Jump to content

Canon PowerShot G10


edzzzy
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

 

Ir vēlme iegādāties fočuku, esmu salasijies visādas gudras lietas internetā, bet nu vēlētos dzirdēt Jūsu domas par Canon G10 vai tas verķis ir ok? Vai varbūt kāds Nikon labāks? Bet nu tādus daudz maz objektīvus apgalvojumus lūdzu. Neesmu nekāds spečuks no fotoaparātiem bet gribās kaut bikinj nopietnāku verķi par smukajiem spīdīgajiem fočukiem ko rimi var nopirkt par mazām naudiņām, ar domu ja nu man tā lieta patīk tad nākotnē ko nopietnāku paņemt.

 

Tātad lūdzu savas domas un ieteikumus.

 

 

Paldies jau iepriekš. :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

G10 vel nav taustiits, G9 ir ziepju karalis attela kvalitates zinjaa. pieperc klat Speedlite 430 EX un buus megakomplekts!

Link to comment
Share on other sites

Canon paši reklamē G10 kā:

 

Galvenas funkcijas:

 

* 14,7 megapikselu CCD sensors

* 5x platlenka (28 mm) optiskas merogmainas objektivs ar optisko attelu stabilizatoru

* RAW attelu ierakstisana, ka ari atbalsts Canon Digital Photo Professional

* DIGIC 4 skaidriem, asiem atteliem, liela atruma autofokuss (ieskaitot Servo autofokusu) un atrs atbildes laiks

* Merke uz visiem miglosanas izraisitajiem ar augstu ISO automatisko jutigumu, optisko attelu stabilizatoru, kustibas noteiksanas tehnologiju un automatisku ISO jutiguma mainu

* Lieliski uznemumi, kuros ir cilveki, ar uzlaboto sejas noteiksanas AF/AE/FE/WB, ka ari sejas izveles un sekosanas funkciju un sejas automatiskas palaisanas funkciju

* 3,0 collu PureColor LCD II (461k punktu izskirtspeja) ar platu skata lenki un optisko skatu mekletaju

* i-Contrast izcel spilgtumu un saglaba detalas redzamas tumsas zonas

* Modelim paredzeta ekspozicijas kompensacija un ISO skalas

* 26 uznemsanas rezimi ar manualu regulesanu un lietotaja iestatijumiem

* Piederumi ieklauj teleparveidotaju, Speedlite zibspuldzes un udensnecaurlaidigu futlari

* Vienmerigi, 30 kadri/s VGA video

 

rekur ir specifikācija

 

 

man jau neko īpaši tas viss neizsaka, tāpēc varbūt kāds gudrāks varētu izteikties, kas ir plusi un kas mīnusi šai kamerai, esmu internetā forumus dalasijies par viņu, bet nu vienmēr jau pašam uzjautāt ir labāk :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

pilnigi viss tavs iepriekshejais posts ir marketinga tufta. es saku, ka bus labs, ja ir kaut vai tikpat labs, ka g9.

Link to comment
Share on other sites

loģisks jautājums ir par konkurentiem šim fotoaparatam, vismaz man kā neprofesionāliem fototehnikas pasaulē ir zināms ka Canon lielākais konkurents esot Nikon, vai tam ir kas labāks šinī klasē?

Šis fotoaparāts jau arī skaitās pie tiem "ziepjutraukiem", bet tikai labāks? tāds kā dārgā gala aparāts cilvēkam, kurš nav tik liels PRO lai pirktu kādu no EOS verķiem?

 

 

p.s.

mārketinga teksti ir vienkārši apbrīnojami, pats esmu tādus rakstījis, bet citā jomā. Tie parasti ir domāti....es pat nezinu kam....laikam palielītos piem. cik tev pikseļi kamerai un cik man :)

Link to comment
Share on other sites

Nikon ziepji ir garām.

ņem vien droši to G10 un būsi apmierināts.Īsti konkurenci viņam nekas nevar tajos izmēros sastādīt.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Pirms pāris dienām aptaustīju to Pro1. Tīri sakarīgs aparāts. Vecs gan, bet kvalitatīvs aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...