Jump to content

Nav signāla


Robins
 Share

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rudiger

    16

  • itaalo

    13

  • formens

    14

  • Robins

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu, ja HB uz leju, tad Amos-uz augšu(saprotu pareizi?) Ko Tu pats ķer savā pusē(Dzelzava,Cesvaine, Sarkaņi?)

Saprati,pareizi.Savā pusē (aiz Madonas,Pļaviņu virzienā) redzu visus satelītus, kas manā parakstā,bet skatos jau laikam vairāk uz 36E NTV+ un Latvijas kanālus uz 5E.

Link to comment
Share on other sites

Satfinderis ir laba lieta, bet precīzi noregulēt galviņu ar to nevar. Satfinderis rāda tikai signāla līmeni, bet nevar, piemeram, ieregulēt galviņas polarizāciju. Es pats lietoju šo verķi un pēc pīkstieniem var sajust, kurš ir kurš satelīts, bet precīzajai noskaņošanai vajag redzēt TV.

Link to comment
Share on other sites

to galvas polarizāciju var jau aptuveni paskatīties pēc galvas fiziskā izvietojuma, vosmaz uz T90 antenas (manā gadījumā ar 10 LNB) to var manīt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ka autoram iet ar mekleshanu,bet ir sat kastes kuram jauzsledz uz aktiva transpondera,lai paraditos signals un kvalitate,tapec pavadoni(satelitu)labak kjert ar pikstuli,pec tam pamainit transponderus,tad vaidzetu paradities signalam un kvalitatei,a un vel paskaties vai LNB pover ir iestatits uz ON

Link to comment
Share on other sites

Nu nekas, gan jau tikšu galā :) Es ceru, ka tas transponderu saraksts, kas ir iestatīts būs īstais un vaina būs tikai un vienīgi regulēšanā. Vismaz Siriusu noķēru neizvēloties, nemainot tās freq

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu Siriusa kanālus es ierakstījis uztvērējā bet HB un Amosu nē?Nelauzi galvu par multifīdu un daiseku bet ieraksti uztvērējā kaut vai pa kanālam no HB un Amosa grozot visu antenu ja tos dabusi tad nolies centru uz siriusu un liec malējās galvas klāt pa tiešo pie uztvērēja(frekvences sk iepriekš)Ja kanāli ir ieprogramēti uztvērējā tu iegūsi iespēju uzslēdzot kanālu un uz pults nospiežot pogu OPTIONS ieraudzīt signāla indikatoru pa visu ekrānu un pārliecību ka fr ir pareiza un tev atliek tikai atras signalu.

Link to comment
Share on other sites

Lai aizvietot sievu un nestiept TV uz jumtu, dažreiz var palīdzēt satfinder, pat visvienkāršākais u lētākais: http://www.elfa.lv/cgi-bin/index.cgi?artnr=ANTSF1

 

 

Uz satfinderiem jau skatījos, pirms vēl šķīvis bija izpakots. Sirdij tuvāks bija SATbeeper: http://forum.murmansat.ru/index.php/topic,.../A> ;, kaut vai tāpēc, ka neprasa barošanu, ieliec ausī tamponu un uzmanību vari vērst tikai uz SAT regulēšanu.

 

Tomēr viņi visi barojas no REC :grin: Nezi, kurš tad būtu ieteicams. vai kāds ir lietojis to dzelteno brīnumu? (beeper), kaut arī simboliski, bet nedaudz dārgāks par finderu. Iespējams, ka visi modeļi ir aizsargāti pret īso, kaut manuālī -tikai dzeltenais. Jādomā, ka šī extra paredzēta vienīgi "cirvīšiem", jo vienreiz jau gandrīz jau sataisīju sū - bāzu kabeli galviņā (pie ieslēgta uztvērēja), bija dzirdams kluss sprakšķis un tūnerim sākuši lēkāt cipari kā negudri :sarkst:

Link to comment
Share on other sites

Šis bīperis ir precīzi tas pats kas satfinders, tikai citā izpildījumā un ar austiņu. Abi viņi pievienojās starp REC un LNB un barojās no REC. Pieslēgt viņus arī vajag obligāti pie izslēgtā uztvērēja (vēlams).

Link to comment
Share on other sites

Šis bīperis ir precīzi tas pats kas satfinders, tikai citā izpildījumā un ar austiņu. Abi viņi pievienojās starp REC un LNB un barojās no REC. Pieslēgt viņus arī vajag obligāti pie izslēgtā uztvērēja (vēlams).

 

Iespējams, ka vajadzība ir vienreizēja, bet nav tik dārga mantiņa, tāpēc: kuru no abiem Tu ieteiktu iegādāties?

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu tuvākajā šrotā iegādāties par 10-15Ls jebkuru mazo televizoriņu,kaut melnbaltu - ka tik banānus var pielikt, tad ar visu tjuneri pie bļodas, būs pats labākais satfinderis par to pašu naudu, jo manuprāt visi tie lētie varianti ir sūdi, tāpat precīzai ieregulēšanai neder, bet normālu cenas dēļ mājas lietošanai pirkt jau ir idiotisms - un vispār, ja vienreizējai lietošanai sāk domāt par satfindera pirkšanu, tad var arī padomāt vai lētāk un kvalitatīvāk un ātrāk nebūtu pasaukt meistaru.

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Pareizi,normāls meklētājs , piem. Openbokša SF -20 maksā ap $400 un , ja tas nav maizes darbs,tāds nav vajadzīgs. Mājās tak var kaut vai aizņemties mazo TV , aizvilkt pagarinātāju kur vajag un regulēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja pats neredzi televīzoru, tad nekā Tu nesaregulesi. Šitos variantus, kad sieva pie teļuka, bet vīrs uz jumta :-D es esmu saskatījies līdz riebumam. Šitā nočakarējas dienas trīs un tad sauc meistaru.

 

Man patīk čakarēties. Kā pionierim, kurš rada sev grūtības, lai būtu ko pārvarēt. Un tās sen vairs nav trīs dienas. Draugi smej: šitā tu āsies līdz pavasarim, bet par to nesatraucos, jo ja "degtu" nepacietībā baudīt visus (cik nu atļauj SAT komplekts)kanālus pie silta kamīna, tad to sen jau darītu. Ne jau tās naudas žēl, cik patīk PATS izzināšanas process. Arī tā saucamie "meistari" jālūdzās vai nedēļa, lai atbrauc, pie katras mazākās ķibeles, sevišķi, ja dzīvo laukos. Un, ja ģimenes sievietes ir iejutušās kādā seriālā, tad man nav jāstāsta, cik ilgi bubinās :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es jau tikai atbalstu vēlēšanos pašam apgūt SAT lietas un tapēc iesaku pareizu regulēšanas variantu. Nu nav citu variantu, kā precīzi noregulet šķīvi, vai nu ar profesionālu mēraparātu, vai ar televizoru pie antenas. Ar profesionālu verķi darbs būs izdarāms dažu minūšu laikā, bet pats taču teici, ka nav kur steigties. Tad nu es saku, ka ņem tik TV in pēc signāla stipruma un kvalitātes indikātoriem regulē galviņas uz maksimumu. Te forumā apgrozās veči, kuri uzlikuši ne vienu vien desmitu antenu un neticu, ka ir atraduši citu regulēšanas variantu.

Link to comment
Share on other sites

atceries mekleejot signaalu ka pieaugot ( tā jūtamāk ) signaala liimenim, pie 0 signaala kvalitaates, sputņikam ir jaabuut turpat kkur tuvumā.un ja tomeer signala liimenis ir gandriiz pilns, bet kvalitaate taapat 0 tad iepeejams ka tas nav iistais sputņiks, jo viņam var nebuut kanaali zem taas frekvences kaadaa tu meklee!

Link to comment
Share on other sites

Es jau tikai atbalstu vēlēšanos pašam apgūt SAT lietas un tapēc iesaku pareizu regulēšanas variantu. Nu nav citu variantu, kā precīzi noregulet šķīvi, vai nu ar profesionālu mēraparātu, vai ar televizoru pie antenas. Ar profesionālu verķi darbs būs izdarāms dažu minūšu laikā, bet pats taču teici, ka nav kur steigties. Tad nu es saku, ka ņem tik TV in pēc signāla stipruma un kvalitātes indikātoriem regulē galviņas uz maksimumu. Te forumā apgrozās veči, kuri uzlikuši ne vienu vien desmitu antenu un neticu, ka ir atraduši citu regulēšanas variantu.

 

 

Tu mani pārliecināji nepirkt to mazo krāmu, jo man jau bija sagatavots "iepirkumu grozs", gaidīju tikai ieteikumus, kura prece jāliek tajā :) Nu, ko, paldies par padomu. Ar TV kko izdomāšu, lai tikai pierimst tas trakais vējš, kas purina šķīvi. Nē, pirmais, kas jānoskaidro, vai esošie tranponderi reāli man strādās, savādāk būšu cīnijies ar "vējdzirnavām".<BR>

Link to comment
Share on other sites

Nu vai transporderi ir ejoši vari noskaidrot te, bet no pieredzes - visi kām srate 27500 parasti savus parametrus nemaina

Link to comment
Share on other sites

Nu vai transporderi ir ejoši vari noskaidrot te, bet no pieredzes - visi kām srate 27500 parasti savus parametrus nemaina

 

Ja pareizi atminos, tur visiem 27500

Link to comment
Share on other sites

Uz astras un Hotbirda varētu būt - uz Siriusa ir arī savādāki, uz Amosa ( starp citu Amosam ir divi stari - dienvidu, kur Izraēlas pakas mēs neredzam - tapēc ja meklē Amosu iesaku vadīties pēc šiem diviem - 10722 H 27500-3/4 vai 10759 H 30000-3/4, tie ukraiņu ar labu signālu ) jau daudz citu.

Link to comment
Share on other sites

Uz astras un Hotbirda varētu būt - uz Siriusa ir arī savādāki, uz Amosa ( starp citu Amosam ir divi stari - dienvidu, kur Izraēlas pakas mēs neredzam - tapēc ja meklē Amosu iesaku vadīties pēc šiem diviem - 10722 H 27500-3/4 vai 10759 H 30000-3/4, tie ukraiņu ar labu signālu ) jau daudz citu.

 

Skaidra lieta, pirmo jau pasniedza kap-one, jau piezīmeju, bet papētot Tevis dotajā linkā, mēģinu saprast, kāpēc izlikāt tieši šīs freq. Ja, sapratu pareizi- jāmeklē burtiņš "F"? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Skaidra lieta, pirmo jau pasniedza kap-one, jau piezīmeju, bet papētot Tevis dotajā linkā, mēģinu saprast, kāpēc izlikāt tieši šīs freq. Ja, sapratu pareizi- jāmeklē burtiņš "F"? :pardon:

 

To kapēc izlikām šīs frekvences Lyngsatā šķiet arī nesameklēsi - tas no pieredzes kur kādām transporderim stiprāks signāls.

Link to comment
Share on other sites

Labi, tad HB tā būs tikai 11013 ?

 

HB vari praktiski jebkuru ņemt signāli ir labi +/- , tik labāk jau to transporderi, kur kādi nekodētie kan.

Link to comment
Share on other sites

To kapēc izlikām šīs frekvences Lyngsatā šķiet arī nesameklēsi - tas no pieredzes kur kādām transporderim stiprāks signāls.

 

Nu, jā pēc avatara var manīt, ka esi diezgan jauns, bet daudz ko pieredzējis :smile: Bet, ja nopietni, tad- kaut viens Adult iet bez "iešuves"?

Link to comment
Share on other sites

Iet veseli 2 uz Sirius ar vecumvecām atslēgām-Blue Hustler un Hustler.

 

Aha, visa tā paka no 12111 - crypto, viena no pēdējām, kas vēl palikusi pilnā nosacīti bezmaksas veidā - tur vēl ESPN un priekš ziepeņu cienītājiem Romantica2 ar krievu celiņu :good:

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka vajadzība ir vienreizēja, bet nav tik dārga mantiņa, tāpēc: kuru no abiem Tu ieteiktu iegādāties?
Kaut man ir tas satfinder es tev ieteiktu iespējams bēperi, satfinders ļoti skaļs ir un kaimiņiem var nepatikt kad tu sāksi tur no agra rīta līdz vēlam vakaram pīkstinat (tomēr ir dzirdams). Par mazo televīzoru arī nav slikta doma un, ja tiešām ir pieejams par kādiem Ls 10 vai vispār aizņemties, tad, protams būs daudz ērtāk. Tikai viena lieta, kad noregulēsi galviņas, tev tas vecais TV mētāsies pa visu dzīvokli līdz kāmēr izmetīsi :grin: .
Link to comment
Share on other sites

Labi, sieva gan priecātos par romantiku, bet es labāk uzmestu aci vulgārākai romantikai. Sakiet, pie atslēgtām "durvīm" var pamanīt atslēgu? :sarkst:

Link to comment
Share on other sites

Labi, sieva gan priecātos par romantiku, bet es labāk uzmestu aci vulgārākai romantikai. Sakiet, pie atslēgtām "durvīm" var pamanīt atslēgu? :sarkst:

 

Blue Hustler un Hustler jau ar pieder pie hard romantikas :oops: Un atslēdziņas jau sen savīlētas daudz, daudz...

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu jautājumu, bet minētās paketes atslēgas ir jebkurā iešuvē, arī autora uztvērējā esošajā 5.33 , tā ka neko vīlēt pagaidām nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu jautājumu, bet minētās paketes atslēgas ir jebkurā iešuvē, arī autora uztvērējā esošajā 5.33 , tā ka neko vīlēt pagaidām nevajag.

 

Sapratu, paldies :-D

Link to comment
Share on other sites

Ja šī frekvence ir noskenēta,kanāli ir tjunerī,bet nerāda,iespējams nav ieslēgts emulators. ar pulti menu-ustanovka-1117-emulators-ieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Ja šī frekvence ir noskenēta,kanāli ir tjunerī,bet nerāda,iespējams nav ieslēgts emulators. ar pulti menu-ustanovka-1117-emulators-ieslēgt.

 

Acīredzot. freq būs, ja jau rāda Amore :viltigs:

 

Īsti nesapratu jautājumu, bet minētās paketes atslēgas ir jebkurā iešuvē, arī autora uztvērējā esošajā 5.33 , tā ka neko vīlēt pagaidām nevajag.

 

 

Ja, jau Tu saki, ka atslēgas jau pastāv (a.m. softā), tad varētu tā būt, ka nospiežot 1117, Emul-On, lapojot pa izvēlnēm- tās ir pilnīgi tukšas :shock: Nav tur jābūt iedzītiem/redzamiem kkādiem BIS vai Key? Atverot Nardavision(atvainojos, ja neprecīzi)-zem ID u.c. vienībām-viss tukšs. Var jau būt, ka tas ir normāli, bet iespaids radās, ka nav kas ar soft kārtībā. Romantica2, PB un tas otrs ir, bet uzmet No Scrambler. No Rudigera sapratu, ja būtu tās keys softā, tad a.m. kanāli būtu jāredz? Vai tomēr tās pašam manuāli jāievada tukšajā izvēlnē, kurā pat nav ko izvēlēties :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Ja atslēgas neredz, tātad tās kaut kādā veidā ir izdzēstas.Paņem un iešuj jaunāko softu no satupload.info .F-300 tas ir 5.38, ja pāršūsi par X-800, tad 5.46 .Var jau ar roku bakstīt atslēgas no pults, nav nemaz tik daudz to ejošo un vajadzīgo.Ja Tev ir pieejams Internets, tad jau labāk domāt par Lancombox iegādi un stropošanu, jo nekā diža jau citādi neredz.

Link to comment
Share on other sites

Palasi šeit.http://sat-forum.org/index.php?topic=30391.0

 

Если вы только что приобрели ресивер или установили новое ПО (прошивку) то ЭМУ по умолчанию находится в отключенном состоянии и Вам необходимо будет его включить. Для этого Вам нужно стать на пункт меню «Эмулятор» и клавишами пульта «влево/вправо» выбрать слитчер ВКЛ.

После заливки нового ПО Вам необходимо будет сделать «сброс» старых ключей и настроек ЭМУ, иначе Вы не сможете использовать новые возможности эмулятора в полном объеме(попросту говоря будет работать старый ЭМУ).

Link to comment
Share on other sites

Ja atslēgas neredz, tātad tās kaut kādā veidā ir izdzēstas.Paņem un iešuj jaunāko softu no satupload.info .F-300 tas ir 5.38, ja pāršūsi par X-800, tad 5.46 .Var jau ar roku bakstīt atslēgas no pults, nav nemaz tik daudz to ejošo un vajadzīgo.Ja Tev ir pieejams Internets, tad jau labāk domāt par Lancombox iegādi un stropošanu, jo nekā diža jau citādi neredz.

 

Internets ir, bet palēns (bezvadnieks, Tev jāzina). Tā kaste jābūt pieslēgta pastāvīgi?-ja, nē, tad (+/-)cik bieži? Vai arī tā būs tā šāre, ar kuras palīdzību "jāsilda istabas" no PC kooleriem :)

 

Cik ilgs laiks veel buus vajadziigs lai vareetu teikt - Nu ta beidzot!

 

Kamēr moderators neslēgs šo tēmu :yahoo: Tādā gadījumā es aprobežošos ar to mazumiņu, ko jau esmu ieguvis( ne bez Jūsu palīdzības), jo līst citu autoru tēmās ar naiviem jautājumiem nebūs gluži korekti. Varbūt man ir igauņa attapība, bet- buldozera apņēmība :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Vai kads nav meginajis signalu kert nevis ar mazu tv,bet ar laptopu un usb sat tuneri?Tada veida tak mazak to vadu uz balkona/jumta butu.Majas biezi izmantoju skystar2 uz pc 1.stava kur fastsatfinders skali L vai Q % runa, pie tumbinam telefons ar bifri,pats uz balkona ar otru telefonu klausos un reguleju.Un bez problemam.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu nav jau problēmu. Robins jau noteikti pagaldē tā vienkarši mētajas USB SAT uztverējs un uz galda nevajadzīgs laptops :-D .Ja cilveks liek savu pirmo antenu, tad skaidrs, ka nav USB SAT uztvērēja un diez vai ir vērts pirkt to sū**. Televīzors tak maksā lētak :-D .

Link to comment
Share on other sites

Ātrs Inets nav vajadzīgs, bet stabils un bez laika uzskaites gan.Ja Tu domā LTC CDMA Inetu, tad jau tas sanāk stipri vien padārgi, jo jāmaksā par netā pavadīto laiku.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...