Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas
post-image

Spēļu sarunāšanas problēma pēdējo gadu laikā ir pastiprināti aktualizējusies dažādu sporta veidu vidū. Respektīvi, lai sev iegūtu labumu, komandas totalizatoros liek likmes, piemēram, uz savas komandas zaudējumu un apzināti kapitulē, tādējādi iegūstot prāvas naudas summas.

Amizanti, ka līdzīgu praksi piekopj arī datorspēļu meistari. Spēļu ražotāja “Blizzard” tiešsaistes spēle “Overwatch” fiksēts pirmais spēļu sarunāšanas gadījums. Šajā spēlē profesionālos turnīros tiek sadalītas naudas summas vairāku tūkstošu eiro apmērā.

“Overwatch” visā pasaulē spēlē 25 miljoni cilvēku, no kuriem daļa par uzvarām saņem arī naudas balvas. Korejas policija apstiprinājusi, ka pagājušajā nedēļas nogalē esporta komanda “Luminous Solar” pārskaitījusi naudu pretinieku komandai.

“Luminos Solar” menedžeris un treneris kvalifikācijas turnīra spēlē piedāvājuši pretiniekiem zaudēt, par ko viņiem tika pārskaitīta nauda. “Luminos Solar” jau februārī iekūlās līdzīgās problēmās, piedāvājot komandai “UnLimited” apzināti zaudēt.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: krāpšanaspēles

Izsaki savu viedokli