Jump to content

Niknākais zobu pretsāpju līzeklis bez receptes ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

zobi sapūsti un sāp tā ka pa grieztiem skrienu ....

un nehera nevar ko darīt ....

 

fak lidz 1dienai jāizdzīvo kad pie ģimenez ārsta tikšu - pasakat tauta kas ir niknāks par paracetamolu - riju to jau 2ro dienu pa 20 tabletes dienā

knapi izvelk ....

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

krusta naglas

 

vai arī atrodi kauti ko citu sāpošu. Sper pa sienu - kamēr sāpēs kāja, zobus nejutīsi.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pašam ar vienreiz bij, izrāva plombi ārā, sāpēja visu laiku, bet kā kko uzkod, tā melns gar acīm aiz sāpēm.

Līdz ākstam 2 dienas bij palikušas.

Nu neko.. slāju uz bodi un tās 2 dienas šņabi strēbu, bija ok.

Link to comment
Share on other sites

es saridonu močiju, kad arī sāpēja.... kādas 6 abletes dienā... tā nu svētdienu novilku....

Link to comment
Share on other sites

Analgīnu uzliec uz sāpošā zoba un ļauj izkust tabletei tur. + dzer kumelīšu tēju.

Link to comment
Share on other sites

Parasti tādos gadījumos ņemu Ibumetin 200, man labi palīdz. Ir vēl 400, bet no tā s..digi palika, pārāk nikns.

Labots - Maix
Link to comment
Share on other sites

zobi sapūsti un sāp tā ka pa grieztiem skrienu ....

un nehera nevar ko darīt ....

 

fak lidz 1dienai jāizdzīvo kad pie ģimenez ārsta tikšu - pasakat tauta kas ir niknāks par paracetamolu - riju to jau 2ro dienu pa 20 tabletes dienā

knapi izvelk ....

 

 

uzpiipee

 

uzpiipee

 

 

vai arii dentists

Link to comment
Share on other sites

uzpiipee

Man personīgi pīpēšana ir nedaudz līdzējusi tikai uz to brīdi, kad dūms tiek vilkts iekšā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Maix

o ot man ar tas ibumetins 400 jau 3 tabletes izriju bik mazāk ir ....

 

Jau jau tik nepalīdz tad nu gan nezinu

Link to comment
Share on other sites

Nu ja mājās ir ledusskapis, vai likt uz smaganām ledu, palīdz ļoti labi sāpju remdēšanai. Ja nav, var vienkārši ik palaikam skalot sapošo zobu ar aukstu ūdeni, vismaz varēs izturēt kamēr tiks pie ārsta.

Link to comment
Share on other sites

ir ir diennaktrs ;), iespricēs nervu nomierinošo uin miers... NC jau nav nekāds pensis, naudas tādai lietaj būtu jābūt, mans sencis vienbreiz 4 naktī brauca, lai labo,, salaboja, bet noplēsa laikam 40Ls...

Link to comment
Share on other sites

nu bet vai tad, ja esi mega apdrošināts, nevari naktī iesperties slimnīcā un ar karti zobos teikt, lai ārstē, tad kāda kuja pēc vajag to apdrošināšanu,m ja jāfgaida, kamēr "bezmaxas" zobarsts stradā no 9-17.... ssuņi :pee:

Link to comment
Share on other sites

taksh uz briiviibenes pie vef ir diennakts zubnjiks ... denta vai? ar apdroshinaataajiem ar it kaa sadarbojaas, ir ok, lai saapes izraisiitaaju novaaktu

Link to comment
Share on other sites

NC - [cenzēts] rio - kaa taads pokemons - slaaj pa savu stabeni - paarslaaj paari briiviibenei un tur labaa malaa ir diennakts zobaarstnieciiba - lai dar akauko - vismaz zaales uzlix - lai nesaap:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
taksh uz briiviibenes pie vef ir diennakts zubnjiks ... denta vai? ar apdroshinaataajiem ar it kaa sadarbojaas, ir ok, lai saapes izraisiitaaju novaaktu

Īsts latvietis kārtīgi izčīkstas pa visu ciemu.

Pilns ar diennakts zobārstiem uz katra stūra. Apdrošināšana, ļoti smieklīgi. Cilvēks beidzas nost, arī pirmdienu gaidīs?

Link to comment
Share on other sites

Pie kājas kāds ārsts. Iebaksti savu polisi, ja neņem pretī, prasi lai izsit čeku ar rekvizītiem, un tad to sīko lapeli iebaksti saviem apdrošinātājiem un tad gaidi naudiņu kontā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
bļa kuram vel nepielec man zobuārstniecība ir nahaļavu polisē bet lidz 1dienai jāmokas ....

Kasparz

ot tu baigi guidri saki

es esmu apdršinajies uz 300+ latiem un neko neesmu izmantojis no tā šai gadā !!!! ....

ja tagad es eju pie "citiem" man poh viss kas ir maksāts šogad - neko nedabonu tāpat ....

Nu tad čīksti vien, tikai lūdzu ne šeit.

Izdomā kas tev svarīgs, 3.14polise, vai sava veselība. Ak jā, vecam alkašam polise būs svarīgāka, ak 300Ls, akk...

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

NC, apzjeelojies taksh par savaam aknaam, niereem, sirdi, utt ... sachakareesi kaut ko un dabuusi daktereeties daargaak un ilgaak nekaa taga aizejot uz kaut vai dentu, kur pa leeto noteiks kas par vainu, atsaapinaas, lai liidz pirmdienai izvelk, ja tev shkjiet, ka taveejaa polise nesedz

Link to comment
Share on other sites

Kapsparīt, Tu tāds baigi kruts - laikam n3p1s santīmu būtā kartes pardodot? Nevari neko pateikt, tad aizpis savu šūpladi un ej spamo C2DvsI7 forumos, kur tava vieta.

NC - saku vēlreiz; izšķīdini pohkādu pretsāpju tableti tieši uz zoba un liec kumelīšu kompresi klāt. Kaut vai izmantotu kumelīšu tējas maišeli, paliks labāk.

Link to comment
Share on other sites

es tak saku, bet šis domā ka pavicinot polisi gar degunu viss būs pa freju. Ja gribi atgūt naudiņu nedaudz jāpiepūlas

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Brīvdienās cenrādis nevājš tiem zobārstiem un diezvai tie iet uz apdrošinānāšanas rēķina. Atceros, vienreiz sasāpējās zobs un tad zvanījos apkārt. Vienā vietā pēc 2 nedēļām, citur pēc 1 utt. Nemaz tā visur nevar sarunāt.

 

Un vispār cik esmu redzējis, tad apdrošināšana max 70% sedz un arī tikai pamatpakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

btw, kaa es iereeks, ka NC aizejot pie zubnjika uzzinaas, ka jaapiemaksaa zubnjikam normaals pikjiits, jo no nepiecieshamajaam manipulaacijaam tiek segti tikai kaadi 20% piemeeram :D

Link to comment
Share on other sites

NC, sāp zobs, es tiko labas plaķenes iepirku, pa 5Ls izdarīsim ātri un bez sāpēm, jo brālis lomiks sniegs vietējo narkozi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Kapsparīt, Tu tāds baigi kruts - laikam n3p1s santīmu būtā kartes pardodot? Nevari neko pateikt, tad aizpis savu šūpladi un ej spamo C2DvsI7 forumos, kur tava vieta.

NC - saku vēlreiz; izšķīdini pohkādu pretsāpju tableti tieši uz zoba un liec kumelīšu kompresi klāt. Kaut vai izmantotu kumelīšu tējas maišeli, paliks labāk.

Es savu veselību uzticu profesionāliem ārstiem, nevis amatieriem betonētājiem :) Samaksāju tik cik vajag, veselība nav tā lieta, kur ot voj polisīte polisīte kur tu mana polisīte.

NC varētu vienkārši kārtīgi piedzerties tā, ka pirmdien tik pamostas. Nevajadzētu painkillerus.

Link to comment
Share on other sites

Iet vīrietis pa ielu. Un skatās, ka uz zara turot cieši zobus karājās maza meitene.

Vīrietis bailēs:

- Meitenīt, kas notika ???!!!!!

Meitenīte neatraujot zobus:

- Vai neredzi, bērza sulu dzeru. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tas zobs plombēts, plombes izgāšana varētu līdzēt, lai Rutas nāk ārā, paliek vieglāk, nevajadzētu būt dārgi (HVZ)...

 

Man gan bij viens zobs, kur šitas nelīdzēja. Izrādijās, zobārsts pirms 10 gdiem tanī zobā kanāla tīrāmā irbuļa fragmentu bij pakāsis...

Link to comment
Share on other sites

da lab domājat ko gribat

bet pakāst 300 latu polisi mūdienu situacija es nataisos

..

es labāk rītdienu vēl uz paracetamola padzīvošu un tad 100% naudu atpakaļ dabūšu ....

 

paliek rītdiena un vēl nakts - brr nabaga manas aknas ....

 

 

 

Nu bet jocīga domāšana. Sanāk, labāk pakāst aknas un nieres un galu galā veselību vispār un iedzīvoties daudz lielākos naudas tēriņos nekā varbūt neatgūt kaut kādu daļu no ārstēšanās izdevumiem.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām neaptverams latvieša stulbums, ciest sapes līdz pirmdienai, nevis pāriet pāri par ielu pie zobārsta un samaksāt naudu par zoba ekstraktāciju. Parēķini cik esi naudas izmetis par pretsāpju līdzekļiem, kas neatgriezeniski sabojājuši Tavu veselību.

Link to comment
Share on other sites

Kas tā ekstraktācija, raušana? Ar to gan nevajadzētu steigties, tas ir vecmodīgi. Lai gan, ja nav žēl piķa virs 10k, tad var izraut visus un saskrūvēt protēzes, kā zveigznēm...

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

Vispar na*uj tev vajadzeja seit cikstet ka sap zobs? tu misktais esi? ja jau skaidri zinaji, ka iesi tikai pirmdien, tad pirmdien butu varejis ari cikstet... Mes neviens neatbalstam tavu idiotisko ricibu, ej tagat pie arsta un miers... Varbut kads vel man piekrit?

Link to comment
Share on other sites

Divi varianti (pēc pieredzes).

 

1. piedzerties līdz nemaņai (vēlams ar šņabi).

 

3. Dzert kautko aukstu, pašam ļoti palīdzēja auksts ūdens, vai auksts piens.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...