Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Normāli. Man pie tam viņš reizēm ar pirmo ieslēgšanos HDD mēdz nepaņemt, jāslēdz ārā un atkal iekšā, tad paņem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

SyncMaster

Par to netu runājot..

Ir tak viens vads, kas iet uz Tavu tīkla karti..

To pašu vadu, ņemt ārā no tikla kartes un spraust tajā WD? vai Tur ir savādāka tehnoloģija iekša'?

Jā, par to fīču zinu, piem man TV neņema to formātu, kas ļauj flešā likt unlimited size.. Tāpēc ja es kaut ko gribu čekot, tad tikai lidz 4gb..

Link to comment
Share on other sites

tev fleshka formatēta fat32 sistēmā. nezinu ne tv modeli ne atbalstāmos formātus vai ir maz jēga no ntfs sistēmas.

wd pleijeritim neintersē kāds vads iesprausts. vainu no modema/rutera izdalītais DHCP vai no PC ar crossover kabeli dalītais nets.

bet man ir stipras aizdomas, ka tu manis augstākminēto nesapratīsi tāpat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki, kungi/dāmas!

 

Jautājums par WD TV Live (WDBGXT0000NBK) lietotājiem. Vai pastāv iespēja atskaņojamā materiāla video celiņu novirzīt uz TV izmantojot HDMI, bet, paralēli tam, audio celiņa "atskaņošanai" izmantot kompozīto izeju? Citiem vārdiem - vai nav tā, ka, video/audio atskaņošanai var izmantot tikai vienu konkrētu viena veida "kanālu" - HDMI vai kompozīto? Vai nav tā, ka, iespraužot kompozīto vadu media player'ī, HDMI video signāls atslēdzas? Problēma tāda, ka manā rīcībā ir visai paveca, bet kvalitatīva stereo sistēma, kurai nav ne HDMI, ne optiskā ieejas.

Ja nu kādam lietošanā ir nevis WD TV Live, bet Seagate FreeAgent GoFlex TV, tad arī attiecībā uz to interesētu šī pati nianse!

 

Iepriekš paldies!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Vai nav tā, ka, iespraužot kompozīto vadu media player'ī, HDMI video signāls atslēdzas?

Video signāls diez vai atslēgsies, bet skaņa gan varētu atslēgties. Vismaz datoram tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Popcorniem aktīvas visas audio izejas, ja skaņa iet arī pa HDMI, WD TV čips tas pats, vajadzētu darboties.

Link to comment
Share on other sites

Audio celiņam diez vai analogā izeja būs labākais risinājums, pie iespējas ieteiktu tomēr optiku izmantot.

p.s. vai kāds var pateikt ar ko (izņemot dizainu) atšķiras "jaunais" WD TV Live no "vecā" WD TV Live?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks tak saka :

 

Problēma tāda, ka manā rīcībā ir visai paveca, bet kvalitatīva stereo sistēma, kurai nav ne HDMI, ne optiskā ieejas.

 

Tā ka ir tikai analogais pieslēguma variants.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Man ir pirmās versijas WD media player un tam skaņa nekur neatslēdzas un iet gan uz analogo izeju, gan HDMI vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
ar ko (izņemot dizainu) atšķiras "jaunais" WD TV Live no "vecā" WD TV Live?

 

1. pults - jaunajam izskatās labāka un ir programmējama;

2. Wifi;

3. noprotu, ka ir droīda Remote app;

 

Vecajam, šķiet, caur pārejām bija gan komponentā, gan kompozītā izeja. Jaunajam tikai kompozītā, ja var ticēt rakstītajam.

 

Nu, jā, vēl tas, ka WD ir pirmās paaudzes Live pametis ar dažiem gļukiem un laikam neko netaisās labot.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

piemēram kādi gļuki palika, es gan pats izmantoju brad bet interesē orginālais softs ar?

mkv header ?

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks tak saka : RobD, 28 November 2012 - 23:51 teica: Problēma tāda, ka manā rīcībā ir visai paveca, bet kvalitatīva stereo sistēma, kurai nav ne HDMI, ne optiskā ieejas. Tā ka ir tikai analogais pieslēguma variants.

Var jau nobriest ārējā DAC iegādei - noderēs ne tikai šim mērķim.

 

piemēram kādi gļuki palika, es gan pats izmantoju brad bet interesē orginālais softs ar?

Nu, es jau kaut kad minēju, ka man bieži vien ārējo cietni nepaņem, paņem tikai pēc restarta. Kaitinoši odnako

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info! ;)

 

Varbūt kāds zin pakomentēt kaut ko par Seagate GoFlex TV? Salīdzinot ar WD, ir maķenīt lētāks. Izņemot Wifi, ir vēl kādi funkcionāli trūkumi?

Link to comment
Share on other sites

Ne jau pēc izņemšanas. Vienkārši ieslēdzot aparātu, kur cietnis nav bijis atvienots, bieži ir tā, ka cietņa lampiņa mirgo un mirgo un mirgo, līdz man apnīk un es slēdzu ārā un tad pēc atkārtotas ieslēgšanas lampiņa brīdi pamirgo un paliek degot, kas nozīmē to, ka cietnis ir atrasts un piekonektēts. Protams, ieslēgšanas process uz pusminūti.

Link to comment
Share on other sites

nē man tā nav. bet ja lampiņa mirgo tad parasti tas bija saisīts ar jauno datu apstrādi, kad tie apstrādāti un noindeksēti tad parstāj mirgot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, man mirgo vienmēr pēc ieslēgšanas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tieši tā, @@gix pilnīga taisnība. Ja kāds nav pamanījis, tad WD TV taisa savu kaut kādu datu bāzi uz attiecīgā datu nesēja. Pirmo reizi piemetot HDD ar tūkstošiem bilžu un desmitiem video var pat minūtes indeksācija vilkties.

Link to comment
Share on other sites

Ehh, veči, jūs vispār izlasījāt ko es uzrakstīju? Kāda HDD piemešana 1-mo reizi, c-moon, iet runa par hdd, kas pastāvīgi pie tā aparāta pieslēgts un tā "indeksācija" pie gandrīz kātras ieslēgšanas iet nevis minūti bet līdz restartam. Tiesa, ilgāk par kādām 5-10 minūtēm "cieties" neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mēģini izdzēst to WD veidoto mapi! Man vienu reizi tas palīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

Man arī HDD neparādījas kādu minūti. Tagad ir jauns HDD un tas ielādējas ~5 skeundēs.

Papētot secinaju, ka atšķirība ir tajā, ka veco cietni izmantoju arī kā backup bildēm (30Gb) un failiem. Izskatās, ka WD katru reizi veic kaut kādu skanēšanu un jo vairāk failu, jo ilgāk tas velkas.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
SyncMaster

Netaisīsu jaunu topiku, rakstīšu te -

Tātad, gribu pirkt Philips HMP7100.

Vajadzības šadas - lai varētu caur Wifi sēdēt arī internetā, jeb izmantot plaši Web pārlūku un streamot filmas no PC uz TV, vel visādas fīčas veidot, kas pieejamas šajā aparātā.

Bet nekur nevaru atrast - vai šim playerim ir iespēja sērfot netā?

Vel bija variants Philipns HMP5000, atškrība tāda, ka šis var atskaņot failus arī no SD kartēm.

http://www.1a.lv/majas_elektronika/multimedia/philips_hmp_7100

http://www.1a.lv/majas_elektronika/multimedia/philips_hmp_500012

Nevaru galu galā izprast, kurš no šiem ir labāks?

Link to comment
Share on other sites

Es arī nevaru izprast - kāpēc jāpērk media pleijeris, lai ar to "sērfotu netā" ?

Tam nolūkam ir dators.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nolūks ir vienkārš..

Lai netā skatītos TV..

Jo ir tāda problēma, ka Lattelekom optiku nevaru pieslēgt un līdz ar to interaktivo TV arī nē.. Bet standarta virszemes TV man te ķeras plus kabeli negribu ņemt,

Izdomāju, ka paķersu aparātu, lai varētu "sērfot" netā, t,.i čekot visus vēlamos kanalus internetā, jab tv.lattelekom.lv, protams, par samaksu.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem playeriem nekāda sērfošana internetā nesanāks. Par salīdzinoši lētām cenām to varētu darīt ar kādu android box tv aļa mini pc. Kā būs ar lattelekoma interneta tv nepateikšu precīzi, bet teorētiski vajadzētu iet, ja pieslēguma ātrums atļauj.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...