Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no pasaulē lielākajiem videospēļu konsoļu ražotājiem ”Sony” drīzumā varētu laist klajā jaunu ierīci ar nosaukumu ”Playstation 5”. ”Sony” galvenais konkurentus pēdējo gadu laikā ir ”Microsoft” ar savu spēļu konsoli ”Xbox”.

”Xbox One” un ”Playstation 4” jaunākās versijas šobrīd ir jaudīgākās un labākās spēļu konsoles pasaulē. ”Sony” nesen laida klajā ”Playstation 4 Pro”, uz ko ”Microsoft” atbildēja ar ”Xbox Scorpio”, kas ir modificēts ”Xbox One”, taču daudz jaudīgāks par ”PS4 Pro”. ”Scorpio” plašākas sabiedrības redzeslokā nonāks vasarā.

”Sony” vēl nav ieminējies ne vārda par veiksmīgās spēļu konsoles nākamās paaudzes versiju ”PS5”, taču ”Macquarie Capital Securities” analītiķis Damians Tongs pavēstījis, ka šāda konsole jau tiekot izstrādāta. Tonga viedokli nevarētu uzskatīt par izdomājumu, jo viņš jau iepriekš precīzi prognozēja ”PS4 Slim” un ”PS4 Pro” detaļas.

Līdz ar jaunās ”Microsoft” konsoles iznākšanu, iespējams, pirmo reizi ”Xbox” kļūs par jaudīgāko konsoli pasaulē. ”Sony”, protams, to nevēlēsies pieļaut un ir pamatotas aizdomas, ka ”PS5” tiešām veikalu plauktos varētu nonākt negaidīti ātri.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: microsoftplaystationsonyxbox

Izsaki savu viedokli