Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Tā , dabūju to vadu USB 2xA-miniB . Iet mans HDD bez barokļa ka nemetās :good: . Ideāls verķis priekš manis , kad kaudze visādu ''labumu '' ( tipa Benny Hil visas 74 sērijas) -vienmēr kad vajag varu gan pats , gan kādam citam parādīt nekurbulējot kompi. Labais arī , ka var paķert visu ( ieskaitot atskaņotāju) līdzi. Lai gan.... ir arī kas neiet , piemēram How We Built Britain BBC-HD 1080p H.264 AC3.2.0 (mkv), nu sāk rādīt un... apstājās :( .

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu re, kārtējo reizi draudzīgais veikals "paspīdējis", ja visu laiku šitais brīnums maksāja 67, tad šobrīd "ar akciju" maksā jau 72!!! Vai es nepareizi izprotu vārda "akcija" būtību???

Link to comment
Share on other sites

nu ja jau tauta grābj, cena jāpaceļ :) tāpat pirks. Bet glīti nav. Tas pats bija ar mp3, kad pirku bija lētāk, pēc nedēļas akcijas cena - par 10Ls dārgāk....

Link to comment
Share on other sites

Es piekriitu MXZ

Man ar nav sienaas sabaazti tiikla vadi- TV staav vienaa istabaa, kompis citaa, plus veel siikajam kompis. Vieniigaa iespeeja paarneesaajamais HDD, jo ar WIFI 5gb vilkt nav praata darbs. Un tad WD HD TV ideaals risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Zeppelin spēlē, jo izrādās tas ir M2TS.

 

EDIT: mans nāca par 65Ls no m79 :yahoo:

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ja iet runa par t.s. "Media library", tad pie ieslēgšanas/HDD pievienošanas aparāts to dara pats, automātiski.

 

probleema ir taada, ka to nedara.

 

 

Probleema radaas tanii briidii, ka wd tv skanneeja paliela izmeera hdd, bet tika paariets uz citaam kategorijaam/chekots - ko ir atradis. Taa rezultaataa ir noskanneeti tikai ~20% no failiem, faili atrodas 3-4u subfolderu dziljumaa.

 

Paarsleedzot arii pie otra USB porta, jaunus neatrod.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

zaruba, noreseto aparātu caur viņa menu un pēc tam šis pārskanēs vēlreiz un atradīs visu. Pašam šitā bija ar 30GB Led Zeppelin filmu. Kaut ko vazājos pa menu kas pieejams filmas laikā (skaņa, subtitri u.c.) un netīšām kaut ko saspaidīju, laikam skip vai ko tādu. Vairs nevienu filmu nespēlēja. Bet pēc reseta viss aizgāja.

 

marss, jep, jau noskaidrots, ka 2.5' HDD ar USB2.0 velk!

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku vispār izslēgt to "media scanning" un pārslēgt failu pārlūkošanas režīmu uz "list". Tāpat viņš tās bildītes no video failiem nerāda. Tad viss notiek zibenīgi. Saprot gan folderus, gan apakšfolderus, gan visu citu.

 

Labāk iztērētie 80 Ls jebkad!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kā tev gadījās 80Ls iztērēt? Citi par 65-70Ls pērk?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nošārē kaut kur un tad iemetīšu flešā un pačolēšu iet/neiet.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mani nedēļas nogales novērojumi:

 

1. VC-1 tiek ļoti veiksmīgi atskaņots iekš .m2ts. Kaut gan godīgi sakot atšķirību starp 10GB filmas failu iekš MKV un 30GB iekš m2ts neredzēju. Var būt atsevišķos kadros, kad visa bilde pārvietojas pāri ekrānam (lido ar helikopteru pār ūdeni) m2ts gāja gludāk. Bet principā nesaskatīju jēgu tērēt vairāk vietas uz HDD un laika iegūstot failus.

2. Paša WD TV HD pleijera uzstatījumos nevajadzētu atstāt Auto attēla iestatījumus. Būtu ieteicams izvēlēties atkarībā no TV modeļa 720p@60Hz vai 1080p@60Hz, jo tad baltā krāsa ir baltāka un melnā melnāka. Principā ar šiem iestatījumiem var pasportot un pačekot kas labāk izskatās. Turklāt TV manuālī būs uzrādītas ieteicamās frekvences un izšķirtspējas.

3. Viens DVD ISO fails čakarējās – bija nepareiza malu attiecība – 16:9 vietā rādīja 4:3. Uz PC viss OK. Uzrakstīju uz DVD-RW un iestūmu DVD pleijerī – arī viss OK ar malu attiecību. Nezinu. Tā arī nesapratu. Bet tas bija pirmais un vienīgais gļuks kāds pagaidām novērots.

 

 

EDIT: boldrik, moš zini kur netā kaut kas tāds ir novelkams?

Link to comment
Share on other sites

Es te iedomājos pavaicāt par melnajām malām. Vai var kaut kā piedabūt, lai tā kārbiņa, caur HDMI skatoties, 4:3 materiālu kaut kā pati vai ar televizora starpniecību izstaipītu uz 16:9?

 

Citādi meklējos, bet neatrados.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

bush, nē, man nav izdevies. Var būt citos TV modeļos pats TV ar malu attiecības staipīšanu ir spējīgs uz tādām lietām. Bet mans LG xxPG6000 to nevēlas darīt. Viņam pa HDMI ienākošais signāls tā arī paliek pixel-to-pixel režīmā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

3. Viens DVD ISO fails čakarējās – bija nepareiza malu attiecība – 16:9 vietā rādīja 4:3.

 

varbūt filma ir iespiesta anamorfic režīmā? tad uz tv ir jāslēdz 16:9.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

uldiss, nepalīdzēja.

 

bush, tā ir TV antiiespēja, nevis WD TV HD.

Link to comment
Share on other sites

Kālab tā? Uz TV taču var mainīt malu attiecību. Bet kā pieslēdz kārbiņu, tā vairs nekas nemainās :|

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja nāk siglāls pa HDMI, tad diemžēl neko diži mainīt nevar. Kaut gan ja tā padomā - varētu būt, ka es varbūt esmu kaut ko sajaucis un neesmu apstiprinājis izmaiņas iekš TV. Karoč šito vēl reizi mājās nočekošu un tad padošu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

rokot aspect ratio probleemu saskarsmee Dreambox8000->DVI-HDMI->Philips LCD

izsecinaaju ka 4:3 vispaar nav ieparedzeec HDMI standartaa -

uz sat uztvertajam 4:3 tiek pieliktas melnas malas saanos un uz HDMI jau tiek padoc falshs 16:9 nevis native 4:3

 

savukaart teljuks sanjemot 16:9 uzskata ka citi aspect ratio vairs nav jaapiedaavaa shaadam formaatam

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka platekrāna TV (īpaši, ja saturs nāk caur HDMI) apjūk tad, ja DVD bilde ir ierakstīta kā "letterbox", respektīvi 4:3 izmērā ar melnām malām. Daži tādi ir. Tad viņš apjūk un joprojām domā, ka vajadzētu būt 16:9. Tapēc ir tā, ka vainu viss ir par šauru (saspiests) vai kadrs ir jāiezūmē un tad tas nogriež nost malas.

 

Man arī ir gadījušies tādi .iso no torrentiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika nopirku Ful HD TV. Bija doma salasīt HTPC, lai izbaudītu 1080p kvalitāti. Tad uzdūros šitam topicam, safanojos un nopirku.

Iespaidi - nu tā. Starpība starp parastu TV bildi un HD filmu no torrentiem caur WD protams kolosāla. Jutos patīkami pārsteigts.

Lai gan ne visas filmas pavilka. Bitreitam laikam tomēr ir nozīme. Par tādu cenu un tik mazai kastītei jaudas laikam nepietiek.

Gladiators gāja raustoties. Samsung Ful HD reklāmas rullītis (tas ar zemūdens pasauli un krabīšiem, bitreits virs 45Mb) vispār krāsaini kvadrātiņi pa visu ekrānu.

Bet nu tas kas iet ir OK. Es gan vēl neesmu jaunāko firmvāri uzlicis, moš kas mainīsies.

Ar pulti OK - galvenais nevajag sākt spaidīt, kamēr disks tiek čekots (mirgo USB zīmīte panelī).

Disku caur USB arī pavilka bez papildus barošanas.

 

Vakar uzliku jauno firmvāri. Tur gan pēc apraksta nekko daudz jaunu viņi nav pielikuši klāt, bet tīri subjektīvi liekas, ka strādā labāk. Uz lieliem bitreitiem bilde retāk izjūk.

Vēl saskāros ar tādu interesantu lietu. Šitam aparātam laikam ne sevišķi patīk, ja disks bez filmām ir piebāzts ar vēl vis kaut ko. Man diskā bija dažādi bekapi sasejvoti (dažāda tipa faili tūkstošiem),

tad lūk pēc firmvāres nomaiņas diska skanēšana gāja kādas minūtes 20. Noņēmu visu lieko, atstāju kādas 20 hd filmas - noskennējās 15 sekundēs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nezinu kas tev par problēmu. Manā 500GB HDD ir iekšā ap 100GB visādu sīkfailu (jpg, raw, doc, pdf), 30GB švakas kvalitātes divx filmas, ap 150GB DVD bekapi un pārējais atstāts HD saturam. Pirmo reizi piespraužot skenēja ~2 vai 3 minūtes. Pēc tam sprāužot atkartoti - ne ilgāk par 20 sekundēm.

 

Turklāt esmu apskatījis vairākus m2ts tērptus augsta bitreita failiņus un nekas nav gļukojis.

 

The Strat Pack: Live in Concert [blu-ray] (2005) 41GB

http://www.amazon.com/Strat-Pack-Live-Conc...y/dp/B001JL2V1K

 

Bring on the Night [blu-ray] (2008) 20GB

http://www.amazon.com/Bring-Night-Blu-ray-...0227&sr=1-2

 

Discovery Atlas sērijas, 4 Blu Ray, katrs ap 17GB

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_d_1_11?u...fix=discovery+a

 

American Psycho [blu-ray] (2000) 32GB

http://www.amazon.com/American-Psycho-Blu-...0453&sr=1-1

 

Kung Fu Panda (+BD Live) [blu-ray] (2008) 44GB

http://www.amazon.com/Kung-Fu-Panda-Live-B...0553&sr=1-1

 

Baraka [blu-ray] (1993) 44GB

http://www.amazon.com/Baraka-Blu-ray-Ron-F...0695&sr=1-3

Link to comment
Share on other sites

Tīri aiz ziņkārības, vai Tu tos visus norādītos diskus Amazonē esi iepircis?

Un vēl es biju domājis, ka bitreitam un filmas apjomam tiešas saistības nav.

Ja filma ir 40 Gb liela, tad vēl nav garantija, ka arī bitreits ir augsts

(vienkārši materiāls var būt garš) un otrādāk - 15 minūšu filmiņa ar lielu bitreitu

var aizņemt ap 15 Gb. Tā kā Tev varbūt ir paveicies un ir trāpījušās tikai tās

filmas, kuras WD bez problēmām pavelk. Vai arī apsveicu! super ekstremālu

aparātu izdevies nopirkt - labāko no mums visiem. Jo, cik es te palasos, tad

bilde ir kārusies vai jukusi ārā gandrīz visiem.

Varbūt ir no svara uz kāda aparāta skatās un HDMI vada kvalitāte?

Kas Tev ir par televizoru?( Jo man liekas, ka WD bildi zīmē atbilstoši ekrāna izšķirtspējai.

Tad ir liela starpība vai 1 sek. laikā ir jāsazīmē 1920x1080 punkti vai uz pusi mazāk HD redy gadījumā)

Vēl ienāca prātā, ka diska USB pieslēgums varētu nenodrošināt pietiekošu datu caurplūdi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Tīri aiz ziņkārības, vai Tu tos visus norādītos diskus Amazonē esi iepircis?

Atļaušos atbildēt ar pretjautājumu - kādēļ pērk šādus aparātus? Ne jau tādēļ, lai savus mājās filmētos video 1x gadā paskatītu.

 

Par faila izmēru piemetu aptuvenu info. Vari pats apskatīt cik tā filma ir gara. Turklāt tie nav MKV, bet t.s. BD bekapi :grin: iekš M2TS.

 

Par TV gan varētu būt zināma taisnība, jo man stāv WD TV HD uzlikts uz 720p@60Hz. TV pats ir LG 42PG6000 plazma, līdz ar to FullHD tur nav ko meklēt.

 

Par HDD ātrumu arī nemācēšu komentēt, jo manā īpašumā ir tikai viens ārējais 3.5' HDD.

Link to comment
Share on other sites

tika skatīta bush FullHD filmu kolekcija uz SONY fullHD 40w4500 1080p izšķirtspējā.

vienīgā vieta kur bija aiztures bija iepriekš pieminētie gulbji no planet earth.

 

Tā kā pieņemu ka rob4x gadījumā problēmas ir dēļ lēna ārējā USB cietā diska.

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man jau problēmu nav :shock: Te citi kaut ko ķīmiķo un brīnās par draņķīgu rezultātu.

 

Bērni, skataties MKV un lieciet taču mieru citiem formātiem. Kad WD ieliks specenē iekšā un nestrādās, tad arī cepsimies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Boldriks, zelta vārdi. Tur jau tā lieta - aparāts domāts nedaudz specifiskai lietai - MKV failiem. Bet velnam jau tikai mazo pirkstiņu jāiedot. Vot pieliek klāt bonusā DVD atbalstu caur ISO un TS un tikko ir kāds gļuks, tā sāk bļaurēt.

 

P.S. gaidam nākamo FW apdeitu.

Link to comment
Share on other sites

Da nu neviens jau arī tik ļoti necepās. Skaidrs, ka par šo cenu verķis ir labs.

Vienā jakas kabatā var visu salikt un braukt uz laukiem filmas skatīties.

Ar upskalingu arī labi tiek galā, labāk nekā mans DVD pleijeris.

Vienkārši tas ir normāls čaļa pamatinstinkts - kad jauna mantiņa ir dabūta

noskaidrot robežas, uz ko tā ir spējīga. Tā pat kā ar autiņiem, kad jauns nopirkts.

Tak gribās izlaist līkumu un apskatīties cik var izspiest.

Tad nu es te šamo arī dzenāju, lai saprastu, kur ir šaurās vietas.

Pēc visa spriežot tagad velk uz cieto disku.

Moš kāds zin kā ārējo cietni var notestēt, lai konkrēti uzzinātu, cik tad tas pa USB

laiž cauri.

Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, testēju izmantojot speed comander. Tas gan ir domāts windows explorer aizvietošana ( nu dikti laba programma), bet, kad ko kopē, rāda kopēšanas ātrumu. No tā ārī +/- var secināt kāds ir. Nolādē no http://www.speedproject.de/enu/speedcommander/index.html un notestē. Pie reizes ievērtēsi labu mantu, varbūt arī ''nopirksi'' netriālu :) .

Link to comment
Share on other sites

izdevās arī nedaudz ar jamo padarboties - mani iespaidi:

 

Visu rāda labi (mkv, Vobus, u.t.t)

menu it kā biku iebremzē, bet ne tik ļoti lai kaitinātu.

2,5 hdd barojas no aparāta.

pults gan kretīniski maza un neērta, bet tas laikam subjektīvi-laikam jau nu baigi esmu pieradis pie harmony one.

 

par to cenu - ideāls risinājumus IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Radās doma uztaisīt pamatīgu latvisku FAQ šim izstrādājumam par pamatu ņemot te pat un citur internetā uzdotos jautājumus par WD TV HD. Vai tāda lieta būtu vajadzīga? Jautājums radās dēļ samērā plašā jautājumu loka un līdz ar to daudzo atbilžu pētīšanas un atbildēšanas. Domāju, ka man vienam pietiekami izsmeļošu FAQ uzveidot izdotos 2 nedēļu laikā.

 

Tā kā nav atsaucības un man arī uznāca slinkums, tad savu ierosinājumu neatceļu, bet pats ar to nenodarbošos.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vai nav nopērkams tāds TV, kurš arī lasītu dažādus formātus no Flash,HDD caur USB līdzīgi kā WD HD Media Player?

īsi sakot televizors, kurā tā teikt ir iebūvēts WD HD Media Player :-D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē. Caur TV iebūvēto USB max ko var izspiest ir DVD skatīšanās, i tad visus vob failus ar DVD Decrypter salikt vienā lielā vob failā. Novērots, ka šādi var izdarīties ar Philips LCD. Bet lielākā daļa TV aprobežojas ar jpg un mp3 atskaņošanu no flašiem un ārējiem HDD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...