Aktuāls

”NASA” drīz paziņos par jaunas dzīvības esamību visumā jeb kā cilvēki notic viltus ziņām

IT sasniegumi, bizness
post-image

Datorspēļu ražotāja ”Electronic Arts” un starptautiskās futbola savienības FIFA veidotais turnīrs ”FIFA’s Interactive World Cup” ar katru gadu kļūst arvien populārāks. Tajā piedalās tūkstošiem spēlētāju no visas pasaules, kuri par uzvarām var nopelnīt iespaidīgas naudas balvas.

”FIFA” datorspēles ir vienas no populārākajām spēlēm visā pasaulē. Varētu pat teikt, ka futbola simulators ir pieprasītākais starp visām citām ”EA” sporta spēlēm. Visu jaunāko ”FIFA” sēriju populārākais un spēlētākais spēles režīms ir ”Ultimate Team”, kur tiešsaistē iespējams sacensties ar citiem spēlētājiem no jebkuras pasaules malas, uzbūvējot savu komandu un spēlējot līgās.

Gandrīz visi lielākie pasaules futbola klubi ir noslēguši vienošanos ar cilvēkiem, kuri pārstāv klubus e-sporta sacensībās un par to saņem atalgojumu. Piemēram, līdzīga vienošanās ir arī Latvijas futbola klubam ”Riga”, kas ir pirmā komanda Latvijā, kurai ir savs esportists.

”EA” plāno sarīkot visu laiku lielāko turnīru, kur tiktu piesaistītas arī futbola zvaigznes. Tajā piedalītos futbola klubu e-sporta pārstāvji un arī jebkurš cilvēks, kurš sasniedzis labus rezultātus ”Ultimate Team” apakškategorijā ”Championship Cups”. Šajā vasarā turnīrs vēl nenotiks, taču ”EA” solīja, ka tas varētu tikt uzrīkots 2017. gada beigās. Tāpat vēl arī nav 100% skaidra norises vieta. Iepriekšējie turnīri bijuši izkaisīti pa visu pasauli.

 

Saistītās tēmas: datorspēlesfifa

Izsaki savu viedokli