Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Viedo tehnoloģiju ražotājs ”Sony” nodarbojas arī ar videospēļu konsoļu izstrādi. Uzņēmuma jaudīgākais un labākais produkts šajā nozarē ir ”Playstation 4″, kas konkurē ar “Microsoft” radīto ierīci “Xbox One”.

Kompānijas mārketinga nodaļas vadītājs Džims Raiens atklājis, ka neizprot cilvēkus, kuri joprojām alkst spēlēt klasiskās spēles uz vecās paaudzes konsolēm. “Es uzskatu, ka cilvēki neizmantotu iespēju spēlēt, piemēram, PS3, PS2 vai pat PS1 spēles uz PS4 konsolēm pat ja mēs, ko tādu piedāvātu.”

“Piemēram, spēlei “Gran Turismo” ir versijas PS1, PS2, PS3 un PS4 konsolēm. PS1 un PS2 spēles izskatās aizvēsturiskas! Nesaprotu, kādēļ, lai kādam būtu vēlme tās spēlēt.”

Pasaulē ir daži labi piemēri, kādēļ Raiens savos apgalvojumos kļūdās. Piemēram, ārkārtīgi populārā spēle “Minecraft”, kuras vizuālā grafika ir zem jebkuras kritikas. Lai arī grafika apzināti ir veidota pikseļainā līmenī, tomēr spēles ideja ir pietiekami aizraujoša un interesanta.

Tāpat arī PS2 spēle “The Warriors”, kas gan nav tik populārā kā “Minecraft”, tomēr ir nopērkama “Playstation” virtuālajā veikalā. Neatkarīgi no grafikas, datorspēļu cienītāji ir iemīlējuši šādas spēles  un labprāt tās spēlē. Godīgi sakot, daudzas ”next-gen” spēles, kurām ir lieliska grafika, ir visai pliekanas, ja jārunā par pašas spēles iespējām.

Principā ir grūti saprast šādu “Sony” nostāju. Iepriekš arī izskanēja runas, ka uzņēmums pārlieku koncentrējas uz spēļu grafikas līmeni, nevis spēlēšanas iespējām, turklāt ievietot spēļu emulatorus PS4 konsolēs nebūtu nekas sarežģīts. Rodas jautājums – ja “Sony” uzskata, ka šāda opcija ir par dārgu vai sarežģītu, kādēļ tad “Microsoft” visām “Xbox One” konsolēm ieviesis iespēju tajās spēlēt “Xbox 360” spēles?

Izmantotie resursi: https://www.forbes.com

 

 

Saistītās tēmas: microsoftplaystationsonyxbox

Izsaki savu viedokli