Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Sakarā ar to, ka bija doma WD TV HD 1. versiju nomainīt uz kaut ko glaunāku ar BD ripuļu lasītāju, bet pasākums izgāzās dēļ veikala māžošanās ar piegādes laikiem un pēc tam gribēja augstāku cenu, nospļāvos un iegādāju WD TV Live. Godīgi jāatzīst, ka beigās nopriecājos, ka tomēr 250Ls vietā esmu iztērējis tikai 65Ls.

 

Ļoti noobīgs novērojumu klāsts pēc dažām lietošanas dienām (FW versija 1.04.17_V).

 

1. salīdzinot ar WD TV HD 1. versiju - lido. HD kontents ielādējas reizes 4 ātrāk no tā paša ārējā HDD, pieslēdzot jaunu HDD nav vairs vairākas minūtes jāgaida, kamēr aparāts noindeksē visu saturu - tas noris ~15 sek. laikā ar pilnīgi pilnu 500GB HDD (ap 80GB foto, ap 150GB FLAC, pārējais MKV un daži BD remukši).

 

2. fiziskā uzbūve čuč labāka, 1. paaudzei bija diezgan "skārienjūtīgs" glancētais korpuss. Lai arī cik ļoti prātīgi ar 1. paaudzi uzvedos, tomēr apakša bija saskrāpēta, liekot USB fleškas un HDD klāt. Aparātiņš viegls un visu laiku pie pievienošanas šļūkā. Arī pieslēgvietas Live aparātam ir pamatīgākas, īpaši tas attiecas uz HDMI un barošanu.

 

3. ikdienas lietošana salīdzinot ar 1. versiju ir daudz ērtāka. Ja būtu mana teikšana, tad gan 1. versijai, gan 2. un arī Live uztaisītu lietotāja konfigurējamu menu, jo besī katru reizi klikšķināties cauri bezgalīgajām izvēlēm (Local Storage->USB1->Video->Folders un tad jau attiecīgie manis veidotie folderi). Gribētos, lai var defaultā uzreiz redzēt Folderus un ja ir vēlme pēc muzona vai tīkla pakalpojumiem, tad var klikšķināt atpakaļ. OK, tās manas pārdomas...

 

Nenormāli iepriecināja visi DTS un skaņu superformātu dekoderi/downmixeri uz stereo. Lūk tā ir ģela, vairs nekādas stundu gaidīšanas pie Popcorn Audio Converter un citas māžošanās, ko nācās izpildīt, ja nebija vēlme vai iespēja laist caur resīveri ar dekoderiem. Pat atskaņoja MPA skaņas formātu, ko 1. paaudze atļāvās nesaprast.

 

DVD no ISO spēlē kā dievs ar visiem menu. Nav stresu. No folderiem DVD spēlē saprātīgi tikai tad, ja izvēlas sarakstā esošo pirmo failu, tad saprot visu DVD struktūru, menu, čapterus. Tas pats par BD failiem folderos - jāizvēlas pirmais no listes, jo ja izvēlas (kā agrāk ar 1. WD TV paaudzi) uzreiz divdesmit/četrdesmit GB lielo filmas kluci, tad aparāts smuki uzkaras un palīdz tikai elektrības izraušana.

 

Tā kā pēc dabas esmu sliņķis, tad tīkla diskus neesmu provējis, turklāt jāmeklē kāds bezvadu risinājums, jo LAN pie TV nav pieejams. Kad būšu izcīnījies ar šo lietu, mēģināšu vēl kādu atziņu uzskrecelēt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žaks Noriss

Tur jau runga ar vismaz 2 galiem. WD bija pirmie, kas spēja par izcili zemu cenu (paskatījos čeku - 1. versija iegādāta tieši pirms 2 gadiem 13.janvārī par 62.00Ls) piedāvāt ļoti visaptverošu produktu. Lielākie minētie trūkumi - DTS dekoders un DVD menu neattēlošana - tika laboti tikai ar WD TV 2. versiju, kura tika palaista apmēram 2009.gada trešajā ceturksnī (augusts, septembris, kaut kas tāds). Skaidra lieta, ka šie gribēja normāli sacensties ar konkurentiem un pie reizes arī nopelnīt ar jaunas versijas ieviešanu. Neviens taču nepirktu 2. veriju, ja ar apdeitiem tiktu piedāvāts DTS (maz ticams dēļ licencēm un licenču maksām) un DVD menu, kā arī novērsti citi sīkumi. Nez kāpēc WD TV 2. versija visu savu aktuālās pārdošanas laiku veikalos maksāja bešeno piķi (salīdzinot ar 1. versiju un Live versiju), ja atmiņa neviļ, tad kaut kas pie 80...85Ls.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lūk vienu reizi Tev nepiekritīšu. Visu cieņu mūsu bāleliņiem, WD produkcija pie mums ir tiešām lētāka, nekā tai pašā Vācijā vai UK. OK, neesmu visu skatījies, bet ārējie HDD un WD TV ir lētāki, dažreiz pat palienot zem ražotāja veikala cenas.

 

 

 

Pēc šodienas kursa ~LVL 68.50. Es iegādāju par 65Ls.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pag! Ar muitu te ņipričom. Vismaz man tā šķiet. Kas tad mainījās? Privātpersonām no ne-EEZ valstīm vienmēr bija muita no 150EUR un uz augšu. Tagad no 01.01.2011 klāt nāk +22% PVN, ja prece+ šippings ir vairāk kā 10EUR. Bet tas ir privātajiem, kas notiek ar uzņēmumiem - VVZ.

Link to comment
Share on other sites

Da nekas uzņēmumiem nemainās, kā agrāk nesūtīja pakas zem 150, tā tagad nesūta zem 10 naudiņām. Cenu izmaiņas Ķīnas precēm varētu būt ss.lv un citos tādos dēļos, ko tirgo privātie - nu tipa gps un citi dx tipa štrunti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Tā kā nu esmu laimīgais WD TV Live īpašnieks un ir vēlme drusku pasportot ar tīkla risinājumiem, tad radās jautājums - kā to izveikt bez LAN kabeļa pievilkšanas?

 

It kā intervebā ir saraksts ar USB puļķiem, kurus var darbināt bezvadu tīmeklī

 

http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3805/~/list-of-devices-that-can-be-connected-to-a-wd-tv-live-hd-media-player-and-wd-tv

 

Bet tur ir visādi FW versiju ierobežojumi un neviens internetveikals nezinās kāda ir pārdodamā puļķa FW versija. Ebay tas pats stāsts, turklāt tur ir necilvēcīgas cenas šādiem rīkiem.

 

Tā kā mājās ir tāds prasķinkijs wifi tīkls (rūteris+ lapsis+ iPods), tad moš tam varu pievienot kaut kādu aksespointu klienta modē. Tā varētu rīkoties? Šajā lietā esmu nulle!!! Helpzzzz*!!!

 

______________

* pieGdiena

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti par wifi!

es iepirku it kā atbalstīto Buffalo (laikam) tak izrādās, ka Eiropā (made in China) tirgo ar citu čipsetu un TAS Buffalo ir tikai USA nopērkams (made in Mexico, cits čipsets)... Buffalo kaut kādā vecā desktopā iespraudu, WD pa ethernetu pie mājas servera...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un kā sastāv ar aksespointu klienta modē (vai kā nu tur to sauc...)?

 

BUMP! Pēdējais jaut. aktuāls!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

WD TV Live iznācis FW apdeits 1.04.22 (08.03.2011).

 

Supports Tune-In radio application.

Supports 7.1 channel audio passthrough.

Supports Auto-framerate (Audio Video settings/video output/HDMI/auto/auto/Match video framerate)

Other updates included.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tici man, tev to plusu, dzīvojot Latvijā, nevajag.

 

Nē, plusam domātā firmware neder parastajam laivam.

Link to comment
Share on other sites

Tas B-Rad uz WD ir dikti bremziigs vai arii dziivee vinjsh taads bremziigs ir, drausmiigi vienkaarshi? worker2 vai XBMC nav pieejams uz WD? Tas ir diezgan speeciigi priekshaa visnotalj saliidzinaajumaa ar to B-RAD.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, esmu lietojies vairākas b-rad firmware versijas un neviena nebija bremzīga.. tieši otrādi - viss lidoja..

 

PS XBMC nestrādā uz sigma čipiem.

Labots - NewAge
Link to comment
Share on other sites

Tas B-Rad uz WD ir dikti bremziigs vai arii dziivee vinjsh taads bremziigs ir, drausmiigi vienkaarshi? worker2 vai XBMC nav pieejams uz WD? Tas ir diezgan speeciigi priekshaa visnotalj saliidzinaajumaa ar to B-RAD.

 

Nu man jāatzīst, ka man nav ne jausmas par tik specifiskiem jautājumiem. Esmu "tējkanna" :D

 

Ok - varbūt te ir kāds, kas būtu gatavs man par simbolisku samaksu sakonfigurēt WD Live, lai varu pa taisno uz turieni kačāt torrentus.

 

P.s. Vēl viens jautājums. Ar WD negrasos skatīties filmas pa tīklu no datora utt. Negrasos neko shārēt (vienkārši nemāku). Gatavojos tam caur usb piespraust hdd un no tā skatīties filmas. Jautājums - Ja piespraudīšu teiksim 2Tb Hdd un gribēšu skatīties kādu teiksim 30 gb lielu filmu, tad rādīs ok bez raustīšanās, bremzēšanas utt? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja puļķis ir atpazīts, parādās iespēja nokonfigurēt wireless tīklu. Tas ir - pie network konfigurācijas ir izvēle - Wired vai Wireless. Ja puļķis nav atpazīts, tad, attiecīgi ir tikai Wired.

 

PS. tas sticks jāsprauž obligāti sānos, nevis aizmugurē.

Labots - NewAge
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vienu reizi jau te skaidrojāmies, ka ir specifiskas puļķu revīzijas un FW ar ko WD TV Live strādā, pārsvarā ASV ebay pieejamas tad nevar 100% būt pārliecināts. Faktiski - tikai uz veikalu, sprauž un skatās kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man , atzīšos, ļoti slinkums pašam meklēt, vai kāds nepadalītos ar linku, kur dabonama tāda firmware WD TV vecajai, pirmajai, kastei, kas tiek galā ar mkv compressed headers problēmu, WD TV Live to ātri nopačoja, bet pēdējā WD lapā pieejamā firmware WD TV datēta, khm, ar 2009. gadu.

Link to comment
Share on other sites

Mīļ cilvēk, tur nekā jaunāka par to pašu 2009. gadu nav!

 

Due too heavy spam activity the forums are closed since 30-12-2010

 

October 22nd, 2009 | Tags: 1.03.01, beta, Firmware
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Drusku parakos pa googli, neizskatās, ka kāds šo būtu salabojis. Diemžēl.

 

P.S. pats nomainīju 1.st gen uz Live dēļ daudzajām problēmām, ko WD nelaboja uz 1.st gen aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Es māku lietot gan mehui gan mkvmerge gan visu kas ir mkvtoolnixā un vēl daudzus citus dusmīgus vārdus, bet es nevaru likt Pekinā esošam meitietim ar MAC datoru lietot mkv toolnix.

Firmwari jamā bija gatava apgreidot, manā -caur-skaipu virsvadībā...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pats apgreidojos no 1.st gen uz Live un rekomendēju to darīt arī citiem, ja vien nav pilnas kabatas ar naudu un iespēja izvēlēties kaut kādus Popkornus vai ko no dārgāka gala. Nu ir lēna un mazspējīga tā 1. ģenerācija.

Link to comment
Share on other sites

ir problēma ar WD TV HUB 1tb randomā pazūd HDMI savienojums FW jaunākā caur composit un component viss okey

 

ir mēģināti citi TV un vadi dažreiv viss okey yn tad izsledzot nepadod signālu pa HDMI

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

P.S. šis nav vīzdegunīgs ieteikums! Pārdot esošo par kaut kādiem 20Ls un nopērk Live par 60Ls!

Link to comment
Share on other sites

Es vēlreiz atkārtoju - tas nav mans aparāts. Man ir 2 gab WD TV Live saimniecībā un neko citu man pagaidām nevajag. Un cilvēks ar šo aprātu atrodas Pekinā, Ķīnā, un neko pa 20Ls jamais nepārdos. Drīzāk par pārsimt juaņiem nopirks ko citu vietā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viss ir skaidrs, tikai nebija vaļas konvertēt latus uz juaņiem :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Tā kā kāds ir atļāvis dažam labam nozust ar visiem topikiem, tad info metu te!

 

Parādījusies info par jauno Popcorn Hour, šoreiz A-300.

 

a300.jpg

 

http://www.digitalve...news-21454.html

 

_______________________________________________________

_______________________________________________________

 

 

Un ir arī jauns (vismaz pēc ārējā izskata) WD TV Live http://www.wdc.com/e...cts.aspx?id=330

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Wifi ir ļoti labi un to jau sen vajadzēja.

 

Turklāt atjaunināts izskats, kas pa lielam ņemot nebija mainīts no pirmās ģenerācijas WD TV HD.

 

Nākusi klāt jauna programmējama pults, vecajiem aparātiem pults bija diezgan čābīga.

 

Iespēja lietot (ja pareizi saprotu) jebkuru USB klaviatūru, arī bezvadu USB klavieri.

Link to comment
Share on other sites

WD u.c. shaada tipa atskanjotaaji buus nelietojami un baazhami vienaa musaraa, kameer nebuus iespeejams uzlikt XBMC. Taapeec es vien briinos ko taadus drausmiigus hlamus var iepirkt...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, pastāsti, vai ar XBMC var kaut kā labāk redzēt to, ko jau tagad var redzēt? Kā jebkura OS, arī XBMC ir tikai viena no daudzajām alternatīvām, kas vairumam pilnīgi nav vajadzīga.

 

XBMC balstās uz softisko dekodēšanu un līdz ar to arī ir lielākas prasības pret dzelzi, kamēr kaut vai tas pats popcorn ir vienkāršs, enerģētiski ekonomisks hardware risinājums.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...