Jump to content

Niknākais zobu pretsāpju līzeklis bez receptes ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Ibumetīns 200mg var kādas 6 šaibas dienā ņemt, nu pa 2 tabletēm 3 x dienā. Ja dzer alko paracetamolu saturošos preperātus labāk nedzer, var sanākt ziepes.

Link to comment
Share on other sites

Šādās situācijās esmu laimīgs par radinieku darba vietām! :D

Vismaz mājās ir kas nopietns pret sāpēm,kā arī zobāksti nav tālu jāmeklē!

Link to comment
Share on other sites

Ja vājinieks vēl ir pie samaņas un lasa savu postu, iesaku pamēģināt tautas līdekli.

Ņemam palielu ķiploka daivu, pārgriežam gareniski. Ja vēl ir kautcik sajēga, nosakām kurā pusē zobs sāp.

Uz PRETĒJĀS puses rokas pulsa (delnas locītavas iekšpusē) ar skoča palīdzību nostiprinam šo ķiploka daivu ar griezumu uz pulsa. :good:

Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM
Ja vājinieks vēl ir pie samaņas un lasa savu postu, iesaku pamēģināt tautas līdekli.

Ņemam palielu ķiploka daivu, pārgriežam gareniski. Ja vēl ir kautcik sajēga, nosakām kurā pusē zobs sāp.

Uz PRETĒJĀS puses rokas pulsa (delnas locītavas iekšpusē) ar skoča palīdzību nostiprinam šo ķiploka daivu ar griezumu uz pulsa. :good:

 

Tad vēl pasaucam triis shamanjus, kas leekaa apkaart visu nakti un ap riitu busi vesels :D

Link to comment
Share on other sites

Ja paracetamolu saturošos ņem vairāk kā gramu dienā, tad drīz vien varēsi doties uz preiļiem. Ja vēl ar alko kopā, tad drīz varēsi taisīt aknu desu. Labu kapeikpi*anu.

Link to comment
Share on other sites

Pēc idejas NC var arī nepamosties. Paracetamols šķīdina asinis, alko darbojas kā depresants... Var vienkārši apstāties sirds. Bet nopietnus traucējumus atmiņai un sirdij gan tas nodara.

Liecies mierā, tādus arī "Perestroika" un brīvais tirgus neņem :)

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

NC aizbrauc uz Dzirciema ielu pie dežurējošā zobārsta. Tur tev var gan šprici iedot , gan zāles. Par velti gan nebūs.

Diennakts zobārsts agrākos laikos bija arī klīnikā Denta, bet tas patiešām bija sen.

Pažēlo sevi , atstāj gribasspēku citai reizei. :)

Link to comment
Share on other sites

Ui kā es saprotu NC, jo ari es eju pie zobārsta tikai tad kad trīs naktis jau rāpoju pa sienām....

NC man viens zečārs iemācija disaster procedūru:

Ņemam emaljēto bļodu, tinam uz malas tutu no avīzes, šo avīzi no aukšas nodedzinam, to dzelteno darvas(?!) kārtu kas paliek uz bļodas uztriepjam uz vates piciņas un vati uz sāpošā zoba caurumā iekšā. Biki pašap, bet nervs atmirst pavisam.

Zobam gan ātri iestājas hana pilnīgs !

 

Otrs - vajag atcerēties, ka organisms pierod pei visiem pretsāpju līdzekļiem un ti epalīdz tikai sākumā - pēctam nepalīdz nefiga !

 

Es tavā vietā ieritu stipras miegazāles un liktos gulēt - baigi labi palīdz ! - No pieredzes. Tipa mokies, mokies un norubies !:D

 

Skaidrs, ka p**t veselību dēļ naudas ņistojit, bet fuck, kurš te ir oligarhs ?!

Link to comment
Share on other sites

Njā...pašam ir sāpējis zobs tā, ka pa sienām gribas staigāt, taču šīs zobu sāpēs ir pats pretīgākais, kas vien ir izdomāts :blin:

NC, izskatās, ka visi nav mājās....līdz 1dienai mocīties + dzer pretsāpju ripas (sazina kādā veidā un kādās devās) + vēl alko...nu moins... :nea:

Link to comment
Share on other sites

Iesaku apdomāties, kas svarīgāks - sūda 300 Ls, kuriem pie mūsdienu situācijas ir pašvaki ar vērtību, vai arī aknas, kuras tu beidz nost rijot tonnām pretsāpju līdzekļus?

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Iesaku apdomāties, kas svarīgāks - sūda 300 Ls, kuriem pie mūsdienu situācijas ir pašvaki ar vērtību, vai arī aknas, kuras tu beidz nost rijot tonnām pretsāpju līdzekļus?

 

Da beidz, Krishius, tāpat bezcerīgi. Jamam tak tāpat nepieleks, kas ir svarīgaks.

...man arī ir zobiem slikts stāvoklis, taču es vismaz ar trīcošām iekšām eju pie dajabāda un dajebkur stomatologa, kurš man vai nu izraus to nolāpīto zobu, vai sašpricēs, vai uzliks arsēnu utt...Polise, redz viņam...es tavā vietā piekāsu šo polisi un ietu un samaksātu stomatologam...CILVĒKAM, kurš tevi atbrīvos no šīm sāpēm 1/2 h laikā :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lasot postu nezinu smieties vai raudāt... Vai kādam vēl tas likās ironiski, ka NC visu laiku nodi** 3,14ņikus, bet tagad ir šādā situācijā un ar tādu attieksmi? :D :D :D Protams, žēl, cilvēka, jo tās sāpēs ir milzīgas, bet vai tiešām ir jēga izmest naudu par kaudzi pretsāpju līdzekļiem, sačakārēt savu veselību un pirmdienas rītā uzmetot zobārstam uz galda savu "polis" ar lielu gandarijumu teikt: "Es to izdariju?!", ja tā, tad turpmāk vienozīmīgi būsi mans varonis un paraugs kā cīnīties šajā ekonomiskajā krīzē. Un tas, ka neesi līdz šim brīdim vēl izmantojis savu polisi būtu jāuztver kā pozitīvu notikumu, nevis pretēji.

 

 

P.S. Vēlu tev veiksmi šajā garīgajā (lasot šos postus) un fiziskajā (cīnoties ar zobu sāpēm) moku ceļojumā. ;)

 

P.S.S. +1 par Darvina balvas pasniegšanu NC. :D

Link to comment
Share on other sites

Divas iespējas - NC ir zaudējis samaņu (jo nereaģē uz postiem), vai TokRas ieteiktais Nemisil ir līdzējis (nezinu labāku legālu pretsāpju līdzekli).

P.S. - Man arī ir pieejams Nemisil.

Link to comment
Share on other sites

galvenias,ka bez alko NC nav redzēts... tātad visas tabletes ir veiksmīgi podā noskalotas..

 

P.S. ja pa nakti kāds rāpo pa māju sienām, tad zināim, ka NC neguļ :)

Link to comment
Share on other sites

Njā.. man bija slinkums lasīt visu šo topiku cauri, bet varu ieteikt labu zobu pretsāpju līdzekli, vismaz man palīdzēja. Paņem nogriez kādu speķa šķēli (var būt arī ar liesumu) un uzliec uz sāpošajiem zobiem, un ej gulēt. Vismaz nebūs jārij kaut kāda ķīmiska hui*a. ;)

Ja kas to man vecmamma kādreiz ieteica :D

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

zobi sapūsti un sāp tā ka pa grieztiem skrienu ....

un nehera nevar ko darīt ....

 

fak lidz 1dienai jāizdzīvo kad pie ģimenez ārsta tikšu - pasakat tauta kas ir niknāks par paracetamolu - riju to jau 2ro dienu pa 20 tabletes dienā

knapi izvelk ....

 

nu ir taču diennakts zobārstu palīdzības dienests

maksā gan dargāk bet labāka tā nekā mocīties

un ko tas ģim.ārsts izrakstīs zāles, bet zobi tak veselāki nepaliks

Link to comment
Share on other sites

zobusaapes.. uh huina. Kad vel nestudeju un dzivoju savaa pagastaa, par nakts zobarstu sapnjot vien vareeja. vakaraa kaa saaka sapeet taa suudi. un saapeja taa ka nezin kur likties.

Saku ar vienam pretsapju tableteem, tiklidz laiks tuvojas, kad pec instrukcijas drikst nakosho ienjemt, taa aiziet. tad pameginaju vel vienas. atnaca draugs un bija jadodas uz pilsetu - 2 ned ieprieksh jau bija norunaats aizbrakt paslidot(taa mums taada sveeta lieta ir). Ceriba ka narkoze iedarbosies velaak ari piekritu, bet bridinaaju ka nekas dizhs no manis nebuus. Saku slidot, jutu ka kaajas nejuutu, a zobs saap tik un taa.. apstajos malinjaa, jo kajas vairs vispar nejutu un domaju ka pakritishu kuru katru briidi.. sezhot nedaudz piemigu uz 5 min. Tad mokoties lidz maajam nokljuvu un beigaas draudzene atnese kkaadas tabletes vel, kas itka stradajot. Taa nu skatijos griestos.. manaami jutu ka reibums pamatiks - no tableteem, galva dulla un stulbums parnjem. bet zobs sap tik un taa.

Toreiz gan nakosha riitaa vareju aiziet uzreiz pa taisno pie zobarsta, zobs ar bija nedaudz pierimies un vareju pat maati ar mazu bernu pirms sevis palaist.

 

Ottreiz shaadu eksamenu sev uzlikt negribu. Jesus, tas nav normaali, bet kjiploku un krustnaglinju metodes ar nepalidz, manuprat tas it ipashi par to spekji ir taads placebo.

Ja taa apdomaa.. vislabakais laikam ir ja 1nu dienu jaizvelk uzreiz izstrebt pietiekami shnabi lai pec 20-30min buutu atrubiijies.

Pie zubnika vienigi smirdees manaami.

Link to comment
Share on other sites

Smirdēs un zobārsta anestēzija neiedarbosies :(

Un patiešām ceru, ka NC izdzīvos līdz Pirmdienai.

P.S. nimesil patiešām palīdzēs :)

Link to comment
Share on other sites

Divas šeibas Irfena un nekas nesāp, nu vismaz man viņš strādā.. Kad nebija pa rokai, dzēru visu laiku kaut ko aukstu, arī strādā, bet cik tad izdzersi..

Vai tik kādam nav nāvīgas bailes no zobārsta, ka labāk mocīsies divas dienas ar šeibām, zemapziņā cerot, ka līdz pirmdienai pāries? Var tak aiziet uz to diennakts kantori lai tikai sapotē un neko vairāk, miljonu jau nemaksās, pieļauju, ka kādu piecīti par vienu poti noplēsīs un miers..

Link to comment
Share on other sites

aspiriins

Pie mums, provincē, zobi parasti sāk sāpēt piektdienas vakarā :( . Zāles dabiski nepalīdz. Varu ieteikt līdzekli, kas glābj bezcerīgās situācijās - samitrina baltos mālus un liek kompreses (pļekas) veidā uz sāpošās puses. Alternatīva ir polšs ātrā tempā, vienīgi jārēķinās, ka tiekot pie zobārsta var neiedarboties anestēzija.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku turēt mājās lidokaīna ampulu. Eeeeee.... nu, dabūt var. Tas toč ir zvērs. Piliens uz zoba ( vai uz sasituma, mežģījuma u.t.t.) un miers mājās.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Es lasu un vienkārši KUJEJU no tām idejām kas te ir publicētas! Ibumetīns ir tik vārgā koncetrācijā, ka tās īsti par pretsāpju zālēm nevar nosaukt, kur nu vēl ārstēt zobu sāpes, vienīgais efektīvais preperāts pret zobu sāpēm ir savulaik aizliegtā belmedpreperat streptocīda tabletes, tagad gan ir iespējams nopikrt tikai streptocīda pulveri, kas savu efektivitāti nav zaudējis un nebūs jārij pa 4x tabletes kas ATSTĀJ iespaidu uz aknām un kur nu vēl virsū jādzer alkohols, sorry, bet brīžiem asaras acīs metas par ideju pārcilvēcisko idiotismu.

 

Par tirdziņu atvečaju!

Link to comment
Share on other sites

labrīt visiem

fig jums NC galus atdos - es ir izgulējies un pamodies bez zobu sāpem ...

tad jau pie zobārsta varēs neiet, kamēra atkal nesāpēs, jo nervs nomierinājās :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

paskalo ar 40grādīgo Mokku, stundu vismaz nesāp.

Es pats tā izvilku līdz pirmdienai.

Kādu minūti būs jārāpjas pa sienu un tad stundu vismaz būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Auto svečvadu pie zoba, kamēr otrs startē un nervs vairs nebūs :laugh: (Dzirdēts ka krievu armijā tā darījuši), vēl dzirdēts ka uz sāpošā zoba uzlej kautko biezu kas satur acitonu vai kautko kas var izēsties cauri un noēst nervu.

Man pietika ar analgīnu paturēt pie smaganas kamēr izkūst, apmēr ~1h pārgāja, bet ne uz ilgu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Auto svečvadu pie zoba, kamēr otrs startē un nervs vairs nebūs

He he, nu jā, tas protams darbojas, bet nu pendeles pa gaisu aizies tā kā nemetās:D

Link to comment
Share on other sites

Pietiek ar 2 - alkohols un sievietes. Kā viens preču vedējs teica - viņu vai nu sieviete nositīšot vai nomirs uz sievietes. :D.

Link to comment
Share on other sites

Nekurnevilks

Ar šo NC ir zaudējis morālas tiesības rāties uz citiem pilsoņiem, kuri piekopj tuvību ar monētām... :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

uhu katra veča cienīga nāve ir nolikt karoti uz bābieša ...

 

Jā, droši vien, - tikai bābietim gan ķēpa sanāk, ja tā notiek.

Plus vēl arī ķēpa tam otram bābietim, ja vecis precējies.

 

Tā nav anekdote, tā laiku pa laikam arī tiešām notiek...

 

PS Zobs vēl vietā? Veselais saprāts nav uzvarējis?

Link to comment
Share on other sites

Spirts mediciiniskais 96%. Skalot tjipa tos zobus. Anestezeejas tiiri okei.

 

Peec var riit to spirtu arii nost, bet pamatideja ir tomeer iedarbiiba uz pashu saaposhao vietu, nevis aizlieties liidz bezfilmai.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...