Jump to content

Apsveicu ar 38% Inflaciju Partikai


ResnaisNabags
 Share

Recommended Posts

Es tik nesprotu kā tieši viņi personīgi @Jurkins drāž?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

@Stasss,un kā tieši un kurā caurumā Tevi "satrauc" mani uzskati?

Mani jau sen kā nesatrauc, tev jau labu laiku te zīmogs uz pieres,  tāpēc mani tava kareivīga nostāja uzjautrina..😁

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Es tik nesprotu kā tieši viņi personīgi @Jurkins drāž?

 

Takš efektīvie drāž - Nordpools drāž, marketologi drāž, nodokļu uzraugi drāž, Kariņš ar drāž.. Visi Jurkinu drāž, bet viņš tik žēlas asaras bootā gāž. Laikam cits nav kas uzklausa.🤣

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Jautrākais, ka tie dibenzeļļi tevi drāzīs tālāk un tālāk, bet tev tik vien atliks, kā te iesmilkstēt un nekas vairāk...

Tātad dibenzeļļi un drāšana netiek noliegta, bet tiek pieņemta kā fakts. Atliek vien attieksmes jautājums - pretoties vai atslābināties un mēģināt gūt baudu. Vai arī trešais variants - pašam būt par drāzēju.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē personīgi? 🤣

Vēlreiz varu aizkaitināt kādu jūtīgu būtni paužot savus uzskatus, ka nezāli krieviju, tādu kāda tā ir, uzaudzināja lielais bizness. Tas kas tagad notiek neskar (jeb kādam patīk vārds drāž?) nevienu personīgi? Jā, nu ierakumos jau vēl nesēžam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J teica:

Atliek vien attieksmes jautājums -

viss, kas notiek, notiek uz labu 🤣. Jeb tas ir tas pats - atslābināties un gūt baudu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

ka nezāli krieviju, tādu kāda tā ir, uzaudzināja lielais bizness

Piekritīšu, jo šie smagi kļūdījās, domāja ka vesela tauta, izrādījās neandertālieši, ko nu, tagad labos!

Link to comment
Share on other sites

🤣 vien pāris izaicinoši posti un foruma patiesības senseji metas izķidāt manu necilo personu 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Jeb tas ir tas pats - atslābināties un gūt baudu?

Tu pats tagad pēdējos 30 gados dzīvo sliktāk, salīdzinot ar to savu PSRS laiku?

Gribētu atpakaļ bezmaksas medicīnu?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

🤣 vien pāris izaicinoši posti un foruma patiesības senseji metas izķidāt manu necilo personu 🤣.

ja tev pirksti nokalstu, un nevarētu te neko ieklabināt, tad forumam beigas ....

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

tu ute, bļin, ko esi sasniedzis ?, c (ronis)

iršu te forumā, citu pilnīgi neko. 😆

Ja tev jāņaud par to, ka gadsmita sākumā neļāva  salātlapas tirgot vienā punktā, tad,neatvainošos, loxs...
Man apkārt pilns ar dažādiem veiksmīgiem mazākiem un lielākiem uzņēmējiem, un vesela rinda tieši lakstu audzētāju, kuri sākuši ar pāris siltumnīcām, bet tagad tirgos visā LV. Ak jā, tas ir silkti, ka tirgojas tik tālu, vajadzētu tikai uz vietas, pāris gurķus notirgot, citādi, tas atkal kapitlāisms, maita 😆

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

nu pričom te psrs laiks?

Tadēļ kad tad bija visiem zināmās stabilitāte, pat alhaš uz šuda mucas saņēma 2.5x vairāk par inženieri! Vai gribi līdzināt ar mūžīgā spirta laikiem, tad tikai bandīti un spekulanti labi dzīvo, kur ir tavs tas atskaites punkts?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , oxygen teica:

bet lielražošana ir efektīgāka/produkts lētāks.

bet risks pastāv dēļ nestabilitātes pasaulē

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , oxygen teica:

Ir jau ir viss dārgāks , bet ja pārrēķinātu mūsdienu algas ''piena litros'' vai ''maizes klaipos'' un to pašu kādus 15-20 gadus atpakaļ, 

Nu kāds jau to rēķina, salīdzinot ar Jurkina pieminēto 2000. gadu, ir izmainijies 4 reizes.

https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.PP.CD?locations=LV

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Stasss teica:

Pāris stagnātu mūžīgā raudāšana, cik viss ir slikti..

Raudāja gan jau padumjajos laikos, ka neko nevar nopirkt, un raud tagad, kad visa ir par daudz..

Dažiem jaunēkļiem ir ļoti paveicies ar piedzimšanas laiku. Tieši tādi paši, par visu, no augšas nolaisto, sajūsmā esoši entuziasti, tikai piedzimuši gadus pārdesmit agrāk, bija sajūsmā par progresīvajām komunisma idejām, lamāja atpakaļrāpulīgo kapitālismu, stājās partijā, brauca uz kongresiem un starodami stāstīja, ka redzējuši pašu Brežņevu. Nepaveicās. Vēlāk nācās stāstīt, ka patiesībā grāvuši sistēmu no iekšpuses. Bet nekas, pārkrāsojās, iekārtojās.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lab, Jukins, padaudz atkal tev uzklupu..

 nu neizskaties tu pēc tāda, kas sūdīgi dzīvotu vai tev kaut kā trūktu. Bet tas ka tev ir tāda hroniska kaite par visu čīkstēt un tā sajūta, ka visu zini labāk par visiem, gan velkas līdz šausmīgi. Tā laikam uz vecumu tāda īpašība bonusa iekrīt..

(Tūlīt teiksi, ka atkal man diagnozes patīk uzstādīt), bet nu lai jau..:D

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:
1 stundu atpakaļ, androidz teica:

atver savu alus ražotni, savu maizes ceptuvi un savu desu fabrīķi

Un nepavisam ne tik sen daudzi tā darīja. Bet, ja kāds dara kaut ko pats, viņš izkrīt no kreditoru, attīstītāju, manageru un marketologu un citu ... (pīīī) 🤣 ķēdītes, tfu, ne jau viņš, bet viņa apgrozījums. Tāpēc tādu pašdarbību vajag padarīt nepanesamu ar administratīvā, birokrātiskām u.t.t. metodēm.

Man jau nav īpašu problēmu un uz rimčiku neskraidu iepirkties. Maizīti tepat no vietējā nopērku un pienu dzeru no govs pupa. Faktiski visa tiešā iepirkšanās šausmīgi nepatiek, Jurkins pieminētajiem, darboņiem. Zemnieku, kurš pats tirgo pa taisno, nevar kontrolēt. Tad nu visi kontrolētāji ražo tik visādus ierobežojumus un liek sodus. Bija man te viens pesionārs, kurš tirgoja, savā pirtiņā, fantastisku kūpinātu gaļu. Gan cena bija draudzīga, gan kvalitāte, ne kā bodē udeņainajiem žāvējumiem. Tak noķēra un tādu sodu uzlika, ka vīrukam gadu savu pensiju jāatdod sodam. Tāda nu mūsu muļķu zemē kārtība.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

kur ir tavs tas atskaites punkts?

Nu, ja nopietni, tad tie manis minētie 2000+, pirms dabas kļūda cūkpurnis tika par premjeru un paziņoja par 7 treknajiem gadiem. psrs laiki jau bija vēsture, bija pārdzīvoti Tevis minētie spirtoviku laiki.

 

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

tā sajūta, ka visu zini labāk par visiem

Nezinu, kāpēc Tev ir tāda sajūta. 😉 Mani uzskati ir tādi kādi ir. Nav tā, ka es neko uzskatos neesmu gatavs mainīt. Bet tam vajag iemeslu. Nu, man žēl, bet nav tā iemesla. Es jau neuzspiežu Tev savu taisnību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Didzis teica:

Tak noķēra un tādu sodu uzlika, ka vīrukam gadu savu pensiju jāatdod sodam. Tāda nu mūsu muļķu zemē kārtība.

Urban legend

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Didzis teica:

Tāda nu mūsu muļķu zemē kārtība.

Nodokļi ir jāmaksā, vai tas tev patīk vai nē, būtu paņēmis licenci un strādātu ka rindas stāv, gribās pizdīt, piedot tā nav sabiedrības vaina! Un licence neko daudz nemaksā ja ar kupinājumiem nodarbojās!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Didzis teica:

fantastisku kūpinātu gaļu.

Nu vienīgais ka lētāk, bet es arī zinu/pērku no oficiāliem ražotājiem kas ražo labu mantu. Skaidrs , ka ir dārgāk ka citiem, bet vismaz zinu par ko maksāju. Ar tiem neoficiālajiem... tik ja es zinu personīgi un esmu redzējis kā. Citādāk daļai, ja ražo ''pa kluso'' , tad redzot kāda attieksme pret elementāru sanitāriju un higiēnu, paliek nelabi. Nerunājot par to ka vari noķert kādu kārtīgu slimību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

pirms dabas kļūda cūkpurnis tika par premjeru

Jebkurš cits tajā laikā ne ar ko nebūtu bijis labāks.
Ļoti labi atceros tos laikus.. Bija tāda sajūta, ka ka gāzi grīdā vajag tā kā nekad. Naudu neviens neskaitīja, katrs celtnieks gribēja Xsā iekāpt.

Dēļ īpašumu burbuļa man paziņa nopirka dzīvokli par 80 taukšķiem, kurš pat šobrīd 40 nemaksā.

Tie bija traki laiki, kad likās ka krist nav kur, un tas kas negrābs, paliks par muļķi. Tāds arī uzskats bija valdības gaiteņos.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā tos laikus sapisa valdība, tur ir 100 punktu taisnība!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Bija tāda sajūta, ka ka gāzi grīdā vajag tā kā nekad.

Nu redz, man nebija tāda uzskata.

 

Nu jā, droši vien, ka cits nebūtu labāks, bet tak neliedz man to prieciņu šamo par cūkpurni nosaukt. 🤣

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Par taisnību jau nu nekādi nevarētu aizrādīt!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un pēc tam mans uzskats bija (un ir), ka ž (tfu, kā es varēju) līkdegunim Godmanim nevajadzēja ļaut glābt divus (gan jau vairāk) citus līkdeguņus ar burtu "k". Oj, oj, oj... sistēmiskā vai kā viņu tur banka. Jā! Nezinu, kas būtu noticis tādā gadījumā, bet tas nekādi neietekmē manu uzskatu par to.

 

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Pēc kara jau visi gudri. 

@Stasss, nebija tas pēc kara. Tas bija mans uzskats toreiz. Viens otrs smējās par mani un pēc tam brauca uz salu sēnes lasīt. Ja pavisam precīzi, tad pašā, pašā sākumā es arī pavilcies, bet tas bija ļoti neilgi. Neatceros vairs tieši kas lika izmainīt par 180 viedokli, bet darbabiedri toreiz brīnījās - tipa, vēl vakar tu runāji tā, šodien pilnīgi pretēji.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Jā! Nezinu, kas būtu noticis tādā gadījumā

Diemžēl..

Tolaik vairums pašvaldību kontu un naudas karājās tajā iestādē, tad nu ej nu zini, kas tur varēja sanākt. Tāpēc būtu grēks teikt - vajadzēja laist pa burbuli un pie velna visu..

Tiesa - tolaik vairāk izskatījās ka tiek glābta nevis valsts nauda, bet visas krievu un nekrievu naudas maisu pakaļas. Cik tur patiesības, hvz.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Par šo joku godmanim cietumā vajadzētu sēdēt! Bet redzēju smuki bildi, ejot no kolhoznieka namu uz centru, viņa resnā sekretāre dēļ kuras viņš no sievas aizgāja, ievilka viņu Pareizticīgajā baznīcā, tas bija ļoti smieklīgi!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tajā laikā, kā elektroniku studējis ļaužs, to situāciju modelēju kā blokingģeneratoru. Ja kāds nezina, tas ir impulsu ģenerators ar pozitīvu atgriezenisko saiti, kur strāvas pieaugums shēmas ieejā ieejā izsauc strāvas pieeaugumu izejā. Caur pozitīvo atgriezenisko saiti šis strāvas pieaugums tiek padots uz ieeju, izsauc vēl lielāku strāvas pieaugumu izejā un kādu laiku strāvas pieaugums notiek lavīnveidīgi. Tieši tas pats notika ar nekustamo īpašumu burbuli. Ar nekustamo īpašumu attīstīšanu neesmu nodarbojies, bet ar blokingģeneratoriem biju darbojies tāpēc labi zināju kas notiks pēc tam. Protams, pēc kara visas tantes gudras, pierādīt neko nevaru un netaisos.

Labots - M_J
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tas mēsls, divreiz Latvija podā nolaida!

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, karājās. Bet patiešām neesmu pārliecināts, ka nebija cita ceļa. Bet par to, ka dažas ģimenes tiktu krietni izšaudītas, gan esmu drošs.😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M_J teica:

Ja kāds nezina, tas ir impulsu ģenerators ar pozitīvu atgriezenisko saiti, kur strāvas pieaugums shēmas ieejā ieejā izsauc strāvas pieeaugumu

Māte mīļā es dabūju macīties visas pārejas kāpēc multibibrātors sāk strādāt! Vēl tagad vemt gribās!:diablo:

Un šmita trīgers uz tranzistoriem!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

kāpēc multibibrātors sāk strādāt!

Mans solabiedrs (bijušais deputāts Zariņš 🤣) fizikas skolotāju noveda līdz baltajām pelītēm - a bet kāpēc tā viena pāreja atvērsies ātrāk?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Māte mīļā es dabūju macīties visas pārejas kāpēc multibibrātors sāk strādāt! Vēl tagad vemt gribās!:diablo:

Tu jau visas šitās lietas zini, bet es atceros laikus, kad Universitātaes Fizmatu fakultātes tehniskās fizikas katedrā kaut kādās nedēļas dienās parādījās studenti no citām fakultātēm, - filologi, ekonomisti. Neko dižu jau nemācīja, kaut kādus elementārus elektronikas pamatus, tipa lai latviešu valodas skolotājs varētu tumbas pie pastiprinātāja pieslēgt, un stundā varētu noklausīties Raiņa "Lauztās priedes". Kāpēc ekonomistiem mēģināja mācīt elektroniku - nezinu, bet tādejādi sapazinos ar toreizējo brūti. Neko no elektronikas viņa gan nesajēdza. Viņas kursa biedri tāpat. Bet ap krīzes laiku tie bija Latvijas vadošie ekonomisti. Skaidrs, ka viņi nezināja, kas ir blokingģenerators. Ko ekonomisti - pat google man piedāvā: Varbūt vēlējāties sameklēt: booking ģenerators. Labāk meklēšu "cūka" vai "aizķepis rievu".

Link to comment
Share on other sites

Standarts kursa projektos bija rēķināt visiem zināmo Selga radiouztvērēju, tad ko es varu pateikt, pēc nevieniem radioelektronikas aprēķiniem viņa strādat nevar! Kā mēs tos aprēķinus piedzinām, ja pēc nomināliem piedzītu tā bija vesela zinātne, dažreiz aprēķinos 10 trešajā pēkšņi pārvērtās 10 piektajā, ārprāc !!!!! Rēķini ir viens ar dzīvē ko atveda to lodēja! Tā arī atškirās teorija no realitātes!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...