Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Inženieris Edvards Zariks, kurš plašāk ir pazīstams ar pseidonīmu ”Edsjunk”, izveidojis pasaulē pirmo ”Xbox One” un ”Playstation 4” spēļu konsoļu krustojumu, kas reāli arī darbojas. Zariks jau iepriekš bija radījis interesantus tehnoloģiju apvienojumus, piemēram, ”PS4” klēpjdatoru.

Sony PS4 Laptops PlayBook 4 Slim PS4 Pro

Viņa pēdējais veikums ir ”Xstation” spēļu konsole, kurā apvienotas divas mūsdienu jaudīgākās spēļu mašīnas – ”Xbox One” un ”PS4”. Ierīce saņēmusi šķietami kvalitatīvi nostrādātu dizainu, vienu HDMI pieslēgvietu un pārslēgšanas pogu, kas ļauj pārlekt no vienas konsoles uz otru. Ievērības cienīgs fakts – ”Xbox One” un ”PS4” nav iespējams darbināt abus reizē. Kā izteicās pats Zariks: ”Esmu pārliecināts, ka tādā gadījumā tā būtu īsta krāsns!”

Hibrīdkonsolei ir četras USB pieslēgvietas un divi disku lasītāji. Darbinot ierīci, apakšā ir divi LED indikatori zaļā un zilā krāsā, kas norāda, kura konsole tiek lietota. Zaļā, protams, ”Xbox”, zilā – ”PS4”.

Zariks savu konsoli nav plānojis izlikt pārdošanā, kas varbūt par šķiet pārsteidzoši, taču ir skaidrs, ka būs daudz cilvēku, kas viņam lūgs uzbūvēt ”Xstation” kopiju.

IMG_0722

IMG_0720

IMG_0729

IMG_0732

IMG_0730

Saistītās tēmas: playstationxbox

Izsaki savu viedokli