Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Donkeyhot

Jā win7 ir joprojām vēl apgreidojams uz win10. Nez, cik ilgi gan tas vēl tā būs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man vins personigi nekad dzive nav paradijis ar quick scan kaut vienu bad blocku

Ja nemaldos, man vismaz 2x ar quick scan ir atradis bēdīgo sektoru.

Link to comment
Share on other sites

Varētu kaut ko smalkāk?

 

Balstoties pamatā uz sekojošo vēmekli vairums žurnaļugas to visu pagājušo gadu kladzināja.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/01/15/windows-10-embracing-silicon-innovation/

 

Izrādās, praktiski visām *galda* datoru platēm ir Kaby Lake draiveri. Sivēns ir uzkraujams kā trīs pirkstus apmīzt. Tas ir, bišķi jāpiedomā, bet citādi vienā mierā.

Priekš USB metodes kaut vai Windows 7 USB Creator Utility (iekopējot atbilstošos draiverus, jo Skylake ir cits hardware ID un tātad nestrādā) un viss notiek.

Pašrocīgi var arī Intel 3.1 un Asmedia 3.0/3.1 iebarot, bet nu nafig bakstīties. Tie tomēr nav universāli.

A ja no diska un ir PS/2 klaviere/žurka, tad vispār viss kā parasti.

 

Nu bet portatīvie datori nav īsti datori, tā kā tie neskaitās. Fuck those shits.

 

Ak jā, un izrādās, ka AMD arī gatavo Ryzen draiverus priekš Sivēna.

 

 

 

Man vins personigi nekad dzive nav paradijis ar quick scan kaut vienu bad blocku. Full scan ir cita lieta bet apbrunojies ar pacietibu.

 

Ja nemaldos, man vismaz 2x ar quick scan ir atradis bēdīgo sektoru.

Ja jūs pielietotu galvu, nevis tikai ļerkstētu tukšu, tad varbūt paskatītos, ko tas Quick Scan dara? Tas nolasa tikai dažus sektorus no visiem. Ja būs nočakarēta mehānika vai plates pavisam jok, tad arī Quick Scan to varēs parādīt. Ja ir tikai viens vai daži badi, tad faking loģiski, ka pilnīgā haļavā uz tiem diez vai uztrāpīs, ja vien jūs neesat jau banoti Superbingo. Vēl vairāk - var gadīties lēni progresējošs bads, ko uztaustīt var tikai ar Write+Read+Compare un skatoties access time. Tāpēc daži meistari mēdz uz HDTune šķaudīt - tādus jams nevar uztaustīt. Bet katram rīkam ir savs pielietojums.

Labots - Crow
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet portatīvie datori nav īsti datori, tā kā tie neskaitās. Fuck those shits.


OHO katru dienu kaut kas jauns.

 

Ja būs nočakarēta mehānika vai plates pavisam jok, tad arī Quick Scan to varēs parādīt.


Par cik es izmantoju savu galvu un ne tikai partikas produktu parstradei ,tad secinot no si teikumu ja mehanika vai plate ir jok tad vispar ir japriecajas ka tas os atrod to cieto un kko var nolasiit.

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par cik es izmantoju savu galvu un ne tikai partikas produktu parstradei ,tad secinot no si teikumu ja mehanika vai plate ir jok tad vispar ir japriecajas ka tas os atrod to cieto un kko var nolasiit.

No si teikumu vajags secinat os atrod cieto kontroliers kas sakuma lasiit tikaj MBR

 

Ja nav sajēgas, kā vispār strādā mehāniskais cietais, tad varbūt vari neturpināt purkšķēt ar to galu, ko izmanto pārtikas pārstrādei, m?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nav sajēgas, kā vispār strādā mehāniskais cietais, tad varbūt vari neturpināt purkšķēt ar to galu, ko izmanto pārtikas pārstrādei, m?


Visu varenais eRGLI izskatas ka berniba daudz CIETOS vitaminus esi edis.


No mana orginalposta cilvekam kam bija problema bija jaizsecina ka lai butu kaut kada uzticibas pakapa ka ar HDD un kontrolieri(o.k shitam pietiek arii ar quick scan) viss ir o.k ka jalaiz pilns skans ne tikai quick. Savadak nav isti tolka no ta testa.



 
Link to comment
Share on other sites

Ja jūs pielietotu galvu, nevis tikai ļerkstētu tukšu,

 

ad faking loģisk

 

Ja nav sajēgas, kā vispār strādā mehāniskais cietais, tad varbūt vari neturpināt purkšķēt ar to galu, ko izmanto pārtikas pārstrādei, m?

 

Tolka nav no tavas pļurkstēšanas. Is pa reni.

 

Atrodi sev sievieti vai kādu caurumu, savādāk esi tāds uzvilcies pajob.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu in nah, es tāpat vairs neapdeitoju. Tāpat katrs nākamais spektrs vai meltdauns tiek tiem apdeitiem cauri. A pa taisno pie tīkla ar ārējo adresi sen neviens kompi neslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , camel teica:

Kārtējai ms ģenialitātes paraugs: w7 bez antivīrusa nedabūs atjauninājumus

Nah tev viņi vajadzīgi??!!

Link to comment
Share on other sites

sasman

Ar kaby lake vairs nevarēs uz septītā strādāt, bet nu jā, nav jau nemaz jēga. 

Link to comment
Share on other sites

Developer

7.-tie logi ar SP1 uz Kaby Lake griežas bez problēmām, pat jaunākie Intel HD 630 draiveri strādā, kaut gan oficiāli it kā netiek atbalstīti.

 

GPU-Z.png.bfabdc6093019f4392c1ee05e87d9419.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

SamYung

S'ie mei'gina mani nokret netiiru. 'siem ilumiatiem nekas nav uz mani! Kam'et tu mani gaidi .. un tad BOOM ... es jau aesmu 3 solu prieks'a! :hang3:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Va vell, te vienam konkrēti pa šaibām ir iedevis! :shok:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Guncha
(labots)
3/1/2018 , 13:06, sasman teica:

Ar kaby lake vairs nevarēs uz septītā strādāt, bet nu jā, nav jau nemaz jēga. 

Protams, ka var strādāt, vienīgi draiveru instalācija varētu nebūt next->next->finish. Interesē vai ir kāds workarounds lai Win7 automātiski saņemtu apdeitus caur Windows apdeitu servisu, ja sistēma griežas uz Kaby Lake?

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

NU tak jau arī MS nekad jau nav slēpis uzliekt attiecīgo KB, nu būs jau tie update, bet nu 20 gads gan jau ir smieklīgs, tādu ma''sinu nebūs!


Pirms 36 minūtēm , ieleja teica:

kas deva peļņu

UN dot nenormāli daudz firmām, ja MS būti tīri, boot būtu miris!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

@M@R$$, pēc tavas loģikas sanāk, ka ja neatslēdz apdeitus, tad būs jāmaksā Microsoftam, nevis Tev nenāks apdeiti ?! :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MIGs teica:

@M@R$$, pēc tavas loģikas sanāk, ka ja neatslēdz apdeitus, tad būs jāmaksā Microsoftam, nevis Tev nenāks apdeiti ?! :D

Tu esi gudrs. Izdomāsi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Izskatās, no 14.janvāra tiek pārtraukts win7 atbalsts. Šorīt izleca logs uz ekrāna vienam datoriņam.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 33 minūtēm , base7 teica:

pārtraukts win7 atbalsts

 

A Tu viņu tā kā izmantoji? Es kaut kā galīgi nesekoju līdzi, bet man liekas, ka nekādi katastrofālie caurumi pēdējā laikā tāpat netiek lāpīti. Vairāk kaut kādi "kas būtu ja sakristu visi šitie neticamie apstākļi". Es laikam kādus 2 gadus savējo neesmu apdeitojis.

 

Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

Windows 7, kam bezmaksas Windows 10 tagad nepienākas

 

Jau tā ir? Man apkārtnē ir stingra segregācija - "attīstības" maniaki (lasi - no apdeitiem atkarīgie) sēž uz Win 10, tie, kam vajag lai OS vienkārši darbojas (un nav grafikas vai video dizaineri) sēž uz Linux Mint. Es uz Win 7 un kamēr neatklās "to nenormāli kritisko un šausminošo drošības caurumu", laikam arī vismaz pāris gadus sēdēšu.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

interesanti, ko kolēģi taisās darīt ar tiem Windows 7, kam bezmaksas Windows 10 tagad nepienākas?

Dīvains jautājums!

Lietot!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , VebKamera teica:

A Tu viņu tā kā izmantoji?

Ne visai. Man tas uz portatīvā, kuru ieslēdzu reizi nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

caurums RDP protokola realizācijā

 

RD ir pirmais, ko parasti uz savām kastēm atslēdzu. Visas ārējās palīdzības un klientus. Es gan neesmu pētījis vai tur kādi procesi griežas iedzimti OS līmenī - tad es tā īsti nezinu. Bet visus "ziņotājus" un remūtās procedūras, par kurām es zinu, es cenšos atslēgt. Kompji bez Firewall pa tiešo pie tīkla arī parasti man nesēž. Es kaut kā mierinu sevi ar domu, ka tas siers tāpat ir caurumains, bet šitie jau nebūs tie īstie caurumi, pa kuriem man to sistēmu nograus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

...kam viņi neapstiprināja pāreju uz Windows 10 laicīgi...

Nu man pirms 2 nedēļām paziņa atstiepa pavecu laptopu ar totāli sačakarētu sistēmu (W7) un gribot ātrāku un W10. Ieliku SSD un ar neslēptu interesi instalēju W10 ar legālā W7 seriāli. Nekādu problēmu, aktivizējās bez žagošanās.  Tā kā laikam ziņo, ka vairs ne, bet reāli viss vēl notiek.

Link to comment
Share on other sites

par to w7 atbalsta beigu datumu info šķiet vismaz 2-3īs gadus jau bija zināma :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , ieleja teica:

tagad tā opcija ir palikusi vai prasās "clean install

To nepateikšu, jo instalēju tīru uz jauna SSD ar uz uzlīmes esošo W7 key.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nju ta jau rīt manīs...tā kā velme apdeitoties ir likvidēta jau pēc instalēšanas, ir maza aizdoma, ka viss strādās kā parasti... Laiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Šitā haipa iespaidā nepaslinkoju un caur win7 pārtaisīju savu LTSB par legalizētu Windows 10 Pro. Nu, mēneša laikā, 3 zilie logi, gandrīz ik dienu gadās melns ekrāns uz 5-7 sekundēm, domāju lieki teikt, ka LTSB ar šādu kašķi neslimoja. Secinājums – plusu nav pilnīgi nekādu, mīnusi atgādina par sevi ik dienas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , abi teica:

Secinājums

Nepadomā, ka problēma ir blīvē starp krēslu un monitoru? 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Brat edišen kā reiz bij bez liekām problēmām, problēmas bij vien iekš super legal W10Pro, nu ne gluži ka nedarbojas, bet minētie traucēkļi iepriekš nebija identiskai sistēmai ar identiskām legālām un ne tikai programmām, bet absolūti identiskām

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , raiviic teica:

Tikai ļoti interesanti, kāpēc esi praktiski vienīgais ar šādām problēmām?

Varbūt tāpēc ka 99.99% šādu sistēmu lietotāju ekspluatē tās "dīkstāvē" noslodze daži procenti

 

Mana dīkstāve te:

dīkstāve.png

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Varbūt tāpēc ka 99.99% šādu sistēmu lietotāju ekspluatē tās "dīkstāvē" noslodze daži procenti

Kur jūs rodaties, šitie pasaules nabas..?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...