Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jau iepriekš vēstījām, ka tehnoloģiju milzis ”Microsoft” vasarā grasās laist klajā pasaulē jaudīgāko spēļu konsoli “Project Scorpio”. Tā gan nebūs pilnīgi jauna no nulles taisīta ierīce, bet gan pamatīgi modificēts “Xbox One”.

Konsole saules gaismu vēl nav ieraudzījusi, taču “Microsoft” jau pamanījies atrādīt austiņas, kas paredzētas tieši “Project Scorpio”. Uzņēmums stāsta, ka tās ir augstākā labuma austiņas, ko ražo izstrādātājs “LucidSound”.

Jaunās LS35X austiņas paredzētas tieši spēlēm un tās ir visu laiku pirmās austiņas, kuras bez vadu un papildierīču palīdzības ir iespējams savienot ar “Xbox One”. Jāpiebilst, ka austiņās ir iestrādāta identiska tehnoloģija kā “Xbox” kontroles pultīs, kas austiņām ļaus darboties pēc tāda paša principa

Tās varēs savienot ar “Xbox One” un “Project Scorpio” konsolēm, kā arī datoriem, kuros ir iestrādāts “Xbox” bezvadu adapteris. Šāda ekstra gan pieejama tikai jaunākajiem datoriem. Austiņās ir iebūvēti  50 milimetru neodīma draiveri, kas nodrošinās precīzu 3D skaņas kvalitāti. Tā ir tikai viena no funkcijām, ko austiņas spēj sniegt. Tāpat tās ir vieglas un ērtas lietošanai.

Izmantotie resursi: http://www.highsnobiety.com

Saistītās tēmas: project scorpioxbox

Izsaki savu viedokli