Jump to content

CD/DVD rakstīšanas softi


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Gribu pieminēt tādu ļoti jauku, mazu rakstīšanas softu, kuru man savulaik ieteica CAP (paldies Tev!):

Ashampoo Burning Studio 6.75

Prot visas pamatlietas, mazs un fikss.

 

Un viņu var izmantot kā "starta" platformu apgreidam uz jaunāko versiju Ashampoo Burning Studio 8.04:

 

Uzliekam 6.75, izvēlamies menu "Internet/Upgrade to Ashampoo Burning Studio 8" un ...

post-67156-1231416650_thumb.jpg

tiekam pie astotās versijas pa lēto.

 

Jo ņemot uzreiz astoto versiju pa tiešo:

post-67156-1231416813_thumb.jpg

Astotā versija prot veidot bootable CD/DVD, taisīt DVD Video diskus, ko neprata sestā.

 

Neprasiet kāpēc tā, nezinu :pardon:

Acīmredzot šampūna popularizēšanai :)

 

Šeit var pieminēt arī citus bezmaksas rakstīšanas softus.

 

Imgburn

Raksta tikai disku imidžus (BIN, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG un PDI), toties to dara labi.

Prot izveidot Audio CD no (AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA un WV)

DVD no (VIDEO_TS mapes), HD DVD diskus (no HVDVD_TS mapes) un Blu-ray diskus (no BDAV / BDMV mapes)

 

InfraRecorder

Mazs, ātrs disku rakstītājs.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
es izmantoju infranrecord

Ekselenti skaidrojoshi! Rodas jautaajums vai vienaa vaardaa, kas pie tam veel ir nosaukums, ir iespeejams ielaist vairaak kljuudu, lai nevareetu saprast vispaar neko, vai autors ir sasniedzis rekordu?

 

Domaats, aciimredzot, bija InfraRecorder, kas tieshaam, laikam, ir labaakais no Freeware rakstiitaajiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ir problēma ar Ashampoo Burning Studio Free. Pirms kāda laika liku uz portatīvā datora ar Win7. Bija doma iztikt ar kādu bezmaksas softu, jo nekādas īpašās prasības nav - jāieraksta daži DVD ar fotogrāfijām un viss. Uzinstalēju, viss notiek, it kā disks rakstās. Kad pārbaudu - disks tukšs. Nospļāvos, novilku Nero - viss kārtībā. Tagad mēģināju izdarīt to pašu uz cita datora ar Win8. Tas pats - ar Ashampoo Burning Studio Free it kā rakstītie DVD atkal tukši. Nero vēl neesmu novilcis...

Kas par lietu? Kaut kādi speciāli draiveri vēl ir vajadzīgi? Uzstādījumos skatījos, it kā viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Linukša fani "tur kanti". Nesatraucaties, man nav nekas pret Linux.

Domāju, ja pāriešu uz Linux, problēmu būs daudz vairāk. Varēšu visu forumu "piespamot".

Abi pieminētie PC ir pirkti kopā ar legālām Win OS. Nebūtu saprātigi mainīt OS.

Ashampoo citur fani ļoti cildina. Kaut nesanāk to novērtēt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar citiem bet CDburnerXP ir problēmas ar draivu atpazīšanu. Sevišķi sastopams pasākums pie loptopiem.Vienkārši neredz draivu. Interesantākais ir tas ka ja paņem burn audio cd tad redz bet data disk neredz.
Zināma problēma. CDBurnerXP izmanto trešās puses bilbliotēku lai veiktu pašu rakstīšanu. Autors to ir nopircis par ievērojamu summiņu un uz tā uztaisījis savu softu. Diemžēl šī bibliotēka vairs netiek attīstīta, un tās autors atsakās izdot kodu. Tā kā - ja neiet, neiet, un tur neko nevar padarīt. :(

 

Uz Windows esmu dažādus bezmaksas burnerus mēģinājis, bet neviens no tiem nav strādājis bez problēmām. Nero ir vienīgais, uz kur var paļauties, ka tas strādās kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Esmu ar abām rokām par ImgBurn - perfekti ieraksta visu, pie tam, ja jāraksta DVD DL matricās - tad vienīgais softs, kurš prot bez problēmām pāriet starp slāņiem (pie tam - ja vēlēšanās, pašam ir iespēja norādīt optimālo pārejas vietu).  Sevišķi svarīgi video gadījumā, jo gan ar Nero, gan CDBurnerXP pārejas brīdī nereti ir neliels (sekundes daļas) stopkadrs, ar ImgBurn nekad nekas tāds nav novērots.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Lietots CDburnerXP, ir ok.

Bet vislabākais laikam ir ImgBurn. Esmu lietojis bieži un uz daudz datoriem. Nav bijušas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...