Jump to content

mafiozi.lv


QuickSilver
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • QuickSilver

    12

  • mcarnis

    5

  • Edgars15

    9

  • abrahams_linkons

    7

QuickSilver

imacros spraudnis firefoxam.

tad iekopē to kas tur augstāk.

ideja ir tāda, ka viņš aiziet uz darbu kas ir par 1punktu, noliek naudiņu bankā, aiziet izkaujās, noliek naudiņu bankā, aiziet pie daktera, nogaida 120 sekundes un atkal visu no jauna.

Link to comment
Share on other sites

pameginashu, tiesa jau 48 līmenis un spēles jēgu neredzu.... jo neko jaunu vairs nevar izdarīt

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Makro šeit nestrādā, jo automātiski izlogojas. Vari protams uzstādīt lai macro lai kliko virsū login pogai ar saglabātu jūzeri un paroli.

P.S. Virs 80 līmeņa vairs nav ko klapēt un vari tikai zagt.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nu nez, man makro strādā tā aptuveni uz pāris stundām, tad izlogojas.

 

idejas kā likt viņam automātiski ja netiek atrasts nākamais solis, kura vietā ir izlecis login, likt automātiski izpildīt to un turpināt vai sākt makro no jauna??>

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Uzliec lai pēc katra otrā loopa nokliko koordinātēs, kur atrodas "enter". "enter" nepārklājas ar spēles menu pogām.

Koledžas laikos kādu brīdi spēlēju thecrims, tur džeki bija uztaisijuši makro, kuram viens loops sastāv no ~50 klikiem noteiktās koordinātēs :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

īstenībā laba ideja. uzmuģīšu, iepostēšu te.

 

hmm, šitas imacros neatbalsta, vismaz nevaru atrast kur, pēc loopiem likt vēl ko starpā, un kā neatrod vajadzīgo, jo izlogojies, paķer taimautu un izmet erroru.

 

idejas?

 

EDIT:

 

Ko sakiet par šādu, kas katrā loopā ieiet login?

 

KONKURENCES PADOME

Labots - QuickSilver
Link to comment
Share on other sites

pamēģināju - apraujas ja sāc spēli neizārstejis + man ir jāgaida 27x sekundes lai izārstētos - makros nestrādās ja pamainīsies ārsta gaidīšanas ilgums ;)

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nu šinī ziņā es biju uzlicis lai po, kliko, vesels vai nē, var vai nevar, bet taisnība- jāsāk veselam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Uztaisi vēlvienu makrosu priekš pilotiem ar pieredzi - enter -> darbs -> muzeja apzagšana -> 30sec timeout ->muzeja apzagšana...(šo visu apzagšana->timeout uztaisi kādus 5 subloopus) un tad atkal viss no sākuma.

Vairāk par 30sec starp apzagšanas reizēm neliec, ja visi šādu macrosu ar 1sec vai biežāk uzliks, tad nodosos serveri nafig.

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

kaspar kad pats būšu tāds pieredzējis vilks, tad uztaisīšu, apsolos ielikt te ;):D

 

ā un lai serveri nenonestu lieciet iekš options izpildīšanu uz slow. viņš lēnām kā pats ar roku klikos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

iesaku vienu lietu - krāj tikai extra enerģiju. tavs macros nepalīdzēs, jo tagad ieroči pilnīgi un galīgi neatmaksājās daudzumos virs 10 pērkot uzreiz, un ja macros tev sāks klapēt randomā visus, ātri vien pakāsīsi, jo būs daudzi kas sapirkušies ieročus kad tie vēl bija lēti, sakrājuši daudz mafijas biedrus un vairs nespēlē.

Vari uzreiz uztaisīt maco pēc manas idejas, un tiksi krietni ātrāk uz priekšu. Es esmu 67 līmenī, un klapēt pašlaik varu 2 cilvēkus, kuri, protams, ir stiprāki, taču uz nākamo līmeni tiek lēnāk. baigā jēga būtu no macros, kas sistu "neko" vai kādu kuram visu laiku zaudē.

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

sitīs viņš tik ilgi kamēr būs ko sist, nejau pilnīgs standalone domāts, ik pa brīdim jau pārbaudu, vienkārši kamēr browsēju vai spēlēju etc. viņš fonā padarbojas.

 

aizmirsu dakteri pielikt:

 

 KONKURENCES PADOME

Labots - QuickSilver
Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

es jau uzrakstīju, pirmaja posta,

bet aiciniet-

 

zb@neaiciniet.com

Labots - QuickSilver
Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs te, visi ar tiem klikeriem nekur neesat tikuši :D

Daļa taisnības, bet tu vari sērfot citur,kamēr klikeris kliko!!!

Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Bet nu... es vismaz spēle ieeju reizi stunda... notērēju enerģiju, iedodu pa muti un aidā :)

 

Enerģiju var nopirkt pa lielajām naudiņām :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...