Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Gaigu savu WD HD TV un pie reizes pasūtiju LACIE NP NETWORK SPACE 500GB RJ45/USB2.0 Uzlikšu šo kā majas šares glabātuvi kurš pie reizes būs pieslēgts WD TV. Nu pirmdien redzēšu kas man tur sanāks

 

Interesanti, kā šo cieto pieslēgsi pie WD TV? Šim verķim ir USB ports, pie kura var pieslēgt citu ārējo HDD, flešku vai ko tml.

Varbūt, pirms ko pērc ir mazliet jāpapēta kas un kā!

 

http://www.lacie.com/download/manual/networkspace_en.pdf

 

ViewUSB Expansion and Backup Port

The USB port on the front of the LaCie Network Space is used to connect another external USB hard drive or USB key. Using the Backup menu on the administration page, you can to back up shares on your LaCie Network Space to the external disk or import data to the LaCie Network Space external hard disk. It is also possible to use the LaCie Network Space to back up an external USB hard drive. Connected hard disks are accessed similarly to shared folders. See sections 3.2. Connecting External USB Hard Disks and 4.3. Backup for more information.

 

important info!!!: Do not connect the LaCie Network Space directly to your computer via the USB port. The USB port is intended only for connection of other USB storage devices.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Interesanti, kā šo cieto pieslēgsi pie WD TV? Šim verķim ir USB ports, pie kura var pieslēgt citu ārējo HDD, flešku vai ko tml.

Varbūt, pirms ko pērc ir mazliet jāpapēta kas un kā!

 

http://www.lacie.com/download/manual/networkspace_en.pdf

 

Bļāviens iespējams, bet pēc šī noprotu ka tas USB ports der multimediju plejerim

 

Expansion Possibilities : Back up any file from a PC/Mac

Share content locally (maximum 5 users at a time)

iTunes-compliant server

Stream music & video on UPnP media players**

Remote access via FTP

post-80299-1233761943_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Stream music & video on UPnP media players**

Tik aizmirsi vienu sīkumu - pirms "media players" ir "UPnP" - Universal Plug and Play. Es kautkā neesmu manijis, ka WD TV piedāvātu UPnP versiju, tam ir vienkārši - HD Media Player.

Link to comment
Share on other sites

Tik aizmirsi vienu sīkumu - pirms "media players" ir "UPnP" - Universal Plug and Play. Es kautkā neesmu manijis, ka WD TV piedāvātu UPnP versiju, tam ir vienkārši - HD Media Player.

 

Skaidrs paldies veči,

Izrādās ka vis nav tik vienkārši kā izskatas :)

Būs jameklē alternatīva.

Laikam būs tad jāņem cits.

LaCie Ethernet Disk

Hi-Speed USB 2.0 Port – This is where you

plug in the USB cable that connects the drive to

your computer.

Laikam lētākais variants.

 

Diez kas notiktu ka es viņu meiģinātu savienot ar HD TV???

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

kapēc meklē tieši ar LAN pieslēgvietu? Kas neapmierina eSATA pieslēgvietai? Domā, ka būs ātrāk? Neesmu pētījis, bet, šķiet, eSATA tomēr ir ātrāks savienojums. Es piemēram paņēmu sev Chieftec black box 3.5 korpusu, kautkas ap 25 Ls + WD īpaši kluso un īpaši zema patēriņa cietni 500 gb, kas nekarst un tas viss iekļāvās Ls 70, ja baigi grib var sakomplektēt pa 60, bet lētāku cietni, kas varbūt būs skaļš. Tam korpusam nāca līdzi gan eSATA vads, gan eSATA spraudnis datoram, kuru pievieno pie mātes ar izvadu uz korpusu. Nu un bez tā visa protams USB, kas visiem defaultā.

Link to comment
Share on other sites

Viens muļķīgs jautājums: Vai tam WD video atskaņotājam ir iebūvēts hdd? Vai arī viņam ir jāslēdz klāt arējie datu nesēji? (Flash, HDD)

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais iemesls, ka kompis atrodas pavisam citā istabā, netur kur TV . Katreiz , kad vajag ko papildināt / izmainīt HDD kas pie tā WD nu negribās skraidīt un ir rūgta pieredze , ka staipot šurp-turp nomet to HDD uz zemes.

Jā vēl jautājums , vai tas WD saprot ( parsledzams) audio stream ja filma divX . Nu prasti sakot ir divās valodās . ?

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Viens muļķīgs jautājums: Vai tam WD video atskaņotājam ir iebūvēts hdd? Vai arī viņam ir jāslēdz klāt arējie datu nesēji? (Flash, HDD)

Nee nav iebuvets HDD.Jeperk ir atseviski arejais HDD vai USB Flash

 

Vienīgais iemesls, ka kompis atrodas pavisam citā istabā, netur kur TV . Katreiz , kad vajag ko papildināt / izmainīt HDD kas pie tā WD nu negribās skraidīt un ir rūgta pieredze , ka staipot šurp-turp nomet to HDD uz zemes.

Jā vēl jautājums , vai tas WD saprot ( parsledzams) audio stream ja filma divX . Nu prasti sakot ir divās valodās . ?

 

Jaaa saprot...nav vismaz man nacies saskarties ar problemam parsledzot skanas celinjus.

Link to comment
Share on other sites

Piedod. DTS domāts audiofīliem, nevis 2 plastmasas tumbiņām.

Velc enkodes bez DTSa ja negribi resīveri slēgt galā.

 

Vispār DTS skaņas likšana ripos IMHO ir :fool:

It kā vairumam ka4taju būtu nojēga, kas ir DTS un kam to vajag...

Ko tu muļķības runā? Es uz savām castle tumbām un yamahas recīvera izbaudu DTS, kuri ir ripiem. Latvijā nav diemžēl iespēja skatīties jaunos seriālus tak, un kur nu vēl runājot par HD.

Link to comment
Share on other sites

kapēc meklē tieši ar LAN pieslēgvietu? Kas neapmierina eSATA pieslēgvietai? Domā, ka būs ātrāk? Neesmu pētījis, bet, šķiet, eSATA tomēr ir ātrāks savienojums. Es piemēram paņēmu sev Chieftec black box 3.5 korpusu, kautkas ap 25 Ls + WD īpaši kluso un īpaši zema patēriņa cietni 500 gb, kas nekarst un tas viss iekļāvās Ls 70, ja baigi grib var sakomplektēt pa 60, bet lētāku cietni, kas varbūt būs skaļš. Tam korpusam nāca līdzi gan eSATA vads, gan eSATA spraudnis datoram, kuru pievieno pie mātes ar izvadu uz korpusu. Nu un bez tā visa protams USB, kas visiem defaultā.

 

Nu man ir 2 kompji majas, tas kas ir mana istaba itka nav skaļš, bet draudzene besijas kad es pa nakti viņu neslēdzu araa. Lidz ar to es varēšu zagt filmas cita istaba un sūtīt uz arejo HDD glabātuvi. Tas ir viens no iemesliem.

Link to comment
Share on other sites

Nu runājot par popkornu(pac nelietoju- draugam ir)- diezgan krietni karst (ir ielikts iekšā HDD), kā rezultātā reizēm mēdz uzkārties; torentus nevelk- uzkaras (varbūt dēļ bezvadu tīkla); izvēlne un darbība esot diezgan bremzīga; failu formāti vēl neesot trāpījušies tādi, ko neēstu.

Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums- vai tas verķis velk HDD 2.5 collu kasti kad nepietiek ar vienu USB. Nu , USB ar divien štepseļiem pie tā verķa . Vai arī, principā, nepietiek jaudas? . Nu , man ir parnēsamais HDD , kurš ar dažiem kompjiem iet (pietiek barošanas) ar parasto USB vadu (bez papildus baroklā), bet citiem nekā. Un arī ar to WD HD nekā :( . Tagad domāju kur sameklēt tādu vadu ( parasti tāds nāk jau komplektā HDD kastei, bet manējai bija nožnaugušies-tik parastais) . Principā , tai HDD kastei ir arī barošanas štepseli, bet , ar atsevišķu barokli sanāk jau vadu /barokļu mudžeklis.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Īsti neizprotu cilvēkus, kas iegādājās HDD bez atsevišķas barošanas, jo nu jau nevienam nav noslēpums, ka izņemot datoru, maz ir tādu ierīču, kas pavelk HDD barošanu caur USB, tās gluži vienkārši šādam paņēmienam netiek nemaz darinātas. Ja iet runa par WD TV, tad šis mazais verķis jau tā barojās no strāvas pārveidotāja, slinkums skatīties, bet visticamāk tie ir tie paši 12V. Naivi cerēt, ka viņš pavilks cietni caur USB. Jebkurā gadijumā, cietņi bez barokļa ir tīrā loterija ārpus datora savienojuma, pie kam ar laimestu 1:1000. Nemāžojies un padomā par cietni ar atsevišķu barokli.

Link to comment
Share on other sites

Te varat apstiities http://www.eoz.lv/showthread.php?t=12688 manu nelielu review par popcornu,tagad izmantoju jau krietni jaunaaku firmware un teikshu ka citreiz pa nedeeljai nostaav iesleegts un nekas neuzkaraas,tiesa uz atminjas chipa uzliimeeju radiatoru profilaksei :),starp citu to cik stipri karsiis ir vairaak atkariigs no cietnja,jo veesaaks cietnis jo labaak.

Link to comment
Share on other sites

Baroklis tam cietajam ir, bet ar to nav tik ērti , kā tikai caur USB . Nu , kaut vai tas , ka lai atslēgtu , jārāpo klāt un jārauj ārā. Principā, kaut kur jādabū USB vads 2xA-miniB. Nez kur, Rīgā tādus var dabūt atsevišķi nevis komplektā ar ārējo 2,5 HDD ? Pats cietais , laikam tik nedaudz vairāk tērē kā citi, kas ar to WD HD velk caur vienu USB štepseli ( jo manējais ar kompjiem , daļu iet , bet daļu nē, laikam atkarīgs no mātesdēļu ražotājiem )

PS , dažā labā vitā piemin pat variantu kad pie katra no diviem USB caurumiem esot pielikts savs HDD un ejot (?)- atliek tik pārbaudīt vai vienu, nedaudz rijīgāku , var pieslēgt izmantojot abus caurumus.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

mistachuck

99% ka WD TV tavu cietni nespēs pabarot. Ir cietņi ar pazeminātu jaudas patēriņu, ar tiem vēl varētu mēģināt, bet izredžu maz.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ideja neizskatās slikta. Bet es to nedarīšu, jo esmu bailīgs :roll:

 

P.S. man sen nekas nav gļukojis.

Link to comment
Share on other sites

ar aareejo hgg lacie 320 gb iet ok. lai gan bij vinjam komplektaa veel arii otrs vads baroshanai no usb. bij viens lapis uz kura negaaja. bet uz wdhdtv iet

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Īsti neizprotu cilvēkus, kas iegādājās HDD bez atsevišķas barošanas, jo nu jau nevienam nav noslēpums, ka izņemot datoru, maz ir tādu ierīču, kas pavelk HDD barošanu caur USB, tās gluži vienkārši šādam paņēmienam netiek nemaz darinātas. Ja iet runa par WD TV, tad šis mazais verķis jau tā barojās no strāvas pārveidotāja, slinkums skatīties, bet visticamāk tie ir tie paši 12V. Naivi cerēt, ka viņš pavilks cietni caur USB. Jebkurā gadijumā, cietņi bez barokļa ir tīrā loterija ārpus datora savienojuma, pie kam ar laimestu 1:1000. Nemāžojies un padomā par cietni ar atsevišķu barokli.

Ir noteiktas USB specifikācijas un pēc tām ir jāvadās, lai vai USB kontrolieris būtu datorā, vibratorā vai tosterī...Tas ka kautkādi pašdomātāji izdomā piegriest tos pašus nabaga 2.5w nav cietņu ražotāju vaina.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Man vairāk pie sirds iet Dune HD Prime - prot visu to pašu ko popkorni un WD, plus arī visu reģionu BD spēle...

Nu vecīt, >300Ls, un palasot rewievus, diezgan gļukains aparāts. Pie tam, kurš tad tagad baigi pērk blūrej diskus, ja pieejami remuxi?

Vēl pāragri pirkt blūreju atskaņotājus, un jau tagad tie ir peejami pa ~180Ls.

Link to comment
Share on other sites

Kurš pērk DVD ja var novilkt ripus, kurš pērk maizi ja to var nospert?

Ja Tu uzskati ka visu var novilkt - lūdzu, dari tā. Bet nekompostrē smadzenes.

 

Tajos reviewos kurus es lasīju, kaut kā bija vairāk runāts par gļuku novēršanu, plus viņš spēlē praktiski visus neta formātus.

Parastie BD pleijeri nespēlē visas zonas. Pagaidām ne.

Un tie nepratīs spēlēt MKV ar H.264

Vismaz ne tuvākajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

A kam tad Tev, pareizajam čomam, vajag lai spēlē visus reģionus? Ko ta tagad pirksi citām valstīm paredzētos blūrejus? Ja tēlo labo tad līdz galam!

 

DVD tagad maksā kapeikas, tapēc arī nav jēgas spert, bet blūreji pie mums pagaidām ir maz, un dārgi

Link to comment
Share on other sites

Nekad, nevienos laikos nebūs tādu disku, kuri pieejami visos reģionos.

Tā bija ar DVD, tāpat būs ar BD.

 

Cik "dārgi" - precizē?

Vairums BD pie mums maksā lētāk, nekā DVD 99. gadā

 

Iesaku nokāpt no šitā "visi kas pērk diskus, ir labs cilvēki" troņa. Kāds savu brīvo naudu nopīpē, nodzer utt, cits pērk grāmatus, diskus.

Brīva izvēle

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Oj BD pleiejeri daži ir uzkosti un spēlē A un B zonas. Piemēram, tikko no ražošanas noņemtais Panasonic DMP-BD30 spēlē visus BD un DVD reģionus. Senči gribēja BD pleijeri un atrada, ka esot uzkosts. Paņēma no ebay.de un točna spēlē visus reģionus.

Link to comment
Share on other sites

Nekad, nevienos laikos nebūs tādu disku, kuri pieejami visos reģionos.

Tā bija ar DVD, tāpat būs ar BD.

 

Cik "dārgi" - precizē?

Vairums BD pie mums maksā lētāk, nekā DVD 99. gadā

 

Iesaku nokāpt no šitā "visi kas pērk diskus, ir labs cilvēki" troņa. Kāds savu brīvo naudu nopīpē, nodzer utt, cits pērk grāmatus, diskus.

Brīva izvēle

Es taču nesaku ka spert ir kruta! Pats akutrāti pērku savu mīļot mākslinieku orģināldiskus.

Runa bija par iekārtām, pirkt gļukainu dārgu tipa multimēdiju pleijeri ar BR fīču nav prātīgi, lētāk nopirkt popkornu un normālu BR pleijeri, kuri jau tagad sāk kapeikas maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Mani Pionieer vairāk interesē, tāpēc, dabiski visiem brendiem līdzi nesekoju.

To ka tas agrāk, vai vēlāk notiks, es nemaz neapšaubu.

Latvijā uz DVD praktiski visas meinstrīma/blockbuster filma var dabūt.

No citiem reģioniem atliek tas, ko šeit neizlaiž principā.

Salīdzinājumam - 99. gadā DVD Latvijā maksāja ap 20Ls.

Daudzi B zonas BD maksā a 12Ls

DVD - vidēji ap 8Ls

 

Bez tam, pērkot diskus citos reģionos, ražotājs neko nezaudē, jo nauda tāpat nonāk pie viņa.

Savukārt vietējam distributoram tas ir pie kājas, jo konkrēta filma varbūt interesēs 5 cilvēkus un viņam nav jēga ar to ņemties.

 

saf - es vēl neesmu nopircis. Man vajag BD pleijeri kurš prot spēlēt arī citas zonas BD+MKV ar H.264 enkodēm

Link to comment
Share on other sites

BR nav vēl populārs pie mums. viens disks padsmit latu. lai iet ieskrieties. ja var atļauties BR pirkt tad arī visai pārējai sistēmai jābūt labai. WD ir labākais budžetnieks. Par pārējiem HD pleijieriem neredzu jēgu maksāt, tad jau labāk par to naudu uzbūvē HTPC ar BR lasītāju ja tik ļoti gribas to BR. Toties nebūs problēmu ar failu gremošanu un vizuālos skinus varēs likt kādus vien gribas. Ja naudas nav daudz bet ripus gribas skatīties-WD labākais variants.

Es personīgu uz BR sākšu skatīties, kad disks maksās ap 5 ls.

Link to comment
Share on other sites

osscar - domāju ka gada-divu laikā tur arī būs.

Ļoti žēl ka Latvijā visu laiku bremzē ar online filmu iegādes servisa izveidi, tieši tāpat kā par daždesmit saņķikiem var nopirkt kādu MP3, tā par 1-2 lašiem varētu filmas ievilkt.

Un vismaz labā kvalitāte, nevis spēlēt loteriju velkot no torrentiem, kur filmas gabarīti nebūt nav kvalitātes garants.

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu - no torrentiem velkot HD - nereizes nav bijusi nekvalitatīva filma. godīgi. Visus BR nepirktu, bet klasiskus gabalus varētu iepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Daļēja taisnība jau ir. Bet mēs taču nevaram mūžīgi gaidīt, kad beidzot varēsim iegādāties to pilnīgi ideālo PC, TV, cepeškrāsni vai sazini ko vēl. Viņa pievilcība ir cenā un arī tikai tiem, kam jau ir ārējais HDD. Pārējie vēl 7x domās pirms griešanas. Iznāca tas brīnums pirmsziemassvētku atmosfērā, tā, ka ar pārdošanas apjomiem viss OK. Un uz turpmāku supportu var tomēr cerēt, jo WD ir ilgs spēlētājs tirgū. Turklāt MKV spēlē gandrīz bez problēmām. Tas, ka ir sūdzības par DVD un AVI atskaņošanu – muļķības. Domāts MKV, tad arī MKV spēlē nevis uzmācies aparātam ar kaut kādām savām pretdabiskām tieksmēm.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu baigā mierā ar WD HD.

 

Jā, DTS strādā tikai caur optisko izej un ārējo dekoderi.

 

Pagaidām ir spēlējis visu, ko es esmu tam devis. Ieskaitot ISO. 720p, 1080p, vienalga. It kā lasu, ka ar VC-1 kodētiem failiem esot problēmas, bet pagaidām tādu relīzi neesmu dabujis. Nespēlēja kaut kādus .sub .idx subtitrus. Vienreiz .srt spēlēja, citreiz ne. Vismaz spēlē tos, kas .mkv konteineriem klāt. Tāpat vairs neko sūdīgāku par 720p nemaz nevelku.

 

Man ir divi ārējie USB diski, mazie 2,5 collu. Vislētāk ir nopirkt parastu (teiksim 100GB) 2,5 collu SATA disku un tad nopirk klāt parastu disc enclosure (eBay var dabūt). Metāla vai plastmasas kastīti ar USB pieslēgvietu un SATA interfeisu otrā pusē. Atver, ieliec savu 2,5" disku, aizver un slēdz klāt pie WD TV.

 

Ideāla štelle. Kurš te ko teica par DVD upscaling? Kā tas darās? Tipa ka spēlē no .iso?

 

Šitam nepiekrītu. Aparāts drīzāk ir produkts ar ātro dzīves ciklu. Atgādina lētos ķīnas sat tunerus (flekšus). Ar baigo šūmi parādījās, bija softs visās malās, suports bezjēgā... Un tik pat ātri viss ņēma un izmira, kā parādījās kaut kas cits. Uz entuziasmu nevar pavilkto, ko izkonkurē jau jauns - nākamais "ātrās dzīves cikla" produks. Publiku paņem uz vājībām. Skaties, ka nepaies i pusgads, ka parādīsies WD ar LAN vai pat iebūvētu HDD. :p Šajā kategorijā diemžēl vēl nav produkta, kas būtu spējis aizlāpīt robu.

 

Kam tev iebūvēts HDD? Vai LAN? Ja arī būtu iebūvēts HDD, kā tu dabūtu failus viņam virsū? Tāpat ar pārnēsāmajo HDD skraidītu kopēt virsū? Caur LAN? Nezinu, man ir laptops, man ir wi-fi. Es staigāju ar to apkārt pa dzīvokli. Netaisos es 8GB .mkv failus mest pa bezvadu tīklu - tas aizņems 3 stundas. LAN tīkla... man nav. Es novelku kaut ko, atpakoju, uzmetu uz mazā USB diska, aiznesu un piespraužu pie WD HD un skatos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mani arī tieši VC-1 interesē. Tagad velku Led Zeppelin The Song Remains The Same, kas ir 29GB VC-1 klucis. Ja spēlēs būšu starā, ja nespēlēs, tad jāskatās ko darīt.

 

Jau iepriekš rakstīju par PopCorn MKV Audioconverter. Viņam būs uzdevums jaunajam VC-1 megafailam - noņemt nost bezjēdzīgo DD TrueHD skaņu. Riebjās - kā cilvēki iedomājas, ko man darīt ar to TureHD??? Tikai lieki 5GB aizņemti.

 

EDIT: boto, kā ievietot citā konteinerā?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...