Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Tā, kā topiks par W7 un uzraugi varbūt guļ, teikšu es ar kādu vārdu. Vista uz manas mašīnas nodzīvoja ~ 10 stundas. W7 griežas trešo dienu. Viss man vajadzīgais iet ( DaemonTools ne, bet tā nav problēma). VISS IET !! Startējas ātrāk, kā XP, viena no Vistas bendēm - ATI Tray tools - bez problēmām. Realtek skaņa - derēja pēdējie Vistas draiveri. BSOD nav bijis. Trenkāju visai nežēlīgi - jāiepazīstas taču. Pirmais un pārējie iespaidi visnotaļ pozitīvi.

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs
zeds

 

esi labs un pasaki konkrēti 3jus iemeslus kas tev tai Vistā ir neizmantojams

citādi savairojies te propezdionālu apkārt ir tik biezā slānī ka paši nejēdz ko pļerkst ....

 

ok neiet kāda darba aplikacija - viss tas ir arguments lai ietu uz 8 gadus vecu lūzni XP atpakaļ

 

bet JEBKURŠ 4 gadus vecs dzelzis (nemaz nerunājot par jaunajiem) vistu griezīs lidodams ...

negribi aero - da liec win95 klasik tēmu

negribu UAC - da disablē ja līkrois esi

NU UN ?

UN ?

KAS VĒL NEPATĪK ?

 

nepatiik tas ka kopeejot failus vinjs 3x paprasa vai tieshaam tu to veelies.

nepatiit tas ka straadaajot ar office 2008 vinjs vienkaarshi vienaa briidii vinju aizver

nepatiik tas ka taa vista taisaas gudraaka pa mani, tipa meeggina izdomaat ko es gribu izdariit. ar to man pietiek, lai pagaidaam lietotu xp kaut gan peerkot laptopu es par vinju dabuuju samaksaat, nu bija jau virsuu.. nebija variantu :D

Link to comment
Share on other sites

Jau vairākas dienas stāv Windows 7 un esmu patīkami pārsteigts, par bremzi kā tādu vispār esmu aizmirsis(C2D E6400, 2GB ram), viss griežas kā pulkstenis un bez nekādas lielas piepules(gandrīz vispārt nekādas) tika atrasti draiveri(visi jau bija iekš windowsa). Izskatās ka microsoft macijušies no kļūdām, ko pieļāvuši iekš Vistas.

Link to comment
Share on other sites

ieleja - kā jau teicu - estētisku baidījumu... Smuki...

P.S.

Ja būtu pietiekama pacietība, tad 100% pārietu uz Sabayon Linux.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Nevar teikt ka Vista ir galiigs s***, bet tomer ja tu iesledz kasti un gaidi 10 minutes, lai shii iesledzas izgruzas un tikai tad vari saakt vinju lietot nu nav normaali, mistikie gljuki ar VPN ar atgadaas biezhi Aero efekti kuri ik pa laikam iekarina kompi ar nav vajadziigi, pagaidam WIn 7 pre-beta izstaas 3x stabilaaka un aatraaka par OS kurai jau ir SP1 un SP2 beta, kur te logjika?

Link to comment
Share on other sites

XP - pārbaudīta aizvēsture!

Nu ja tev Vista strādā bez problēmām - fine, use it! Man XP strādāja bez problēmām, un man nevajag fancy bling-bling figņas, ko vista piedāvā. Ja vista uz maniem dzelžiem nav stabila (vai kā citādi neatbilst manām ikdienas prasībām), tad priekšroku dodu "aizvēsturei". Kuš.

 

 

binary

man tieši tāda pate sāpe bij kad tableti nopirku ar klasisko Vista un drīzumā iznāca SP1

nācas pārinstalet pliku Vistu tad SP1 un tad tikai mānīt CLEVO draiverus - jo bij gļuki ar ekrāna apgriešanu ...

bet enivejs tas nav MS problēmas ka draiveru ražotāji līkroči ir ....

Gm, nu nez. Varbūt var provēt. Tiesa, pagrūti noticēt, ka viss būs perfekti, turklāt bez nelieliem "tweakiem" jebkurā gadījumā neiztikt (audiodg.exe, cache).

Par to, ka nav MS vaina, ka draiveru rakstītāji līkroči - 100% piekrītu, bet nu ne visu var novelt uz dzelžu draiveru koderiem.

Link to comment
Share on other sites

Man XP strādāja bez problēmām, un man nevajag fancy bling-bling figņas, ko vista piedāvā.

 

Itkā jau negribas salīdzināt šīs divas lietas, bet nu lai jau... Tev pašam labāk patīk kontaktēties ar skaistu, koptu sievieti vai ar nekoptu, vulgāru meiču?

Link to comment
Share on other sites

Marija palika stāvoklī no svētā gara, kurš nebūt nav zils eeee.... gaiss. Netici, apvaicājies kādam, kurš ar šitām lietām naudu pelna.

 

Par tēmu - bija kādreiz arī Millenium. Saskatu paralēles.....

Link to comment
Share on other sites

Es protams saprotu ka Vista bija milzigs eksperiments uz cilveku nervu sistemas parbaudi, bet nu tomer par to vel prasit ari naudinju nu man liekas ka tas bish netaisniigi

Link to comment
Share on other sites

NC, šitas nebija domāts Tev. Šito mēs apspriedām vietā, kuras vairs nav.

 

Bet šitas man patīk - "pēdējā atrauga kas izdzīvoja man škiet 3 vai 4 mēnešus pirms parādījas varenais" - tālāk izdomājam paši. Tāpēc arī paralēles.....

 

P.S. W7 ir tabu.

Link to comment
Share on other sites

Itkā jau negribas salīdzināt šīs divas lietas, bet nu lai jau... Tev pašam labāk patīk kontaktēties ar skaistu, koptu sievieti vai ar nekoptu, vulgāru meiču?

Vot pareizi ir, ka negribas ;) Sieviete ir kas vairāk par funkcionālu darba kasti. Sievietei arī pats labprāt sagādāšu iespēju sakopt sevi un tā, bet no kastes tomēr pirmkārt sagaidu ātrumu un stabilitāti.

 

Iedomājies skatu - sēž koderis pie kastes, kaut ko darās - pofig, ka klaviere nav jaunākais modes kliedziens, vēl vairāk - tai jau nodiluši uzraksti no pogām a, s, d, f, k, l, enter, z, x, c, v, n, m, komats, shift, visas bultiņas, backspace... Pele arī pusdilusi (tb viena no pelēm, kas pieslēgta datoram). Kā tu domā - šim koderim vajadzēs no kastes to pašu, ko tev? Lai tā bilde monitorā žilbina acis?

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Jūs te daudzi lietojiet Linux, bet pasakiet normālam cilvēkam kā lai zem Linux viņš lieto lielās komerciālās programmas,

ja zināms, ka Wine un CrossOver Office nav ne tuvu 100% stabils. Tas vien pierāda to, ka no Linux būs vērts atteikties uz desktop.

Negribu teikt, ka Linux nekam neder, tā ir izcila OS, bet server un mobile ziņā tā iegūs tirgu vairāk, bet ne uz desktop, kur Windows paliks ilgi, ļoti ilgi.

 

Ģirts

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki lieto ArchiCAD, AutoCAD, Maya, Microstation, MathCAD, 3D Studio MAXX. Tās nav vienīgās, SystemVue, OrCAD, Multisim. Šos visus ļoti lieto universitātēs un

bieži nākas lietot jaunu versiju, kad tā iznāk, bet nav brīnums, ja zem Wine un CrossOver to nevar palaist!!!!

 

Kurš iesācējs ies programmēs zem Linux, lai palaistu CDMA modemus un kā normāli lai lieto skanēšanu. Vai ir kāda laba alternatīva FineReader, OmniPage,

Readiris? Nav VueScan kā laba alternatīva.

Link to comment
Share on other sites

Par CADiem - BricsCad;

par 3D - Blender. Maya ir arī linuxam;

par PDF - kur problēma?

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet funkcionalitāte bezmaksas un komerciālai salīdziniet?

Labi, bet skanēšanai 100% alternatīvas. Vienīgi VueScan, bet tas vēl nevar 100% aizvietot OmniPage 16 vai FineReader 9.

 

 

Trūkums ir funkcionalitāte kāda ir Linux bezmaksas un Windows komerciālai.

Link to comment
Share on other sites

Blender, heeh :) Varbūt XSI? Nu vai arī Maya. Cik ir dzirdēts, tad runājot par augsta līmeņa CGI, tad parasti runa ir par kādu no 3 - 3dsm, maya un xsi. Par blender ir dzirdēts - "bezmaksas alternatīva". Var jau būt, protams, ka kļūdos - tie tik tādi "novērojumi no malas", sēžot IRCā ar cilvēkiem, kas ar CGI nodarbojas.

 

Ģirt, pats teici - "šos visus ļoti lieto universitātēs" (tiesa, es neteiktu, ka visus). Nu tad universitātes lai arī lieto Windows. Ir kaudze cilvēku, kam tādus softus nevajag un kas pat nav dzirdējuši par tādiem. Kas viņiem liedz nelietot linux?

Link to comment
Share on other sites

Es joprojām nespēju saprast kāpēc cilvēki to Vistu tā nopeļ. Pagaidām labākā OS ko esmu lietojis. Uz maniem dzelžiem iet daudz naskāk nekā XP. Vienīgi tīklā bik lēnāk nez kapēc kopējas. Bet viss pārējais notiek daudz ātrāk. Gan boot-up, gan shutdown, pat spēlēs fps jūtami lielāks.

 

Laikam jau problēmas rodas ja instalē visu nepareizā secībā. Es instalēju pašu OS, tad SP1 un visus update. Un tikai tad jel kādus draiverus. Viss iet perfekti. Tākā nevajag lieki zākāt MS dēļ savām kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Bono tev pilnīga taisnība. Tev manas domas!!!!!!!

 

Kau vairāk būtu cilvēki, kam iepatiktos Windows 7.

 

Drīz testēšu Windows 7 Beta 1 un tad padalīšos pieredzē un pabombardēšu forumu ar savu sasniegto lietojot Beta 1.

 

Ģirts

Link to comment
Share on other sites

Es gan, ceturto dienu darbojoties ar W7 beta, neredzu līdzību ar vistu. Ja nu pribambasi vienīgais, kurus ātri, ātri likvidēju.

Link to comment
Share on other sites

Visi, kas uzlikuši Windows iesaku palaist Performance testus un salīdzināt. Pats to neesmu darījis, bet tas vislabāk parādīs atšķirības starp Windows XP, Vista

un Windows 7 ātrdarbību.

Link to comment
Share on other sites

"Krietni" nav īstais vārds. Tas gan nav galvenais, kas mani fascinē. Īsāk - pagaidām nejūtu nekādu vajadzību pie starta izvēlēties " Earler version", tas ir - XP.

Link to comment
Share on other sites

Vai Windos 7 ietu uz :

 

Athlon 4200+ x2

1 Gb RAM

ATI Radeon 1250 (On board, max 512 mb, bet uzlikts uz 320 mb)

250 Gb HDD

Labots - Disco
Link to comment
Share on other sites

Jā!

Es tikko ierakstīju diskā Windows 7 un man viņš automātiski ieiet setup un prasa vai Install Windows. Šitā bez Restart var ieinstalēt (ķipa jau no vistas, kad iekšā esmu iegājis?)?

Link to comment
Share on other sites

Kapēc Es savu Windows Vista Home Basic nevaru Upgrade uz Windows 7? Viņš man prasa SP1? Kapē es nevaru upgrade?

Link to comment
Share on other sites

Salasījos, sakārdinājos :)

 

Vai ir vērts pāriet no XP uz 7, ja sistēma ir Athlon 3200+, 512MB rams un GT6600 video?

Link to comment
Share on other sites

Kapēc Es savu Windows Vista Home Basic nevaru Upgrade uz Windows 7? Viņš man prasa SP1? Kapē es nevaru upgrade?

Tapēc arī prasa SP1

Vispār Vistu bez SP1 lietot - tas ir :fool:

Link to comment
Share on other sites

Jā! Tad tas būs UPGRADE!

 

Tikai ja izvēlēsies upgrade. Var jau paņemt arī custom un norādīt citā diskā instalēt, lai būtu dual-boot. Bet jā, var ieinstalēt pa tiešo no Vistas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...