Jump to content

Baigais nesmukums


rymond
 Share

Recommended Posts

Tā nu sanāca, ka savajadzējās jaunu MP3 pleijeri. Neko šiku nevajadzēja, pie kam arī ne ar lielu atmiņu. Tā nu vakar ieskatījos M79 interneta bodē. Sākumā izvēlējos pavisam lētu un vienkāršu modeli, par kuru nebija pārliecības, ka noliktavā tas būs. Nu nebija, nekas, pasūitīju citu, skatijos, ka noliktavā ir vēl 3... Pēc pāris stundām atskanēja zvans, ka arī tāda nav...

Sāku jau aizdomāties, kāpēc vispār tiek piedāvāts, ja nav pieejams...

Tagad devos jaunos pleijera meklējumos un skat, kas priekšā:

M79.jpg

 

Tātad, ja pa dienu viņi teica, ka noliktavā neviena nav, vai nevarēja arī neta bodē izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Liec mieru savuam pleijerim, es jau vairākas dienas gaidu savas atmiņas kartes.

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

Lielajaam bodeem viss ir automatizeets... tie ir atlikumi, ko piedaavaa vairumnieki, reekjini pats ja 10 veikalos paraadaas viens un tas pats, tavaa gadiijumaa triis preces vareeja arii izpirkt liidz bridim, kad menedzeheris apstraadaaja tavu pasuutiijumu.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau pashaa pleijerii ir probleema, bet tajaa, ka pat uzzinot, ka internetaa joprojaam peidaavaajumaa ir prece, kas reaali noliktavaa nav un cik sapratu no zvaniitaaja, nekad vairs arii nebuus, izvaakt shito nevareeja?

Pie kam tas, ka ilgi jaagaida - samierinies - laptopu es gaidiiju veselu nedeelju

Link to comment
Share on other sites

M79.lv nav vienīgais internet veikals Latvijā, so ja kaut kas nepatīk vari pirkt, citās - bomzīgās bodēs.

Link to comment
Share on other sites

Kaa lai Tu cilveeks iepeercies tajaa normaalajaa bodee, ja puse no piedaavaajumaa esoshajaam preceem noliktavaa vinjiem reaali nemaz nav - pirms kaada laika nedeeljas divas pleesos, lai laptopu dabuutu no vinjiem... Pasuuti ko gribi - noliktavaa nav... nu vienreiz man pacietiiba beidzaas

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās ir tāda interesanta tehnoloģija, aks saucās - telefons. Pānem un piezvani..

Vai, pareizi, ekonomiskā križe takš, zvanīt tas ir par dārgu, labāk aizsūti emailu..

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās ir tāda interesanta tehnoloģija, aks saucās - telefons. Pānem un piezvani..

 

Nu a jeega zvaniit?Pashi piezvana un pasaka... Un taapat neko nemaina, lai veel kaadam vareetu piezvaniit un pateikt, ka nav taadas mantas vinjiem... Un kas attiecas uz taam bomzju bodeem... normaali veikali tur piedaavaajumaa preci, kuras nemaz nav?

Link to comment
Share on other sites

normaali veikali tur piedaavaajumaa preci, kuras nemaz nav?

 

Normālos veikalos, lielā apgrozijuma dēļ nevar izsekot katram kakucim..

Link to comment
Share on other sites

Tas par 10 Ls nav playeris, bet gan playera maciņš :D :D Taka labi vien, ka nedabūji būtu pamatīgi aplauzies ...

Link to comment
Share on other sites

Un izlabot kljuudu ar nevar, ja pasaka, ka taads kakucis redz vinjiem gadiijies?

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu tagad gribi, lai tev Zigmārs sniedz seksu vai, kļūdas dēļ?!

 

Nu ja man vajadzeetu sexu, tad to var dabuut citur... Pietiktu ar to, ja vinji savas kljuudas salabotu, nevis turpinaatu chakareet cilveekus...

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka viņiem ir arī biku lielākas problēmas kā 10ls vērts pleijerīša aksesuārs..

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

Takš samierinies. Tu esi vispār kādreiz JEBKUR redzējis internetveikalu, kur korekti tiktu attēlots, cik kuras preces vēl ir noliktavā? Es nē. Hmm... kaut arī varbūt Amazon'e ir OK. Varbūt... Enīvei, Latvijā vēl nevienu šādu veikalu neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Negribas šo visu sviestu lasīt, bet nu mans opinions ir tāds: M79 lapa sūkā, pati lapa (atvainojos), bet pakalpojumi ir ok, cilvēki, kas tur strādā ir ļoti forši un viss ir čikiniekā! Šis veikals izbrauc tīri uz E-pastiem vai tālruņa zvaniem...

Tākā reāli, ja vajag iegūt kādu preci un tā nav mājaslapā, tad pilnīgi iespējams, ka tā ir uz vietas, bet nav ielikta mājaslapā, tāpēc paņem un pazvani!

Galu glā preci iegūt ir tavās interesēs , nevis veikala interesēs, ja vajag, pirksti nenolūzīs, ja aizsūtīsi meilu! un uz meiliem m79 atbild ļoti fiksi!!!

un serviss arī ir, manuprāt, vislabākais no visiem veikaliem, ar ko man ir bijusi saskarsme...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kāpēc nevar noalgot vienu cilvēciņu, kurš to visu turētu up-to-date?

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Labākais šitajā visā ir tas, ka tas nemaz nav MP3 pleijeris. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevar noalgot vienu cilvēciņu, kurš to visu turētu up-to-date?

Vienu?!?! Ja sortimentā ir 20 000 preču? Ar pieciem nepietiktu.

Link to comment
Share on other sites

nu esi piekāsts, samierinies, tāda ir dzīve. Ne vienmēr visi spēlē pēc tavas stabules, kaut cik ļoti tā negribētos...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...