Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Izliecies

Kur var piekļūt Windows XP Mode? Savajadzējās printeri pieinstalēt, bet W7 neņem pretī, jo vecs. Bet XP Mode nevaru atrast. Palīdziet!

 

Atradu, XP Mode jānovelk MS mājaslapā. Cerams, ka ies :D

Labots - Izliecies
Link to comment
Share on other sites

XP jā ir proga, google help.

Un izrādās no win 7 vides tā vienkārši nevar pārtaisīt old style start menu, jāliek atsevišķa proga, gribējās bez papildus kkādu programmu instalēšanas uz win.

Citu variantu nav :(

http://www.csmenu.com/

 

Nav gan windā iebūvētu variantu, tik domāju labāk ņemt ŠO frre progu ar aero.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

Cik gan maz vajag laimei...

 

 

Uzinstaleeju windows 7 Ultimate uz sava acer 2410 portativa datora

1.5ghzcelaron

768mb ram

40gbhdd

128mb video

 

Un iet labaak par xp pro ...pateeree tikai 285mb no rama defaltaa.un protams visus draiverus atrada pac

Link to comment
Share on other sites

ahoi, laikam maza iespēja, bet būtu feini, ja atsauktos kāds, kam ir OKI lāzerprinteris un izdevās atrast ejošus draiverus uz win7 vai veidu kā palaist vistas draiverus, vai dajebkādus, ka tik iet tā kaste. Modelis B2200.

Link to comment
Share on other sites

Tipa vecais printeri mēnešus 2 atpakaļ nopirka. automātiski apdeitus nesaliek, mājaslapā ir priekš win7, bet viņi nedarbojas, diskusijās tīklā arī nekur nenoved - vopšim jautri. Ieteikums - pērciet printerus un citus sūdus ar zināmu brendu, lai nav kā šodien ;(

Link to comment
Share on other sites

Domā radošāk, atrisinājumu var atrast.

 

Parastam printerim jau nu galīgi nevar būt problēmas ar draiveriem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ļoti neērts man liekās windows 7 start menu. Sākumā domāju pieradīšu, bet nee, nav normāli pārskatāms, scroll'ejams utt.

Vai var šamo uzlikt kā old style windows xp/vista start menu?

 

Ja pareizi saprotu jūsu velmes, un apmierina http://www.bildem.lv...134_esopa/1.png]šāds[/url] taskbars, tad to var viegli nokonfigurēt caru windows neizmantojot nekādas progas ;)

Labots - Triton^
Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Nu tas ir noticis! Vakar savam (ģimenes) HP Pavilon 3000EA laptopam XP Home versiju "pacēlu" uz Windows 7 Home Premium. Ls ~ 35 un lieta darīta.

Ilgi domāju vajag vai nevajag, ir vērts vai nav vērts.

Kaste jau diezgan pieticīga:

Intel ® Celeron M CPU 420@1,60 GHz

RAM 1 GB

Par videokarti īpaši neko nesaprotu, bet figurē kaut kāds Mobile Intel ® 945 Express Chipset family

HDD 80 GB

 

Secinājumi:

1. Strādā fiksāk par XP

2. Vairākas patīkamas fīčas un iespējas (visu vēl neesmu pat izpētījis)

3. Nedaudz nepatīk Vistai līdzīgais interfeiss, bet cik saprotu, tad Home Premium versijai XP izskata atbalsts nav paredzēts

4. Esošās ārējās iekārtas tika atrastas un savienotas bez jebkādām problēmām un draiveru meklēšanām. Iekārtām, kam ir instalācijas diski, to lietošana nebija vajadzīga.

5. Labs veids, kā atbrīvot vietu cietajā diskā. Izdzēšot mapi Windows.old atbrīvojās ~32 GB vieta shok.gif ... Kādi brīnumi tur glabājās, joprojām nesaprotu!

 

Dažas lietas gan izskatās kaut kur jau redzētas un velk uz zināmu plaģiātismu. Bet varbūt tās ir tikai manas subjektīvas domas.

Link to comment
Share on other sites

Vai Microsoft piedāvā kaut kur lejupielādēt Windows 7, ko lietot kādu laiku bez aktivizācijas un vēlāk aktivizēt, ja iegādājas atslēgu?

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nepatīk Vistai līdzīgais interfeiss, bet cik saprotu, tad Home Premium versijai XP izskata atbalsts nav paredzēts

nav arī nevienai citai versijai :) ir variants lietot Windows Classic shēmu (ko daru es), vai uzlikt WindowsBlinds ar XP tēmu

 

Un no gala versijas praktiski nav nekādu atšķirību, viss strādā perfekti.

ar to es gan pastrīdētos... piemēram, ar RC palīdzību bez jebkāda failu iznīcinātājsofta dabūju izdzēst dažus svarīgus failus tā, ka pat recovery softs nepalīdz :)

Win7 lejupielādes linki, kas 100% atbilst Microsoft, ir tur. Linki gan ved ne uz Microsoft serveriem, bet dažādiem internetveikaliem

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man te tāda problēma, šodien pārinstalēju w7, itkā iet viss ok tik nevaru izslēgt pc, paņemu shut down viņš neslēdzas ārā visu laiku rādās tas shut down. izslēdzot pc un pa jaunu ieslēdzot šis sāk čekot C disku. Itkā pirmstam to pašu vindovsu lietoju nekas tāds nebija. HELP!!!oneneviensviens1111

Link to comment
Share on other sites

Rīga, 2.dec., Nozare.lv. Pirmajā mēnesī pēc parādīšanās tirgū "Microsoft" operētājsistēmas (OS) "Windows 7" pārdošanas rādītāji pārspēj pat optimistiskākās prognozes, biznesa portālam "Nozare.lv" vēsta "Microsoft Latvia".

 

"Microsoft Latvia" apkopotā informācija liecina, ka pirmajā mēnesī pieprasījums pēc jaunās operētājsistēmas vairāk nekā 20 reizes pārsniedz ikdienas pieprasījumu. Saskaņā ar "Net Applications" datiem globāli "Windows 7" pirmā mēneša laikā ir sasniedzis 4% tirgus daļu

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir noticis! Vakar savam (ģimenes) HP Pavilon 3000EA laptopam XP Home versiju "pacēlu" uz Windows 7 Home Premium. Ls ~ 35 un lieta darīta.

 

5. Labs veids, kā atbrīvot vietu cietajā diskā. Izdzēšot mapi Windows.old atbrīvojās ~32 GB vieta shok.gif ... Kādi brīnumi tur glabājās, joprojām nesaprotu!

 

 

Nu, būsi nodzēsis kādam pr0n mapi slepeno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es arī nopirku paku par 35 latiem, bet radās jautājums, vai varu W7 premium instalēt arī tīras partīcijas, vai tikai virsū Vistai? Gribējās tā kā sainstalēt visu smuki un svaigi, salikt jaunus draiverus utt. :)

Link to comment
Share on other sites

vistu mēslainē tikai ar formatu, lai nečakarē smadzenes !

p.s. jau mēnesi esmu w7 profesional lietotājs, nu tas IR kaut kas!

Link to comment
Share on other sites

Iebūtojies no diska, formatē partīciju uz kuras stāv Vista, instalē. Izšķirošais moments - pēc iebūtošanās instalātoram ir jāredz, ka uz diska/partīcijas, kur tiek instalēts W7, iepriekš ir bijis WinXP vai WinVista

 

sanāk, ka to upgrade versiju nevar uzlikt uz pavisam tīra kompja?

Link to comment
Share on other sites

nu es saprotu, ja es varu uzrādīt bez upgrade arī kādu vistas vai xp licenzi, tad ir OK?

Bet nav tā, ka man tiešām, pie kādas pārinstalācijas no sākuma būs jāuzliek vecā vista vai xp?

 

Ok, izlasīju šo http://www.mydigitallife.info/2009/10/27/clean-install-windows-7-with-upgrade-media-and-product-key-on-formatted-or-empty-blank-hard-drive/

viss skaidrs

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
NormaalsCilveeks

777hp

 

MS nekad nav dalījis apdeitu laiku pēc OS pasugas

kad iznāk apdeits tas ir (ja vajag protams) gan home gan uļtimāte gan juniversumz gan pox kādai pasaugai

 

klasiski mēneša otrajā otrdienā ...

 

PS

 

padomā pats tā ir jamērika

tur katrs sētas vasīlijs MS aptiesātu uz dachuja ļemoniem

ka viņa hōmes prēmijuma lapsim apdeits apzināti tiek kavēts lai visirms apkalpotu kautkādus jultimātiztus ...

Link to comment
Share on other sites

NC, os pasugas atšķiras.

Teorētiski ir iespējama situācija, kad nāk updeiti tik ultimāta fīčām, bet home jūzeriem nav neko ko apdeitot, jo fīču ta nav :>

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

eMDiiPii

 

bet protams!

par to jau uzreiz atrunāju "ja vajag"

bet kritiskie apdeiti kas i visiem nāk vienlaikus

te bazara nekāda nav ...

Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tad MS dod updeitus Džona Silvera kungam ar koka kāju ?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

777hp

 

es personīgi lietoju saimniecību no 5cām win7HP kastēm

apdeiti pēdējie (ja neskaita defendera un MSE drazu) ir:

 

KB972270 2010.01.13

KB963671 2010.01.10

+ahūns lērums sekjūro apdeitu 2007 opisam

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Man ir sāpe. Nopirku jaunu portatīvo. Bet tagad ir pāris problēmas. Varbūt kāds var man palīdzēt

1. Tā saucamie gadget`i man nerādās. uzliek bet ir pilnīgs gļuks lūk bilde ieskatam.

 

kāds var palīdzēt šo lietu novērs?

 

 

2. lec Internet explorer vaļā visu laiku ar stūlbām lapām, kuras nekas nēsmu izmantojis. kā novērst šo kaiti?

 

 

3. skatoties filmu caur windows media player, kad ir uzlikts full screen tas ik pa laikam pārlec pats no sevis uz mazu ekrānu. kā tikt vaļā no šīs kaites?

 

 

4. ik pa laikam noklikšķ tāda skaņa itkā uz kautkā būtu uzklikšķinājis. un ko iesākt ar šo?

 

 

 

Negriubētos instalēt jaunu windows virsū, jo šis ir orģināls.

Paldies jums par atsaucību. Ceru kāds sapratīs manas sāpes un spēs palīdzēt!

post-88832-0-33252200-1292184276_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Windows varbūt arī ir oriģināls, bet vīrusi arī oriģināli. Visām tavām problēmām cēlonis viens - kaitēkļi sistēmā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ir kāds veids kā likvidēt? protams izņemot pārinstalāciju

 

 

Vari minēt - ir viela un antiviela, ir vīruss un... :)

Link to comment
Share on other sites

Neskrēju cauri gan visām 33 lapām, bet nu meklētājā šeit tā īsti neko neatradu (pēc saviem meklēšanas kritērijiem).

 

Vai kāds ir saskāries ar tādu lietu kā blurīgs/izplūdis/neskaidrs teksts iekš win7? Vai izdevās to atrisināt?

Uz XP viss bija ideāli, bet pārejot uz 7, izskatās briesmīgi. Internetā atradu daudzus padomus, bet reāli nekas neder - liku/noņēmu ķekšus pie ClearType, liku jaunāko draiveri, mainīju rezolūcijas utt. Bet neko tas nedeva. Vienīgais risinājums, ko es pagaidām esmu atradusi ir Windows Classic theme izmantošana. Vizuāli nav tā izcilākā, bet vismaz pagaidām, kamēr neatrodu risinājumu problēmai, būs jāsadzīvo. Negribās acis pavisam sabendēt. :(

 

Un ka īsti ir ar XP ofisa izmantošanu uz 7 wina?

Viedokļi ir dažādi, bet gribās skaidrību. 2007. ofiss ir briesmīgāks par briesmīgu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2007. ofiss ir briesmīgāks par briesmīgu

 

Un kas tad tur tik briesmīgs ir???:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Monitors taču griežas natīvajā rezolūcijā, un visi attiecīgie draiveri ir uzinstalēti, vai ne? Varbūt vari atsūtīt mums paraugus? Ieteicams gan ar skrīnšotu, gan ar fotoaparātu, lai var salīdzināt.

 

P.S. 2007. ofisam nav ne vainas. Bet XP ofisu arī vajadzētu varēt uzlikt. Taču es tomēr ieteiktu likt 2003. ofisu, jo tas XP ofiss bija reālā izgāšanās un gļuku kalns. 2003. savukārt bija foršs. Ak, jā - tagad jau ir arī 2010. iznācis, lai arī, ja 2007. nepatika, tad 2010. vēl jo vairāk.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...