Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Papildinātās realitātes spēļu ražotāja Niantic garadarbs Pokemon GO turpina piesaistīt potenciālos pokemonu medniekus. Uzņēmums vakardien atklāja nākamo Pokemon GO aktivitāti, lai motivētu kādreizējos un jaunos spēlētājus pavadīt laiku, spēlējot spēli.

Niantic nedēļas garo maratonu ir nodēvējis par The Water Festival. Tas ilgs līdz 29. martam un dos lielāku iespēju noķert dažādus reti sastopamus ūdens tipa pokemonus.

Šajā laika posmā daudz biežāk ūdenstilpju tuvumā izleks tādas radības kā Magikarp, Squirtle, Totdile un šo pokemonu attīstītās versijas. Piemēram, Gyarados, Blastoise un Lapras, kas skaitās reti un spēcīgi virtuālie briesmoņi.

Tāpat kopš šodienas, katru dienu atverot pokemonu pieturas, katrā septītajā būs garantēts kāds no attīstības priekšmetiem. Bez tiem daudzus pokemonus nemaz nav iespējams attīstīt.

Spēlē arī būs iekļautas visu trīs iepriekš minēto pokemonu citu krāsu versijas. Piemēram, oranžo Magikarp papildinās arī dzeltenas krāsas pokemons, kas attiecīgi attīstīsies citas krāsas jaunajā mošķī.

Resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: papildinātā realitātePokemon GO

Izsaki savu viedokli