Jump to content

jautajums par overclock amd athlon 5400+


ddmmxx
 Share

Recommended Posts

Labdien, gribeju jautat, cik daudz varetu vel piecelt cpu mhz?

Procesors ir amd athlon x2 5400 2,8ghz nav BE, esmu mierigi ticis lenam lidz 3,2ghz nekadi traucejumi darbiba nav redzemi, temperatura celusies par 6 gradiem, kad zem slodzes tad par 10gradiem, to noversisu noperkot normalu dzesi, tagad staav orginala box. gribetu zinat par cik mhz jums ir izdevies piecelt sadu procesoru? veiktspeeja vismaz everest testos rada mazliet virss 6400+ procesoru, ta ari varetu but?

Link to comment
Share on other sites

Rādās, ka esi tuvu maksimumam. Rezultāts ir labs, virs vidējā. Ja nekas ekstrēms nav padomā, iesaku pie šā palikt.

Link to comment
Share on other sites

Everests rada +15% overclock, tatad ieteiktu man palikt pie sadam frekvencem ja? tikai dzesi jaudigaku mazliet vajag drosvien. bet ta sistema darbojas stabili. pagaidisu vel kada ieteikumus :)

Link to comment
Share on other sites

Vari ieskatīties overclockers.ru. Tur ir laba statistika. Lielākais, ko tur redzu, ir 3.3 GHz. http://overclockers.ru/cpubase/?cpu=48&amp...;action=results

 

Mans 5000+BE normāli ikdienā darbojas ar 3.1 GHz frekvenci. Reizinātāju BIOSā neesmu mainījis, jo tad atrubās C&Q. Spriegums pacelts līdz 1.41V. Spēlējoties ar reizinātāju, var sadzīt līdz 3.3GHz, bet tā jau ir proča izvarošana. Sāk karst nejēgā, neskatoties uz palabu dzesi (Asus Trident). Un jēga maza.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

nu ja, tad domaju ka nemocisu vairs vinu, lai stav uz 3.2ghz :) paldies tev par info :)

 

izlaidisu cauri passmark testam, ko labu raada.

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Netaisīšu jaunu topic, cik prātīgi ir celt tikai fsb, jo manu asrock matenē neko citu neatlauj mainīt. Man patreiz fsb 133 x 21 = 2.8ghz

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...