Jump to content

Playstation 3


Larijssene
 Share

Recommended Posts

LOL :D

 

Tak tie pakaļdarinājumi gandrīz ir 1:1 no vizuālā viedokļa... :D

 

Un vēl, ja Ķīna... :D tā ir pakaļdarinājumu paradīze... ;D

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

nu vienaa internetveikalaa Kjiiniesu, bet nu tur paardod arii Acer, Asus, Sony utt. portatiivos, SE telefonus utt.

 

nu tas pleisis ir pa 449 $

 

p.s.- 60GB HDD versija!

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

nu tas par muitu pofig, es tagad prasu kaa atscirt vai ir iists vai nav? un ko es viniem varu izdariit ja tomeer nav iists?

Link to comment
Share on other sites

nu tas par muitu pofig, es tagad prasu kaa atscirt vai ir iists vai nav? un ko es viniem varu izdariit ja tomeer nav iists?

nemaz arii tik maza taa muita Tev nesanaaks,ja jau no 200 baksiem sareekjina ~40 ls,tad reekjini pats cik buus no 450$ un speeles arii visdriizaak derees tikai asia regionam.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kliedzu vēlreiz.

Nenormāla zelta bedre ir kešinieki UK!

Izmantojat kamēr var.

Tur playstation ar pāris mēn garantiju līdz 100P var iepirkt!

Domāju ka tāda pirkuma dēļ ir vērts iztērēt ~40ls biļetei turp & atpakal + apvienot ar celojumu. Tāpat būsi ieguvējs.

Link to comment
Share on other sites

Nenormāla zelta bedre ir kešinieki UK!

Sīkāk lūdzu! Kas tas pa zvēru..?! Ko ziemā ēd?

 

ai par veelu! jau nopirku :D

Pasaki adresi. Gribu paskatīties kas vēl tur incants..

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

nu nezinu vai tik viegli atdosu to adresi, jo ir doma varbuut pat kko patirgot no turienes! neesmu jau nekaads skopais utt. bet nu tu biznesa plaanu ko buutu tiko izdomaajis un visu jau sataisijis, arii taa kaadam raadiitu un lauto piemeeram nokopeet? :)

Link to comment
Share on other sites

tiko izdomaajis un visu jau sataisijis

:-D

 

Vēl nesen baidījās, ka grillu nopirks, tagad jau biznesa plāns gatavs un "viss sataisīts".

 

P.S. Šļeser un Lemberg, esiet acīgi! Jums konkurents jauns.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Larijssene
Beigās būs nopircis kādu POPstation 3

 

ne tak! tur bildee uz vina virsuu rakstiits "playstation" un izskataas arii peec iista! un tik augsta cena diezvai buutu taadam popstationam ::D

 

:-D

 

Vēl nesen baidījās, ka grillu nopirks, tagad jau biznesa plāns gatavs un "viss sataisīts".

 

blin kaads biznesa plaans? tas bija tikai kaa piemeers!

Link to comment
Share on other sites

blin kaads biznesa plaans?

Nu to tu man pastāsti.. Varēsi pēc tam ss'ā tirgot savu grillu kā limited PS3 edition :D

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
Nu to tu man pastāsti.. Varēsi pēc tam ss'ā tirgot savu grillu kā limited PS3 edition :D

 

nu ceru jau ka nevajadzees vinju tirgot un buus iists vins! kaa nekaa kkaa negribeetos 400$ veejaa izsviest! :)

 

un par to biznesa plaanu tas bija tikai piemeers! :)

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Negribi labāk uz vietas nopirkt? Zini, ja Tavs PS3 sastāstiīsies, būs jautri. Baltijā nav PlayStation servisa, vietējie sūta uz, ja nemaldos, Zviedriju, a Tu ar savu Ķīnu varēsi ieskrieties. :D

Da ņem XBOX360, bļin, 140ls, normāli hakojams, viss čikiniekā, nah to krievu mašīnu.

Link to comment
Share on other sites

Negribi labāk uz vietas nopirkt? Zini, ja Tavs PS3 sastāstiīsies, būs jautri. Baltijā nav PlayStation servisa, vietējie sūta uz, ja nemaldos, Zviedriju, a Tu ar savu Ķīnu varēsi ieskrieties. :D

Da ņem XBOX360, bļin, 140ls, normāli hakojams, viss čikiniekā, nah to krievu mašīnu.

 

 

Kur XBOX360 pa 140 Ls tirgo?

Link to comment
Share on other sites

Pēc 05.08. ražotie šitboxi nav hakojami. To man pateica Lat..kautkas, aizmirsu nosaukumu. Karoč iestādījums, kur čipo visas konsoles.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Biolats... PS3 vispār ir hakojams? Tad nah pārmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā, tas pats.

 

Šitbox = Xbox 360.

 

PS3 vēl nav laužams.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Neapstāsti Xbox. Normāla manta. Tas PS3 ir gavno pa pilno, pasaki man vēl, ka PS3 nečakarējas... Man katru otro dienu uz servisu zvana kāds, kam PS3 sprāgst nost, nu ko man darīt, sūtu nah, jo Baltijā nav PlayStation autorizēta servisa, Baltija neietilpstot PS tirdzniecības zonā, kā man saka kolēģis no Sony Baltija. Beigās jāpērk jauna konsole vai jādod Biolatam sūtīšanai uz LT - es nu nesūtītu savu mantu pie leišiem caur to kreiso urlu pagraba kantori. Es nesaprotu, ja konsole maksā tik dārgi, taču ir jābūt kvalitatīvai un ilgi kalpojošai, bet huju - gļuku pilna dibens. Ja nav vietējās garantijas, tad - čau!

XBOX ja arī stiepj kājas, var kaut kā kaut ko saglābt un arī ja neizdodas - tie 140ls tomēr nav tik liela skāde, salīdzinot ar PS3. Nu i nah!

 

Blu-ray my ass!

Link to comment
Share on other sites

Labāks par PS3 jau ir. Pašam bija doma ņemt, bet lai atrastu laužamus, bez RRoD slimības un jaunus bija pārāk liels čakars un atmetu ar roku. Neviens īsti nevarēja pateikt ražošanas datumu un ņemt na hadu arī negribēju.

Link to comment
Share on other sites

Vai kas neriskē, tas nenopērk desu cepamo devaisu par 400 dolāriem vai cik tur bija? :D

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka xkaste jaukāks variants par ps3. ps3 tik ir ar bluray atskaņotāju(bet nu šaubos vai tas ir drausmīgi vajadzīgs), pārējais tāds pats vairāk vai mazāk kā xbox.

Padzirdēju ka mož uz decembra beigām būs iespējams pāršūt firmwari tam xbox lite-on dvd draivam. Nu nez. Bet ja ir traki liela vēlme, var nopirkt veco draivu(kaut kādu samsung vai hitachi) un pāršūt tam firmwari. Cipars gan sanāk lielāks, ja iet pie kāda biolata.

Enī vej- xbox360 is way to go...

Link to comment
Share on other sites

Autor, Tu tikai pēc tam neaizmirsti pastāstīt cik labi Tavs grils pa 400$ pilda funkcijas (gaļas cepšanu). :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...