Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

aparapacis

Beta ir beta - pagaidīsim, kad nāks īstā versija laukā un tad mēģināsim kaut ko salīdzināt. Ņemat vērā arī to, ka Vistu Jūs jau kādu laiku esta lietojuši un sainstalējuši dažādas programmas utt., bet Win 7 pagaidām svaigi instalēt bez dažādeim citiem papildus produktiem.

Link to comment
Share on other sites

paldies par infu par akamai - viss jau būtu labi, bet man tas nešancē. Izvēlos 32bit english, ielogojos ar LiveID, tieku uz Serial key lapu un lejā download poga. Noklikoju. Tālāk tas ActiveX instalēšanas jautājums parādās, piekrītu un akamai uzinstalējas (ir arī IE pluginu sarakstā redzams). Tālāk mani atmet atkal lapā ar key (nu jau cits) spiežu download ... dabūju "Windows 7 Beta Download Center Please wait while the Download Manager begins your download." un pēc 2 sek atmet atkal mani uz lapu ar key (atkal cits... šitā tie 2.5 miljoni drīz beigsies :-D ). Tā ka nekā, kačāju ar lēno ātrumiņu no tā neoficiālā linka un no torentiem arī (atradu tur arī 7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULFRE_EN_DVD.iso, laikam īstais, cerams nav komplektā ar Trojas un citiem zirgiem). Varbūt man kompis gļuko ar to akamai? (winxp sp3 un IE7).

Link to comment
Share on other sites

uz raid0 iet ka chaukst un visu atpaziist,starp citu uz non-raid sisteema liekas ~22 min,uz raid0 sisteemu uzliku pa 15 min,viss straadaa out of box tikai logitech kamerai pats atrod vajadziigos draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Liekot Win 7 uz Raid0, kur jau ir WinXP, saka ka neesot:

windows\system32\boot\winload.exe, status 0xc0000001

ielieciet instalācijas disku un veiciet repairu.Vienīgi atmiņu var notestēt.Neparādās uzraksts, ka ir vecāka windows versija,respektīvi neredz Winxp

Ja mēģina instalēt no XP vides, nu tipa apgreidu, tad paziņo:

unable to create a required installation folder

error code 0x8007000D

Win 7 no MS. XP ir sava partīcija un priekš Win 7 atstāju 30Gb.Varbūt Win 7 nepatīk jau esošais Windows7? Jūs likāt uz tīra diska vai kā otru windows?

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Par RAID0 - F6 jāspaida, draiverus vajag, bet tiem nav obligāti jābūt disketē. Pie draiveru izvēles pieejams "Browse". Fleška ir redzama. Der Vistas draiveri.

 

Tas uz manas K9A2 CF. Citiem var būt savādāk....

 

Man W7 32bit uz atsevišķa diska, W7 64bit uz esošā RAID0 otrā sadaļā. Pirmajā sadaļā - WXP. Iebūtoties var jebkurā.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Par F6 es zinu, izmantoju jau 4 gadus.Win7 gan nepiedāvā F6, notiek ielāde, un pēc tam parādās tas ko iepriekš rakstīju, nav winload.exe.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Tas F6 humoram tika pieminēts.

 

Ja ir atsevišķa partīcija, tad tur arī to W7 vajag likt. Man problēmu nebija. Protams, lai tā partīcija uzrastos, iepriekš vajag tos RAID draiverus iebarot.

Link to comment
Share on other sites

Tas F6 humoram tika pieminēts.

 

Ja ir atsevišķa partīcija, tad tur arī to W7 vajag likt. Man problēmu nebija. Protams, lai tā partīcija uzrastos, iepriekš vajag tos RAID draiverus iebarot.

Kādā veidā tu iebaroji?

Link to comment
Share on other sites

Nu, arī es esmu uzlicis Win7 uz testa HDD.

 

Sistēmas reitingi:

Base score 4,0

Processor Intel® Pentium® 4 CPU 3.06GHz 4,0

Memory (RAM) 2,00 GB 4,3

Graphics NVIDIA GeForce 7600 GS (Prerelease - WDDM 1.0) 4,6

Gaming graphics 751 MB Total available graphics memory 4,6

Primary hard disk 64GB Free (74GB Total) 5,3

 

Uzlikās noteikti ātrāk par Vistu, kas priekš gandrīz 6 gadus veca datora ir labs rādītājs.

Taču tāpat ka Vista, ir drusku lēnīga uz reakciju, nav brīnums, dators tomēr vecs.

Pētīšu tālāk.

Nu re - Win7 tāpat ka Vista neatbalsta geimportus. Risinās vienkārši - pasakam, ka draiveri "PCI input device" (Gameports uz SB Audigy) meklēsim paši.

Draiveru sarakstā ejam uz Creative un izvēlamies "Unsupported Game Port for Creative"

Link to comment
Share on other sites

Kādam varbūt ir izdevies dabūt pie dzīvības creative skaņas karti iekš Windows 7? Man instalējot draiverus BSOD. Un tad pie katra boot BSOD. System Restore, kā vienmēr to laboja. Integrēto skaņas karti negribās rubīt iekšā, bet tā noteikti ietu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu , creative Auding kartei paņēmu XP draiverus un aizgāja ka nemetās.

Nez kas par dīvainību, kad vienam kompim , instalācija (Windows 7 ) aiziet gandrīz pie beigām un.... pakarās . Pat ne īsti pakarās , bet ir melnais ekrāns ar uzrakstu labējā apakšejā stūrī Windows 7 un only ...... bet kompim vairāk nekas nenotiek. Precīzāk , pēc kāda laika aiziet sleep režīmā. Palaižās kā no normāla miega režīma, tik... tas pats melnais logs . Nu peles rādītājs arī staigā un tas arī viss. Var pāstartējottik ilgi paturot starta pogu, bet viss apstājas atkal tanī pašā logā. :( .

Link to comment
Share on other sites

Izrubī smukumus un tad paskaties...... Ķip, Classic view...

Ar Windows 7 Basic tēmu:

Base score 4,1

Processor Intel® Pentium® 4 CPU 3.06GHz 4,1

Ar Windows Classic tēmu:

Base score 4,2

Processor Intel® Pentium® 4 CPU 3.06GHz 4,2

iegūstam tikai 0,1 pieaugumu ar katru.

 

 

Pie tam tagad skala ir paplašināta, ja Vistai bija 1,0...5,9 tad Septītajam ir 1,0...7,9

 

Mana Audigy aizgāja ar tiem draiveriem, kurus Win7 pats piedāvāja.

Paši ziniet - Kreatīvais tak pateica, ka SB Live īpašnieki ar Vistu/Win7 var iet ... vai nopirkt X-Fi, kas principa ir viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Mārci, nebiju domājis, lai skaties to mistisko Scori, kam manās arīs ir nulles vērtība. Biju domājis, lai pačamdi OS kā tādu. Daudz raitāk viss notiek, vai ne?

 

Jā, un ar laiku raitums tikai palielinās. Indeksē tur viņš kaut ko vai kādus datus sev krāj, nezinu. Bet pēc dienas-divām pavisam forši viss paliek.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Jā, par indeksāciju jau Vistai arī bija tā pati problēma - pirmās dienas, kamēr visu noindeksē ir bremze. Var jau to indekseri atslēgt, bet tad nebūs tik ātra meklēšana. Un vista sāka pavisam uzkārties brīzīem pēc indeksera atslēgšanas. Vēl kaut kas sūdzējās, ka vista neindeksē, kad kompis ir brīvs, bet pilnīgi nepiemērotā laikā (kad rauj spēli, piemēram :))

Pie tam bija kaut kur raksts par jaunu RAM izmantošanas koncepciju vistā (kas iespējams pāries uz w7 arī) - tjipa RAM ir liels kešs, bet keša nolūks ir visu laiku būt piepildītam ar datiem, kas lietotājam var pēkšņi ievajadzēties, tāpēc nevajagot brīnīties, ka RAM ir pilns. nu nezinu, cik tas ir taisnība:

 

http://www.codinghorror.com/blog/archives/000688.html

Link to comment
Share on other sites

Strādāt strādā ,bet vai nav idejas par draiveri priekš wusb300n , vadu vilkt negribas .

Link to comment
Share on other sites

Vai Tu lasīt māki?

Vai tu pats izlasīji, ko es rakstīju? Es nemaz līdz tam browse netieku.Kā lai panāk, lai tiktu pieprasīta draiveru iebarošana? Vecā metode ar F6 nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Ja mēģina instalēt no XP vides, nu tipa apgreidu, tad paziņo:

unable to create a required installation folder

 

cik zinu, oficiāli w7 neatbalsta upgrade no xp. tikai no vista sp1.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag man apgreidu, bet jaunu .Pagaidām nevaru panākt, lai pašā instalācijas sākumā tiktu piedāvāta iespēja iebarot draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Notiek failu ielāde, bet kaut kāda iespēja iebarot draiverus nav. XP smuki ielādes laikā ar F6 var to panākt. Vai Win7 ir kaut kas savādāks?

Vai tad tiešām visi ir tik lepni, ka nevar palīdzēt?

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Mārci, nebiju domājis, lai skaties to mistisko Scori, kam manās arīs ir nulles vērtība. Biju domājis, lai pačamdi OS kā tādu. Daudz raitāk viss notiek, vai ne?

 

Jā, un ar laiku raitums tikai palielinās. Indeksē tur viņš kaut ko vai kādus datus sev krāj, nezinu. Bet pēc dienas-divām pavisam forši viss paliek.

Nu ja salīdzina ar to kā uz šī datora gāja Vista - noteikti ātrāk.

Uz jaunām kastēm tad vienkārši lidos...

 

Jānovelk kāda geima demucis, bet ko man tas dos - dators vecs...

 

Homegroups ir interesants jaunievedums. Un man ļoti patīk, ka Win7 backups saka:

1. Darīšu pats visu

vai

2. Let me choose

 

^^^^ Tas skan jauki, vai ne? Microsoft - ļauj MAN izvēlēties, ko darīt, biežāk tā...

un mēs mazāk viņus lamātu...

 

Interesanti cik Septītajam būs variāciju, un cik tās maksās kad iznāks.

 

tu16 - tak bija iespēja pie instala nospiest browse un iebarot draiverus, no fleškas piemēram...

 

P.S. Lexmarka printera draiveri derēja no Vistas.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

marci B man viss tapat ka tev pec punktiem tik rams 4.9 un videokartei 7.4. un ka tev ar daemon tools? vins iet vai kkas cits ir jazimanto?

Link to comment
Share on other sites

Sūdzās ka nevar ielādēt ProcNICs.dll (kadam metodēm var ielādēt ? )

Link to comment
Share on other sites

Un man ļoti patīk, ka Win7 backups saka:

1. Darīšu pats visu

vai

2. Let me choose

 

^^^^ Tas skan jauki, vai ne? Microsoft - ļauj MAN izvēlēties, ko darīt, biežāk tā...

un mēs mazāk viņus lamātu...

 

Tieši tas arī bija pimais, kas mani iedvesmoja rakt tālāk. Un tas pats, tikai otrādi, bija iemesls, lai vistas manā kūtī nebūtu.

 

Rādās, ka M$ paranoja iet mazumā.

Link to comment
Share on other sites

Ir gan. Meklē "Virtual CD". Vari iemest aci šite :http://www.thefreecountry.com/utilities/dvdcdemulators.shtml

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

varbut dumjs jautajums bet esmu tik uz xp izmantojis daemon tools , bet ka var caur virtual clonedrive kautko iemountot?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...