Jump to content

Nav signāla


Robins
 Share

Recommended Posts

Kamēr moderators neslēgs šo tēmu :yahoo: Tādā gadījumā es aprobežošos ar to mazumiņu, ko jau esmu ieguvis( ne bez Jūsu palīdzības), jo līst citu autoru tēmās ar naiviem jautājumiem nebūs gluži korekti. Varbūt man ir igauņa attapība, bet- buldozera apņēmība :rofl:

Sat sadaļas moderators šo tēmu neaiztiks.

Palīdzēt cilvēkiem mācīties ir viens no šī sadaļas mērķiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rudiger

    16

  • itaalo

    13

  • formens

    14

  • Robins

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brīnīšķīgi! Kaut arī garlaicīgi lasīt vienu un to pašu, var jau būt, ka kāds no biedriem arī spēris pirmos soļus no šī foruma :ok: . Rudiger, nē, tas ir qwerty, kantoris Balvos, pie tāda var droši slēgt, bet laikam nav vērts-neesmu tik maniakāls kinomāns. Paldies par ieteikumu(kā tikt pie vairākiem kanāliem), laukos nesanāk sēdēt pie TV, sevišķi vasarā. Arī vecais PC dod ārā tādu skaņu kā uzgriezta mašīnas "pečka" Tāpēc izvēle krīt uz trijotni HB-Si-Am, vēl būs jāmēģina tikt pie softa, tikai nezinu-kuru labāk-300, 800? Patika bilde, kurā redzēju sānu LNB kājām izfrēzētu vidu(visā garumā), tas nozīmē-atbrīvo skrūvi un bīdi galvu pa labi, pa kreisi (kā bērnībā atsvaru, sveroties). Liekas, ka tā varētu būt krietni ērtāk pie regulēšanas :-D

Labots - Robins
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī garlaicīgi lasīt vienu un to pašu

 

Tā nu ar to sat padarīšanu ir Astra un HB jau gandrīz 20gadus vienā un tai pašā vietā un noķaršanas metodēs arī kaut ko jaunu grūti izdomāt.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu ar to sat padarīšanu ir Astra un HB jau gandrīz 20gadus vienā un tai pašā vietā un noķaršanas metodēs arī kaut ko jaunu grūti izdomāt.

 

Metodes gan mazliet ir atšķirīgas. To var arī saprast, jo-pie kuras noķeršu signālu, to arī pieņemšu kā pareizāko, ieteicamo un vieglāko :smile:

Link to comment
Share on other sites

Interesants gadījums,ka Tavā tjunerī nav nekādu atslēgu.Tjuneri no rūpnīcas nāca ar pavisam vecu softu,bez emulātora.Tā kā Tavs tjuneris ir jau pāršūts ar jaunāku softu,tad izsaku minējumu,ka tas kas to darijis, nav "nometis atslēgas",tas tiek darīts,lai softs pievienotu jaunus identus.Vari pamēģināt ieiet jegkurā kodēšanas sistēmā (Nagra ,Irdeto,u.t.t.),tur jābūt pogai "Reset",nospied to.Ja tas nedod vēlamos rezultātus,tad jāmeklē vads, un jāpāršuj pašam.Jāšuj Tev oligāti 300-tā softs,800-tā softu varēsi šūt tikai tad ,kad ar speciāla softa palīdzību būsi savējo pārvērtis par 800-to.To dara tāpēc, ka 300- tajiem vairs jaunus softus neraksta.

Link to comment
Share on other sites

Interesants gadījums,ka Tavā tjunerī nav nekādu atslēgu.Tjuneri no rūpnīcas nāca ar pavisam vecu softu,bez emulātora.Tā kā Tavs tjuneris ir jau pāršūts ar jaunāku softu,tad izsaku minējumu,ka tas kas to darijis, nav "nometis atslēgas",tas tiek darīts,lai softs pievienotu jaunus identus.Vari pamēģināt ieiet jegkurā kodēšanas sistēmā (Nagra ,Irdeto,u.t.t.),tur jābūt pogai "Reset",nospied to.Ja tas nedod vēlamos rezultātus,tad jāmeklē vads, un jāpāršuj pašam.Jāšuj Tev oligāti 300-tā softs,800-tā softu varēsi šūt tikai tad ,kad ar speciāla softa palīdzību būsi savējo pārvērtis par 800-to.To dara tāpēc, ka 300- tajiem vairs jaunus softus neraksta.

 

Tev izrādījās taisnība! Nospiedu Nagrā "reset" un pēķšņi parādījās virkne ciparu-zem ID un kautkādiem (kanālu?) nosaukumiem :clapping: ! Aizgāja "romantikas", PB,PG,Travel :good: un daži nenozīmīgāki kanāli. Paldies! Intereresanti, ka vēl parādījās kanāli, kas skan bet bez attēla :pardon:

 

Neizprotu vienu lietu. Izvēloties pavadoni, defaultā ir iestatīti noteikti transponderi. http://www.boot.lv/forums/index.php?act=at...st&id=11063No kāda kritērija ir atkarīgs signāla stiprums(grozot šķīvi), vai no viena konkrēta transpondera, kopuma, vai stiprākā? Lapojot transp. sarakstu (Siriusa) novēroju, cik atšķirīgi ir signāla stiprumi. Arī vakardienas atvērtā paka 12111 ir pavāja (ap 30%)

Labots - Robins
Link to comment
Share on other sites

Tiem PG,PB signāla stiprums man ir ap 70% pēc Openbokša , Sīriuss malā, HB vidū.Atkarīgs arī no tā, kāda jutība galvām, lētajos komplektos var būt 0,5 dB, labāk būtu 0.1-0,3 dB.Spēcīgākais ir Viasat (skaties kaut vai TV5-jābūt 99-100%).Kā jau teikts, sākumā dabū maksimālo signālu , grozot šķīvi, pēc tam visiem vajadzīgajiem kanāliem maksimālo , grozot/bīdot centrālo galvu.Tikai pēc tam līdz galam piegriez šķīvi un sāc bez daiseka regulēt citus pavadoņus, grozot/lokot galvu un turētāju.Arī pēc vajadzīgajiem transponderiem, lai būtu ar rezervi signāls.Tikai pēc tam slēdz daiseku un visu savadi uztvērējā(galvas 1-2-3).Biss atslēgas jāaktivizē ,nostaajoties uz attiecīgā kanāla un iekš menu-1117-biss nospiežot attiecīgo atslēgu , kamēr iekrāsojas zila.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

a lūk man ar to siriusu ir problēmas uz augstajām frekvencēm,respektīvi tādas frekvences kā 118...,120.... iet uz 60 un uz augšu,a piemēram nekādīgi nevaru dabūt 125... 1266... un auz augšu,tādiem kanāliem kā a-one,ukraiņu bluberi kanāliem visiem rāda no signal.šitas joks jau man visu laiku nomoca.nezinu vai galvas vaina(skyflexsa)vai arī moš pats sķīvis deformējies,kā rezultātā vajadzīgais stars neķer bļodu.intresanti ka astrai(zemākais bija ap 39% got tv kanāls)un hotbirdam viss štokos,a ar siriusu visu laiku tā mistika.galvas grozīšana arī nepalīdz.gaudu pavasari,kad iestiklošu pa jaunu balkonu,lai kārtīgi tieku pie bļodas.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Rudiger, bija ļoti izsmeļoši :grin: Jau nedēļu ar to vien nodarbojos kā uzkrāju teorētiskās zināšanas, praktiskās nodarbības jāatceļ. Kuro vakaru izej ārā vest pie prāta to satelītu, bet- tāds vējš velk gar paksi, bikses purina, šķīvis kratās lētajā kronšteinā, pašam sajūta kā zvejnieka dēlam uz klāja. Jānoliek atslēdziņas atpakaļ pie instrumentiem. :sad: Uz LNB iepakojuma stāv rakstīts 0,2db, tā vai savādāk, komplekts bija lētais, turklāt iegādāts uz "dullā". Vajag taču laukos kaut ko skatīties- nu, tad ņemam šito. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

2dienas, un nervi čupā, pats beidzot esmu piekjeries salikt sev šķīvi, diemžēl diezgan augstu uz trepēm jādzivojās, nevaru es tā aiz sķivja nostaties kā pamacībās. Lieta sekojoša, man ir unisata pirkta bloda 1m, un tur pie leņķu mēriem, lai noteiktu elevāciju abas pusēs skala nesakrīt, pēc kuras vadīties. ps regulēšana ar dm500s ir vienkarši briesmīga, pagaidam rezultāta nav, pus dienu vispar ACR neparādās pēc tam parādās un visur stāv, laikam kkas ar vadu, vai ar pašu uztverēju, bet elevācijas jautājums aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

2dienas, un nervi čupā, pats beidzot esmu piekjeries salikt sev šķīvi, diemžēl diezgan augstu uz trepēm jādzivojās, nevaru es tā aiz sķivja nostaties kā pamacībās. Lieta sekojoša, man ir unisata pirkta bloda 1m, un tur pie leņķu mēriem, lai noteiktu elevāciju abas pusēs skala nesakrīt, pēc kuras vadīties. ps regulēšana ar dm500s ir vienkarši briesmīga, pagaidam rezultāta nav, pus dienu vispar ACR neparādās pēc tam parādās un visur stāv, laikam kkas ar vadu, vai ar pašu uztverēju, bet elevācijas jautājums aktuāls.

 

 

Sāc ar to ka paņem citu tuneri lai signālu labāk redzētu, 500 -tas šitam pasākumam briesmīgāks par briesmīgu, izlasīju tavu rakstu un atceros problēmu ar ko es saskāros, tobiš pēc remonta ievācos citā istabā kur kādreiz vads novilkts un tika lūrēts parastais TV ar āras antēnu, uz jumta vienkārši no parastās antēnas kabeli šņikt un pie daiseq klāt uzlieku SAT uztvērēju, un skatos un brīnos, sīgnāls kautko raustās, un kopumā ļoti zems, no siriusa rāda labi ja 10 kanālus, domāju pieregulēt kautko, uzlienu uz jumta biški pa labi biški pa kreisi uz augū uz leju, HVZ vispār neko nevar saprast signāls uz 60-65% vai nu uzreiz uz 0%, ar vadu viss bija 100% kārtībā jo pirms atvienoju parasto antēnu viss rādīja, veselu dienu nočakarējos un neko nesapratu, tikai no rīta kā ar āmuri pa galvu, istabā stāvēja rozete ar TV-FM filtru, protams saliku pa tasno visas problēmas pazuda kā nebijušas, bet ko lai dara paša stulbums :D

Link to comment
Share on other sites

"regulēšana ar dm500s ir vienkarši briesmīga"bet neaizmirsti to ka noregulēsi ar citu tuneri var sanakt ka dm500 var neradit,varu paskaidrot noregulejot ar humaksu viss ir 100% bet kad pieslēdzot drimu būs kadi 95% tas vel nekas , bet ja minimālai signalu stiprums ir zem 40% humaxs ies bet dreamboxs neies, dreamboxa minimalais signalu stiprums ir zem ir kādi zem 70% kad var neko neradzēt!tāpēc mans secinajums ja lieto drimboxu un noregulē līdz maksimumam, nu 100% dreamboxu nezinu vai var dabūt ,man tas nav izdevies bet 98% var, tad šķivi regulēt viņu pašu pie bada vai meklet kadu openboxa satfinderu bet tas ir tikai spečiem...Iznakums ir tāds ja es noregulēju pec dreamboxa tad humaksam ir skala stipri par īsu signala stiprumam,jo pēc humaksa 100% var ar dreamboxu pieregulēt papildus stiprāku...

Link to comment
Share on other sites

Ar DM-500s regulēt nav prāta darbs, tad jau labāk pat ar Vias@t tumsoni ir izdevies...

Link to comment
Share on other sites

Ar DM-500s regulēt nav prāta darbs, tad jau labāk pat ar Vias@t tumsoni ir izdevies...

nav gan ,bet ja gribi skatīties pie apmākušam debesīm un signalu stiprums nekristos strauji,nekas jau neatliek,Vias@t tumsoni pat aklais var uzregulēt bet jautājums ka ies dreambox ,kad tik arī nesanak par īsu skala signālu stiprumam!

vel kaut kas, es drimam uzlieku satfinder pluginu un tur ir iespēja regulēt šķivi pec skāņas ,mazaja televizora sāk pikstulis strādāt.

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

nedaudz nomierinājāt, paēdīs un ies cīnīties tālāk. veikmi man :)

 

p.s sakumā tas sūda uztvērējs, kad pie satfinder uzspiezh kadu konkretu transpodentu restartejās, tā es tur regulēju bez iestatījumiem, 0-0-0-0 tagad liekas tik stulbi.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

nedaudz nomierinājāt, paēdīs un ies cīnīties tālāk. veikmi man :)

 

p.s sakumā tas sūda uztvērējs, kad pie satfinder uzspiezh kadu konkretu transpodentu restartejās, tā es tur regulēju bez iestatījumiem, 0-0-0-0 tagad liekas tik stulbi.

esmu gajis tam cauri, sameklē īsto!!

Link to comment
Share on other sites

isto? kada nozime kuru es mekleju, viņiem pēc idejas jabūt viiem uztveramiem.

še tev 5 satfinder plugini ,pēc izmēra viņi ir atšķirīgi!!!!enigma2 varbūt ir atseviski ,man nav kam kolikcionēt.

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Varu aizdot parasto Satfinder - pīkstuli, vai vispār atdošu par aliņu. Pēc kādas 1/2 stundas braukšu cauri Rīgai no Bolderājas uz Ādažiem, varu paņemt līdzi.

post-78751-1245740884_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Tik traķi ar DM500 nav. Atrast var (pats sev kādreiz regulēju sirius hotbird un astra 19 galvas), bet pagrūti.

DM800 regulēšanai ir super. Viņš jau rāda bildi pat pie ļoti maziem signāliem.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Varu aizdot parasto Satfinder - pīkstuli, vai vispār atdošu par aliņu. Pēc kādas 1/2 stundas braukšu cauri Rīgai no Bolderājas uz Ādažiem, varu paņemt līdzi.

ar štadu satfinderu diezvai savas majas atrast varēs :D ,viņš jau atrod visus pēc kartas, bet konkretu gribēsi tad būs problēma,meklēsi siriusu bet var gadities ka būsi sameklējis amosu!!!

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Es nemaz pat nedomāju teikt, ka šis satfinder ir ideāls, bet dažreiz palīdz atrast kaut kādu signālu. Viss vēlāk atnāks ar praksi. Sākumā vienmēr grūti. :D Priecīgus visiem Līgo svētkus, itsevišķi tiem, kas uz jumta! Tikai nevajag ieskurbušam SAT aprīkojumu regulēt.

Link to comment
Share on other sites

tad jau visiem priecīgs svētkus!!

 

Jānīt’s bēdīgs sēž pie pirts,

Salauzta ir viņa sirds-

Līga alu nozagusi,

Visu krūmā izdzērusi.

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

sveiki, esmu atgriezies no "mysummerlove" un šodien kkā viss gaišākās krāsās, uzreiz kā pieķēros tā čut ne trāpiju lock un viss kartībā. ap 90%

 

paldies par pūlēm.

 

ps. tomēr vaina ir tuneri, jo tad sitas neiet tad tas, pat kad atrodu transpodentu nekas neskanējās tikai pec reboot noskanēja. ehh, prieks ir :)

 

pss viss tomer ir savadāk nekā pirms 12 gadiem kad ar analogo signalu ķēmojos,un nav vairs sniedzina ar :D

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Priecīgus visiem, arī tiem kam vakar neveicās.

 

Paldies Maigonim par Satfinder plugin - labais.

Mēģinu noregulēt uz 110cm 28.2E un 36.0E, bet esmu zaļš. Savulaik ar kļūdu metodi izdevās uz 90cm 4.8E, 13E un 19.2.

Tagad apetīte pieaugusi, bet zināšanas nē.

Pagaidām manuprāt izdevās 28.2E centrā, bet normāls (?) signāls ir tikai sākot ar transponderi 11221 ?

Cirkulāro galvu noliku 120 mm no centra pa labi skatoties no aizmugures, bet normāls signāls tikai !! vienam transponderim 11729 H?

 

Kas ir nepareizs :-? ?

Link to comment
Share on other sites

Priecīgus visiem, arī tiem kam vakar neveicās.

 

Paldies Maigonim par Satfinder plugin - labais.

Mēģinu noregulēt uz 110cm 28.2E un 36.0E, bet esmu zaļš. Savulaik ar kļūdu metodi izdevās uz 90cm 4.8E, 13E un 19.2.

Tagad apetīte pieaugusi, bet zināšanas nē.

Pagaidām manuprāt izdevās 28.2E centrā, bet normāls (?) signāls ir tikai sākot ar transponderi 11221 ?

Cirkulāro galvu noliku 120 mm no centra pa labi skatoties no aizmugures, bet normāls signāls tikai !! vienam transponderim 11729 H?

 

Kas ir nepareizs :-? ?

 

cirkulārai galvai uzstādījumos ieliec visur 10750

un 22kh off

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Vai šādi koki var traucēt Eutelsata uztveršanai. Signāla stiprumu dabūju 65, bet kvalitāte 0

IMG_20171209_144404[1].jpg

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc attāluma, tie koki tev nevar traucēt!!! :biggrin:


Uz katriem 10 metriem, nekas nedrīkst būt augstāks par 4 metriem, nu tas tā stipri rupji, bet kā aptuvenas vērtības var lietot!

Link to comment
Share on other sites

jemam taisnība.
Mani 2 jautājumi:
1.kārt - vai tas maz ir īstais pavadonis?
2.kārt - vai pareizi saliktas heterodīna frekvences un galviņas tips? (cirkulārā, parastā)

Link to comment
Share on other sites

Galviņas tips bija pareizais, par frekvencēm nevaru spriest. Beigās caur daiseku  pat Astra neaizgāja. Noņēmu diseq aizgāja. Eutelsatu mēģināju noķert bez daiseka. Pat pamēģināju signālu mērīt ar veco Viasat reciveru. Kādām frekvencēm jābūt?

Labots - Kashmars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...