dauza vairākas stundas pa manu sienu!

- Un ko Tu?

-Es neko - bikiņ paklausos un turpinu spēlēt akardeonu... :p

 

Ja nopietni, tad bezceris ar šitādiem muzicētājiem. Pirms 3 gadi cīnījos ar apakšstāva kaimiņiem līdz besim. I pašvaldībnieki brauca i savādāk mēģināju apskaidrot kas un kā, bet

ja ir atsaldēts, tad uz mūžu. Pārvācos (citu iemeslu pēc) un tik atceros to kā ļaunu murgu. Vēl te lasīju ieteikumu - izkniebt koridorā TV un i-neta kabelim kādu metru ārā. Kā salabo, tā atkal, bet

nedomāju, ka palīdzēs, jo man pat pēc vienkāršām pārrunām sāka sērkokus atslēgā bāzt utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

viens bābietis šādu pašu putnu vadīts, senču mašīnai durvju ručkas ar sviestu apsmērēja
Nu apsmērēja rokturi ar sviestu, kas tālāk? No rīta pirksti taukaini, ne ko citu vairāk nevaru iedomāties.
Link to comment
Share on other sites

Es vēl kad biju jauns, sāku īrēt dzīvokli Hruščovkā 3 stāvi katrā par 3 dzīvokļiem, blakus dzīvokli kandžu vārīja, sākumā es to nezināju, piektdienas vakaros, visu laiku durvis dauza, pirmo laiku cietos, pēc tam vienā piektdienā, izgāju, saku nu tā nav labi, man pretī daudzstāvu vārdiņi, ui vazāju pa sniegu minūtes desmit, pēc tam katrs, kas uzsita pa manām durvīm momentāni dabūja pa ausi, pēc divām nedēļām viss apkārtējais rajons zināja, ka tur blakus durvīs idiots dzīvo, kas nav iejūtīgs un uzreiz gāž pa purnu. Pie manis pat mentene atbrauca apskatīties īres līgumu, jo "sūdzības" esot ļoti daudz, bet pie manis viss ir kārtīgi, sieva, divi mazi bērni, neko, pateica, lai es jau nepārspīlējot. Rezumē, stāstam, puikas pēc kandžas nāca gadiem (nodzīvoju septiņus gadus), bet pat baidījās noklepoties ienākot kāpņu telpā!  Pret nekaunību, diemžēl palīdz vēl lielāka nekaunība, vai iedzītas bailes! Tas gan ir no mazpilsētas, bet domāju, ka līdzīgi ir visur. :spruce_up:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

piektdienas vakaros, visu laiku durvis dauza

tāpēc, ka poha viņiem no pagājušās piektdienas ir tāda, ka kuru katru brīdi var galus atdot! :D 


lūk ir cenšā ātrāk mantu dabūt :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nopietni, tad bezceris ar šitādiem muzicētājiem. Pirms 3 gadi cīnījos ar apakšstāva kaimiņiem līdz besim. I pašvaldībnieki brauca i savādāk mēģināju apskaidrot kas un kā, bet ja ir atsaldēts, tad uz mūžu. Pārvācos (citu iemeslu pēc) un tik atceros to kā ļaunu murgu. Vēl te lasīju ieteikumu - izkniebt koridorā TV un i-neta kabelim kādu metru ārā. Kā salabo, tā atkal, bet nedomāju, ka palīdzēs, jo man pat pēc vienkāršām pārrunām sāka sērkokus atslēgā bāzt utt.

Bezcers ar riktīgi atsaldētiem, viņiem sagādā prieku gandēt citiem dzīvi. Tikai, ja sametas kopā ar kaimiņiem, ja dabūn reālu naudas sodu, tas kaut cik strādā. Stulbi ir tas, ka lielākai daļai kaimiņu tas ir pie brošas.

Link to comment
Share on other sites

Tā, man arī problēma.

Neredzamie ļaundari.

Katru nakti jau kuro reizi pamostos vienā un tanī pašā laikā. Arī ģimene sūdzas, ka pamostas un nevar aizmigt. Aizdomas krīt uz tuvējo katlu māju (1 km attālumā), kur ap 3 naktī sākas kurināšanas laiks un kāda no ierīcēm (cirkulācijas sūkņi, ventilatori vai tml.) izplata troksni, kas tuvs infraskaņai vai ir ļoti tuvu tai robežai un kaut kur rezonē tuvējā privātmāju rajonā. Jāpiebilst, ka katlumāja neapgādā privātmājas.

Nu lūk! Ar ko (kādi ierīci) pamērīt un konstatēt, ka tiešām kaut kas izplatās uz robežas starp dzirdamo un nedzirdamo skaņu. Reizēm, noliekot galvu uz spilvena, var pat sadzirdēt tādu kā dobju rūkoņu, vibrāciju...

Kā cīnīties? Bet galvenais, kā pierādīt, ka skaņa tomēr ir?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neredzamie ļaundari. Katru nakti jau kuro reizi pamostos vienā un tanī pašā laikā.

Uzvels ķedas, trenuškas un pastaigā pa apkārtni, noteikti atradīsi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...