Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jau 15. septembrī videospēļu uzņēmums ”2K” prezentēs savu jaunāko basketbola simulatoru ”NBA 2K18”. Šobrīd labākajā un daudzveidīgākajā basketbola videospēlē, protams, būs iekļauti arī abi latviešu basketbolisti Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns.

Porziņģa virtuālais tēls spēlē būs jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā ”NBA 2k17” versijā Porziņģis kā debitants bija saņēmis 80 punktu lietderību, bet šogad viņa reitings būs nopietni uzlabojis – 86. Ar šādu punktu daudzumu Porziņģis būs sestais labākais spēka uzbrucējs visā spēlē.

Nepārprotams līderis ar 94 reitingu ir Entonijs Deiviss, bet pārējie besketbolisti līdz latvietim un viņu ieskaitot atrodas divu punktu attālumā viens no otra. Jāpiebilst, ka Porziņģis ir vienīgais spēka uzbrucējs, kurš saņēmis reitingu 86, kamēr 87, piemēram, ieguvuši veseli trīs.

Jāatgādina, ka Porziņģis būs uz ”NBA 2K18” mobilās ”Android” un ”iOS” spēles vāka. 

Here are your top 10 power forward ratings in NBA 2K18!-AJHEAT

تم نشره بواسطة ‏‎Basketball Tipoff‎‏ في 28 أغسطس، 2017

 

Savukārt Sanantonio ”Spurs” pārstāvis Dāvis Bertāns pēc savas debijas sezonas ”NBA 2K18” saņems 72 punktu summu savā reitinga ailītē. Vizuāli gan Bertāna datorgrafika gandrīz nemaz nav līdzīga viņam, tomēr viss nāk ar laiku, sniegumu un panākumiem. Varbūt nākamgad sagaidīsim lielāku Bertāna kopējo reitingu, piemēram, 80?

Izmantotie resursi: https://www.2k.com

Saistītās tēmas: nbaporziņģisvideospēles

Izsaki savu viedokli