Jump to content

WD HD Media Player


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Biedri,

Vai kāds ir iegādājies šo brīnumu? Meklēju aparātu, kurš spēj laist uz LCD TV - HD ripus.. parastās lietas internets, bildes un mūzikas klausīšanās neinteresē.. tikai un vienīgi HD rip, būtu labi arī pašus zilos rejus arī saprastu..:) Protams var iztikt ar PC ... bet gribās tač smuki, ērti un bez aizķeršanās..:) Ja kādam ir varbūt var padalīties atsauksmēs... vai tiešām labs ??

Protams ir alternatīvas Popcorn, Tvix, bet cenu diapozons sākon no 160Ls. un uz augšu..šis WD Media player pēc aprakstiem un atsauksmēm ārzemēs it kā ir OKi un cena ~65 LS. arī nav nekāda lielā.

Paldies

 

WD TV Live Hub

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • boto

    15

  • Žaks Noriss

    109

  • mistachuck

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa 65 viņu nevar dabūt, tak jau runāts bija, liekas 85 būs minimums. - tas ka nav i-neta, nāksies visu laiku kopēt filmas.

Link to comment
Share on other sites

Man ir ta mantina nu cepuri nost par tadu naudu loooti labs negaiditi pat...

 

Spele tiesam visu pat 1080p mkv failus bez jab kadas raustisanas...tik gludi

 

Osscar tiaki nevajag ja es vinu pirku m79 pa 67LS...

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

vienigi ar sjanju gan vinjam ir sudiigi...

uz 5.1 ir tikai optiskais un HDMI....un bananiem ir tikai 2.1 stereo :(

Link to comment
Share on other sites

kurš mūsdeinās izmanto 5.1 uz banāniem ? reti kuram resīverim ir analogā ieeja. tak vadu mudžeklis baiss.

Link to comment
Share on other sites

nu bet sudigi jau tas ka izsledzot WD tas neatsledz baroshanu uz USB portiem un tada veida hdd turpina griezties kamer tam iestaja timeout...

ir jau dazhi minusi, piem nekodee ar VC1 kodeku.... bet ko var gribet par taadu naudu...

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Katos jauns Firmware ir iznācis...'

 

Gyrkis Vai tiešām atskaņo lielāko daļu MKV konteinerus.... cik ilgi apmēram lieto? Cik meteriāla esi izlaidis cauri? ko nespēlē?.. raustās? kā ar DVD ??? respektīvi VIDEO_TS ??

ir kaut kāds failu izmēru limits? vai failus lielākus par 8GB spēlē?? kā ar Subtitriem?

Pastāsti plašāk....:) tautai interesanti..:)

WDTVreleasenotes101.pdf

Link to comment
Share on other sites

izskatās kau daudz papildinājumi nākuši - piem. pārlekšana pa 10min + chapteri ja tādi ir mkv.

Link to comment
Share on other sites

Katos jauns Firmware ir iznācis...'

 

Gyrkis Vai tiešām atskaņo lielāko daļu MKV konteinerus.... cik ilgi apmēram lieto? Cik meteriāla esi izlaidis cauri? ko nespēlē?.. raustās? kā ar DVD ??? respektīvi VIDEO_TS ??

ir kaut kāds failu izmēru limits? vai failus lielākus par 8GB spēlē?? kā ar Subtitriem?

Pastāsti plašāk....:) tautai interesanti..:)

 

Ja atskano..izklausas neticami bet atskano nu vismaz neviens fails ko ladeju no neta nav bijis tads kas nespeletu....spelejamam faila izmeram nav nozimes man viena filma 20GB no problem

DVD spele pasaprotami....

Ar subtitriem pec jaunas firmwares viss OK ta pat ar TS failu spelesanu

 

Tiesam iesaku ta ir laba alternativa lai skatitos HD satura materialus....

 

darba piesledzu pie 42 collu LCD..wowa wiwa bilde nuuuu metrs no teluka un mušu var detalizeti saskatit :-D

 

Dabuju nu jau 2nedela iet...

sakuma m79 teica ka sanemsu tikai pec 4 nedelam...bet bij man liels parsteigums ka pec 5 dienam jau bija klat.

 

 

Vienigi kas mani neapierina ir tas ka vins nedekode DTS skanu un nelaiz caur RCA ara...tikai caur SPIDF...paintresejoties sikak uzzinaju ka tas ir tamdel ka dts license maksa samera dargi tas aparatu sadardzinatu par 30$..bet nu ceru ka vini izlaidis kadu firmware varbut kads piratisko firmware uztaisis ar DTS supportu.

Labots - Gyrkis
Link to comment
Share on other sites

Šiten ir izķidājuši krustām šķersām ( tik jāprot krieviski). http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:14167 . Pa šadu naudu jau var ņemt. Tik, nekur, tā īsti skaidri neatradu atbildi vai caur USB velk barošanu 2,5 HDD. Nu, piemēram , manējā , stacionārā kompja USB velk tik ar speciālo vadu, kad ieštepselē divās USB ligzdās. Ja velk, tad štrumts ka nevar iemontēt iekšā HDD, jo 500GB 2,5 collu tagad smiekla naudā- atliek tik piepirkt kastīti , kurai gan USB gan eSAT. No lielā kompja var ielādēt caur eSATA, bet pie atskaņotāja ar USB.

Link to comment
Share on other sites

Vienigi kas mani neapierina ir tas ka vins nedekode DTS skanu un nelaiz caur RCA ara...tikai caur SPIDF...paintresejoties sikak uzzinaju ka tas ir tamdel ka dts license maksa samera dargi tas aparatu sadardzinatu par 30$..bet nu ceru ka vini izlaidis kadu firmware varbut kads piratisko firmware uztaisis ar DTS supportu.

Es jau Tev tanī tēmā teicu, ka uz stereo downmiksētu un caur analogo izeju izlaistu DTSu, Tu no DD neatšķirsi...

Licenze ir viens, otrs ir tas, ka no tā nav jēgas.

Gribi baudīt DTSu - mauc galā A/V resīveri un piebaro viņu caur digitālo ieeju.

Ja vien tas nebūs 50Ls A/V resīveris - DTSu ņems pretim.

Link to comment
Share on other sites

Guest abc

Drīzāk tas gan vairāk atkarīgs no hdd kastītes, nevis no paša hdd. Man ir kastīte, kurā disks strādā ar vienu vadu un ir kastīte, kurā tas pats disks nestrādā, vajag otru vadu klāt.

Link to comment
Share on other sites

Es jau Tev tanī tēmā teicu, ka uz stereo downmiksētu un caur analogo izeju izlaistu DTSu, Tu no DD neatšķirsi...

Licenze ir viens, otrs ir tas, ka no tā nav jēgas.

Gribi baudīt DTSu - mauc galā A/V resīveri un piebaro viņu caur digitālo ieeju.

Ja vien tas nebūs 50Ls A/V resīveris - DTSu ņems pretim.

man jau nevajg pagaidam to DTS skanu...lieta tada ka daudzam filmam skanu celini ir DTS vienkārši gribas dzirdet nevis baudit skanu

Link to comment
Share on other sites

Piedod. DTS domāts audiofīliem, nevis 2 plastmasas tumbiņām.

Velc enkodes bez DTSa ja negribi resīveri slēgt galā.

 

Vispār DTS skaņas likšana ripos IMHO ir :fool:

It kā vairumam ka4taju būtu nojēga, kas ir DTS un kam to vajag...

Link to comment
Share on other sites

Piedod. DTS domāts audiofīliem, nevis 2 plastmasas tumbiņām.

Velc enkodes bez DTSa ja negribi resīveri slēgt galā.

butu jau labi ja butu.... bet realitate no 5 filmam 1 ir AC3 skana

laikam jau bus jasak tomer kratit macinu un mekler AV resiveri ar DTS..varbut vari ieteikt kadu????

Link to comment
Share on other sites

Nu es tur neesmu vainīgs :D

Vaino ripotājus, vai pareizāk sakot, ka4tāju vairumu, kuriem labi ir arī ja tur ir tikai 128 kbps MP3 joint stereo.

 

Nu piemēram šo:

http://www.pioneer.eu/eur/products/42/98/4...18-S/index.html

LV veikalos ap 150ls iet

5.1 skaņa, neredzu jēgu no 7.1, 10.1 utt...

 

Brīdinu: esmu Pioneer fans :)

droši vien var atrast arī kādu lētāku brendu.

 

P.S. Atvainojos autoram par braukšanu netēmā.

 

Verķis ir ļoti cerīgs un cena laba. Lai tikai WD regulāri uzlabo firmwari, tad būs vispār super.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad PS3 atskaņo failus pieslēdzot klāt ārējo cieto disku. Sākumā tas fails taču jāpārkačā uz PS3 cietā diska, lai varētu atskaņot. Vai es kaut ko jaucu.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad PS3 atskaņo failus pieslēdzot klāt ārējo cieto disku. Sākumā tas fails taču jāpārkačā uz PS3 cietā diska, lai varētu atskaņot. Vai es kaut ko jaucu.

 

Tāpēc ir wirless un neko man vairs nevajag!

PC+ruuters+PS3 un viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tam Verbatimam varētu būt problēmas ar HD filmām. Specenē rakstīts, ka velk tikai 1080i nevis progresīvo. Tātad vai nu kāds ražošanas gļuks vai dzelzis reāli nevar pavilkt. Otrajā variantā tas varētu ietekmēt arī zemākas izšķirtspējas video.

 

No tās sērijas ir kaudze ar visādiem dīvainiem HDD/NAS/Media risinājumiem:

 

Emtec R700 HDD

Prestigio PMP-301

Sweex MM130

Midte MDT-PM368HPS

 

Visi itkā labi, bet katram kaut kas pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikko atveda manu WD HD TV MP W/O HDD LOL. M79 uz tālruņa zvaniem neatbildēja, nācās pasūtīt no Xnet.

 

Cik esmu salasījies, tad nu tik būs. Kas nebija skaidrs - spēlē ISO failus vai nē? Un kā noprotu, tad bez HDMI augstākais, ko pavilks, būs 1080i, nevis p, jā?

 

Jā un vispār - pateicoties šim topikam, šķiet, ka esmu ticis pie jaunas mīļākās lietiņas.

Link to comment
Share on other sites

Kādam varbūt ir komenti par TViX HD M-6500 ?

No sākuma skatījos uz Popcorn Hour A-110, bet tad netā uzdūros info, ka daudziem ir problēma ar to, ka 5.-30 minūtē video/audio/ bildes vienkārši iefrīzo un der tikai restarts. Esot mēģinājuši dažādas firmwares bet nekas neaplīdzot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms Ziemassvētkiem klaigāju kur šamējo nopirkt.. Rezultātā M79 pirms svētkiem dabūju pa LVL63.63 Aparātu lieto sencīši, tādēļ neko baigu smalki nepateikšu. Tikai- bij gļuks, ka HDD ilgi neatpazīst. Teicu, lai aparātu neslēdz ārā un viss OK:) Tad vienu filmu meesot lasījis- nezinu kādā formātā. MKV lasa, tikai jāskatās līdz cik frps.. Bij man viens Riddick chronicles ap 20GB izmērā un to nevarēja sagremot. Rezumē- pa LVL63 vienkārši super. Un bullshits, ka pa 63 Latvijā nevarot dabūt.. Ceru, ka firmware update novērsīs gļukus. Ierīci rekomendēju.

Link to comment
Share on other sites

No sākuma skatījos uz Popcorn Hour A-110, bet tad netā uzdūros info, ka daudziem ir problēma ar to, ka 5.-30 minūtē video/audio/ bildes vienkārši iefrīzo un der tikai restarts. Esot mēģinājuši dažādas firmwares bet nekas neaplīdzot.

Nu nezinu gan, skatos kādu pusotru mēnesi un nekādu problēmu ar 30-40GB gabaliem, firmware arī tikai vienreiz pēc iegādes atjaunota. Problēma varētu būt ar kreisajiem kloniem, tos aktīvi caur Ukrainu izplatīja Krievijā un laikam jau pie mums arī. Pats pirku BMS Megapolis, oriģinālo variantu - made in china :-D

Link to comment
Share on other sites

Jā ar popcornu ir tā ja nav updeitots, tad nu lēns un mokoš aparāts, ar updeitu kā maiziņais ņemas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad tauta ziņo kur WD TV HD aperāc ir uz vietas un būtu šonedēļ iegādājams! m79 vairs neko nemet ārā meklējot. BMSmegapolī pirkts tika uz vietas veikalā vai caur netu?

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

kautvai salidzini.lv ievadi "wd tv" un izmetīs vismaz 7 dažādus veikalus, apzvani noskaidro, kur ir, kur nav. Pirms ziemassvētkiem šis aparāts uzrādijās tikai vienā no tiem, turklāt uz vietas nebij. Tagad situācija ir cita.

Link to comment
Share on other sites

Papētīju speceni:

Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264),

MTS, TP, TS

 

Tip sanāk, ka Divx viņš nelasa, vai kā ?

Link to comment
Share on other sites

ingusster

Varbūt kādam ir pieredze ar šādu aparātu: Emtec R700 HDD? Ir doma ja šis būtu normāls, tad varētu ņemt šādu - http://emax.lv/lat/home_electronics/media_...HDDUSB2500GB3.5

It kā derētu tas pats Western Digital TV HD Media Player, bet gribētos arī kaut ko no TV ierakstīt!

Varbūt varat ko citu ieteikt? Dārgāk par 170 Ls nē, tad uzreiz labāk ņemt Philips DVD R3575H! http://www2.220.lv/product?p=32127

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Emtec R700 HDD izklausās visai interesants aparāts, atbilstoši cenai. Bet, nav informācijas kādu izšķirtspēju tas spēj attēlot, kā arī, nav iekļauts mkv formāts. Jāpiezīmē, ka šis ir galvenais, dominējošais formāts - interneta vietnēs HD kontenti 99,99 % gadijumos ir tieši MKV!

 

Ja tieši ierakstīšana no TV ir prioritāte, un kvalitāte, formātu lasīšana nav svarīga, jā, šo aparātu var ņemt! :)

 

p.s. diemžēl labas preces šajā jomā maksā teju 200 Ls - popcorn un tvix. WD ir tas pats tikai ar apgrieztām iespējām, ar ko arī lētāks.

Link to comment
Share on other sites

ingusster
Emtec R700 HDD izklausās visai interesants aparāts, atbilstoši cenai. Bet, nav informācijas kādu izšķirtspēju tas spēj attēlot, kā arī, nav iekļauts mkv formāts. Jāpiezīmē, ka šis ir galvenais, dominējošais formāts - interneta vietnēs HD kontenti 99,99 % gadijumos ir tieši MKV!

 

Ja tieši ierakstīšana no TV ir prioritāte, un kvalitāte, formātu lasīšana nav svarīga, jā, šo aparātu var ņemt! :)

 

p.s. diemžēl labas preces šajā jomā maksā teju 200 Ls - popcorn un tvix. WD ir tas pats tikai ar apgrieztām iespējām, ar ko arī lētāks.

 

paldies par viedokli!

tā kā man nav nācies saskarties ar mkv formātu un televizoram nav HD atbalsta, tad domāju tas nav būtiski.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad tā - īss review no manis, jo vakar vakarā to brīnumu dabūju apčamdīt un palietot.

 

Fiziskie dotumi

Pats aparātiņš ir tiešām maziņš, to var noslēpt zem CD vāka; pults arī nav neko diža, bet funkcionāli pilnīgi pietiekama. Media pleijeris ir viss spīdīgi melnā plastmasā tērpts un tikai ielēdzot parādās baltas lampiņas, kas ziņo par ieslēgtu stāvokli un pievienotu USB ierīci. Mazajam izmēram ir arī mīnuss - aizmugurē ir ļoti saspiestas visas pieslēgvietas, tā ka pat palielāku USB stiku varētu tur iekšā nedabūt, jo USB pieslēgvieta atrodas starp HDMI un barošanu. Līdzi doto kompozīto AV kabeli var mierīgi mest miskastē, jo iegūtā kvalitāte ir vienkārši murgaina, toties aizņemtais HDMI 1.3 kabelis parādīja uz ko ierīce ir spējīga.

 

Garīgie dotumi

Protams, vispirms uzstādīju jaunāko firmvāri, kas aizņēma apmēram 7 minūtes. USB stikā ievietoju no WD mājas lapas iegūtos failus, media pleijeris pats atrada pieejamo apdeitu un man atlika tikai nospiest OK. Internetā izskanēja info, ka media pleijeris ļoti ilgi meklē pievienoto USB ierīci, bet man gan tā nelikās, jo ar 500GB ārējo cieto disku (aptuveni 15 DVD filmu bekapi, pārsimts kompresētu seriālu un tuvu pie 25GB fotogrāfiju) tika galā 25 sekunžu laikā. Turklāt, pievienojot to pašu HDD pēc kāda laika atkārtoti, meklēšanas laiks saīsinājās.

 

Un tagad tas, kas interesē par visu visvairāk - attēla kvalitāte un atbalstāmie failu formāti.

 

Attēls, skaņa

Diemžēl, uz sitiena nebija pieejams neviens kaut cik jēdzīgs HD materiāliņš. Bet es labošos - novilkšu no Apple lapā piedāvātās krātuvītes un tad ziņošu. Toties bija pieejami daži DVD bekapi .iso formā; tiem gan nevienam nebija menu, tā ka komentēt vai spēlē DVD ar menu es nevaru. Apskeiloja gan DVD bildi vienkārši lieliski, daudz labāk nekā DVD pleijeris ar RGB SCART. Par to liels pluss media pleijerītim. Bet bija problēma vienā filmā ar PCM skaņu - šņāca. Acīm redzot, nav spējīgs aparātiņš to dekodēt. Vairāk aizķeršanos nenovēroju, lai gan vienā DVD ripā bija ļoti klusa skaņa, bet tam neizpētīju kā skaņa kodēta.

 

Failu formāti

Jāsaka kā ir - manā kolekcijā bija tikai viens fails ar kuru media pleijeris netika galā - no Sony HD kameras caur iMovie importēts .mov fails. Nelasīja un viss. Bet, visticamāk, ka apstrādājot un pēc tam eksportējot no iMovie ārā jau gatavu .mov failu, media pleierim tas nesagādātu nekādas problēmas. Pārējais viss tika spēlēts, ieskaitot nezināmā formā saspiestos seriālus.

 

Ja kādi specifiski jautājumi - droši var uzjautāt un es mēģināšu atbildēt. Ja ko nespēšu atbildēt, tad mēģināšu notestēt un vēlāk ielikt atbildi. Viena lieta gan būtu interesanta, varbūt kāds zina softu ar kuru iespējams kaut cik precīzi noteikt kā kompresēts video un audio, turklāt saprotot DVD, divixus un HD ripus.

Link to comment
Share on other sites

Lieto šo: http://www.headbands.com/gspot/

 

Man arī ir tas verķītis un ātrumā varu pateikt, ka -

 

1. Vajag HDMI kabeli.

2. Spēlē Full HD video pat ar padsmit Mb bitreitu un nešķaudās.

3. Nesaprot DTS (Saprot, ja laiž caur ārējo dekoderi)

4. Nesaprot AVCHD (tas, ko taisa, piemēram, Sony, Canon videokameras)

5. Oficiāli neatbalsta ISO failus, bet neoficiāli atskaņo 90% no tā, ko šim piedāvā.

6. Mazliet kaitina izvēļņu aizture, bet tas nav ļauni, jo filmu skatās vai neskatās.

7. Nedēļas laikā neesmu trāpījis uz failu, ko šams nespētu atskaņot, ja neskaita iepriekš minētos.

8. Tagad, kad ir šāds, vairs nezinu, kāda jēga ir pirkt DVD atskaņotāju.

9. USB ieejas ir aizmugurē un sānos. Parocīgi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
9. USB ieejas ir aizmugurē un sānos. Parocīgi.

 

:shock:

Sānos... nebiju pamanījis. Tā ja... paskatās kas aizmugurē un par sāniem pat neiedomājas... :fool:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...