Jump to content

Viesabonēšana Trinidādā un Tobago


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Vecaaki dodas uz Trinidaadu un Tobaago un luudza man ievaakt informaaciju par iespeejami izdeviigaakajiem tarifiem atrodoties shajaa valstii, LMT piedaavaa to par 1.75Ls - 2.25Ls atkariibaa no operatora, protams, ja man zvana tad jaamaksaa 1Ls.

 

Luudzu ieakiet kaadu alternatiivu, biju shokaa secinot, ka neviena no Latvijas priekshapmaksas karteem nepiedaavaa viesaboneeshanu Trinidaadaa un Tobago.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Var jau protams būt šokā kā bijušās Kurzemes hercogistes kolonijas nerespektē Latvijas priekšapmaksas kartes, bet, manuprāt, tas ir pārspīlēti. :)

 

Varbūt uzraksti viņiem jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

Čali būtu labāk priecājies, ka tur vispār ir GSM sakari.

 

Tas, ka tev LV uz katra stūra smērē p... priekšapmaksas karti nenozīmē ka visā pasaulē tā ir.

BTW pa discovery redzēju reklāmas rullīti, kura doma - tikai 1/3 no visiem pasaules iedzīvotājiem kaut reizi mūžā ir izmantojuši telefona sakarus. Tā kā .....

Link to comment
Share on other sites

biju shokaa secinot, ka neviena no Latvijas priekshapmaksas karteem nepiedaavaa viesaboneeshanu Trinidaadaa n Tobago.

Šoks nepamatots.

Ja LMT piedāvā tarifu X, tas nozīmē, ka arī OKartei un AMIGO ir pieejama viesabonēšana šajā valstī.

Atceries: ar atzvanu zvanīt izdevīgāk!

 

===========

Tā kā TSTT neatbalsta atzvanu, vienīgā izvēle ir Digicel Trinidad & Tobago tīkls.

saņemtais zvans: 1.00 Ls/min

Zvans uz Latviju: 1.75 Ls/min

Zvans uz Latviju ar atzvanu: 1.20 Ls/min

SMS: 0.25 Ls/min

GPRS: 7.87 Ls/MB

===========

 

nianses, kuras būtu jāņem vērā

 

Digicel Trinidad & Tobago darbojas frekvencēs GSM850/GSM1900(!)

TSTT darbojas frekvencē GSM1800, bet tam nav atzvana uz Latviju, tādēļ mājiniekiem būs jāzvana par 2.25 Ls/min

 

Lats par minūti no Amerikas uz Latviju ir OK (vēl nesen no sprancijas bija tāds pats tarifs), bet galvenās rūpes jāvelta piemērota tālruņa aparāta atrašanai.

Link to comment
Share on other sites

Shoks ir pamatots, jo ne Amigo, ne Okarte nepiedaavaa viesaboneeshanu shajaa valstii.

Link to comment
Share on other sites

Shoks ir pamatots, jo ne Amigo, ne Okarte nepiedaavaa viesaboneeshanu shajaa valstii.

 

!!! OKartes viesabonēšana [AR ATZVANU] darbojas visās tajās valstīs, kur darbojas LMT viesabonēšana !!!

//tas nekas, ka okartes mājas lapā tas nav rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Cilvēki ko, pārceļas uz dzīvošanu tur? Ja cilvēks brauc atpūsties, tad trubu var arī nelietot to laiciņu. Mājiniekiem pazvanīt un padalīties ar WOW WOW iespaidiem, varēs tad, kad būs tuvāk civilizācijai vai mājās.

A ja cilvēkam ir biznesa ģēlas jākārto, tad viņam visticamāk būs pohrens uz tarifu un viņš ne ar kādām okartēm nestaigās.

 

Ta nu gan mūsdienās cilvēki, nevar pat atpūsties bez mūsdienu tehņikal brīnumiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Paldies VIL, TU atkal izlabo savu koleegju kljuudas, jo kad zvaniiju LMT man pateica, jaa Okartei nav iespejama viesaboneeshana shajaa valstii.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

tad jau tur sarunaas pa ģešovku :) tepat blakus krievijā un ukrainā bija kautlas no 2,5 līdz 3,5 ls par min.. un sarunas solis laikam minūte :)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki ko, pārceļas uz dzīvošanu tur? Ja cilvēks brauc atpūsties, tad trubu var arī nelietot to laiciņu. Mājiniekiem pazvanīt un padalīties ar WOW WOW iespaidiem, varēs tad, kad būs tuvāk civilizācijai vai mājās.

A ja cilvēkam ir biznesa ģēlas jākārto, tad viņam visticamāk būs pohrens uz tarifu un viņš ne ar kādām okartēm nestaigās.

 

Ta nu gan mūsdienās cilvēki, nevar pat atpūsties bez mūsdienu tehņikal brīnumiem. ;)

 

Es jau zinu, zinu, brauc vinji atpuusties, vienkārši vienmeer vinji pamanaas sataisiit pat liidz 300Ls lielus reekjinus, domaaju to kaut kaa labot, visvairaak jau aiziet taapeec, ka manam sencim visi zvana un kameer katram ieskaidro, ka Latvijaa nebuusi veselas 2nedeeljas tas laiks aiziet...

 

Teemu var sleegt. atradu http://www.gemobile.net/portal/travel/tarif/?ch=t

 

Paldies visiem, kas atsaucaas...

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks nevēlas saņemt zvanus viesabonēšanā, tiek izmantots pakalpojums Zvanu Filtrs/Baltais Saraksts+ http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/pakalpoju...mi/zvanu_filtrs

, kas ļauj norādīt atļauto numuru sarakstu.

 

OKartei ārzemēs tarifi nav neko labāki par pēcapmaksu, tādēļ turp var doties ar parasto starptautisko pieslēgumu (Formulas ir starptautiskie pieslēgumi).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Shodien beidzas verdziiba no LMT puses, vecaaki atgriezhas maajaas ar lielajiem reekjiniem, taa ari neviens nespeeja man paliidzeet ieteikt ko leetaaku, shai summai veel naak klaat Novembra 105Ls :(

 

Zvans LMT un viss nokaartots, atvainojaas shie par kljuumi iCentraa, bet reekjins jau taads pats :(

post-65207-1229085581_thumb.jpg

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

bet tas kopcipars kaut kaads jociigi liels ... njaa, par ~1h sarunaam nolikt paari par 150Ls .... es bi izrubiitu nafig telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas Tokras ieteiktās kartiņas bija lētāki varianti

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
PasaulesPilsonis

Ak Dievs, ir tāda lieta kā skype, mobīlajā telefonā arī. Ir interneta kafūži, kur pa lēto vari uzrakstīt radiem tālajā Latvijā. Es notērēju mēneša laikā, kad blandījos pa kontinentu - 87 Ls Zelta Zivtiņas. Pēc tam nolēmu, ka vispār telefonu slēgšu ārā! Man besī tie zvanītāji, kas zvana un nesajēdz, ka maksā abas puses un labāk nopirkt uz vietas kādu ieejas biļeti kādā muzejā nevis stulbi nopļurkstēt pa trubu. Nesaku, ka šis ir tas gadījums, bet atceros vienu nesenu sarunu - viena lielījās, ka 7 reizes Turcijā bija. Kad jautāju, ko redzēja, viņa teica, ka šopi, pludmale, skaistus vīriešus. Jā, dažiem atpūta ir ar vēderu uz augšu smiltīs.. Nesaprast man.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...