Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Skaidrs...tad šķiet vienīgi dators ar HDMI izeju varētu aizvietot šo WD HD Media Player...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žaks Noriss

Nu taču nē! Ir Popcorn Hour A-110, ir DViCO produkti, ir IOMEGA, LaCie, HMB, MEMUP, Storex, Dane-Elec. Pačolē te.

 

Līdzīgas f-cijas ir arī dažiem HD Sat uztvērējiem.

Link to comment
Share on other sites

wow...nezināju, ka tādu ir daudz....lai gan cik es spratu, tad šis ir viss labākais price/performance....atskaņo praktiski jebko...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Atskaņo gan ļoti daudz ko. Pašam bijušas problēmas tikai ar vienu divx failu. Pārējo visu 100% ēd un neaizrijas. Cena WD TV HD ir ļoti laba. Ļaudis nav sajūsmā par LAN neesamību, bet iekopēt filmas failu HDD un piespraust atpakaļ pie WD TV HD ir ātrāk nekā iecept DVD un ielikt to DVD peijera šūplādē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kaut kur garā skrienot lasīju, ka čaļi ir piejaucējuši un iedarbinājuši šādu iespēju, bet tā kā man LAN nav aktuāls, tad nemaz nelasīju. Būtu bezvadu varbūt arī šo lietu pētītu.

Link to comment
Share on other sites

un, ja cenai nepievērš uzmanību, tad labākais būtu Popcorn Hour A-110? cik es ātrumā paskatījos viņam ir vairāk iespēju....šķiet 3,5" cieto disku var likt iekšā korpusā un vēl slēgt klāt rūteri....šķiet, ka pat var internetā klejot ar viņu...

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Tagad vairs neatceros, bet, šķiet, E-Great vai kāds no Tvix aparātiem (tie, kas cenā ap Ls 200 grozās), bij nedaudz labāki par to popkornu pēc testiem. Pašam jārok un jāmeklē internetā vairak informācijas, jo diez vai kāds te spēs salīdzināt šos visus. Jebkurā gadijumā Šie 3 populārākie plejeri strādā lieliski, atšķirība būs salīdzinoši maza.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Popkornu neesmu pat veikalā redzējis. Neko nemācēšu komentēt. Roc netā, kā jau tev ieteica.

Link to comment
Share on other sites

šeit ir forums par viņiem....katram kā jau visam dzīvē ir savi + un - ;) kaut kas ideāls nekad nebūs, jo tad nebūtu uz ko tiekties.... :)

īstenībā, jo vairāk sāc pētīt, jo grūtāk ir izvēlēties...galvenais jau, lai atskaņotu labā kvalitātē visu, ko dod....droši vien ērtāk ir, ja cieto disku var ielikt iekšā...

 

Watch the Popcorn Hour A-110 video

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jamiroquai

Lietoju šo jau pāris mēnešus. Gribēju padalīties ar iespaidiem.. :)

Uzskatu, ka par tādu cenu verķis ir vienkārši ideāls. Vajadzības gadījumā (par tādu naudu) nebūs žēl no tā škirties, kad vajadzēs ko labāku/jaunāku.

 

Mīnusus neuzskaitīšu (thumbnail, menu, ..) tos visi jau tā zin. Gribu aprakstīt gļukus ar kuriem esmu sastapies, lai noskaidrotu vai vēl kāds ar tiem ir saskāries..

1. HDMI savienojuma pazušana (par šo jau ir rakstīts, un liekas, ka vainīga ir HDMI ligzda)

 

2. Pēdējā laikā bieži saskaros ar ratio problēmām. Runa ir par 16:9 gadījumiem (par 4:3 ir cits 'smagāks' stāsts). Tātad filma ir 16:9, bet lai bilde būtu skatāma WD ir jāpārslēdz no widescreen uz normal. Dažreiz atkal TV ir jāpārslēdz uz no 16:9 uz 4:3. Dīvaini, ka tas notiek ar DVD filmām (TS_VIDEO), kuras, visticamāk, no diska rādītu normāli.

Bet līdz šim visu ir izdevies atrisināt
:)

 

3. 4:3.. šite es netieku gudrs. Rāda kaut kādā kvadrātiņā ekrāna vidū. Es jau baigi nesaspringtu, ja nebūtu pāris koncertu, kuri nav izdoti 16:9. Man jau liekas, ka arī kvalitāte 4:3 nav ideāla, bet varbūt man tikai tā liekas..

 

4. Šito atklāju nesen, jo vienkārši nebija neviena MTS formata filmas. Viss rāda Ok, bet viena lieta.. ja izslēdz WD skatoties .MTS, tad ieslēdzot WD vairs rāda, ka pievienotais HDD ir tukšs
:(
ar šo saskāries esmu vairākas reizes. Līdzēja HDD pārspraušana otrā USB portā.

Jā, bet bilde nu viekārši fantastiska!

Vairāk nekas nenāk prātā.

Kopumā verķis man patīk.. pat ļoti :)

Link to comment
Share on other sites

Ir iznakusi jauna firmware 1.02

 

* Enhanced cover art, album art, and thumbnail support for media files and folders

* Additional subtitle languages and decoding support

* Improved media playback and navigation

* More audio formats for MKV container

* Fixed bugs reported by the WD TV user community

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hell yeah! Jānoprovē!

 

Vienīgi

 

Fixed bugs reported by the WD TV user community

 

izklausās drusku piemelots. Jo bug reports bija ārprātā liels.

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, es katru dienu divreiz dienā pārbaudīju to lapu un tāpat nokavēju. Paldies par galvu augšā :)

Link to comment
Share on other sites

boto, nemēģināji izlasīt tos teikumus. kuri seko frāzei: Feature Highlights

Link to comment
Share on other sites

Tas ko boldriks ielika, ir kā klons popcornam, pat pults tāda pate, tik dizaina krāsas kastei citas.

Ja vien tā kaste latvijā nemaksās lētāk kā popcorns a-110, tad jēga no tāda nekāda.

Pats esmu popcornhour a110 lietotājs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Palietoju jauno FW un lielākais uzlabojums ir PCM/LPCM atkaņošana no ISO faila. Gr8! Tā kā pašam ir tikai 2.1 sistēma, tad visi DVD (kam iespējams) bija nobekapoti ar PCM skaņu. Tagad viss skan un esmu priecīgs!

 

Vēl jāpiebilst, ka jaunā FW ir jūtami ātrāka menu darbībā un atsaucībā uz pulti.

 

Rezumē - principā apdeits OK, bet tā kā nācās tik ilgi gaidīt, tad varēja vēl ko piemest klāt un salabot.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Jā piekrītu Tev pilnībā.

Man vēl bija šad tad novērojoms ''bugī bugī'', bet nu jau otro dienu spaidu kā gribu bet aparāts strādā bez mazākā gļuka. :good:

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Pēc tehniskās specifikācijas itkā tas pats, ar ko viņš ir labāks?

Neiedziļinājos tehniskajos parametros, jo pietika izlasīt rindiņu, kas satur spēlējamo formātu atbalstu. Secinājums - nespēlē MKV, līdz ar to, lai ar cik viņš būtu labs, šeit Austrumeiropā viņam praktiski nav pielietojuma in vairumam lietotāju viņš ir neinteresants.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Vēl čuč savigāka firmvāre 1.02.04. Gan jābrīdina, ka vēl arvien nav gala versija.

 

Pats neesmu nomēģinājis un neko solīt nevaru.

 

Čeindžlists kopš 1.02.00 versijas nav mainīts.

Link to comment
Share on other sites

izskatās ka šur tur pavīd ziņa, DTS būšot atļauts baudīt, jo itkā jau iestrādāts verķī esot tikai kamēr nav vienošanās nevar laist pasaulē-varbūt kādam ir info vairāk par šo tēmu!? ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iedod kādu linku uz šo vienas tantes teicienu!

 

Uzliku jauno FW, nekādu atšķirību nesajutu.

Link to comment
Share on other sites

DTS ir licenzes jautājums, tas maksā kādu naudiņu, drīzāk jau izlaidīs jaunāku modeli, tad arī būs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

DTS jau nu gan ir mazākā problēma! Cik tur tā darba pārspiest uz AC3? Stunda un viss OK. Vai arī lieto resīveri ar DTS dekoderi.

 

Lielākie mēsli jau ir ar subtitriem, Hz un malu attiecībām. Kaut gan es pats izjūtu tikai subtitru gļukus.

 

Nezinu kā citi lietotāji, bet es esmu 100% apmierināts ar šo dampi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir DTS dekoders var pievienot pie jebkura TV - virtuvē, vasarnīcā un nekādu problēmu ar resīveriem vai papildus audio apstrādēm - ērtāk un ātrāk. Bet kas tur ar Hz nav kā vajag?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Palasi AVS forumā lietotāju sarakstītos gļukus!

 

P.S. tikko pamanīju, ka cilvēkiem perfekti aizgājis 1080p/24 ar jauno 1.02.04. Tas gan ir kuļļ!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak uzzvani uz m79. Gan jau šie izpalīdzēs!

 

Kamōn! Neviens nereklamē. Es sevi pieskaitu pie tiem, kuri brīnās un apbrīno. Jei bogu neko tādu negaidīju no šādas kastītes un tik minimālas cenas. Un tam visam klār WD ir saņēmušies un cep augšā svaigu FW. Nu vienkārši dievīgi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diemžēl vēl arvien nevaru no mājām tik iekšā boot, tādēļ ziņa tik vēlu.

 

Iznākusi nākamā prerelease firmvāre 1.02.06. Pats gan noslinkoju un neesmu uzlicis, kaut gan FW jau no 17.04.2009. ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tikai viens jautājums vai vinsh var atskanjot pilnos blu-ray (30-50GB) nevis tikai ripus (10-20GB) un vai vinjam speeka pietiks :)

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Pag, pag. Nu nav jau tas verķis nekāds monstrs, pavilkt ta varbūt pavilks, bet šādiem tādiem failiem var parādīties neliela bremzēšana. Vai rezolūcijas maiņa to atrisina nezinu, nav nācies atskaņot īpaši lielus failus, bet ar dažiem liela apjoma failiem maza bremzēšana ir novērota.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Testam esmu spēlējis dažas BD kopijas (m2ts). Nekādu raustīšanos vai aizķeršanos nenovēroju.

 

Spēlētās filmas:

Discovery Atlas: Australia Revealed

Sting - Bring on the Night

Baraka

 

Varbūt bija vēl kaut kas, bet grandiozo izmēru dēļ pārāk neaizraujos ar šādu failu apskati. Pilnīgi pietiek ar kompresēto materiālu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gyrkis

Nju nekadi lieli jaunumi nav jaunaja versija

 

Version 1.02.07:

New Features:

· Added subtitle default on or off toggle; previously embedded subtitles were off by default and

external subtitles were on by default.

· Added subtitle thickness selection of “Thick” or “Thin”; this will improve the viewing experience

when the subtitles are viewed against a light colored background

· Added spin down function for USB drives when the device is powered down; previously spin

down only occurred when a drive was ejected

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...