Jump to content

DVD atskaņotājs


amatiere
 Share

Recommended Posts

Iegāju veikalā, ieraudzīju DVD atskaņotāju ar USb un paķēru :) Protams iegrābos, rāda tikai DVD diskus un nevienu novilkto filmu no DC++, jo formāti, ko viņš atļauj ir MPG 2, 4, JPEG,VCD,DCD... tagad nezinu ko darīt - mest ārā vai ir kādi risinājumi? :nea:

Link to comment
Share on other sites

Risinājumi - lasīt manuāli vai ievākt informāciju PIRMS pirkšanas.

Maksimums ko DVD pleijeris var - spēlēt xvid un divx enkodes AVI failos ar rezolūciju 720x576 max

Link to comment
Share on other sites

nu es pirku uz aatru roku, staveeja pie kases, un laika truukuma deelj neko pat neapskatiijos :) tas saucaas pirkums paaris minuutees par paaris latiem - Aurum ADVD6

ja prece buutu tieshaam daarga, tad pirms tam gan paintereseetos par taa funkcijaam :) bet tagad izskataas , ka pirkums jaamet mistkastee vai jaatdod omai, lai skataas DVD vecos diskus :)

Link to comment
Share on other sites

He, he, būs turpmāk mācība:

1. nepirkt tehniku pa lēto;

2. nepirkt tehniku pārtikas lielveikalā.

 

Bet vispār DVD atskaņotājs ir paredzēts DVD disku atskaņošanai. Viss pārējais nav obligāts un nāk bonusā.

Link to comment
Share on other sites

Es nekad paratā nerīkojos, bet iedomājos, ka varētu šovakar noskatīties Prāta Vētras konci :) Vismaz to man viņš ļauj un ir tā vērts :)

Bet, ja es ierakstīšu no interneta novilkto filmu (jebkādā formātā), vai viņš man rādīs?

Link to comment
Share on other sites

Konvertēt var, bet nu tas būs ilgi.

 

Vari lūdzu iemest linku, kur to var izdarīt? Cik esmu dzirdējusi, tas var aizņemt stundu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas var aizņemt stundu - tu nekļūdies. Ieraksti gūglē, piem., .avi to .mpg2 un viss. Meklē.

Edit: OMG, tu esi sieviete? :shock:

Labots - key-abc
Link to comment
Share on other sites

Tas var aizņemt stundu - tu nekļūdies. Ieraksti gūglē, piem., .avi to .mpg2 un viss. Meklē.

Edit: OMG, tu esi sieviete? :shock:

 

 

Kāpēc tāds izbrīns, ka esmu sieviete? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā, tas var aizņemt daudzas stundas. Un, jā - izskatās, ka šim pleijerim nav nekādas alternatīvās firmwares or something. Dod vien omai.

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

nav tik traki, ar profesionalajam programmam tas ilgst ilgi un tiek veikts kvalitativi, bet ir ari neprofesionalas kas to dara atri un nekvalitativi...

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki, ar profesionalajam programmam tas ilgst ilgi un tiek veikts kvalitativi, bet ir ari neprofesionalas kas to dara atri un nekvalitativi...

 

 

Vai vari ieteikt kādu?

Link to comment
Share on other sites

es izmantoju tādu krievu softiņu kā pocketDivxEncoder,bezmaksas,kvalitātes zudumi praktiski nemanāmi,var pat pacelt audio skaņu,krāsas uttt,konvertē uz xvidu,konvertēšana aizmēm kādu pustundu,stundu,ja pieņemam ka filma ir pusotru stundu gara,protams no kompja dzelžiem ar atkarīgs.cik esmu ar viņu konvertējis,visi pleyeri ir atskaņojuši.

lai konvertētu uz dvd(.vob)izmantoju franču softiņu vso konverter 3versiju,var smuki uztaisīt ne tikai menu,bet arī normalizēt/pacelt/labot utt to videofailu,teikšu tā ideāla programma,turklāt strādā uz mazjaudīgiem PC,konvertēšana aizņem arī pustundu/stundu.tiesa,tā ir maksas produkcija,bet te tak ir internets.........

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Neredzu jēgu pirkt programmu, čakarēties pirms katras filmas skatīšanās nez cik stundas, lai rezultātā tas RIMI mēsls spētu to atskaņot. It sevišķi, ja tas atskaņotājs ir lētāks par šo programmu.

 

Tieši tā - būs mācība neizveikt pārsteidzīgus mirkļa pirkumus, it sevišķi attiecībā uz tehniku.

Par latiem 40 var iegādāt puslīdz normālu atskaņotāju, kas ēd gandrīz visu, ko viņam dod. Kapēc sarežģīt sev dzīvi un darīt lietas čerez *opu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šitas ir ļoti labs, ja ir nepieciešamība pārkonvertēt (piemēram pleieris nesaprot kautkādu kreiso kodeku, vai vajaga paņemt disku līdiz kautkur, kur lasa tikai DVD utt.) , tad vienmēr lietoju šo. Ļoti vienkārši un ērti. DC++ var mierīgi dabūt strādājošu, bez jebkādiem ierobežojumiem.

 

Ja filmas neskatās katru dienu, bet pāris reizes nedēļā, tad nekas traks nav pārkonvertēt. Uz core2Duo 1.6 Filma maksimums ap stundu konvertējas.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu jēgu pirkt programmu, čakarēties pirms katras filmas skatīšanās nez cik stundas, lai rezultātā tas RIMI mēsls spētu to atskaņot. It sevišķi, ja tas atskaņotājs ir lētāks par šo programmu.

 

Tieši tā - būs mācība neizveikt pārsteidzīgus mirkļa pirkumus, it sevišķi attiecībā uz tehniku.

Par latiem 40 var iegādāt puslīdz normālu atskaņotāju, kas ēd gandrīz visu, ko viņam dod. Kapēc sarežģīt sev dzīvi un darīt lietas čerez *opu?

 

Bet no kļūdām tak mācās.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā - daudz naudas nav iztērēta.

Visu, ko no neta var savilkt, nespēlēs neviens DVD pleijeris. Neviens.

Vienmēr atradīsies kaut kas tāds, ko nespēlēs.

Principā viņam tas nemaz nav jādara, un HD enkodes MKV failos viņš tīri tehniski

nepavilks - procesors un dekoderis par vājiem.

Vai nu slēdz pie TV datoru, vai iegādājies kādu no tīkla media playeriem kā

Popcornhour, TiVo utml.

Link to comment
Share on other sites

es tieši vakar ar vso-convertxtodvd iecepu dvd ripuli ar videoklipiem.biju daudzus konvertorus izmantojis,bet tākā ne visiem klipiem skaņas līmenis bija vienāds,tad uz tv baigi atšķīrās skaņa.šim franču brīnumam varēja normalizēt visus videofailus,kā rezultātā tagad skaņa visiem normālā līmenī :good::good::good:

Link to comment
Share on other sites

Mana mamma nopirka kaut kādu Nash atskaņotāju par kaut kādiem 25ls un nav vēl gadījies, ka viņs kaut ko nelasītu.

Link to comment
Share on other sites

Nupatās ar convertx pārkonvertēju 2,04 GB lielu  *.mkv failu uz DVD. Viss DVD saturs sanāca 4,05 GB. Konvertēšanas laiks 48 minūtes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pirms gada Maximā nopirku Tunex DVD(mazs pēc izmēriem,ar USB,visi ķīniešu navaroti u.t.t.,cena bija laikam 17 ls).Lasa visu ko vajag un ko nevajag.Attaisiju vaļā,lai paskatītos kas lācītim vēderā - viss diska un lāzera mehānisms no Sony.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ne jau mehānisms šādiem aparātiem ir galvenais, bet gan elektronika un dekoderi. Tieši no tiem vis tiešākajā veidā atkarājas attēla/skaņas kvalitāte "izejās". Rupji sakot, mehānisms tikai groza un lasa "plāceni".

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bļāviens! PieGdiena! Kāpēc jāceļ gadu veci topiki?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...