Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Rejs Kokss, kurš datorspēļu industrijas cilvēkiem plašāk pazīstams kā ”Stallion83”, zaudējis savu 11 gadus ilgo pirmo pozīciju ”Xbox” sasniegumu sarakstā.

Kokss pirms 11 gadiem pirmo reizi kļuva par labāko spēlētāju ”Xbox Achievements” sarakstā. Katrai ”Xbox” spēlei ir savi sasniegumi, kurus izpildot, tiek piešķirti punkti. Tie summējas kopā lietotāja profilā un tādējādi tiek noteikts pasaulē labāko spēlētāju rangs.

”Stallion83” 11 gadus bija līderis, kopumā savācot 1,587,249 punktus, taču tad kvēlais videospēļu spēlētājs nolēma sarīkot kāzas. To procesā pie konsoles viņš praktiski nemaz savu laiku nepavadīja un pēc tam, kad viņa laulību ceremonija bija laimīgi noslēgusies, viņš ieraudzīja, ka pirmo reizi ir zaudējis savu karaļa troni.

Koksu apsteidza ilglaicīgs viņa sekotājs Stefens Rouss jeb ”Smrnov”, kurš savāca 1,592,530 punktus un pēc 11 gadu pārtraukuma nobīdīja ”Stallion83” no goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Kokss gan par šādu notikumu nebija sevišķi apbēdināts, par ko liecināja viņa ieraksti sociālajos tīklos.

Jāpiebilst, ka ”Microsoft” Koksam jau pirms četriem gadiem uzdāvināja ”Gold Membership” abonementu visam mūžam. Interesanti, vai tagad kvēlais ”Xbox” fans saņems vēl lielāku dāvanu?

Saistītās tēmas: spēlesxbox

Izsaki savu viedokli