Jump to content

Kādus A3 printerus lietojam ?


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Lēnām māc doma iegādāt jaunu a3 printerīti

simc gadus atpakaļ pirkts HP 1220C ir nojāts līdz nemaņai un tagad esmu jaunas mantas meklējumos ...

 

gadus 3jus neesmu par šī izmēra printeriem interesējies

kādam ir jauna svaiga pieredze

kāds mūsdienās modelis labāks/izdevīgāks ?

 

spams atvērts ....

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Man darbā NRG MP C1500sp PCL6 Gadu kalpo pagaidām bez glukiem.

 

Internetā meklēju bet šis izskatās savādāk :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ļoti daudz jādrukā, tad iesaku Kyocera.

Kopijas pašizmaksa ir tada pati kā lielajiem kopieriem - ļoti zema, jo nav standarta kārtridža variants.

Toneris pildās atsevišķi.

Optiskajam nesējam ir ļoti ilgs darba mūžs.

Pašam gan ir A4 modelis (lētāks), jo nevajag A3.

Kalpo teicami, neskatoties uz lielo noslodzi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vaig kādi pribambasi? Kopēšana, skanēšana?

 

Te man viens kekss, kas rasē trubas, izmanto vienu no pieejam HP printeriem ~200Ls - nekādu sūdzību nav. Agrāk biju drukājis ar HP 9800 - kvalitāte normāla, drukā ātri. Protams, šādiem verķiem tintes nav no tām lētākajām.

Link to comment
Share on other sites

Epson Stylus Photo R1900 - lētāk...

 

2880 - būs labāks tintes, viņš izmanto vivd magenta, varēs iegūt labākas krāsu pārejas utt. savukārt 1900 ir atzinīgi novērtēs tieši no lietotāju puses. Domāju ka pad nedaudz advencētam mirstīgajam nebūtu nekādas nojausmes par kvaliotātes atšķirībām starp abiem. Ja vairāk brīvu līdzekķu tad es izvēlētos laikam 2880 tieši dēļ tintēm....

Link to comment
Share on other sites

Ja tev galvenais ir lai apīrs turas tad domāju ka pilnīgi vienalga kuru tu izvēlies, vai 1900, vao 9000. Nedomāju ka radīsies ar to prob. Par epsonu nav dzirdēts ka būtu tādas prob, par canonu nezinu, katrā gadijumā manam mp610 a4 tiek padotd korekti!

 

P.S.

 

Grib'eju tikai piebilst ka 'sie drukeri ir diezgan l'idz'igi... Tikai drukāšanas tehnoloģija gan atšķiras.

Link to comment
Share on other sites

Nu epsonam katrā gadijumā ir marķējums kur papīram jāstav/jābūt ieliktam, un katru lapu viņš nomēra...

Link to comment
Share on other sites

:D eidž-pī tevi laikam vienkārši atšuva!!! Normālam fotorinterim nedrīks būt tādas lietas... Kā tad var nodrukāt foto ar baltām malām!?
Link to comment
Share on other sites

nu man arī ir nojāts HP 1220 un patlaban jau laikam 2-3 gadu lietojas HP 1280, nu nekāda vaina. abi ir īsti darba zirgi. papīra padeves precizitāte - sazin, tik sīki neblusojos. ja rasējumam rāmis visām lapām nav vienādā attālumā neuztrauc. ir nopietnākas lietas par ko raizēties :)

toties lēti tie verķi ir un strādā uzticami. un tintes var pildīt, vai nest uz pildāmbodi.

 

PS - nu šitik šķībi man negadās, vajarī tiešām tad ja līki papīru padod. parasti drukātās līnijas ir paralēli un perpendikulāri papīra malai. tik jau nu greizs šis nav, ka tur būtu acīmredzami šķībumi. gumiijas ruļļus moš jātīra??? laigan, man tas printeris visu mūžu stāv putekļainās vietās, neviens ar viņu neauklējas. ruļļus vienreiz tīriju tikai vecajam verķim. akjā, jaunajam kautkad aizķepa papīra platuma mērs, līdzarto A3 nedrukāja. bet to var notīrīt un tad tā lieta aiziet atkal.

 

to garantiju man domāt, nekas labs nav. viņi prasa papildu samaksu par garantiju. defaultā ir kautkāda īsa. un tad 50ls piemetot dabon vēl kautkādu gad uvai kātur. sazin. nu karoče kāš naudu kā vien māk.

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es par Canōniem kā printeriem toč neesmu sajūsmā. HāPē tomēr spraud da jebkurā spraugā un viņš tiek laipni uzņemts gandrīz bez jabkādiem draiviem, bet canoni tad grib tad negrib - pasarg dies. Vot fočukus tos gan viņi labi lipina :)

 

ak jā, aiz tā iemesla lietoju HP 1280. Apsastāstities - cik laimīgs

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Ar tinteniekiem (lētajiem) nav bijusi laba pieredze. Kādreiz lietoju Epson Stylus Photo Ex, bet neturēja brūķi tīri mehāniski, līdz ar to atsitot vēlēšanos skatīties uz šī izstrādātāja ražojumiem. 2x garantijas remonts + kantora atzinums, ka izstrādājums nav lietojams maniem apjomiem, kas nebūt nebija tik lieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Janccuks
Lēnām māc doma iegādāt jaunu a3 printerīti

simc gadus atpakaļ pirkts HP 1220C ir nojāts līdz nemaņai un tagad esmu jaunas mantas meklējumos ...

 

gadus 3jus neesmu par šī izmēra printeriem interesējies

kādam ir jauna svaiga pieredze

kāds mūsdienās modelis labāks/izdevīgāks ?

 

spams atvērts ....

 

tev tavs vecais hp 1220C printeris veel kautcik kustas vai ir taa noccakareets ka galiigi nav lietojams ?

ja kautcik darbojas tad esu ar mieru pa kkaadaam sapraatiigaam naudinnaam vinnu no tevis nopirkt

Link to comment
Share on other sites

Armand,tad padod ziņu,ko darīsi ar veco.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...