Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Stepselis

WD u.c. shaada tipa atskanjotaaji buus nelietojami un baazhami vienaa musaraa, kameer nebuus iespeejams uzlikt XBMC.

WD u.c. šāda tipa atskaņotāji ir normāli lietojami bez jebkādiem izskaistinājumiem!

Ja kādam tas sagādā problēmas, tās ir tikai viņa problēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaa var redzeet labaak. Tie kas zin kas ir Netflix, tad zinaas un spees saprast XBMC + pluginu klaasts, citi addoni. Nu pastaasti man uz ko WD (suds ar visu kura paaudze) buutu paaraaks, deelj kaa buutu veerts panjemt taadu maajaa un iehajot?

Stepseli soreiz tu iebrauci auzaas. Diemzheel eiropai Netflix nespiid, tad kaadu vai liidziigu servisu ir speejiigs piedaavaat WD + skatiities TV kanaalis tieshraidee?

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

netflix ir kustomizēts hamburgeru rijēju paaudzei, kurai normāls IQ līmenis ir ap 80.

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec uzreiz taads veerteejums Tankalis? Nah man *jaakachaa filma uz cieto un veel jaaiet jaasleedz cietais vai flash karte klaat utt, ja man patiik vienkaarshi uzreiz nospiest ar pulti un skatiities, neko *nekachaajot. Soreiz diemzheel tavs IQ ir 40, ja tev patiik dariit to visu 10x sarezhgjiitaak tad tikai jaabriinaas par cilveeku debiilismu.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Tikai tāpēc, ka izvēlētā ierīce neatbilst kāda subjekta individuālajām vajadzībām, nenozīmē, ka tā ir nekam nederīga. Katrs izvēlas to, kas viņam der labāk. Pārdošanas apjomi ir visai grandiozi, lai neteiktu vairāk.

Ne nuzno "lohmatit' babusku"!

Link to comment
Share on other sites

Vinja principaa ir nederiiga, jo es neredzu nekaadu pielietojumu taadai nekur... Ja vari, padalies reaali ar to iespeejaam, ko var paveikt WD... Nestaasti to kas ir uz papiira sarakstiits...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Un cik Full HD kanālus tiešraidē bez aizķeršanās skatīsies?

Miglasbildes man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, es arī vienreiz nopirku bārdas dzenamo. Nekam neder! Nedz kafiju vāra, nedz maizītes cep. :fuck:

 

Kāpēc esi iedomājies, ka visām ierīcēm jāprot viss pēc kārtas? Pilnīgi pietiek ar to, ko šī ierīce dara saskaņā ar savu specifikāciju. Ja Tev nepatīk, nelieto un necūko attiecīgo sadaļu un topiku! :stop:

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan pieejams Full HD filmu klaasts. Miglas bildes tev buus neatkariigi vai tu skaties tieshsaistee nekachaajot vai tu skaties peec tam nokachaajot, ja vien televizors ir tizls. Taapeec iisti tavs viedoklis ir neadekvaats un bezjeegaa... Full HD ir speejiigi atskanjot visi pat mobilie telefoni... Es nepiecuukoju, es tikai atveru acis cilveekiem lai neizmet naudu suudaa... Vai ja tomeer veelas iegaadaaties, tad lai ir iespeja palasiit uz ko tad reaali tas WD ir speejiigs dziivee...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

...Taapeec iisti tavs viedoklis ir neadekvaats un bezjeegaa...

Redz, cik mēs labi sapratāmies! :)

Labots - Stepselis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks, kurš brīvdienās nesēž piepirztā hatonā asfalta džungļos, bet izbrauc ārpus pilsētas un vakarā grib paskatīties kādu filmu, būs smagi izmetis naudu sūdā, ja noabonēs netflix ar visiem hyjbmz. toties wd kašteli un flešu varēs pierubīt jebkuram rajonā atrodamam tv un lūrēt.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad šitas ir tas pats wd live, tikai ar 1tb hdd? Un kā tur ir ar to wifi, var normāli caur rūteri močīt filmas uz tv, vai vajag tomēr aizvien lan vadu?

p.s. Nebļaujiet uz mani, neko daudz nesaprotu, bet saprotu to, ka patīk ieraut un ir apnicis filmas cept dvd rw matricās :<

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

nu es esmu nopircis wd live, kādu gadu atpakal. un teiksu ka vislabaak ieguldities 65ls pēdējā laikā.

1) nekādu media centru nevaresi uztaisit pa šādu summu

2) nav jabut nekadiem datoriem ieslegtiem

3) torrent klients kas rij 5w.

4) brivs dators vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

Es ar nopirku WD Live pusotru gadu atpakaļ. Pilnīgi piekrītu gix par ļoti lietderīgi ieguldītu naudu. DVD lasītāj kopš šī pirkuma vairs izmantots nav ticis.

Kur lietoju:

- Ikdienā stāv blakus TV ar pieslēgtu 250Gb HDD kurā sakopētas aktuālākas multenes sīkajam un kaudze ar filmām/seriāliem kuras pamazām skatos, kad gadās vēlme un brīvs brīdis.

- Aparāts caur tīklu ir pieslēgts datoram, kurš atrodas citā istabā. Attiecīgie foldieri datorā ir nošarēti ar TVersity programmu.

- Pa retam sēžot dīvānā caur WD uz TV paskatos arī kas jauns YouTube.

- Ja ir pasākums un jārāda Fotgrāfijas, tad arī to daru uz TV caur WD Live (ispraud USB un viss notiek). Atkrīt drūzmēšanās pie datora.

- Kompaktais izmērs ir noderējis gadījumos, kad bija kautkas jārāda vietās kur ir pieejams tikai TV.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Streaming vairāk velk uz Hub, bet manā skatījumā ir neapdomīgi apdalīts, tāpēc, ir jēga padomāt, vai tomēr pirkt Hub, vai vienkārši Live versiju.

 

P.S.

Es tikai nesaprotu, kāpēc par Streaming ir tik ļoti maz info? Un kāpēc neparādas pie ražotāja kā produkts? Visa info kaut kādu pļāpu līmenī pa kaktiem.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vēlos iegādāties media player, lai varētu skatīties filmas no HDD. Pārsvarā, ko esmu lasījis, vairākums ir par WD ražotajiem. Pašlaik veikalos piedāvā WD TV HD LIVE MEDIA PLAYER un WD TV LIVE STREAMING. Ar ko tie atšķiras? Varbūt par to cenu var dabūt ko labāku?

Link to comment
Share on other sites

Negribēju taisīt jaunu tēmu par līdzīgu problēmu, tāpēc rakstu šeit.

 

Vēlos iegādāties Multimēdiju atskaņotāju, ar kuru var "streamot" failus gan no datora pa taisno, gan, lai būtu HDD, lai varētu tos glabāt. Pašlaik skatos uz WD TV Live Hub, patīk tas, ka ir iebūvēts HDD, bet sliktā ziņa ir tā, ka nav Wi-Fi, bet var moduli nopirkt atsevišķi. Gribēju prasīt vai tomēr izdevīgāk pirkt WD TV Live un piepirkt ārējo HDD, un kā ir vai caur USB piespraužot HDD HD filmas normāli atskaņojas? Un pats galvenais es saprotu, ka tam HUB var pieslēgties un sūtīt failus uz aparātu caur Wi-Fi, bet kā ir tam mazākajam modelim bez HDD, ja es viņam pieslēdzu ārējo HDD vai varu likt viņā failus pataisno, tā, lai HDD nav jāslēdz pie datora ar vadu. (Negribas raut to HDD nost un likt atkal klāt)

 

Varbūt ir kaut kas vēl, kas padara vienu ierīci pārāku par otru?

 

Kā ir ar citu firmu ražojumiem, kas piedāvā līdzīgu funkcionalitāti? It kā skatījos PopcornHour, bet īsti nesapratu vai piedāvā iespēju "strēmot" no PC.

 

(Atvainojos, bet īsti nesaprotu tos nosaukums, jo ražotāju mājas lapā ir vienkāŗsi WD TV Live un WD TV Live HUB, bet ,piemēram, meklējot interneta veikalos izlec vēl 100 un 1 dažāds nosaukums. Tāpēc varbūt esmu ko neprecīzi uzrakstījis un Latvijas veikalos vispār jāmeklē zem cita nosaukuma)

Link to comment
Share on other sites

Viss ir pareizi. Dažādiem reģioniem dažādas modifikācijas. Live Hub ir tas, kas Tev vajadzīgs. Neiespringsti uz popkorniem. Mazajiem modeļiem A110, piemēram, jau sen nav jauna softa, bet "lielie" ir bezbožna dārgi un funkcionalitātē diži neizceļas pārējo alternatīvu fona.

 

Strīmot var praktiski no jebkura šāda tipa media aparāta. Ir nianses, bet jāskatās kāds īsti ir strīmošanas mērķis. Reālu strīmošanas jēgu, piemēram, LANā neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Nu man galvenais, lai nav jāslēdz klāt pie datora caur vadu, bet varu visu forši izdarīt caur Wi-Fi un, lai atbalsta populārākos formātus arī HD. TIk tagad saprotu, ka grūtākais būs atrast Wi-Fi moduli, kuru atbalstīs TV Hub, jo nekur interneta veikalos nenorāda to revision sakitli,un cik saprotu var ieberzties, ja tie nesakrīt. http://wdc.custhelp....-and-wd-tv-live

Labots - MToms
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neaizmirstam, ka HD video pa gaisu sūtīs tikai N standarts visos galos. Gan PC, gan rūteris, gan AP pie WD TV HD!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka pieejamo priekš WD TV Live USB puļķu sortiments ir ārkārtīgi ierobežots un ka lielākā daļa SOHO N accesspointu neprot Ful Duplex režīmu, tad ar to Full HD pa WiFi nu nikādi (pats izmēģinājos visādi). Tā ar` paliku pie gigabita caur drātīm no mājas servera.

Link to comment
Share on other sites

Mazajiem modeļiem A110, piemēram, jau sen nav jauna softa, bet "lielie" ir bezbožna dārgi un funkcionalitātē diži neizceļas pārējo alternatīvu fona.

Vēl gan derētu atcerēties pirms cik gadiem šis modelis tika noņemts no ražošanas... bet vai tāpēc kaut kas no specifikācijā minētā netiek atskaņots?

Ja skatās tikai BD ripus, var jau iztikt ar WD TV vai ko līdzīgu, bet es gan neteiktu, ka "mazais" A-300 funkcionalitātē neatšķirtos, cena arī nav nemaz tik nereāla.

Link to comment
Share on other sites

Lasot forumus esmu sabūries ar tām Hub, live, stream versijām. neesmu deiz ko stiprs visos tajos diitālajos procesos. Tātad īsumā par to ko gribu: ir mājas kinozāle(lasa dvd), bet vēlos skatīties arī BD filmas. Ja es WD TV LIVE caur hdmi pieslēgtu pie tv un ar S/PDIF (optical) audio port pie mājas kinozāles, tad Cik saprotu ja es BD filmu(kas ir manā HDD) pieslēgšu pie WD TV LIVE caur usb tad iegūšu ļoti labu atēlu un 5.1 skaņu. Vai man taisnība? otrs jautājums vai šim konkrētajam WD TV LIVE varēšu pieslēgties ar PC caur bezvadū rūteri, lai palaistu dziesmas un attēlus? ja nē tad kurš aparāts tādu lietu atbalsta?

Link to comment
Share on other sites

Ja es WD TV LIVE caur hdmi pieslēgtu pie tv un ar S/PDIF (optical) audio port pie mājas kinozāles, tad Cik saprotu ja es BD filmu(kas ir manā HDD) pieslēgšu pie WD TV LIVE caur usb tad iegūšu ļoti labu atēlu un 5.1 skaņu.

Nu filmu būs pagrūti pieslēgt pie WD, filmai nav USB štepseļa :D Bet ja ārējo HDD pieslēgsi pie WD caur USB, tad protams, ka varēsi filmu skatīties.

 

vai šim konkrētajam WD TV LIVE varēšu pieslēgties ar PC caur bezvadū rūteri, lai palaistu dziesmas un attēlus?

</p>

Kādēļ tāda vēlme mandeles caur ānusu operēt? Daudz vieglāk WD pleijeri vadīt ar komplektā ietilpstošo bezvadu pulti.</p>

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
SyncMaster

Hi Boot iemītnieki.. sen jau kāroju pāriet uz ko labāku nekā USB flešku, lai skatītos filmas TV ekrānā.

Zināju kādu labu laiku par WD multimedia player live USB2 TV/HD..

Jautājums tik, šim aparātam nav HDD, tas ir jāpiepērk, vai ne?

Tam ir WIFI, respektīvi, es varu no PC novilkt visas filmas, ko esmu "shārējis"?

Vai ari varu pieslēgt LAN kabeli, un man strādās internets? Vai vajag kādu citu kabeli, kas iet no PC - Player?

Cik noprotu, ja visu sasledz korekti, var sedet arii netā? Vai tikai Youtube un Facebook?:)

Tas lkm ar vis.. Un jā, vai ir jāperk atseviški kads HDMI vads, lai rādītu HD kvalitā'te? Protams, pie attiecigās filmas kval.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Un lētāks arī ir, bet nu vai tomēr ir tādu 'verts? Un šim jau nav nekāda atmiņa iekša, kā ta filmas skatīties:?

Link to comment
Share on other sites

varbūt tagad ja gribās internetu un filmas, izmantot kādu jaunāku risinājumu par wd live tv. tas pats rassbery pie vai http://www.ebay.com/...r-/280939851546

Nez, tas pēdējais pārāk universāls un sarežģīts, ķīniešu kvalitāte arī hvz kāda... IMHO WD pleijeris tomēr labāk.

Pults ar viņam nav, visādi sūdi jāpērk klāt utt.

Link to comment
Share on other sites

Medija pleijeris tev nav nekāds kompis ar ko web browsēt.

Tas nu būtu jāsaprot un nevis akli jāseko "mārketologu" izdomātājām superiespējām :D

 

Un ko nozīmē šis :

Tam ir WIFI, respektīvi, es varu no PC novilkt visas filmas, ko esmu "shārējis"?

Ko un no kurienes vilkt? Nesapratu ne vlena.

Wireless adapteris nezvai būs komplektā. Velc vien vadu un bēdu nezināsi.

Link to comment
Share on other sites

Nevienam no siem nav atminas bet noperc flash vai hdd un bus tev atmina. Strimo no pc tad vispar nevajag hdd. Uz wd nets nav lietojams tikai youtube. Un ar mazo pulti dikti neerti.

 

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Skaidrs, visu sapratu.Es tikai apstuiprinu savas domas, prieks WEB man jau tas nav vajadzigs, tikai jautaju, bet nu jega no fleškas kurā nevar iemest vairak pa 4Gb, deļ tā formāta, jo TV neatbalstija, bet domajamt ka WD atbalsta to otru, kas ljauj fleša mest failus fits 4gb?

Bet domaju, ka labak klāt butu HDD..

Jautājums.. Neta kabelis ielikt tīkla kartē, vai maz vel var savienot LAN`ā ar PC, neizņemot neta kabeli?:?

Jā, zinu stulbs esmu :D

Link to comment
Share on other sites

Faila izmēra ierobežojums mūsdienās ir nevis pleijeriem (kā kādreiz - DVD pleijeriem bija 1 komats, cik tur tie GB un vēlāk 2 komats, cik tur tie GB), bet failu sistēmai, kuru Tu izmanto flešā. Noformatē flešu uz NTFS un Tavs WD pleijeris lasīs arī tik lielus failus, cik liels pats flešs. Kaut vai 16 un vairāk GB. Ir vērts ņemt flešu, kas ir pēc iespējas lielāks un arī ātrāks. Protams, HDD neatsver neviens flešs.

 

Nesaprotu domu par neta kabeļiem, bet, ja slinkums meklēt wi-fi adapteri, kuru Hardware versiuju atbalsta konkrētais aparāts, atliek rūteris wi-fi klienta režīmā, vai tamlīdzīga ierīce, kas saslēdzama ar pārējo mājas tīklu caur bez-vadu. Bet tā kā ar bezvadiem nav aršana, tad labāk slēgt caur vadu.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir normāli, ka WD TV LIVE slēdzas iekšā apmēram minūti, vai arī man ir patrāpījies īpašs eksemplārs? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...