Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

pirms 16 stundām , Arnis2002 teica:

un?

Ne-un.

:beer:Jāiedzer par to, ka labs āmurs būs vēsture. Arī leģendārais XP āmurs bija labs. Paskaties, kas ar to ir noticis - nedarbojas jaunākais softs. Tādu ceļu ies arī W7.

windows-10-hammer-with-cammeras-satellite-dish.thumb.png.2d7a00038d2af4fee21c57e49cbea002.png

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

SuperBlackHakzorEkstremeEdition

Arī pilnā Windowa planšetēm tā ir, vismaz Lenovo

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

bet padarbojoties ar draiveriem, voltāžu, frekvencēm minimālajām un maksimālajām, RAM

Kā voltāžu čakarēji? Man ir viena hd7850 - 90% pirmajās 5min kādu spēli palaižot kompis sastingst. GPU un RAM frekvenču nomešana un ventilators uz MAX neko nelīdz. Vienīgi voltāžu neesmu provējis paaugstināt.

 

Tāpat tā karte darījās arī citā kompī. Ar jaunākiem, vecākiem draiveriem.. ar zeķēm kājās un bez.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Nu tā varētu būt tikai ar kādu SuperBlackHakzorEkstremeEdition :D .

Jā, jā un tā pa vienkāršo nemaz neuzliksi, jo nemaz neļaujas uzlikties ja nav integrēti USB 3.0 draiveri – jāmeklē tieši versija ar integrētiem, vai pašam jāčakarējas ar integrēšanu, savādāk nekā. Es pat klusēju par nvme draiveri, jo man neizdevās draiveri integrēt, dabuju raut no cita datora SATA disku, instalet uz tā W7 upgreidot uz W10, tad to raut nost, likt nveme un tad jau instalēt W10 uz nvme.

 

Pēc W7 uzlikšanas jautrības ar to vien nebeidzas, pele nedarbojas, USB ar draiveriem pielikt nav iespējams, tīkla nav un tad nu domā kā iziet no situācijas. Pārejas ar ko SATA disku pielikt pie portatīvā nebija pie rokas, likt pie kāda cita darbojošās datora, baigi neērti ar klāt tikšanu un ar vēl jāmin kas tieši tur sanāktu ja divi GPT būtojami diski tiek piesprausti (ja viens būtu GPT otrs MBR, varētu caur BIOS izvēlēties ko startēt, bet tā hz kas tur sanāktu, vai uz dullo spraust kā hotplug, vobwem negribējās eksperimentēt).

Izgāju no situācijas ar Sergey Strelec būtojamu flash, no tās iekopēju tīkla draiverus uz diska, restarts un ar klavieri vien palaidu, tālāk jau bez problēmām

 

Tagad Ryzen makten izdevīgs piedāvājums, katrs pats var pa lēto iegādaties un paprovēt uz tāda gan W7 uzdabūt, gan BIOS apgreidot lai CPU sāk atpazīt, kvalitatīvs sex, rekomendēju...

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , abi teica:

likt nveme un tad jau instalēt W10 uz nvme.

idiotiem idiotu problēmas.. skaidrs, ka ar kādu te toč viss nav labi.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , abi teica:

Tagad Ryzen makten izdevīgs piedāvājums, katrs pats var pa lēto iegādaties un paprovēt uz tāda gan W7 uzdabūt,

Žēl, ka tikai tagad šo lasu - kaut kad novembrī čomam tieši saskrūvēju kasti ar Ryzen 5 1600 un NVMe - bet šis uzstāja, ka vajag W10, tā kā W7 nepamēģināju. Kad būs kāds svaigs NVMe nagos, intereses pēc būs pie šī ar ko lejamu jāaizkāpj un jāpaeksperimentē.  Kaut kā neticas, ka vēl pirms oficiālas W7 aizlaišanas uz muzeju, AMD būtu saviem Ryzen piegriezuši tā atbalstu (slinkums meklēt info, varbūt ka ir).

 Hmmm, bet vispār aizvien vairāk sliecos domāt, ka kāds te troļļo :D .

Link to comment
Share on other sites

Ryzen tur nez vai vainīgi, drīzāk ka platei bija arī USB3.1 uz borta, BIOS no kastes, kas neatbalsta Ryzen 3000 sēriju un skaidrs ka arī nvme draiveri ir dažādi un nav iekļauti W7.

 

Officially, AMD does not support Ryzen CPUs on Windows 7.

 

For installing Windows 7, the issues typically revolve around USB support. When there’s a mouse/keyboard plugged in, everything else after that is typically simple to configure (installing drivers, etc). However, from the 100-series chipsets on Intel and the AM4 motherboards on AMD, this can be an issue. When the CD or USB stick is being used to install the OS, the image needs USB drivers in order to activate a mouse or keyboard to navigate the install menus. This is the primary process that fails on both platforms and acts as a barrier to installation.

General Solution: Use a PS/2 Keyboard, if the motherboard has a PS/2 port

With AMD, it gets a little tricky. There is no EHCI emulation. But apparently this comes down to where the USB ports come from.

 

https://www.anandtech.com/show/11182/how-to-get-ryzen-working-on-windows-7-x64

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ņēmu instalāciju jau ar integrētu USB3, nvme pielikt ar pirmajiem piegājieniem neizdevās un vairāk laiku tam netērēju. Dators paredzēts darbam un nākošajā rītā, kaut liec visu atpakaļ kā bija, asins no deguna viņam ir jābūt pilnībā darboties spējīgam un sainstalētam. Cigeļ, ciģeļ ai gu–gū, caitnots un tas viss ir izklaidei, sava veida rēbuss vien līdz brīdim kad beidzas brīvdienas un jāsāk strādāt, neriskēju iesprūst laika ziņā grūti paredzamos pētījumos, ja reiz ir skaidrs kā problēmu apiet.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 2 stundām , ImissimI teica:

Kā voltāžu čakarēji? Man ir viena hd7850 - 90% pirmajās 5min kādu spēli palaižot kompis sastingst. GPU un RAM frekvenču nomešana un ventilators uz MAX neko nelīdz. Vienīgi voltāžu neesmu provējis paaugstināt.

 

Tāpat tā karte darījās arī citā kompī. Ar jaunākiem, vecākiem draiveriem.. ar zeķēm kājās un bez.

Voltāžu kurbulēju caur Wattman vai OverdriveNtool, par hd 7850 nezinu, jāskatās forumos, Vegai samazināju no 1,2 mV uz 1.08mV, RX 580 savukārt palielināju, lai spēles nekarās. Vispirms gan ieteiktu pārbaudīt temperatūras un nomainīt termopastu, jo pārkarsiens nereti ir uzkāršanās  pamatā. Vēl viens iemesls - nepietiekama barokļa jauda, vai karte slotā lāgā neturas. Ieteikums tālāk būtu paskatīt forumus par hd 7850 regulēšanu, bez voltāžas svarīgs rādītājs ir powerlimit, kuru iesākumā var palielināt vai samazināt, skatoties uz kartes reakciju.

Link to comment
Share on other sites

Betonam nekas nelīdzēs, ja cilvēks ir betons, tad tas ir uz mūžu.

Dolbanutais ērgli, es nekad dzīvē neesmu paņēmis nevienu rubli, santīmu, centu ne no viena par windows instalēšanu, nekonkurēju ar tevi pilnīgi nekādi, неревнуй, atslābsti un meklē savu klientu! Es tev netraucēju, bet tu pats sev gan ахуенно!

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

2020.01.14. , 09:43, Mielestapa teica:

Kad pārceļoju no licencēta WIN 8.1. uz Win 10, videokarte (Power Color RX 580 Red Devil ) sāka mest melnos ekrānus un turpināja tā darīt, līdz uzķimerēju nedaudz augstāku voltāžu.

 

pirms 23 stundām , Mielestapa teica:

Pēdējās divas kartes (RX 580 un Vega 56 pirktas jaunas) default darbojās ar zilajiem un melnajiem ekrāniem, bet padarbojoties ar draiveriem, voltāžu, frekvencēm minimālajām un maksimālajām, RAM, kā arī pavadot daudzas stundas Radeon karšu daudzajos forumos

 

nu nevaicas, laikam, dažiem... joprojām darba pīslī darbojas HD 5770 kartiņa... :grin:, ko vēl nesen mocīju ar cad softiem...

pirms dažiem gadiem mājās griezās czistēma ar divām R9 280 krustugunīs... pulksteņi līdz galam abām, neviena BSODa...

 

2020.01.13. , 23:50, snukurins teica:

kādreiz bija AMD,pirms gadiem desmit,bet tad kaut kā dabīgā ceļā nonācu pie secinājuma ka ,,nekad vairs,,.

 

neesi vienīgais tāds... te pat fōrumā liela daļa ar tādu pat pārliecību... :tomato:

manā saimniecībā pārsvarā bijuši amd dzelži, sākot ar divkodolu Sempronu, phenomu, diviem dažādiem buldozeriem un visbeidzot tagad ar ryzeniem... galvenokārt tāpēc, ka esmu bomzis...

un zilie logi regulāri bija tikai uz pirmā kompīša, jo tam bija XP... :shout: sākot ar vistu, viss kļuva nesalīdzināmi stabilāks... win7, imho, pat nedaudz bija solis atpakaļ...

tagad zilos logus izdodas dabūt, ja ienāk prātā doma, ka vajadzētu kādu no komponentēm stipri augstākos klokos, nekā ražotājs paredzējis...

 

fun fact... iepriekš minētā HD 5770 kartiņa ir komplektā ar Phenom 925 procīti, un tas ir vecākais kompiz birojā... pat jaunāki i3, nemaz nerunājot par tā paša vecuma core 2 kompīšiem, visi ir tikuši nomainīti, jo ikdienas darbus vairs nevelk...

 

2020.01.14. , 11:51, snukurins teica:

AMD tak pat salīdzinoši jaunām videokartēm draiverus priekš W10 nejēdz uzrakstīt.

 

diemžēl, tas gan ir fakts...

Link to comment
Share on other sites

Nē, labāk uz Windows 10. Vai uz 7. Vai uz XP. Kas nu kuram tuvāks.

Un ne jau smukumam. Uz Linux gluži vienkārši nevar izdarīt [visu] to, ko var uz Windows.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki vīri.

 

Kur dabūt tīru windows 7 home x64 iso? nav atslēgas šobrīd. tie visi heidoc un digital rivers arī pazudis :(

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Ble puiši, es zinu ka ir svētdienas nakts. Bet es uzliku win7. Psc. Es jūtos kā mājās 😁 kā bijis sibirijā bet atgriezies. Hmmm. To nevar izteikt vārdiem, to sajūt ritmā. Mcaa mcaa. Es esmu šmigā.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Just now, maiss teica:

Ble puiši, es zinu ka ir svētdienas nakts. Bet es uzliku win7. Psc. Es jūtos kā mājās 😁 kā bijis sibirijā bet atgriezies. Hmmm. To nevar izteikt vārdiem, to sajūt ritmā. Mcaa mcaa. Es esmu šmigā.

Es tevi saprotu. Kad sadzeros arī palieku ne visai adekvāts. Kad saēdos maģiskās sēnes tad vispār viss visums ir kā mājas un man nemaz nevajag datoru lai laistu programmas + vēl smadzenes defragmentējas.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , maiss teica:

Es esmu šmigā.

Baumo ka ar to baigi nav jālielās.

pirms 7 stundām , zeds teica:

Es tevi saprotu. Kad sadzeros arī palieku ne visai adekvāts. Kad saēdos maģiskās sēnes tad vispār viss visums ir kā mājas un man nemaz nevajag datoru lai laistu programmas + vēl smadzenes defragmentējas.

Visas sēnes var ēst. dažas gan tikai vienreiz dzīvē...

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 9 stundām , maiss teica:

Bet es uzliku win7. Psc. Es jūtos kā mājās

Arī uzliku septīto, kas bija oriģināli uz portatīvā PC. Ir žiperīgāks par Linux Mint.

Link to comment
Share on other sites

Cienītie nekrofīli, es saprotu un morāli atbalstu jūsu izvēli, bet kā šobrīd septītajam ar drošību un uzmācīgiem piedāvājumiem mainīt ticību un apdeitoties uz desmito?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 10 stundām , 138 teica:

kā šobrīd septītajam ar drošību un uzmācīgiem piedāvājumiem mainīt ticību un apdeitoties uz desmito?

Ar drošību, kā vienmēr, viss kārtībā.

Mainīt ticību neviens nepiedāvā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...