Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

mistachuck

aizmirsu piebilst:

ir uzlikts pēdējais update, līdz ar ko, downgreidot nav iespējams un reupgreidot arī itkā nē. Ir kautkāds bonusa softs, tik nav ne jausmas ko tas dara. Jebkurā gadijumā upgreids te ņipričom, jo cilvēkiem tie gļuki ir kā pirms, tā pēc upgreida. Drīzāk izskatās pēc kautkāda dzelžu gļuka vai arī abu apvienojums ar softu.

Link to comment
Share on other sites

Man te ienāca prātā viena ķecerīga doma:

 

Vai šo uzparikti ir iespējams caur USB saslēgt ar HD SAT uztvērēju?

 

Teorētiski vajadzētu darboties sekojošai shēmai: PC (HDD1) <-LAN-> SATuztv (HDD2) <-USB-> WD HDMP <-HDMI-> TV

Rezultātā TV caur WD HDMP redz gan SATuztvērēja HDD2 saturu, gan PC HDD1 saturu, kas ir piemontēts kā virtuāls disks iekš SATutvērēja.

 

Ja varētu uztaisīt šādu te ķēdīti, tad sanāktu WD HDMediaplayer ar "emulētu LAN funkcionalitāti"

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

ar cietņu atpazīšanu itkā problēmu nav, slēdz kādu gribi klāt. tikai jāčeko, lai tas cietnis normāli barojās, jo caur usb barot viņu ar strāvu būtu visai naivi - var nepietikt jaudas. ar WD TV jebkurā gadijumā savienojums ir tikai caur USB, tā ka tās papildu pieslēgvietas varēsi izmantot tikai citos nolūkos ar citiem dzelžiem. vienīgā īpatnība WD TV cietņa atpazīšanā - cietnim nav jābūt iepriekš ieslēgtam, lai atpazītu, pietiek ar to, ka jau strādājošus saslēdz ar USB.

Link to comment
Share on other sites

Negribeju taisit vel vienu topiku, bet vai kads no jums nav saskaries ar Plextor PX-MPM160U, nedaudz dargaks, toties ar 160gb.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

mistachuck, ir tāds pult bags, bet ne vienmēr un ar to var sadzīvot.

 

erny, pilnīgas muļķības! Šaubos vai jebkad ar entuziastu taisītām FW tas būs iespējams.

 

Izbeidziet ķēmoties. Tas rīks ļoti labi izpilda savu pamata sūtību - spēlē no interneta vilktos HD mūvijus plus vēl šo to. Ko vispār gribat no verķa par 65Ls?

 

Negribeju taisit vel vienu topiku, bet vai kads no jums nav saskaries ar Plextor PX-MPM160U, nedaudz dargaks, toties ar 160gb.

 

Nu šitais gan nav nekāds konkurents ar savu max 720p, bez HDMI. Ātrumā uzmetot aci izskatās, ka 720p tiek iegūts apskeilojot parastākos divxus. Sviests.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
mistachuck, ir tāds pult bags, bet ne vienmēr un ar to var sadzīvot.

Vai gribi teikt, tev arī ir šis bugs?

Kas attiecas uz manu variantu, tad man sadzīvošana nu nekādi nav iespējama, jo es gluži vienkārši nevaru palaist nevienu failu. Te pat neiet runa, ka tas ir laicīgi, man ir tikai 2 varianti - 1. pults nereaģē vispār; 2. kad noreaģē, pārlūks sāk riņķot un apstājas kur viņam labpatīkās, un ja veiksmīgā kārtā apstājās uz vajadzīgās izvēlnes, pults atkal vairs nereaģē, lai nospiestu "OK". Apskatīt vajadzīgo failu, iespēja - 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Šitais WD HD TV xvid un divx failiem neredz otru skaņas celiņu... žēl, izskatās, ka savai saripotajai DVD kolekcijai būs jāmeklē cits spēlētājs :sad:

Link to comment
Share on other sites

Šitais WD HD TV xvid un divx failiem neredz otru skaņas celiņu... žēl, izskatās, ka savai saripotajai DVD kolekcijai būs jāmeklē cits spēlētājs :sad:

 

šito fīču gadijumu pēc nelabo updeits?

Link to comment
Share on other sites

MAn nekādi nesanāk upgraidot firmware!!!!

Itkā daru visu pēc instrukcijas:

  1. nokačāju zip failu
  2. atarhivēju tos divus failus no zip faila uz Flašu mapē .wd_tv
  3. pieslēdzu Flešu pie WD TV bet viņš man neļauj neko atjaunot.

Kad apskatos settingos about tur rāda ka Firmware Version: 1.00.01!!!

 

Varbūt kāds zin ko darīt????

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

dik epta!

Rūpīgāk palasi instrukciju! Tur melns uz balta rakstīts - "Copy both files in master directory"! Viņš updeitus no folderiem netaisa. Ja nemaldos, viņš pats automātiski atradīs vajadzīgo failu un atliks vien izvēlēties vai upgreidot un akceptēt, un gaidīt kad 2x norestartēs.

 

Sviests kautkāds. Tikko atvedu mājās jaunapmainīto verķi un jau ar pirmajiem mēģinājumiem sākās tieši tā pati vaina, kas iepriekšējam. Žēl man to WD pārdevēju un izplatītāju, ka sagādāšu lieku gemoroju ar pāradresāciju, bet nāksies vien ņemt naudiņu atpakaļ un lūkoties kāda dārgā eksemplāra virzienā. :/

 

Nav ne jausmas... mozh kaads var nochekot, mmm?

Te ir mazs sampls ar divx kuraa ir 2 skanas celinji:

http://files.inbox.lv/ticket/5d0c343133032...3cdd6a/Ice2.zip

lasa bez problēmām, skaņa ir, un cik var noprast, arī stereo. latviešu burti, protams, hieroglifos.

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand
Sviests kautkāds. Tikko atvedu mājās jaunapmainīto verķi un jau ar pirmajiem mēģinājumiem sākās tieši tā pati vaina, kas iepriekšējam. Žēl man to WD pārdevēju un izplatītāju, ka sagādāšu lieku gemoroju ar pāradresāciju, bet nāksies vien ņemt naudiņu atpakaļ un lūkoties kāda dārgā eksemplāra virzienā. :/

 

Tev gadiijuma telpaa nav kaads trauceeklis, kautkas kas sachakaree IR signaalu? Cita leeta pults, signalizaacijas datchiks ... nu nezinu ... tikai mineejums ? Pameegjini zem kautkaadas segas patesteet :D

Link to comment
Share on other sites

vai kāds ir mēģinājis jamo universālo pulti kontrolēt ? vismaz logitech pults piedāvā WD TV savā sarakstā. nez vai arī tad ir gļuks vērojams ?

Link to comment
Share on other sites

Ar universālo pulti nav bēdu - man strādā (Sveex).

 

Par pults gļukiem... Patestējiet, ko saka, ja nekas nav pievienots USB portiem. Pēc jauna ārējā Seagate HDD pievienošanas konstatēju, ka pults sākusi sliktāk strādāt. Iepriekšējā kaste bija Canyon ar normālu USB ekranēto vadu un viss bija bumbās. Seagate nāk ar savu nestandarta vadu 2 mm resnumā, kurš var var pārtrūkt tikai paskatoties uz to. Noraujot hdd usb vadu - viss lido, pievienojot hdd - bremzē, strādā ar nokavēšanos, bet strādā (iet runa par izvēlnes navigāciju). Vecais un jaunais HDD ar ārējo barošanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5
lasa bez problēmām, skaņa ir, un cik var noprast, arī stereo. latviešu burti, protams, hieroglifos.

 

Ok, bet vai ABUS skaņas audio celiņus lasa? Tur ir DIVI skaņas celiņi vienā failā- angļu un latviešu. Vai var izvēlēties audio valodu? Man ar veco firmware wd hd tv neredzēja otru audio celiņu, kā ar jauno firmware?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

JM5, paņemšu to failu, rīt notestēšu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies bush par WD TV uz brīvdienām.

Aparāts ir labs un Full HD materiāls uz Sony kdl 40w4500 ir super.

 

Par veiktspēju - ēd visu kas uz HDD bija virsū, problēma vienīgi bija ar mkv 1080p materiālu - brīzos kad uz ekrāna ir simtiem mazu dinamiski kustīgu objektu pazūd skaņa. Skatījos BBC Planet Earth un brīžos kad ekrānā rāda tūkstošiem baltu zosu ceļas gaisā un lido pazūd skaņa. tā kā šis kadrs ir vismaz 2 sērijās, tad ši problēma.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tieši tagad iegādājos Blue Planet, redzēs kas būs ar tām zosīm.

 

EDIT: ūūū, skat kā - saņēmu bonusu :shock: :-D

 

Pagaidām notestētas šādas filmas:

 

WALL-E.1080p.BluRay.x264-HD1080, strādā ideāli

 

The.Dark.Knight.1080p.BluRay.x264-HD1080, strādā ideāli, tikai saspiežot filmu radusies kaut kāda problēma ar kodējumu un dažviet ir melnās malas augšā un apakšā, bet dažviet nav. Kas dīvainākais - varžuģīmjus nerāda, tikai vai nu parādās vai pazūd melnās malas. Uz PC ar VLC tas pats.

 

Max Payne UNRATED 720p BluRay x264-SEPTiC, strādā ideāli

 

Eagle.Eye.720p.BluRay.x264-SEPTiC, strādā ideāli

 

Mamma.Mia.2008.720p.BluRay.x264-SiNNERS, ideāli

 

Iron.Man.2008.SWESUB.720p.BluRay.x264-Oliver, ideāli

 

Rindā uz skatīšanos sēž Kungfu panda un Bangkok dangerous.

 

DVD tikai turpmāk spēlēšu caur WD TV, jo apskeils ir ļoti labā kvalitātē. RGB SCART smagi iepaliek.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Par The Dark Knight.

 

Tas nav nepareizs kodējums - filma bez malām ir tajās vietās, kuras filmētas ar IMAX kamerām, pārējās vietās ir malas. Tā tas iecerēts jau kopš dzimšanas, tā kā vari nomainīt uz "ideāli".

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5
man gan gadījās tā ka .vob failus nelasa :(

 

Man gadījās kaut kas līdzīgs ar DVD saturu, bet tiklīdz es visu sametu folderī, kas saucas VIDEO_TS, problēma atrisinājās...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Elkorā pirms 2 ned. maksāja 85Ls.

Link to comment
Share on other sites

Ja kadam intrese lielaka informacija par so brinum kastiti luk SEIT The (inofficial) Western Digital "WD TV" bug list & feature request thread

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

JM5 dotais video fails iet ar abām skaņām uz WD TV.

 

Gyrki, to jau biju minējis #44 postā.

Link to comment
Share on other sites

JM5 dotais video fails iet ar abām skaņām uz WD TV.

 

Gyrki, to jau biju minējis #44 postā.

 

Žak Kustō nenem ljauna...es vienkārši tik atgadinu nezinatajiem :D

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā. Tikai tam topikam nav īsta pielietojuma, jo pēdējo reizi kad lasīju tur bija 150 lapas un to cilvēks var izlasīt kādā nedēļā. Esmu pats izpētījis no 1. līdz 20. un no 100. līdz 130. vairāk nav sanācis laika.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Vienvardsakot, varat apsveikt veel vienu shiis briinumuzpariktes jauno iipashnieku... veel tik jauzliek jaunais firmware. Cik nu paspeeju iemeegjinaat, jaasaka ka viss ir ok, vietaam pat labaak nekaa biju gaidiijis. Izslaveetaa bugainaa pults darbojas normaali, reizeem nenoreagjee bet tas vareetu buut izskaidrojams ar lietotaaja nepacietiiibu nevis tehniku.

Link to comment
Share on other sites

Guest JM5

Labs jautājums. Vai kāds var padalīties pieredzē par WD HD TV saslēgšanu WLAN tīklā, vai kāds to ir darījis un vai kādam tas ir izdevies?

Link to comment
Share on other sites

Hm , nez vai šo var piejūgt http://www.hardware.lv/hardware/index.php?...p=3〈=lv ? Ja jau var , tad vispār sanāk popcorn par krietni lētāku naudu

 

Apskaties labak cik normālas (500GB) ietilpības 2.5" HDD maksā un pareiķini. Diez vai kautkas īpaši lētāks sanāks.

 

Labs jautājums. Vai kāds var padalīties pieredzē par WD HD TV saslēgšanu WLAN tīklā, vai kāds to ir darījis un vai kādam tas ir izdevies?

 

Gaigu savu WD HD TV un pie reizes pasūtiju LACIE NP NETWORK SPACE 500GB RJ45/USB2.0 Uzlikšu šo kā majas šares glabātuvi kurš pie reizes būs pieslēgts WD TV. Nu pirmdien redzēšu kas man tur sanāks ;-)

 

Labs jautājums. Vai kāds var padalīties pieredzē par WD HD TV saslēgšanu WLAN tīklā, vai kāds to ir darījis un vai kādam tas ir izdevies?

 

Gaigu savu WD HD TV un pie reizes pasūtiju LACIE NP NETWORK SPACE 500GB RJ45/USB2.0 Uzlikšu šo kā majas šares glabātuvi kurš pie reizes būs pieslēgts WD TV. Nu pirmdien redzēšu kas man tur sanāks

Link to comment
Share on other sites

Tomēr popkorns vairāk priecē...

Sākumā arī iedegos par šito lētuci, bet tā dziļāk paanalizējot + un - , tomēr gribās civilizētu NET devici un web fīčas.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Labs jautājums. Vai kāds var padalīties pieredzē par WD HD TV saslēgšanu WLAN tīklā, vai kāds to ir darījis un vai kādam tas ir izdevies?

dik epta, nu nav viņam i tuvu paredzēts LAN, vienīgā savienotājvieta ir USB, pie kam pēc darbības, kā viņš komunicē ar cietni, paliek skaidrs, ka LAN caur to nekādīgi nesanāks, jo Softs to pie pieslēgšanas nodetektē, noskanē, saglabājot informāciju par saturu, un pēc tam, pēc pieprasījuma atskaņo attiecīgo failu. Pieļauju, pat ja tiks pieslēgts wireless cietnis, strīms caur to nesanāks, un ja cietnis tiks papildināts caur WLAN, tad WD TV aparāts to papildinājumu spēs atpazīt tikai brīdī, kad tiks atjaunināts kontakts no USB, vai bez ieslēgšanas/izslēgšanas to izdarīt iespējams, nav ne jausmas. Drīzāk jau nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...