Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Augusta pirmajās dienās kļuva zināms, ka izstrādātāji sākuši testēt vienu no pasaulē lielākajiem mūzikas straumēšanas servisiem ”Spotify” tā izmantošanai ”Xbox One” spēļu konsolē.

Pēc dažu dienu izmēģinājumiem ”Spotify” oficiāli ir nokļuvis ”Xbox One” lietotāju rokās teju visā pasaulē. Mūzikas straumēšanas serviss kļuvis pieejams 34 valstu virtuālajos veikalos visā pasaulē.

Jaunā aplikācija darbojas ne tikai ”Premium” lietotāju vajadzībām, bet to var izmantot arī tie, kuri nemaksā par mūzikas klausīšanos ”Spotify”. Viena no labākajām opcijām ir tā, ka mūziku var klausīties fonā, darot citas lietas, piemēram, spēlējot spēles. Tāpat ar ”Spotify Connect” funkciju ir iespējams pārslēgt dziesmas, neizejot no spēles vai citas programmas, ar viedtālruņa vai planšetdatora savienojamības palīdzību.

Līdz šim ”Xbox One” nebija pieejama neviena nopietna mūzikas straumēšanas aplikācija, taču tagad beidzot tas ir mainījies. Jāatzīmē, ka konkurenta ”Playstation 4” virtuālajā veikalā ”Spotify” atrodas jau kopš 2015. gada.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: Spotifyxbox one

Izsaki savu viedokli