Jump to content

-=NLO VĒROTĀJI=-


Guest Kristers
 Share

Recommended Posts

NEATRADU SADAĻU KUR IELIKT, TAPĒC RAKSTU TE!!!

 

Ideja tāda ka, cilvēki no dažādām Latvijas vietām, gan no rīta, gan dienā, gan vakarā, gan naktī varētu pētīt debesis, un melēt, vai kautkas aizdimīgs tur nelido. Ieteicams lai būtū līdz fotoaparāts vai videokamera. Ja kautko ieraugi, centies pēc iespējas ātrāk paziņot.

 

Ja neēsi pie datora un ātri gribi paziņot sūti SMS uz Numuru 29730093(BiFri) un saki:

 

1) Atrašanās vietu;

2) Pilsētu;

3) Redzētā Objekta izmēru(aptuveno);

4) Savu niku!

 

Protams es vienmēr neēsmu pie datora. Bet pārsvarā esmu no 15:00 līdz 21:00. Tas Nr. atrodās telefonā Nokia 3310.

 

Ja gribi pieteikties komandai, tad pasaki:

 

1) Savu vārdu;

2) Savu vecumu;

3) Kurā pilsētā dzīvo;

4) Cik bieži pētīsi debesis(apmēram);

5) Tev ir fotoaparāts vai videokamera

 

 

Piemērs:

1) Jānis

2) 32

3) Rīga

4) Tad kad būs laiks

5) Jā ir.

 

Ja kautko gribi zināt, jautā:

 

E-pasts: nlo.verotaji@gmail.com

Domubiedru grupa: http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gi...rouplanguage=lv

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sviests kaut kāds....

 

1. šādam lietām domāta beztēmas sadaļa, bet vispār jau iet uz humora sadaļu.. ;D

Link to comment
Share on other sites

taks vēderā ir jau 14 ali (5dienas niecīgs radītājs)

vēl 5ci ledusskapī

tūliņ būs NLO virs CP mentenes ....

 

Tikko iesākta Kentukcy Jack pudele, vēl nlo nemana :D

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Godīgi sakot, es ĻOTI bieži NLO redzu...

 

 

 

 

Man taču nav radars ar ko tos lidojošos objektus identificēt, tāpēc man viņi visi ir NLO.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tā interesē NLO tad varbūt ir jau kautkādi rezultāti/bildes u.c. no Latvijas(būtu intresanti)? Vai arī sākam ķert NLO no "balto pelīšu" varianta, "Ghost hunter"

Link to comment
Share on other sites

Ceru, ka pēc otrās vīna pudeles vienreiz to NLO ieraudzīšu Šķirotavas debesīs.

Link to comment
Share on other sites

Jūtami piektdiena pietūvojusies. :grin: Cilvēks cik tev gadu un kāda orentiācija? Ja tāds slimas tieksmes uz vērošanu :mrgreen: + vēl kopistisko...

Link to comment
Share on other sites

Kaa juus nesaprotat, vienkaarsi autoram ir sakari tur augsaa, tapeec muus visus aicina pievienoties vinju zaljo cilveeku sektaa, zaljie muus atradiis peec sms signaala nosuutiisanas vietas un muus visus nosuutiis eksperimentiem :mrgreen: ooo plaa es esmu jau pipelee, man jau lido pakalj :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

4) Cik bieži pētīsi debesis(apmēram);

Jau sāku pētīt un sapratu kāds tur ir skaistums un neparastums ir, nav brīnums, ka autors ir aizrāvies ar to NLO :grin:

Link to comment
Share on other sites

Šīs dienas izdzertā tekila un tagad dzertais alus ar ledu un citronu nedod nekādus rezultātus nlo vērošānā.. bet zvaigzītes gan izplūst..

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz nevaru izdzert, lai vareetu atziities ka esmu redzeejis NLO! :blush:

A par paareejiem faktiem iedzimtaa kautriiba liedz rakstiit!!! :nobijies:

Link to comment
Share on other sites

uztaisi nopietnu ģīmi un apstaigā rajona dzīvokļus, savāc parakstus, tur drīzāk atradīsi domubiedrus un sekotājus savam projektam, nekā šitajā datortārpu pensionāru forumā :D

Link to comment
Share on other sites

DjLaCarte

NLO ir redzams - nu man pietiek ar kasti alus un sitienu pa pieri ka kaut kas jau lido pa gaisu :D

Link to comment
Share on other sites

es gan īsto esmu redzējis - viennakt debesīs (pie Lielvārdes) bija ļoti spilgta zvaigzne, kas kustējās ( uz augšu un leju),pēc 5 minūtēm vēl spilgtāk iemirdzējās un pazuda

 

bija arī dīvaina skaņa (kaut kas urbja skaņai līdzīgs)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...