Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

mistachuck
Oi, šitas baigais verķis...

A LANu nevar kaut kā caur USB iebarot? ;) Stipri ērtāk būtu...

Kā jau augstāk minēts, šis ir apgraizītais variants, toties lēts. Ja gribi caur LAN barot, jāmeklē attiecīgi cits plejeris, bet tas jau noteikti būs dārgāks. Formāli laikam bij kautkādi LAN>USB vadi, bet šaubos vai tas verķis atpazīs tavu datoru, kā failu resursu/glabātuvi. Ja nu vienīgi to var labot kāds softs, tik nezinu par tāda eksistenci. Enīvei, nevajag prasīt no aparāta to, kas viņam nav paredzēts pildīt. +120 Ls un būs tev viss ērti, kvalitatīvi un skaisti. Par katru "fīču" ir jāmaksā.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

Nu tak es jau i gribu papildus investēt USB-LAN adapteram! :D

Bet ja nopietni, esmu pētījis visādus aparātus, bet šitas ir pirmais, kuram vietējie cilvji reāli ir pārliecinājušies un pateikuši, ka visu populāro formātu filmu ripi iet bez problēmām.

No ārzemju lāmēm nekad nevar saprsat, ko viņi tur ir testējuši un ko nē, bet te skaidrs - visi populārie formāti rullē, bet man pilnai laimei prasās LAN, tāpēc interesējos par upgreidu, jo WD produktu ar LAN nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5
Ar subtitriem pec jaunas firmwares viss OK

 

A konkreetaak- vai lasa latvieshu/krievu fontus .srt subtitru failos? Citaadi man ir MP350 un tur tikai anglu val....

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laboju pats sevi:

 

PCM skaņa strādā, tikai jāizmet ārā no VIDEO_TS foldera pirmais VOB fails un viss būs štokos. Kaut kāds bugs, gan jau izlabos. Bet man nepatīk, jo tā kā visu laiku sēžu uz stereo komplekta, tad pārsvarā visi DVD glabājas ar PCM skaņu (ja tāda bija pieejama), bet DD un DTS izmests miskastē.

 

Tā kā bieži vien MKV ar 1080p nāk komplektā ar DTS skaņu, tad lietojam PopCorn MKV AudioConverter.

 

EDIT: tā kā pleijeris saprot UNICODE UTF-8 .STR subtitrus, tad ar LV un RU problēmām nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Tur jau tas joks- man bija arii HMR-700A, kursh "tjipa" atbalstiijas UTF-8, bet tas vinjam nepaliidzeeja latvieshu fontu vietaa raadiit kjeburus vai vienkaarshi tos neraadiit. Kur bija probleema taa arii nesapratu, uzrakstiiju, bet shie veel nav atbildeejushi.... taapeec gribaas dzirdeet nepastarpinaati no aparaata iipashnieka komentus shai sakaraa... veel jautaajums ir vai vaar mainiit subititru fontu lielumu/kraasu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lielumu un krāsu mainīt nevar.

 

Par LV atbalstu arī nevaru apgalvot. Nav pat īsti ar ko noprovēt. Varbūt tu pats zini kādu filmu ar LV subtitriem?

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Sheit ir subititri .srt formaataa UNICODE.

http://nevienc.sytes.net/subt.html

 

Ja aparaats nelasa kaa UNICODE, var ar notepad ieseivot gan kaa UTF-8, gan kaa ANSI un paskatiities, kaa aparaats uzvedas katraa gadiijumaa.

.srt var laist pa visrsu jebkurai filmai AVI, MPEG, VOB formaataa. Nevar laist uz ifo, iso... galvenais, lai .srt faila nosaukums sakriit ar video faila nosaukumu un atrodas vienaa direktorijaa.

www.divxtitles.com var apskatiities titrus krieviski... princips tas pats! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmm... jūs esat baigie naži. Kāda jēga apspriest LV subtitrus, ja tie kopumā ir tikai 15, turklāt nevisai augstvērtīgām filmām. Pheh... :good:

 

Cita runa par RU, bet tā kā pašam ir vieglāk saprast ENG runāto nekā RU rakstīto, tad jāspiež mierīgi.

 

Turklāt pastāv arī subtitru hard encode, ja esat tādi feinšmekeri un bez RU nu nekādi.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Jaa, es zinu ka LV titri nav izplatiiti- saiti iedevu testeeshanai nevis daudzveidiibas apsprieshanai... arii par embeded titriem zinu, bet man pasham ir daudzi diski saripoti divx formaataa ar .srt titriem latviski. Uz kompja gaaja super, gribeejaas paskatiities arii uz teljuka, un te nu es aplauzos... taapeec arii prasiiju, vai ir kaads aparaats kas to speej, jeb tas UTF-8 tikai taads blefs vien ir.... icon2.gif

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
2. Spēlē Full HD video pat ar padsmit Mb bitreitu un nešķaudās.

 

Un kā ar 35 Mb bitreitu un .m2ts failu atskaņošanu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kur tādu var dabūt? No HD video kameras?

 

I also tested it with a number of xvid shows and what-not, and it worked great, did a decent job of up-scaling the non-hd content to 1080P. Finally, I tested it with a 1080i TV show I recorded off m()y satellite receiver. it played that perfectly as well. It also plays DVD ISO's, and m2ts Blu-Ray transport streams, perfectly. we're talking bitrates of 30-45mbps here, and this plays them perfectly.

 

no šejienes

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Es neskatījos bitreitu, bet Silent Hill filmas Blu-ray versiju šams spēlēja bez problēmām. Vienīgi, ka neskanēja skaņa, jo tā bija DTS formātā, bet tas ir cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skaņa skanēja, tikai tu to nedzirdēji, jo nebija pieslēgts pie resīvera ar DTS dekoderi.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

and m2ts Blu-Ray transport streams, perfectly. we're talking bitrates of 30-45mbps here, and this plays them perfectly.

 

Paldies, tad viss skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tajā mazulī HW ir nežēlīgi spēcīga. Tikai jāgaida vēl daži FW apdeiti un mazā kastīte būs totālākais dižpārdoklis.

Link to comment
Share on other sites

nu nevajag viņu pārlielīt - nebūs nekāds dižpārdoklis bez LAN.ir arī viņai savi bagi (visvairāk ar skaņu)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ko vispār var gribēt par 60Ls? Un pastāv cerība, ka lielāko bugu daļu ar laiku izlabos.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Vai taa ir taisniiba, ka vinjs nelasa divx un vob failus?

 

Veel viens jautaajiens- kaa tur ir ar bookmark fiichu, vai tur taada ir un vai taa reaali straadaa uz ifo?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Divx un vob lasa. Otro jautājumu īsti nesapratu, vai tas domāts ka pleijeris atceras pēdējo spēlēto vietu?

Link to comment
Share on other sites

nē, acīmredzot domāts ka var ielikt savas grāmatzīmes interesantākajās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nezinu gan vai var.

 

P.S. man jau likās, ka LV subtitri ir izvirtības akgstākā pakāpe. Bet nu šitais pārspēj visu.

 

Cilvēki, mīļie, nav tā mazā kastīte nekāds ūberkompis vai HTPC. Nav! Tā ir parezēta HD ripu spēlēšanai no ārējā HDD vai fļeškas.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Jaa, ar bookmark es biju domaajis graamatziimju funkciju: skaities kaadu filmu, te peekshnji kas notiekas un Tev jaasleedz tas viss aaraa- Tu ieliec graamatziimi, un kad sleedz iekshaa un gribi skatiities filmu, tu vari atsaakt tieshi no taas paashas vietas kur bija ielikts bookmark un nav jaaleekaa pa chapteriem mekleejot peedeejo redzeeto vietu... ja aparaatam taada fiicha ir, tad uz viengabalainiem failiem (piem, avi) tas parasti smuki straada, bet ja esi palaidis dvd folderi ar ifo, tad tas bookmaark var arii nestraadaat - vismaz maneejais peec aparaata restarteeshanas to bookmarku ir pazaudeejis :(

 

 

 

P.S. Es jau nedomaaju ka tas ir kaads uberkompis, vienkaarshi negribu pirkt kakji maisaa, esmu jau iepircies, taapeec gribaas no zinaataajiem ievaakt infu... :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Rekā - cita runa. Ja domā f-ciju, kad filmu atsāk no tās vietas kur beidzi skatīties, tad tāda f-cija ir! Pleijeris uz ārējā HDD vai fleša uztaisa savējo folderīti ar info un nākamo reizi pirms filmas spēlēšanas uzprasa vai vēlies turpināt iepriekš skatīto vai sākt filmu no jauna. Domāju, ka šis resume iespējams pilnīgi visiem failiem un tas nedzēšas (kā tas ir DVD pleijeros, kad tie saglabā pēdējos 6 spēlētos DVD, vai pat mazāk).

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Cool, izklausaas tieshaam labi... vai tev ir iespeeja to notesteet ar dvd folderi uz HDD palaizhot ifo no hdd? Jau ieprieksh pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā, atkal nesapratu par ifo, neesmu tik advancēts. Bet DVD back-up spēlē gan no VOB faila, gan ISO imidža, gan VIDEO_TS foldera (vairāki atsevišķi VOB+ citi DVD spēlēšanai nepieciešamie faili). Kā iepriekš minēju ir problēmas ar PCM/LPCM skaņu, bet to var vienkārši novērst.

 

Vakar konstatēju vienu problēmu - spēlējot video no Mikromīkstā kaut kas nav ar skaņu - aparāts paziņo ka failam nav klāt audio. Hmmz... Laikam gan tas bija tikai vienam failam.

 

Tā arī neesmu ticis klāt pie normāli ātra interneta un nav sanācis notestēt lielos 8GB+ MKV failus, bet viss pārējais internetā pieejamais (HD traileri no Apple, citi samples faili no torrentiem) spēlē bez mazākās aizķeršanās un gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Viss pareizi- es biju domaajis no dvd backup izveidots video_ts folderis uz cietaa diska. Ja Tu palaid no shii foldera .ifo failu (nevis vob, bet tieshi ifo, kursh peec tam pats palaizh vobus)- shis ifo atver dvd menu un visas dvd fiichas (chapter, language, subtitle, extras, utt). Tu caur dvd menu palaid filmu un tad notestee resume fiichu... joprojaam straadaa?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pleijeris neizšķir atsevišķus sev nepazīstamus failus, līdz ar to tu neredzēsi IFO failu VIDEO_TS folderī. Turklāt būs pieeja tikai pašai filmai, jo pagaidām DVD menu apskatīt un izmantot nevar. Lai arī ko darītu, aparāts uzreiz pārlec uz filmu (ISO gadījumā).

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Interesanti.... un ko vinjs dara tad ar dvd valodu un tititriem? Ja dvd ir vairaakas valodas un titri, vai speeleejot vobu tu vari nomainiit valodu un titrus?

Link to comment
Share on other sites

Valodas un titrus ir iespējams mainīt, skatoties. Nospiež options pogu un ir pāris izvēlnes, tai skaitā mainīt valodu un mainīt subtitrus.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Njaa, svaru kausi saak arvien vairaak sveerties par labu shim aparaatam... ja veel latvieshu/krievu .srt fonti tur korekti straadaas, tad man savs freecom mp350 buus jaalidina miskastee.... !

Es vakaraa peec darba iemetiishu kaadu samplu mazam testinjam! icon9.gif

 

Eku iemetu:

 

http://files.inbox.lv/ticket/5d0c343133032...3cdd6a/Ice2.zip

 

Tur ir viens AVI Divx fails (varees paarbaudiit, vai tieshaam njem divx) ar 2 skanjas celinjiem un 5 srt failiem.

Samet visu vienaa direktorijaa un nocheko vai

a) failu vispaar speelee

b) vai var mainiit valodas

c) vai titri korekti paraadaas

d) vai var mainiit titrus

 

Thx!

Link to comment
Share on other sites

Šis verķis spēlēs visus DivX un Xvid failus. Viņš paņems arī 5 audio celiņus un 8 subtitrus. Latviešu subtitriem jābūt UTF-8 kodējumā. Krieviski tagad rāda arī windows-1251 un KOI8-R kodējumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5
Šis verķis spēlēs visus DivX un Xvid failus. Viņš paņems arī 5 audio celiņus un 8 subtitrus. Latviešu subtitriem jābūt UTF-8 kodējumā. Krieviski tagad rāda arī windows-1251 un KOI8-R kodējumus.

 

 

Viena lieta ir ka buutu jaaspeelee un pavisam cita lieta- vai vinjs to dara arii faktiski? Man jau bija viens verkjis kas atbalsta UTF-8 kodeejumu, bet .srt shajaa kodeejumaa vienalga nespeeleeja. Kad uzjautaaju kas par vainu- baltic language not supported yet.

Un oficiaali pilniigi nekur nav mineets, ka vinjs atbalstiitu divx un vob- tieshi otraadi, dazhos review tas ir noraadiits kaa vinja truukums... taapeec nebuutu slikti vispirms paarbaudiit, nevis pirkt kakji maisaa....icon9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mistachuck

Iegādājos es ar šo brīnumu un uzreiz uzdūros uz sekojošu problēmu, kas raksturīga ne man vienam:

pults vai nu nereaģē, vai pēc vairākkārtējas dažādu taustiņu spaidīšanas, menu sāk skrollēties pats savā nodabā un apstājās, kad viņam labpatīkās. Un tas noteikti nav saistīts ar daudzajām nospiestajām reizēm uz pults, jo arī pie vienas nospiešanas tas sāk skrollēties.

 

Cik izdevās atrast internetā, šāds "bugs" (amerikāņi par šo pults joku saka: "buggy, buggy, buggy") ir sastopams ne man vienam, nomierina tas, ka vairums īpašnieku par šo problēmu pat nenojauš. Dažiem šo problēmu palīdz atrisināt power on/off, tikai ne man. Nāksies vien mainīt pret citu, un ja rezultāts būs līdzīgs (no vienas "buggy" partijas), nāksies vien ņemt naudiņu apakaļ. Žēl, tā jau visai labs verķis pa to naudu.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

vai tik Tu nebiji tas kurš šodien m79 veicī pēdējo eksemplāru nopirka. Sazvanīju no rīta vēl bija, bet kamēr aizbraucu ap pusdienaslaiku jau čau,tagad 2nedēļas jāgaida vai jāiet uz elkoru. Uzliec jauno firmware, mož buggy buggy pazudīs :-D

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

nop, es pirku to 2u.lv

un starp citu, kad man to pasniedza, es pamanīju, ka plauktā bij atlikts vēl viens tāds pats citam pircējam. tā ka tagad "trakie" šos intensīvi izpērk. nebūs man uz maiņu neviena vairs... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...