Aktuāls

Pirms neilga laika īpašu popularitāti izpelnījās spēle Flappy Bird, kas bija pieejama iOS un Android operētājsistēmu tālruņus. Taisnību sakot, tās popularitāte bija tik iespaidīga, ka tās radītājs izvēlējās spēli izņemt no aplikāciju veikala.

Jāatzīmē, ka spēle kļuva tik populāra, ka tās izstrādātājam – Dong Nguyen – dienā ļāva nopelnīt 50 tūkstošus ASV dolāru. Turklāt jāatzīmē, ka aplikācija ir bezmaksas un vienīgie ienākumi radās no tajā atrodamajām reklāmām.

Tiesa, popularitāte negatīvi ietekmēja aplikācijas radītāja privāto dzīvi un, viņaprāt, tā bija atkarību izrausoša, tādēļ viņš pieņēma lēmumu savu veikumu izņemt no aplikāciju veikaliem. Nu jau aptuveni mēnesi spēle nav pieejama aplikāciju veikalos, un pa šo laiku tai ir izveidotas vairākas alternatīvas, kaut arī, neviena no tām nav ne tuvu tik veiksmīga kā oriģināls.

Iespējams daudzus iepriecinās ziņa, ka spēles izstrādātājs Nguyen grasās atjaunot Flappy Bird pieejamību iOS un Android sistēmu aplikāciju veikalos. Tiesa, izstrādātājs jau tagad ir paziņojis, ka apgādās spēli ar īpašu brīdinājumu, lai lietotāji spētu īstajā brīdī pārstāt spēlēt un nekļūtu atkarīgi.

flappy_bird_ipad_mini_hero

Saistītās tēmas: aplikācijas

Izsaki savu viedokli