Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

jarajara!

 

Tev varbūt ir ASUS P6T DELUXE mamma? Man uz šīs mammas tādi paši simptomi. RAID neiet, ja to jau setupā sadala partīcijās (ja sadali to biosā(ja tā to var nosaukt)). Ja saliec RAID visu kā kluci, un pēc tam sadali ar Win 7 palīdzību partīcijās, tad viņš visu dara kā vajag.

Par video draiveriem - mans ir iepircis Radeon 4770 karti. Draiveri diskā neiet ne sūd*a, bet, ja noinstalē visu, kam ir sakars ar video (Catalystu, Device Managerī "Uninstall driver") un ļauj Win7 pašam izlemt, ko vajag, tad viss ir bumbās

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Man arii ir HD 4770, nekadus driaverus neesmu licis, Win 7 pats salika un viss iet kaa vajag.

 

Pamaniijos nokaut iebuuveeto tiikla karti, uzinstaleejot draiverim kkaadu apdeitu. Netu dabuuju atpakalj caur System Restore..

 

Btw, ir kkaa iespeejams dabuut Show Desktop podzinju taskbaraa? Baigi neeerti - ko vinji iedomaajaas, noliekot to pogu labajaa apaksheejaa stuurii??

Link to comment
Share on other sites

Toties nospiest viņu var pilnīgi neskatoties - aizbīdi kursoru uz apakšējo labo stūri un nospied. Pie kam, ja vajag desktopu apskatīties uz brīdi, tad pat jāspiež nav, vienkārši paturi kursoru tur nedaudz ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Nu taa, cik atceros, bija.. Mans HDD ir 74 GB, peec Windows 7 instaleeshanas palika tikai 59. Tikko apskatiijos, Windows mape sver 11 GB, paareejie salasaas Program Files :)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par Win7 Hibernate Wake Up.

 

Kā var atslēgt to fīču, ka kompi var ieslēgt ar jebkuru taustu no klaviatūras vai peles? Gribu lai mans minka naktī nevarētu ieslēgt kompi uzlecot klaviatūrai, tikai nospiežot Power pogu, savādāk diez gan spocīgi paliek pamostoties un secināt, ka PC jau ieslēgts vai arī tas darbojies visu nakti.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

To dara BIOS. Aptuvenie nosaukumi - Power Management, Wake-up Events vai PME (Power Management Events). Un tad tur jau attiecīgi uzliek no kādiem avotiem ļaut datoram ieslēgties.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu BIOSā, taču ar XP tā nebija pie tās pašas BIOSa versijas.

 

BIOSā viss (keyb., PCIE u.c.) ir "diseiblots", tātad joprojām, kur tas sunsir aprakts?

Labots - artilery
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Windows 7 defaultā arī desktop datoriem uzliek Sleep pēc 30 min. Vai tikai nav tā, ka Tu datoru "izslēdz" vai ļauj tam iemigt ar Sleep, nevis ar Shutdown.

Link to comment
Share on other sites

Tad jautājums ir par Sleep vai Hibernate? Pie Hibernate, PC varēs ieslēgt tikai ar Power pogu. Pie Sleep - arī no tastatūras.

Link to comment
Share on other sites

Gan startā, gan Power Opt. uzstādītsir tikai Hibernate, Sleep's vispār ir atslēgts, bet kompis joprojām var tikt ieslēgts ar tastatūru!

 

Kas nav tākā vajadzētu, skat. att.?

 

post-71991-125784880123_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uzliku Windows 7,bet nevaru uzlikt lielāku iztšķirtspēju par 1024x768 . uzliekot 1280x1024 ekrānā viss pazūd un pārādās vienkārši kaut kādas krāsas? ks varētu būt par lietu? video karte radeon 9250

Link to comment
Share on other sites

Profānisks jautājums: vai apgreidojot vistu uz W7 varu būt drošs, ka viss mana kompja saturs saglabāsies, vai labāk tomēr iepriekš to nodublēt uz ārējā cietā diska?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, ja pats nenospiedīsi Format, tad setaps neko neformatēs. Pat ja sajauksi un izvēlēsies Upgrade vietā Custom, vecā Windows mape vienkārši pārdēvēsies par Windows.old, bet visi dati paliks.

Link to comment
Share on other sites

Vēlos no sava XP pāriet uz W7. Jautājums ir tāds, ko man instalācijas procesā izvēlēties upgrade vai Custom (advanced)? Cik saprotu, ja liks upgrade, tad viņš manu XP upgreidos par W7 un atstās visus līdzšinējos failus kompī. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Starpība nekāda, gan upgrade gan custom uzliek jauno OS, bet veco pārsauc par windows.old un tas arī viss. Cik sapratu upgrade strādā tikai no vista.

Link to comment
Share on other sites

kā labāk darīt, atstāt arī xp, vai arī instalēt tikai W7?

 

man datoram cietais disks ir sadalīts 2 daļās. kas man instalācijas procesā jāspiež, lai izdzēstu visus failus no cietā delete vai format?

Labots - KrisiX
Link to comment
Share on other sites

kā labāk darīt, atstāt arī xp, vai arī instalēt tikai W7?

 

man datoram cietais disks ir sadalīts 2 daļās. kas man instalācijas procesā jāspiež, lai izdzēstu visus failus no cietā delete vai format?

Upgrade poga tev nedarbosies jebkurā gadījumā, ja tev ir XP.

Ar Custom vari instalēt W7 vai nu uz otru disku līdzās XP - tad tev būs 2 OS un varēsi mierīgi visas progas, iestatījumus utt pārvietot uz Win7, vai nu - spiest Format un ar to dzēst XP pavisam.

Link to comment
Share on other sites

Kakijs, paldies! Kaut kā nebiju pamanījis (blush)

Kāds proces notiek kad atver piemēram filmu mapi ar daudz filmām un augša explorerī rāda kaut kādu skanēšanu vai [slēpts] ko... un baigi lēnu viss notiekas... piem. uz XP lai cik būtu pilns folderis atvērās momentālis, bet tagad ļoti lēnu. Cerams kāds saprata ko domāju :)

Labots - d3m0n
Link to comment
Share on other sites

kaads nezin vai w7 var uzsleegt lai folderos mapes un failus var briivi paarvietot ar peli kaa tas bija vecaakos win piemeeram xp? vai pastaav tikai tie entie grupeeshanas varianti?

Link to comment
Share on other sites

Uz win 7 firefox sācis nenormāli ram patērēt.... 10 aktīvi logi 700+mb ram :o, vai tas tik tā man liekas.... uz perētājsistēmas max kādus 300-400 varēju dabūt, bet te 700+

Link to comment
Share on other sites

Uzliku es arī Win7, bet esmu vīlies, jo stabilitāte nav.

Cadu lietot ir murgs. Kad lieto flashus, tad izmet explorer error u.t.t.

Visu izslavētā ātrdarbība varbūt ir pamanāma uz vecākiem dzelžiem, bet ja ir normāla sistēma, tad pašlaik vista ir visstabilākā.

Draiveru atbalsts arī nav vēl īsti pilnīgs.

Secinājumi: Jāpagaida, kādu gadu, un tad domāju, ka draiveru un programmatūras problēmas būs atrisinātas.

Link to comment
Share on other sites

xp, Kādas muļķības windows7 ir visstabilākā windows versija.

Kāda vēl vista... tu ko.

 

Windows7 jau 11 mēnešus gan beta, gan rc, gan gala versija darbojas bez kļūdām.

 

Arī uz jaudīgām sistēmām.

Link to comment
Share on other sites

xp, Kādas muļķības windows7 ir visstabilākā windows versija.

Kāda vēl vista... tu ko.

 

Windows7 jau 11 mēnešus gan beta, gan rc, gan gala versija darbojas bez kļūdām.

 

Arī uz jaudīgām sistēmām.

Ja grib spēlītes un netu, tad varbūt, bet kā jau teicu īpašu ātrdarbību nepiedzīvoju.

Par draiveriem tā arī ir - Atceros, ka uz vistas gļukoja HP plotera draiveri, un tikai nesen to kļūdas HP izlaboja.

Kāpēc tad te pilns forums ar to, ka uz W7 neiet skaņa un vēl kaut kas - tas nozīmē tikai vienu, ka vēl ir jāgaida.

Neredzu kaut vienu argumentu, kāpēc jāpāriet uz W7 (tāpēc ka jaunāka nav arguments)

Link to comment
Share on other sites

Man ir i7 sistēma ar 6 vienībām rama un sas raidu0

un lietoju Vistu 64 bit

 

Uz W7 pāriet netaisos, jo neredzu nekādas atšķirības

turklāt atjauninājumu plūsma uz W7 šobrīd ir grandioza - un tas mani tracina

 

Ieteikums, kamēr darbojas vecais WiNDOWS nevajag cūkoties,

kad sāksies kaut kādas neatrisināmas problēmas tad domājiet ko darīt

 

piemēram, ja man šodien nobruks vista es atjaunošu to pašu vistu :(

 

w7 ir labs, bet nekas tāds lai viņa priekšā klanītos

 

NU ja pariešu, tad tikai tāpēc, lai varētu pateikt ka man ir i7 ar w7 :D

Link to comment
Share on other sites

lietoju wireless. man pie tīkliem uzrādās 3 pieejamie networki. problēma ir tāda, ka slēdzot kompi, katru reizi ir jāizvēlas vajadzīgais networks. kā lai uzliek tā, ka katru reizi jau automātiski tiktu uzlikts vajadzīgais networks?

Link to comment
Share on other sites

Network and sharing center -> kreisajā pusē Manage wireless networks. Tur pieliec vēlamo tīklu. Tāpat kā Vistā, starp citu ;)

Link to comment
Share on other sites

Network and sharing center -> kreisajā pusē Manage wireless networks. Tur pieliec vēlamo tīklu. Tāpat kā Vistā, starp citu ;)

 

paldies! ;)

Link to comment
Share on other sites

auzins_is

Ļoti neērts man liekās windows 7 start menu. Sākumā domāju pieradīšu, bet nee, nav normāli pārskatāms, scroll'ejams utt.

Vai var šamo uzlikt kā old style windows xp/vista start menu?

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Tas ir normāli, ja spēļu instalāciju laikā rams tiek aizpildīts pilnībā? Sākumā man likās, ka Assasin's Creed ir pie vainas, bet tad DiRT un tagad arī Crysis Warhead instalējoties apēd 96% rama. Darīt ko citu, kad fonā instalējas spēle, ir praktiski neiespējami. Sistēma parakstā..

Labots - Izliecies
Link to comment
Share on other sites

auzins_is man arī tas start menu krīt uz nerviem. Ir pieejamas programmas, kas to pārveido uz old style.

Link to comment
Share on other sites

auzins_is

XP jā ir proga, google help.

Un izrādās no win 7 vides tā vienkārši nevar pārtaisīt old style start menu, jāliek atsevišķa proga, gribējās bez papildus kkādu programmu instalēšanas uz win.

Citu variantu nav :(

http://www.csmenu.com/

Labots - auzins_is
Link to comment
Share on other sites

iekš Win7 ir interesants gļuks. Izslēdzot datoru, neatslēdzas ventilatori. VARENAIS INTERNETS padeva ziņu, ka vaina ir ārējā FireWire kartē, precīzāk, ne kartē, jo ar karti viss ir kārtība, bet tas ir tāds gļuks. Nezinu vai visiem modeļiem, bet tas nav tikai man. Izņemot FireWire, viss ir OK. Ko darīt, pagaidām INTERNETS klusē.

 

Varbūt šī infa kādam atvieglos dzīvi.

 

Ieliekot ārējo FireWire iekš mātes ar integrētu FireWire, gļuks nav novērots.

Labots - Zajka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...